Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowa koalicja

dla milosnikow psow, dzieci i nie tylko

Polecane posty

Gość przypominacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzę bachorów
Dzieci to śmiecie i kurwiarze a psy to najcudniejsze małe szczęście i w dodatku bezbolesne , żeby tylko częściej chciały zagryzać bachory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominacz
Bez różnicy czy dzieci czy bachory. Ich gówna są tak samo obrzydliwe jak smażą się w wiosennym słońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erazm
ty sie chyba dzisiaj kurwa nie myles, chlopczyku o duzym karku z przerosnietym terierem skrzyzowanym z małpą czy jamnikiem przy nodze a widziales gdzies gówno dzieciece na trawniku??? chyba ze cie matka wysadzała przed dom z oszczednosci na papierze i sam lisciem musialem te sprawy zalatwiac i nie sprzatales po sobie, ale to tylko twoja wina ze masz własny trawnik zasyfiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *-*
Przypomnial mi sie incydent ktory mila miejsce jakies 2 tyg temu Jestem Lodzi na jednym z moch osiedli sa place zabaw ogrodzone z piaskiem z trawa gdzie dziecko ma sznse sie wybiegac. Wracalam z siostra do domu kolo tego placu m w zAasadzie to wszlysmy tam sie pochustac ( stara a glupia)na lacuchowych hustawkach az tu dwie panienki ida z piueskami wchodza z tymi pieskami na placyk ( byl wieczor) pieski na samym wyjsciu obsiusialy dwie inne hustawki a te panienki przywiazaly pieski do slupkow na srodku placu i dawja an hustawke. Nie ukrywam ze szczekam huknela mocno o glebe bo dawno takiego numeru nie widzilam Zwrocilam uwage ze tu sie nie wprowadza pieskow a one zlewka nic nie slysza wiec powtorzylam znow glowa w gwiazdach pozniehjmoja siostyra uslyszlysmy a co nam pieski przeszkadzaja poprosilysmy o wyjscie i nic nastraszylysmy starza nic Soknczylao sie na wypir z tego bo jak nie laski raczyly wyjsc Bardzo sie ciesze ze pieski bylyu przywiazane bo spewnoscia by sie na nas rzucily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *-*
chce dodac jeszce jedno wielokrotnie mam ochote zwrocic uwage wlacicielowi psa ale czesto cykam sie jak widze brytana kolo mnie robiaca kupke wlaciciel by sie wsciekl a ja zostalabym bezz nogi hmmm pozdrawiam Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *-*
barzdo przepraszam za byki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoleczenstwo
potrzebna jest bowiem swiadomosc społeczensta obywatelskiego tego ze to nie jest obciach wezwac straż czy policje jak ktos robi syf obok nas pomietam jak sąsiad wezwał strażnikow bo jego dugi sąsiad rozkręcił pół silnika od maluch na chodniku, ciekło pełno zupy z gaznika w trawnik a na chodniku plamy po smarze są po roku do dzis i oczywiscie pół ulicy - jak on mógł, a mógł bo od tego są warsztaty a nie chodniki, a trawnik to nie zlewnia syfu z silnika tak jak i nie sracz dla psa jak ktos wywala smieci w lesie to zapisuje nr jego samochodu i dzwonie na policje od razu , a robienie syfu na trawniku i chodniku to tez smiecenie , ale społecznie takie niby "małe", a gdzie granica miedzy malym a duzym syfaem , ktore wolno a ktore nie???? mam nadzieje ze ludzie wkoncu zrozumieja ze to nie obciach prosic o pomoc władze przy egzekwowaniu prawa i w tej smierdzacej sprawie, sie jest dokładnym w małych rzeczach to i w duzych tez jakos sie uda społeczenstwa obywatelskiego i nieobojetnosci na widok za oknem nam trzeba , ja dzwonie - od dzis zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosnik
eeeej hooop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łolaboga
no jak tyle wolnych dni i nikt w nic nie wdepnął ja tez nie ( naszczescie) ale za to plaga na drózkach lesnych i spacerowych ci wspaniali posiadacze super dogów marki terier jakis tam i rowerów gorskich z hipermarketow popieprzają na nich gdzie sie da ciągając swe biedne stwory na linkach w upale twierdząc jeszcze bezczelnie ze pieseczek musi sie wybiegac nalezało by takiego kolarza zrzucic z pojazda i do samochodu przykuc,niech leci, zobaczy jak to miło pies nawet kupy spokojnie pod ławką nie moze machnąć a kolarz udaje ze nie widzi i jedzie dalej ech, kultura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeej hooop
uff - dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy batrze
czy jak jest mocna ulewa to tez trzeba sprzątac czy nie po psie czy nie , bo straznik miejski sam nie wiedzial???? rozmoczone g... to chyba nawóz co nie??? zczy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa koalicja
