Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

Witaj Tinuviel!!! Tesknie za tym nudziarzem i chce by o tym wiedzial.Wiem, ze to czyta i niech ma swiadomosc tego co czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psycho chcialbys :P Ja tez uciekam, bo sie zaczyna snooker na bbc :D Dobranoc kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Psycho, spij spokojnie. Kajl odezwij sie do mnie. Jezeli nie chcesz ze mna rozmawiac , to powiedz mi o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppf
Czy ty w kolejnym topicku musisz przesadzać, dramatyzować? Może właśnie tym odstraszasz ludzi, może lepiej więcej luzu i poczucia humoru.... Przecież potrafisz. Bardzo lubię Cię czytać, więć nie odpisuj, że Cię krytykuję, bo jesteś naprawdę sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepoważny stosunek do życia figla ci w końcu wypłatał: nadmiar kolorów, brak idei zawsze się kończą wstydem i są wekslem bez pokrycia, mój Ty Niprzypiąłniprzyłatał! K.I.Gałczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.I.Gałczyński
Szarlatanów nikt nie kocha. Zawsze sami. Dla nich gwiazdy świecą w górze i na dole. W tajnych szynkach piją dziwne alkohole. I wieczory przerażają bluźnierstwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam was Psycho i Tinuviel...mam nadzieję, że dziś również będziecie się dobrze bawili... Pozdrawiam was Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Cześć Wszystkim! Ona****, witam, co dzisiaj słychać, mam nadzieje, że nie tylko praca, przypominam mamy weekend....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Psycho!!! Dziś była praca, ale nad opowiadaniami...fajnie jest czytać i poprawiać , coś co powstało na przykład jakieś dziesięć lat temu...patrzę na takie opowiadanie inny okiem...nie wiem czy mnie rozumiesz?... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Psycho!!! Dziś była praca, ale nad opowiadaniami...fajnie jest czytać i poprawiać , coś co powstało na przykład jakieś dziesięć lat temu...patrzę na takie opowiadanie inny okiem...nie wiem czy mnie rozumiesz?... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Rozumiem, ponieważ jest to jak najbardziej naturalne. Nie potrzeba dziesięciu lat, żeby zmieniło się nasze postrzeganie świata, ludzi, otoczenia. Inaczej odbieramy wysyłane do nas sygnały, inaczej staramy się budować nasze interpersonalne relacje, wiedzeni doświadczeniami lat mnionych. Jednak na Twoim miejscu uważałbym z wprowadzaniem nadmiernej ilości poprawek, może lepiej napisać coś nowego, pozostawiając starsze teksy prawie nienaruszone, niejako dowodząc ewaluowanie procesu twórczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję sobie sprawę z tego , że jeżeli chodzi o poprawki masz rację...to są jednak tylko drobne poprawki językowe. Jeżeli chodzi o nowe opowiadanie... mam już pomysł, ale on dopiero kiełkuje...musi dojrzeć...:) Niedługo zapewne powstanie ogólny zarys... A jak Tobie minęła niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Dziękuję, świetnie! W związku z niesprawną kończyną siedziałem w domu, ale za to wpadli znajomi, kilka minut później moja siostra i było wesoło. Jak ja bym chciał, żeby weekend sie dopiero zaczynał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedactwo, jeszcze dokucza Ci ta noga.... Cieszę się, że nie byłeś sam... Niestety jutro poniedziałek i pracka...ja oczywiście nie mam nic przeciwko temu...chyba jest ze mną coś nie tak...jednak na lekarza już za późno... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Oj, sam nie byłem, o mało mi domu nie roznieśli..... :D Tak sobie myślę, że jestem w o tyle dobrej sytuacji, że mam nienormowany czas pracy, bo w przeciwnym wypadku bym padł... choć kocham to co robię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , powinieneś się cieszyć z nienormowanego czasu pracy, to jednak daje komfort psychiczny...ja mimo, że jestem u siebie spędzam w firmie średnio dwanaście godzin dziennie... jest i plus oczywiście...mam ochotę to po prostu wychodzę i jadę na przykład do lasu, nie tłumacząc się nikomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Ja spędzam w pracy tylko kilka godzin dziennie, ale muszę liczyć się z tym, że zawze może coś wyskoczyć. Poza tym pojawia sie dość sporo inicjatyw, nie związanych bezposrednio z pracą... Ale generalnie jest super. Zupełnie nie mółbym się odnaleźć na Twoim miejscu. Ja muszę mieć swobodę, przestrzeń, możliwość manewru, ciąły kontakt z drugim człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz na co , jak na co ...jednak na brak kontaktu z ludźmi nie narzekam, czasem mam ich nawet dość...;) Poza tym mam świadomość, że jestem u siebie i nikt mi nie mówi co mam robić, to jest dla mnie bardzo duży komfort psychiczny...niestety w przeszłości miałam szefów i dochodziło do konfliktów...przyznaję, że mam bardzo ciężki charakterek... Zresztą ktoś już to tu stwierdził...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Naszczęście i ja nie muszę się przejmować "górą", mam pełną swobodę działania, ale muszę sie liczyć z pewną specyfiką pracy. A co do ludzi, to jestem przekonany, że nie cierpisz na brak towarzystwa. A ja jestem nawiedzony i stuknięty, a to przesłania moje inne nienajlepsze cechy.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Zmykam pod prysznic i spać. Dobranoc Sylwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Tinuviel, śpij dobrze i śnij, wiesz o kim...;) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak jestem od Ciebie \"lepsza\"...jestem szalona, a za chwilę poważna...mam niespożyte pokłady wyobraźni, którą czasem wykorzystuję w niewłaściwy sposób...kocham życie, a za chwilę go nienawidzę...mam masę przyjaciół , ale tak naprawdę jestem sama...jestem niedostępna i twarda, a tak naprawdę potrzebuję oparcia i czułości...jestem wesoła, a za chwilę smutna...tyle sprzeczności w jednej osobie?!...to mogę być tylko ja... Dlatego jak ktoś mnie nie wyczuje, nie będzie potrafił ze mną rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Mam dla was świetny kawałek...przypomina mi kogoś, kogo niedawno poznałam i jemu go dedykuję...:) Koń by też pisał wiersze, gdyby mu dać sto złotych, też miałby aspiracje, ambicje i tęsknoty; co mówię? nawet wielbłąd gwizdnąłby na pustynię, gdyby mi, jak Boyowi, dać przednich wódek skrzynię; i nawet nietoperze, które wiszą na głowie, pisałyby komedie- a cóż dopiero człowiek?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Cześć, fajny kawałek, tylko jakiś taki pesymistyczny, wbrew pozorom.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kajl!!! Mnie też się bardzo podoba, to jeden z najlepszych kawałków Gałczyńskiego...może odbieram go trochę inaczej jak Ty... Jestem w nim od lat zakochana, mowa oczywiście o Gałczyńskim...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kajl!!! Mnie też się bardzo podoba, to jeden z najlepszych kawałków Gałczyńskiego...może odbieram go trochę inaczej jak Ty... Jestem w nim od lat zakochana, mowa oczywiście o Gałczyńskim...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kajl!!! Mnie też się bardzo podoba, to jeden z najlepszych kawałków Gałczyńskiego...może odbieram go trochę inaczej jak Ty... Jestem w nim od lat zakochana, mowa oczywiście o Gałczyńskim...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Nie jestem miłośnikiem poezji, mój odbiór ma charakter czysto powierzchowny... Za to lubię grę słów. Ja stawiam na prozę... szarość, codzienność.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×