Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

Czy Twoja była dziewczyna jest zawodową bokserką? Just kidding :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajl
Hej wszystkim! A ja chciałbym pojechać do Finlandii i Norwegii, zaszyś sie w jakimś małym czerwonym domku, gdzieś w fiordzie... ech..... marzenia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Z tego co wiem, to się nie boksuje.... ;) Lubiła i z tego co mi wiadomo dalej lubi "ekstremalne" podróżowanie. Zwiedziła kawał świata, za niewielkie pieniądze, ale chwialmi, to przeginała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak!! Finlandia i Norwegia tez strasznie mnie pociagaja... zobaczyc te niesamowite cuda natury, jeszcze (i oby jak najdluzej) nie zniszczone przez czlowieka... hmm, i jeszcze mi sie Islandia przypomniala, tam podobno tez jest pieknie, szczegolnie wiosna... kurcze, tyle by sie chcialo zobaczyc, a tu albo pieniedzy nie ma albo czasu (glownie to tego pierwszego :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajl
Tinuviel ----> bierzmy przykład z byłej Psychokillera... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odważna babeczka ;) Ja już zmykam, dreptam do mojego pseudołóżka - śnić o Afryce :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Do napisania Zulka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodźcie założymy fanclub byłej Psychokilera, on nam zrobi szkolenie, jak powinna zachowywać się ostra babka w niebezpiecznych rejonach świata, każda pojedzie tam gdzie chce, a potem założymy topik ze sprawozdaniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajl-> myslisz, ze bym tak nie chciala? checi oczywiscie sa, tylko odwagi nie ma... zebym chociaz miala jakiegos faceta, z ktorym moglabym podrozowac... bo w dzisiejszych czasach to nawet dwie dziewczyny wyjezdzajace samotnie za granice nie sa bezpieczne... wcale nie przesadzam, a moze po prostu taki ze mnie tchorz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka dokladnie!!! w pelni popieram :) Psychokiller mozesz nam dac namiary na swoja byla dziewczyne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, o, o - Tinuviel, dobrze kombinujesz, przydałby się taki facet, do którego możnaby się \"podłączyć\". Jest tylko kilka małych problemików... 1. TRAFIĆ na takiego herosa 2. jak się już ma faceta - to już nie wypada szukać innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cordelia
Tinuviel , córka króla Leara o ile sobie teraz przypominam , ale po prostu tak mi wpadło do głowy. Czy ktos podsunie mi pomysł na kilkudniowy tani ciekawy wypad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O - to też jest niezłe!!! - Przykleić się do jakiejś twardej babki!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka-> no to co ze swoim nie mozesz jechac? A do fanclubu bylej psychokillera i tak sie zapisuje :) Cordelia-> juz mi sie samo przypomnialo, ale ja to imie kojarzylam z niezwykle ambitnego serialu pt. \"Buffy postrach wampirow\" :) A jak masz kilka dni wolnego to koniecznie jedz do Pragi, spanie chyba wyjdzie najtaniej w schronisku mlodziezowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nie chce jechac tam gdzie ja, a poza tym to miłośnik polskiej przyrody. A ja chce do Afryki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilkudniowy ciekawy wypad można zrobić z rowerkami na Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom ja tez!! (miedzy innymi) to mam pomysl (uczepilam sie jak rzep psiego ogona ale jest dobry)... zakladamy fanclub bylej Psychokillera, uczymy sie w jaki sposob niewinne i bezbronne ;) istotki moga przetrwac w szerokim swiecie a potem jedziemy razem do Afryki :D co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ZA!! Ale tera zto już naprawdę spadam spać, bo zaraz usnę przed kompem. Do jutra, pa!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Cześć Ona****! Co dzisiaj słychać, jak humor? Do wielbicieli mojej byłej dziewczyny -> oczywiście, przekażę Jej, że ma dość spore grono fanów... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Psychokiller!!! Dziś jestem szczęśliwa...załatwiłam bardzo ważną sprawę ...uwielbiam robić interesy z mężczyznami...mam niezły ubaw...:) A poza tym życie jest piękne...no cóż kobieta zmienną jest...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Wow! Dobrze czytać Koleżankę w wyśmienitym humorze. Gratuluję pomyślnie załatwionej sprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona***
Dziękuję bardzo Koledze...:) Dziś mogę rozmawiać o wszystkim....:) A jak tam u Kolegi?... widzę , że wczoraj długo siedzieliście...nawet Kajl się pojawił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Dziękuję, u mnie wszystko świetnie, jak zawsze ;) A co do rozmowy, to również jestem otwarty na propozycje... A reszta pewnie odsypia wczorajsze pogaduchy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajl
Ona**** ----> dziękuję za pamięć! Psychokiller ----> nie odsypiam, czasu nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajl czemu nie masz czasu...dużo pracy?...to chyba czas na relaks w miłym towarzystwie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajl
Witaj, jeszcze raz dzięki za pamięć. Relaksowałem się cały wieczór, a teraz muszę ślęczeć przed kompem... A jeśli chciałabyś porozmawiać, to "rzuć" tematem, może faktycznie zrobię sobie przerwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jednym siedzenie przy komputerze sprawia przyjemność , a dla innych to obowiązek...ależ to życie jest przewrotne...:) wczoraj rozmawialiśmy o podróżach...więc może dziś o szaleństwie... Co chciałbyś zrobić...coś co jest dla Ciebie szaleństwem...czego normalnie byś nie zrobił , bo na przykład brak Ci odwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajl
Nie ma w mnie krzty szaleństwa, jestem nudny... A na co mam ochotę? Chciałbym rzucić pracę i zaszyć się w domku nad jakimś fiordem albo wziąć długi urlop i pracować gdzieś jako wolontariusz-nauczyciel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×