Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

Jestem, tylko kurde musialam zresetowac komputer, cos sie zawiesilo, a teraz mnie chyba zabija, bo nie zauwazylam, ze w Wordzie skasowalam jakies strasznie wazne dokumenty :( :( O Boze, wywala mnie na zbity pysk :( A Kasiek sie nie odzywa bo juz zalozyla sobie topik ze swoim problemem- jak nalozyc brokat na powieki... :O Niektorzy to maja problemy... Chcialabym miec takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście dziewczyna ma problemy...hihihi :) Ja też chciałabym mieć tylko takie, ale pewnie Ona ma z 16 lat...wiesz jak jest, życie wtedy jest trochę inne... No proszę, trochę techniki i kobiety się gubią...hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... Jak ja bym znowu chciala miec 16 lat. Fakt, mam niewiele wiecej, ale juz zdazylam spieprzyc w swoim zyciu pare dosc waznych spraw, i oddalabym wszystko, zeby moc cofnac czas o jakies 3-4 lata... A z tym komputerem to wcale nie jest smieszne! Oni jeszcze o niczym nie wiedza, ale jak sie dowiedza, to chyba mnie zabija, bo juz i tak sa na mnie zli, a teraz jak jeszcze zobacza, ze im to skasowalam, to nie wiem, co ze mna zrobia... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto taki? Ja nie chciałabym mieć 16 lat...no może troszeczkę więcej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzinka, u ktorej mieszkam, i od ktorej jestem niestety calkowicie zalezna... Juz mnie to zaczyna wkurzac! 😠 Ech, oby do wrzesnia... A potem... Cokolwiek, ale z nimi nie zostaje na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie dziewczyno,szkoda zdrowia.Jestem od Ciebie starsza i tez wiem coś na ten temat...nie warto się denerwować... dasz sobie radę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za dluzsze milczenie, musialam sie przed nimi schowac w lazience :) Wiesz, czasem na prawde watpie w to, ze dam sobie rade, ze wytrzymam do wrzesnia... Boje sie, ze pewnego dnia po prostu wybuchne i powiem im wszystkim, co o nich mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanesssa
dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona**** chyba juz Cie nie ma. W takim razie dobranoc. Dobry wieczor Vanesso... i dobranoc, ja tez juz ide spac i snic, wiecie o kim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanesssa
dobranoc Tinuviel.. to o czym dzisiaj porozmawiamy w tak licznym gronie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
dobry wieczór Vanesso, dlaczego jeszcze nie śpisz o tej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanesssa
witaj kajl :-) po prostu... nie mogę, myślę, tęsknię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Witam, bardzo proszę się pode mnie nie podszywać, nie było mnie w nocy na kafe, wpis nie jest mój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanesssa
witam, to z kim w nocy rozmawiałam? Sledzę topik od jakiegoś czasu, bardzo mi sie podoba i jesli już wczoraj postanowiłam wejść, okazuje się że jedna z najciekawszych osób nie jest tą osobą... :-( jestem zdegustowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Witaj Vanesso, dziękuje za miłe słowa, ale wczoraj to nie ze mną rozmawiałaś. Nie "zaczerniam" nicka, bo nie mam na to ochoty i oto rezultaty. Zrobiłem już sobie urlop, zajrzałem przed południem na kafe i czytam, że wczoraj , kiedy całą noc jechałem samochodem, miałem okazję z Tobą rozmawiać.... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanesssa
Witaj kajl, mam nadzieję że prawdziwy. No cóż, ignorujmy po prostu tego klona. Jak spedzasz urlop? Mam nadzieję że nie w poblizu kompa, chociaż z drugiej strony miło Cię to widzieć :-) Miłego dnia, u mnie niestety pada i cyba jest niskie ciśnienie, myslę że na 3 kawach się nie skończy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon...
A dlaczego ci się nie chce zaczernić. Za dużo pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon...
A dlaczego ci się nie chce zaczernić. Za dużo pracujesz, czy jesteś leniwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Cześć Vanessa, urlop zgodnie z zapowiedzią spędzam nad morzem, ale i tu mnie praca dopadła. Na szczęście przyjaciele skutecznie mnie od niej odciągają, ale od kompa już im się mniej udaje... ;) pogoda piękna. Co z resztą towarzystwa, gdzie się chowacie? klon... ani lenistwo ani praca...zwyczjna fanaberia, kogoś tam w przestrzeni, nie dorabiałbym do tego ideologii. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonn...
Jaka ideologia? nie chce ci się, jesteś luzak, a biedna Vanesssa nie wie z kim rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonn...
Jaka ideologia? nie chce ci się, jesteś luzak, a biedna Vanesssa nie wie z kim rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonn...
Ha, czyżbym miał już do czynienia z klonnem klona? :D Rozszyfrowałeś/aś mnie, jestem luzakiem, leniem, do tego bezideowcem... Dlaczego moja osoba wzbudza Twoje zainteresowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
O kurcze, przepraszam Cię najmocniej!!! Zasugerowałem się tymi klonami i podpisałem się Twoim nickiem, wybacz, nie chciałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Nikt się nie odzywa, to uciekam. Dobranoc. Ona**** powodzenia jutro, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanesssa
dzień dobry kajl, miłego urlopu. Słuchaj swoich przyjaciół, dobrzeże odciagają Cię od kompa :-) Reszta: no comment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Kajl---> proszę , proszę...nie ma mnie jeden dzień i już się zjawia cicha wielbicielka...;) Po pierwsze miałeś odpoczywać i proszę Cię odpoczywaj...miałeś to zrobić za nas oboje, a tu proszę...poza tym jeden pracoholik na tym topicku wystarczy. Mam nadzieję, że biegasz rano po plaży tak jak lubisz...:) Otwarcie się udało...miałam bardzo dużo pracy, ale naprawdę było warto...dziękuję, że pamiętałeś...Twoje kciuki bardzo mi pomogły...:) No proszę i klon naszego przyjaciela się pojawił...ma to swoje pozytywne strony...widać ktoś tak bardzo mu zazdrości, że chciałby nim być...;) Klonie---> mam do Ciebie pytanie...czy nie lepiej być po prostu sobą? Na pewno jesteś równie interesującym człowiekiem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Witajcie! Tinuviel, mam nadzieję, że u Ciebie Słoneczko wszystko OK, a sprawa z kompem skończyła się dobrze! Niczym się nie przejmuj, uśmiechnij się i ciesz się życiem, choć wiem, że nie zawsze jest z czego się cieszyć.... Buziaki! No myślałem, że padnę ze śmiechu, jak to przeczytałem... rozmowa kajla z klon(n)em, to mistrzostwo świata, pozdrawiam obu! Ona***, mam nadzieję, że zamierzasz dziś świętować sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinuviel---> proszę , odezwij się do mnie...chciałabym wiedzieć, czy u ciebie wszystko w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Ona****, no proszę prawie równocześnie..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×