Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

Tinuviel---> nigdy Ci nie wspominałam o tym , bo rozmawiałaś raczej z Psycho...byłam zakochana w Aragornie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , ja to mam zawsze pecha... :( Jak kogoś naprawdę lubię , to nie ma dla mnie czasu...i jak tu nie być pesymistą...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Ja też Cię bardzo lubię! Niestety, mam teraz dość ciężki okres i ledwo sobie ze wszystkim radzę... :( Jak tylko wszystko wróci do normy, odezwę się na dłużej.... Kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych snów Kajl, śpij spokojnie...i uśmiechnij się czasem do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda...
...nikt nie mowil, ze zycie bedzie proste, ale tez nikt sie nas nie pytal, czy chcemy sie urodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, ktoś zadecydował za nas i przyszliśmy na ten świat...niemniej jednak teraz to my decydujemy co zrobić z naszym życiem...jak godnie je przeżyć i postępować zgodnie z tym co podpowiada nam nasze sumienie, by móc codzienni patrzeć na własną twarz w lustrze i nie wstydzić się jej...my decydujemy kim chcemy być i walczymy z przeciwnościami losu...choć czasem nie mamy już siły i potrzebne jest nam wsparcie...wtedy możemy liczyć tylko na siebie i drugiego człowieka, jego zrozumienie i chęć niesienia nam tej pomocy... Witaj Ala zero---> dołącz do nas ,jak widzisz lubimy rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla Was...
A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź, wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj, ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań, we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu. Pokaż mi wody ogromne i wody ciche, rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych, dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul, myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością. To dla was kochani Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Witaj Ona****, nie jesteś sama... Jakiś straszny pesymizm tutaj zagościł... Sporadyczni bywalcy coś przestali się odzywać, Tinuviel zasmucona, Psychokiller też jakiś markotny... Mam nadzieję jednak, że znajdą się tacy, którzy do nas dołączą... Co u Ciebie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kajl---> cieszę się , że przynajmniej Ty jesteś dziś ze mną...nawet wiersz nie pomógł...ogólnie dobrze, tylko jak zwykle jakieś drobne problemy się wkradają, potrzebuję dwóch pracowników na wczoraj i niestety jak to zwykle bywa, nie mam w zasięgu ręki nikogo konkretnego... A co u Ciebie?... ostatnio byłeś bardzo zajęty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kajl---> cieszę się , że przynajmniej Ty jesteś dziś ze mną...nawet wiersz nie pomógł...ogólnie dobrze, tylko jak zwykle jakieś drobne problemy się wkradają, potrzebuję dwóch pracowników na wczoraj i niestety jak to zwykle bywa, nie mam w zasięgu ręki nikogo konkretnego... A co u Ciebie?... ostatnio byłeś bardzo zajęty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Niestety, nadaj jestem zajęty... Prawdziwe urwanie głowy i narazie nie widać szans na poprawę sytuacji. Do tego doszedł remont mieszkania, nie jakiś duży , ale uciążliwy. Doprowadziłem do stanu używalności rower. Bardzo się z tego cieszę, bo w zimę bardzo mi go brakowało. Widzę, że problemy w pracy nie dają Ci spokoju nawet w weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety takie życie...wciąż myślę o pracy...staram się choć przez chwilę o tym nie myśleć, ale jakoś nie wychodzi...chyba muszę coś z tym zrobić...uciec gdzieś choć na chwilę i zapomnieć o tym świecie...chyba wsiądę w samochód i pojadę do Krakowa...dawno w nim nie byłam...kocham to miasto i naprawdę tam odpoczywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Jeśli masz taką możliwość, to zrób to natychmiasti nie zastanawiaj się nawet! To naprawdę doskonały pomysł, tym bardziej, że już dawno tam nie byłaś. Ja byłem ...niech pomyślę.... 2 miesiące temu i było rewelacyjnie. Mieliśmy z przyjaciółmi przednią zabawę ;) Ech... wspomnienia... Przestań myśleć o pracy, pomyśl o czymś przyjemnym..., o tym , że.... ;) A zreszytą... Baw się dobrze, u Krakusów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajl ---> jesteś kochany...zrobię to jak najszybciej, a potem opowiem Ci jak było...:) Należę do tych twardych kobiet, ale czasem chcę się poczuć słaba i potrzebująca oparcia, a potem robię sobie wyrzuty...ot po prostu kobieta i jej zmienność...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
W takim razie powodzenia i dobrej zabawy! Już Ci zazdroszczę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast mi zazdrościć , wybierz się tam znowu...Kraków ma w sobie coś magicznego i tak wspaniałego...choć przyznam, że od Krakowa bardziej kocham góry...to jest miłość mojego życia...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Nie sądzę, żeby w najbliższym czasie udało mi się tam pojechać :( Za kilka dni jadę do Rygi i już się cieszę, bo to cudowne miasto, ale najpierw muszę uporać się z remontem i uregulować sytuację w pracy... Niestety i dziś jestem zmuszony szybciej, niż bym tego chciał, zakończyć naszą rozmowę... Kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wyjedziesz i znowu zostanę sama...ja to mam szczęście do mężczyzn...;) Uciekaj już uciekaj...niech pocierpię w samotności ... :( Kolorowych snów kajl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa1977
Chcilama powiedziec tylko dobry wieczor wszystkim bo jakos spac nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Cześć, to ja "markotny".... kajl, dzięki brachu.... Wszyscy smutni, zapracowani.... no dobra, u mnie też załamka totalna... To jak, może dziś się ktoś odezwie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Hej Psychol, zgłaszam się! Co Ty znowu masz za załamki, jakoś to do Ciebie nie pasuje, niepoprawny optymisto... Trzymaj się mocno Kolego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Psycho---> musimy wreszcie to zmienić i choć trochę poprawić sobie humor...ja mam już dosyć tych smutków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollla
Hej hej:) tak sobie pozwoliłam wejść do Was........chciałabym porozmawiac........no ale nie znam zasad tu panujacych;) czy ktos mnie oprowadzi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich , szczególnie Ciebie kajl. Tu się po prostu rozmawia , pociesza znajomych i poznaje wspaniałych ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Cześć ollla, zasady są bardzo proste: masz ochotę pogadać, to wpadasz na ten topic i zawsze ktoś się znajdzie... A tematy.... rozmawiamy właściwie o wszystkim. Pozdrawiam! Psychol! Albo będziesz kopnięty , jak zawsze albo przeprowadzimy z Oną**** zmasowany atak na Ciebie!!! Uszy do góry bratku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajl jak zwykle jestem za...Psycho, ja na Twoim miejscu nie ryzykowałabym...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Uważaj Psychokiller, jak Cię chłopie dorwiemy z Oną****, no nie masz szans, jak by na to nie patrzeć... Dlatego, lepiej wyłaź z tego doła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×