Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowa koalicja

dla milosnikow psow, dzieci i nie tylko

Polecane posty

Gość płomykówka******
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Koalicja
ze do posiadania psa powinien byc certyfikat pies to nie zabawka tylko dzikie zwierze nad ktorym trzeba zapanować i panować - nema to nic wspolnego z katowaniem rowniez jest za absolutnym zakazem eksperymentow (jakichkolwiek ) na zwierzetach czy psach za wszystkim stoi czlowiek, i jezeli ma tak mały charakter ze niepotrafi w małych rzeczach byc dokladny i sprzatac po psie to niepowinien go posiadac czy to maly kundel czy rasowy morderca za pogryzienia _zawsze_ odpowiada wlasciciel, bo nawet jezeli dzieciak ciągnał go za ogon to niestety pies niema prawa go dziabnąc a wlasciciel nie upilnował zeby odcholowac swojego pupila z dala od dzieciaka i dlatego jest winny i w dyby go , pod pregierz, albo areszt 30 dni albo i wiecej jak zgon ( to nieumyslne spowodowanie zejscia) (i za sprzątanie tez, to samo) no i zakaz chodowli wszyskich psow uznanych za grozne, i ich krzyzowek, jak u mojej sasiadki dobermanki i amstafa (strach podejsc do plota, wprost)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Kolalicja
poniewaz zbliza sie kolejny juz w tym roku dlugi łikend i nie bedzei zbyt wiele okazji zeby popisac przypomin o torebkach na odchody i sprzątaniu po pupilach na spacerkach w lasach komunalnych i parkach a takze a prowadzeniu psa na smyczy i kagańcu ajak równiez o nie przywiązywaniu psa do pedzącego roweru gorskiego ------------------------------------------------ kolarzu !!- przywiąż sie sam i polataj za rowerem ------------------------------------------------ o to chasło na ten łikend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechby spadł już deszcz
bo tak w tym upale śmierdzi psim łajnem z trawników, że wytrzymać się nie da. niektórzy to sobie tak nasrają tym psem pod nosem a potem wąchają... bo nawet spod bloku nie odejdą wychodząć z pupilem na spacer... może lubią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o faktycznie
ten topik pokazuje faktycznie jacy sa wlasciciele psow moja sasiadka uchylala drzwi na 2 p. i pies lecial na podworko sasiedzi zwracali uwage a ona "ale to taki maly pinczerek, tylko pokropi" ale pies nie zdarzyl na dół to niebyło zeby posprzatała, tylko smierdzialo a ztymi balokonami, to niektorzy pewnie jeszcze kupy pozwalaja robic, taka zojcha nieraz leci ale niech sobie robia w domu syf a trawniki zostawia w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohoho
heeey hoop cale szczescnie ze do pakow narodowych wstep psom wzbroniony choc widzialem jak jamnika gosciu przemycal w torbie a za rogiem na szlaku puscil samopas ze tez bata na taikch brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa koalicja
no co jest zadnych komentow wszyscy psiarze juz sprzatają ?? pamietajcie wakacje są ale nie od sprzątania !!!! i psom na plaze nad morzem i jeziorami WSTEP WZBRONIONY takze po zmroku - bo po zmroku pies sra tak ja w dniu, tylko wy posiadacze psiutów sie cieszycie bo niby nie widac ale sprawiedliwosc was dosiegnie i kocyk se kiedys na takiej minie pokładacie porzundek ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech se wejdzie na plaże
ale nich nie biega mi po kocu i nie sra w piasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plazowicz
a kto Ci tego dopilnuje, bo na pewno nie licz ze wlasciciel wyjdzie z psem z plazy zeby sie załatwił, tylko jeszcz przysypie od Twojej strony piaskiem, zebys potem myslał ze na ciemny piach trafiles to wrednoty jak malo kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uogólniajmy
zdarzają się odpowiedzialni właściciele psów. ale to prawda, że większość nie dba gdzie pies sra i leje. to, że dla nich ukochane zwierzątko właśnie tak słodko się bawi, nie znaczy, że ja też się cieszę jak widzę w parku biegnącego bez kagańca i smyczy doga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no 2wlasciciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no 2wlasciciele
coraz wiecej jest smmietnikow na psie kupy nie migac sie tytlko gowienka do worka i do smieci albo sami se wdeptujcie w pamiatki po pupilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Koalicja
poniewaz w miedzyczasie pojawil sie topik o przygarnieciu psa trza przypomniec potencjalnej wlascicielce (a takze i inymm juz posiadaczom) ze pies to takze obowiazek sprzatania po nim ale o tym zadko ktory wlasciciel 4-noga pamieta ten topik jak wyrzut sumienia trzeba co jakis czas przypominac bo choc deszcz pada i Wasze (tak tak wlasciciele) Wasze własne kupy pozmywa, to nikt nie zniosł obowiązku bycia kulturalnym i w takim odchodowym temacie no chyba ze we własnych kiblach tez niespłukujecie - to wtedy was tłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N K
przy niedzieli po spacerku, poobiednim , nie zapomnijcie torebek na kupy na spacerek no milego popludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N K
pojawiamy sie i znikamy a nauka idzie w las Własciciele - moze wezmiecie sie wreszcie za siebie i za kupy waszych pupilów torebki, łopatki, smycze i kagańce to powinna byc wasza codziennosc, przyjemnosc i obowiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N K
