Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowa koalicja

dla milosnikow psow, dzieci i nie tylko

Polecane posty

Gość juuupi
a dlaczego nie zareagowalas ja zwracam ZAWSZE uwage w kioskarzowi jak sprzedaje fajki nieletnim (tak samo jak 2x zwrocilem uwage w nocniku jak alkochol sprzedawala) i juz teraz kioskarz przymnie przynajmnie niesprzedaje petow (co widzial ostatnio jak odmowil a wracajac dzis z przedszkola, widok kompletnie obesranych trawnikow i poboczy osiedlowych alejek, zepsol mi humor pierwszego dnia wiosny jeszcze pol biedy jak we wzgl chlodzie wilgoc to cos rozmyje, bo gdyby nagle zrobilo sie ciepelko to dzieki za fetorek naszczescie po moim jest tego w miare malo bo malo psow szczesliwie tu mieszka odnosnie petow -> kto chce zagaic, niech idzie zalozyc nowy topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzie Grzes
przez wies worek piasku niesie pytam panow co elegancko zamiataja dzis piaseczek z chdnika czy trawniki brunatne tez zagrabią, choc troche a oni oczy jak pilki do tenisa i zdziwieni oco im chodzi na to powinni sciagac kase od posiadaczy - ma cztery nogi - to placi nie tylko za blache ale i za caloroczne sprzatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heja psiarki i psiarze
wpisywac sie kto juz po spacerku porannym i posprzatal po pupilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heja psiarki i psiarze
no i prosze NIKT sie nie wpisal ALE bedziemy sie przypomina zeby sumienie was gryzlo jak wasze psy nie chca NOWA KOALICJA - tak trzymac - na pppreeezydeeeenTAAAAA zmiast Kaczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeej hoopp
do góry, siuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszcz15
uwaga, jest nadzieja, spadnie deszcz i umyje ziemie (byle nie kwasny) a tak serio dzis widzialem starszego pana (moze z 60dych mial) i normalnie sprzatnal z chodnika kupe psiaka nie małą worek mial foliowy, typu reklamowka - ciach i do kosza - bez oporu, bez problemu wiec mozna, a nie najlatwiej szukac dziury, ze niema torebek, koszy itp MOOOOZNA, hop hop - slyszy ktos mlodzi i starzy wlasciciele - nie wstyd wam??? nie czytacie tego co?? po co?? smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry siuuup
eeeeej hooop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojetniacy
jestescie, tylko dupy wam w glowach a nie problemy ekologiczne tego swiata Matka Natura sie na was zemsci, wszyscy wpadniecie niebawem by gatunek przeyrwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu tez swiatecznie
z okazji swiat - oglaszamy Welkie Sprzatanie kup psich z chodnikow i placyków aby zajaczki wielkanocne nie ubrudzily sobie lapek i mialy gdzie zostawic jajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeee heeee
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojetniacy
zobaczycie psiarze, za nie sprzatanie nie dostaniecie zajączka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DyngusS
wszystkim psiarzom i psiarkom ktorzy nie posprzatali po dzisiejszym spacerku, zycze takich wiader wody na glowe, jak jeszcze nigdy nie dostali wiaderkowcy do roboty - na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzątać będę
...jeśli wszyscy będą sprzątać. A gdyby administracja zażądała od właścicieli czworonogów płacenia dodatku - że sprzątanie spadnie na tych, co grabią liście itd - to bardzo chętnie zapłacę. Może być co rok, pół roku, kwartał, co miesiąc, bez różnicy. To byłoby uważam dobre rozwiązanie, chętnie poszedłbym pierwszy zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż za powalająca logika
zatrudnij sprzataczkę, która będzie chodzić z twoim psem i zbierać jego kakę.:D myśleć też zaczniesz jak wszyscy zaczną?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DyngusS
mam nadzieje ze twoj psiak lubi sie wytarzac w odchodach innych psow i musisz go czyscic z tego potem straznicy p[owinni egzekwowac mandaty skutecznie od was, ale wy sie poprostu odwracacie i glupa rzniecie --- 'to nie moj , paanie, on tak sobie tylko stoi kolo mnie ',, sam widzialem jak taki bren sie tlumaczyl , a wilczur na nogach mu sie pokladal a powinni od razu po hycla, i na mydlo i juz by sie ludzie odpowiedzialnosci nauczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypominacz wieczorny
przed wieczornym spacerkiem przypominamy o zabraniu torebek foliowychlub papierowych i tekturowych szufelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypominacz wieczorny
:( zaloże sie ze zaden nie posprzatal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypominacz wieczorny
:( zaloże sie ze zaden nie posprzatal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypominacz poranny
torebki!!!! i łopatki !!!!! psiarze i psiarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posprzątane
?????????????????????? znowu nie my was nauczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypominacz
zanim w Gadansku przygarniecie psa, odpowiedzcie sobie na pyt: czy bedziecie po nim sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te przypominacz zamiast truć
tu po próżnicy weż worek i dygaj zbierać psie gówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypominacz południowy
sprzątalbym jakbym mial psine, ale mam kota i sprzątam mu piaseczek ale widze ze ktos tu jeszcze podnosi co jakis czas jest nadzieja w narodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to co
dalej to samo spacerek szufeleszczka torebka smietniczek dzien jak co dzien no , pamietac mi tam wieczorem o posprzątaniu - to nnic ze ciemno, latarke zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa koalicja
dzis prima aprilis, ale wasze psy robią kupy naprawde, nie na niby wiec naprawde je sprzatajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu oj oj
co tu taki spokoj słoneczko, spacerki a pieski bez kagancow????? i nie sprzatacie, oj nie sprzatacie oj oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chyba jestem jedną z nielicznych, która sprząta po swoim pupilu, chciałabym sie podzielić własnym spostrzeżeniem. Dzisiaj jak zwykle rano wyszłam z moim pisakiem, obowiązkowo woreczek i papier przy sobie ( mój psiak, wybrał sobie pewien ogródek na ......)zawsze po nim sprzatam, ale jakiesz było moje zdziwienie, gdy ja zaczęłam sprzątać po psie a obok stała paniusia z duo większym psem od mojego i ostentacyjnie przy mnie ten pies robił............a paniusia miała uśmiech na twarzy i mówiła jeszcze - cytuje- sraj malutki sraj.......Wiecie co w takiej chwili odechciewa się wszystkiego, bo wiem, że nawet jeśli ja sprzątne nieczystości to i tak za jakiś czas wdepne w g.......... Nie pozdrawiam egoistów w stylu tej paniusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie zachowanie
tego babiszona jest równe z tym, jakby sama tam nasrała. sranie psem z nieukrywaną satysfakcją z powodu robienia syfu w miejscu publicznym jest jakimś solidnym odchyleniem od normy zdrowia psychicznego. w końcu psie gówno nie jest jakieś mniej gówniane niż ludzkie gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa koalicja
JedynaTakaNaŚwiecie - przywtracasz mi wiare w ludziska jest jeszcze nadzieja w narodzie chociaz Ty i jeden moj 58letni znajomy jestescie ostatnimi sprawiedliwymi na tej ziemi szczerze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×