Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ga_ma

Cytaty z książek, piosenek, filmów...

Polecane posty

\"Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makoś
" to nie prawda, ze Ciebie już nie mam choć daleko jesteś stad, to nie prawda, że Ciebie już nie mam trzymam Twoją dłoń" Łukasz Zagrobelny "nieprawda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELO ZIOMY
to nie prawda klamiecie nas jak chcesz sie ze mna zobzczyc to w warszawie na starym miescie to o tym pogadamy ok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terenia
Taki jest jednak zawsze pierwszy odruch beznadziejności: wiara, że w samotności cierpienie zahartuje się i wysublimuje jak w ogniu oczyszczającym. Mało ludzi potrafi naprawdę znieść samotność, ale wielu marzy o niej jak o ostatniej ucieczce. Podobnie jak myśl o samobójstwie, myśl o samotności bywa najczęściej jedyną formą protestu, na jaką nas stać, gdy wszystko zawiodło, a śmierć ma w sobie jeszcze ciągle więcej grozy niż uroku. Grudzińsk to nie prawda, ze Ciebie już nie mam choć daleko jesteś stad, to nie prawda, że Ciebie już nie mam trzymam Twoją dłoń" Łukasz Zagrobelny "nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill
Wydaje mi się, że kilka postów wyżej umieściłam ten sam cytat. I że nie ma to jak zestawianie Grudzińskiego z Zagrobelnym, czy jak mu tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill
Wydaje mi się, że kilka postów wyżej umieściłam ten sam cytat. I że nie ma to jak zestawianie Grudzińskiego z Zagrobelnym, czy jak mu tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rake
-Co robisz w sobote rano? - Popełniam samobójstwo! - No to może piątek wieczór? Woody Allen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuczak
(...)Trwaj w złudzeniu, że jestem Ci potrzebny. Nie wmyślaj się w to głębiej. Bo widzisz, Tobie to przecież nie wyrządzi żadnej szkody; jeśli kiedyś będziesz chciała się mnie pozbyć, zawsze znajdziesz dość sił, żeby to zrobić, ale póki to nie nastąpi, jesteś dla mnie darem, o jakim nawet nie marzyłem, że go znajdę w tym życiu. Franz Kafka- 'Listy do Felicji' Podoba sie? Mi bardzo..:) Cudowne... Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colla
Cechy naszych czasów nazywa się ich wadami.Dlaczego?Dlatego,że ocenia się je porównując z czasami minionymi uchodzącymi za wspaniałe: Powiada się:upadły zasady,formy i obyczaje. Upadły?Z jakiej wysokości? Alberto Savinio-Wyjście z labiryntu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redheaded
Z filmu "Pamiętnik księżniczki' chyba.. "Odwaga nie jest oznaką braku lęku ale dowodem na to że istnieje coś ważniejszego niż strach, odwani nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redheaded
"Sam jestem, samiutki z sobą samym..." To z Buszującego w zbożu ;) "Prawdziwe szczęście jest tam, gdzie ty jesteś teraz." "Śmieję się niekiedy, żeby nie płakać." "Sa ludzie spotkani przypadkowo w drodze dzieki ktorym zycie przestalo byc przypadkiem" "Ludzie sa indywidualistami a nie stadem baranów" "Nawet w jego milczeniu były błędy językowe." "Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość." "Jedyna różnica między mną a wariatem to fakt, że nie jestem wariatem." Tu akurat pamiętam... Salvador Dali :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szops
Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz co znajdziesz w środku" - Forest Gump