moze i nudny ten topik ale wg mnie potrzebny za wychowaniem wlascicieli idzie wychowanie psa nie wierze ze wlasciciele amstafa-mordercy z warszawy sprzatali po nim - a jaki kram taki pan pewnie sami trzesli sie na jego widok, kiedy ktos wreszczcie wyegzekwyje pozwolenia na taką bron?? chyba sie niedoczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro już ktoś odświeżył topik
to zacytuję krótki tekst: " moje miasto to jdno wielkie... gówno! psie gówno! na kolejnym chodniku... gówno! na kolejnym trawniku... gówno! na kolejnej ulicy... gówno! a co robią właściciele pociech?... gówno! a co robi Straż Miejska?... gówno! a w co ja wdepnę niedługo?... w gówno! Polska... Polacy... wrrrr..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Koalicja
znowu cieplo i psie odchody gesto upieprzaja trawniki na moim osiedlu stoja pojemniki i rekawice za DARMO i co ktos korzysta, w ciagu tygodnia widzilem 2 porzadne osoby a reszta to syfiarze tak tak , to o was ktorzy czytacie, macie psy, a nie sprzatacie po prostu syfiarze i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam
?? posprzątaliscie , smierdziuchy z trawników i parków po spacerku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Koalicja
APEL OBYWATELSKI w związku z licznymi pogryzieniami i ataki psów na ludzi a takze z nieodpowiedzialnoscią włascicieli apeluje do zawiadamiania Policji o kazdym zauwazonym przypadku psa bez smyczy, i kagańca i niesprzątaniu po czworonogu Kodeks Wykroczeń Art. 77. Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, podlega karze grzywny do 250 złotych albo karze nagany. Prawdopodobnie wysokość mandatu uległa zmianie do 500 PLN wreszccie niech sie skonczy poblazanie dla łobuzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdswiezanko
schroniska dla zwierzat nienadazaja z przyjmowaniem groznych psow których wlasciciele, o skrzywionej psychice zaczeli sie wlasnie bac nie potrzebnie, niezdązyly was jeszcze pogryźć dotkliwie a nalezał by sie wam kupy sprzątać po pupilach - przyłączam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosnik niezlych topikow
ten mi sie podoba jestem za czystymi trawnikami i chodnikami i psami w kagancach grozne psy usypiac, (najlepiej razem z wlascicielami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne może najlepiej
w ogóle wszystkie psy uśpić? To nie wina psów tylko ich właścicieli. I tak samo z dziećmi - wina tych szurniętych mamulek pozwalających swoim bachorom na wszystko. Mam i dzieci i psa. Każdy zna swoje miejsce i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba dobry topik
Widziałam dziś śliczny widoczek. Dzieci chodziły po parku i zbierały kasztany. A jakaś pani z pieskiem kasztaniła pod kasztanem.:) Pani w krzaczkach a piesek pod drzewkiem.:D Nauczycielki zawołały dzieciarnię na plac zabaw, żeby odwrócić ich uwagę od srającej pary.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasciciele
idzie zima, wasze kupy zostana na jakis czas przykryte bialym sniegiem jak jest snieg , widac przynajmniej gdzie nie stawiac nogi, zeby nieuwalac butow waszymi niesprzatnietymi ekstrementami a i podobno pis, ma w programie sciganie przestepsw przeciwko porzadkowi w tym i sprzataniu po psach grozic bedzie sad grodzki, ziobro zapowiedzial to na konf prasowej jako jeden z etapow uzdrawiania panstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwa
trawniki pod blokami to chlew teraz gdy jest snieg to gorzej , idzie sie i bach spod sniegu niespodzianka, a w domu przykrosc psiarze to chlewiarze (w wiekszasci oczywiscie bo pojedyncze sztuki co nie cykaja sie posprzeatac sa w porzadku - ich to nie dotyczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orion.ka
biednym zwierzakom sie dostaje bo bronic sie nie moga:( tak sie zlozylo,ze przeprowadzalam sie ze swoim pupilem juz pare razy i nigdy mi nie nakupal na chodniku czy na trawniku pod blokiem. psiaki to madre zwierzaki wystarycz raz pokazac gdzie ma leciec za potrzeba i leci:)a jak juz nie ma takiego miejsca to jestem zdecydowanie za sprzataniem po swoim pupilu i nie ma zlituj sie. a jako wlascicielka pokaznego czworonoga czesto zwracam uwage innym posiadaczom psow, ktorzy pieseczki swoje male na trawniczku wyprowadzaja... bo malenki to malo robi...a co inaczej niby to cuchnie...ehhh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisz
a mialem tez sciecie z paniusiom na plazy, piesio kupkal za lazeakiem wkoncu jej powiedzialem ze mam nadzieje ze jutro gacie wsadzi w te kupy psie, a ona z pyskiem ze co sobie mysle to ja za telefon i na straz dzwonie a ta w nogi, i do psinki - choc icemy na opiatek, rybke ci kupie jak sie zmyla to znowu na straz , zeby chlopaki sie po piachu nie tarabanili niepotrzebnie ale tak czy owak psy na plazy to granda i chamowa jakich malo tepic, ludzie to , tepic - zgody spolecznej na to nie powinno byc moze by Dorn z Ziobrem jakas komisje powolali, mialby co w sejmie o wzorcowej pogoni policji za wlascielami psiutow co opowiadac i to zgodne z prawda by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×