ha - topik co jakis czas sie przewija, to znaczy ze temat paląco-smierdzacy ale potrzebny ciekawostka, pod duzymi sklepami i w niektorych parkach montuje sie parkingi dla psow, ale sklep czy gmina w porządku juz utrzymywac go niechce i syf tam jak diabli skoro juz budują takie cuda to niech przynajmniej codziennie swiezy piach sypią a stary wypieprzają samym wlascicielom psow powinno zalezec a wlasciie oni i tak w dupie mają takie wynalazki (o soorry - ale w wiekszosci pewnie tak, ukłon w strone nielicznej grupki ktora tak nie mysli i nie czyni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOwa koalicja
no jak tam, posprzatane???? tu sumienie radia wolna kafeteria nadajemy codzienny serwis informacyjny z kraju i ze świata tam tam titit tam tam znowu w kraju nieposprzatane przez wlascicieli psow, tłumacza sie ze przez deszczi samo sie zrobi, a nie prawda, do roboty, torebki w garsc i sprzatac tam tam titit tam tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuuuuuj
tak długo nikt nie przypomina o sprzątaniu?! nieee, tak być nie może! sprzątać gówienka psiarze i psiarki! sprzątać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tego
ze wlasnie, niby czas sie odswierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswieżanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ile
znowu jakis pieseczek pogryzl 10 latka jakis natchniony chodowca zawola za chwile, zaraz trzba pilnowac dzieciaka ale ja twierdze ze przede wszystkim trzeba psa trzymac w kagancu nawet w domu i to zawsze jest wina wlasciciela psa ze nie oduczyl go agresji kundel powinien byc szkolony zawsze i z egzaminem jak prawo jazdy wlasciciel tez powinien byc tresowany - w sprzątaniu kup, i z egaminem, obojetnie czy to jork, mastif, afgan, czy burekpłotkowy rasy wielorakiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
certyfikat dla posiadaczy, i egzamin ja na prawko jazdy to dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Koalicja
dzis pada porządnie deszcz i miejmy nadzieje ze zutylizuje nam skwery i trawniki ale nie o deszcz sie rozchodzi tylko odpowiedzialnosc wlascicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Koalicja
no i oto chodzi, jak by na kazdym kroku , przy kazdym skwerku byl taki znak, to naród polski moze by sie wreszczie czego nauczyl a nie srania we własne gniazdo , najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO NIE PSY SĄ WINNE!!!!!!!!!!!!!! JAK CHCECIE KOMUŚ POUBLIŻAĆ TO ICH WŁAŚCICIELOM A NIE PSOM!!!! ONE MAJĄ PO SOBIE SAME SPRZĄTAĆ?! ktoś napisał że w Polsce psy są traktowane lepiej niż dzieci ... gówno prawda!!! http://f3.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2079513 http://f3.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2085180&start=90 gdyby coś takiego przytrafiło się dziecku, to sprawce by skazali na dożywocie albo i gozrej, ale nie ... to był pies!!! - i co zrobią z tym popaprańcem?! -NIC!!!! Bo nikogo z Was nie obchodzi los tego biednego zwierzęcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płomykówka******
Kelly! Przeczytaj uważnie cały topik a następnie kieruj swoje pretensje do konkretnych osób, którym masz coś do zarzucenia. Nie zauważyłam, żeby intencją topiku było nauczenia psów by sprzątały same po sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowałam to do osoby ktora sie wypowiadala na początku ... nie pamietam nicka i nie chce mi sie zprawdzac jesli urazilam swoim postem Ciebie i inne osoby nie traktujące psów jak śmieci to serdecznie Was przepraszam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płomykówka******
A skąd w ogóle wniosek, że nie interesuje nas (tych, którzy nie są zachwyceni robieniem z trawników i placów zabaw wychodków) los zwierząt? To jest właśnie topik o nieodpowiedzialnych ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam ze ten post byl do osob ... uwazajacych ze psy to nic nie znaczace stworzenia, zasmiecajace srodowisko i gryzace dzieci 😠 a Ciebie juz przepraszalam (innych tez) w poscie powyzej i przepraszam jeszcze raz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płomykówka******
Oj, przepraszam. Kiedy pisałam drugi post nie widziałam jeszcze Twojej odpowiedzi (spójrz na czas). Nie czułam się urażona. Raczej zaskoczona Twoimi słowami. Nie skojarzyłam ich z wypowiedzią sprzed wielu dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak więc już wszystko wyjaśnione 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×