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szops
Pułkownik do Marcela: - Może to nie przystojne co powiem ale ja pie****e Marcelku, toż to prawdziwy skarb - Nie żyje już tyle lat i cały czas świat mnie zaskakuje ... pozytywnie oczywiście. Włatcy Móch odc. 32 "Gigant"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjj
Czecio "ładnie pachniesz jak kiełbaska" Maślana "spadaj ty perwercie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszu_puszu_puszu
Trudno być tylko znajomym kogoś, o kim się wie, że oddałoby się własną nerkę, gdyby zaszła taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszu_puszu_puszu
(…) ale włóczyć się, to czasami szukać siebie na bardzo zawiłych skrzyżowaniach. Trudno, wlóczylam się. Gdybym wiedziała, że są to ostatnie minuty, kiedy cię widzę, powiedziałabym kocham cię , a nie zakładałabym głupio, że przecież o tym wiesz. Jeśli nie będę umierała kilka razy na dobę, czym będę wypełniała czas? - Co pan robi od rana do wieczora? - Doznaję siebie. The hardest thing in the world is to tell person you love that you like her.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\' And it really doesn\'t matter that we don\'t eat And it really doesn\'t matter if we never sleep No it really doesn\'t matter, really doesn\'t matter at all \'Cos we are so young now, we are so young, so young now \'\' ! \'\' Catch your dreams before they slip away \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andre1978
"Ale jesteś napalony jak Arab na kurs pilotażu"to jest cytat z takiego polskiego filmu ktory niedawno ogladalem tytulu jak zwykle nie pamietam film ogolnie byl kiepski ale to haslo jest spoko -:)super topik uuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaaaa
andre, to jest cytat z filmu Testosteron :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszu_puszu_puszu
" Kropla milosci znaczy wiecej niz ocean rozumu " ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinex
'za kogo sie dziś przebrałeś? -za siebie śmiesznie wyglądasz" Ona była lisiczką, chłód miał ją otrzeźwić z wszawych myśli. Żadnych facetów. Wynurzy się, gdy będzie jej bardziej zależeć na oddechu niż na nim. Udusi go w sobie i wypluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Trwaj chwilo jesteś piękna \"- ( Faust) \"czas ognia\" Kiedyś kochały oczy Kiedyś kochały dłonie Kiedyś kochały usta O tak.... Kiedyś kochały dusze Kiedyś kochały serca Kiedyś nie łzy rządziły Miłością było życie Ale.. Miłość chyba Miłość chyba Miłość chyba zabrał czas Wtedy płonęły oczy Wtedy płonęły dłonie Wtedy płonęły usta O tak... Wtedy płonęły dusze Wtedy płonęły serca Wtedy płonęły ciała Paliliśmy się cali Ale... Ogień chyba Ogień zgasł Ogień chyba Zgasł już w nas Teraz w popiołach dusze W popiołach nasze sny W popiołach też uczucia W popiołach ja i ty popiół jeszcze tli... Taką mała iskrą Ale.. Miłość chyba Miłość chyba Miłość chyba Zabrał czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilarrrr
'Pamięć złotej rybki obejmuje zaledwie 3 sekundy. Potem wszystko zaczyna się dla niej od nowa. Kiedy spotyka inną złotą rybkę myśli, że widzi ją pierwszy raz. Podobnie jest z ludźmi: człowiek za każdym razem zakochuje się tak, jakby nigdy przedtem nikogo nie kochał. Jakaś reakcja chemiczna wymazuje pamięć o poprzednich cierpieniach i każe mu myśleć: to jest cudowne, to jest coś nowego, coś innego. tak samo jak kobieta, która natychmiast zapomina o bólach porodowych. -czyli nigdy się nie zmieniamy, nie uczymy, nie dorastamy? całe życie popełniamy wciąż te same błędy? w imię czego? -miłości. -a co to jest miłość?` "Pamięć złotej rybki."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisia
"Biblia mówi, że należy kochać bliźniego. Kamasutra mówi jak."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdunio88
„...Nikt z nas nie chce takiej wolności, wszyscy chcemy kompromisu, chcemy mieć przy sobie kogoś , z kim moglibyśmy podziwiać uroki Genewy, rozmawiać o książkach, filmach, dzielić się jedna kanapka, bo nie starczy nam na dwie. Lepiej zjeść jedna połowę kanapki na spółkę z kimś niż cała w samotności. Lepiej być głodnym niż samotnym. Dlatego ze kiedy jesteś sam- a nie mowie tu o samotności z wyboru, lecz o takiej która musimy znosić- to tak jak byś był wykluczony z ludzkiej samotności...” „...Codziennie cierpię, cierpię od wielu długich miesięcy próbując pokazać Ci jak bardzo cię kocham i wszystko jest bez znaczenia, kiedy nie ma Cię blisko mnie...” Paulo Coelho Zahir Elizabeth Kim ,, Mniej niż nic'' ,, Nie znoszę słowa 'problem'. Każdy ma jakieś 'problemy'. Ja mam 'problem' porzucenia.'' ,,Mówisz, że jestem brzydka Mówisz, że jestem dziwna Przełknęłam każde słowo Każdą żrącą kroplę bólu. Życie wepchnęło mi fakty do ściśniętego gardła. Życie, możesz karmić mnie na siłę cierpieniem, aż się zadławię. Więc płaczę, bo życie jest niesprawiedliwe? Trudno, suko, przykra sprawa. Nie jestem godna ziemskich radości Nie jestem stworzona do miłości.'' ,,Pragnę właśnie tego, czego nigdy nie dostanę'' ,,Pod wieloma względami zanik żądzy samobójczej przypominał stratę długoletniego kochanka.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×