Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ga_ma

Cytaty z książek, piosenek, filmów...

Polecane posty

Gość ebata
dawno..dawno temu w Radiowej Trójce,w Rozmowach nocą usłyszałam wiersz,może tekst piosenki nie wiem ale w pamięci utkwił mi fragment,proszę o pomoc w identyfikacji...a pamiętam to: piszę do Ciebie bo jest noc, bo wiem że kończy się lato w powietrzu unosi się... i niestety to tyle,jeżeli ktoś kojarz co to może być to proszę o pomoc i rozwikłanie tej zagadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motywujsie
Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie- nie zrobi zawodu; przyjdzie zrobi niespodziankę. www.motywujsie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motywujsie
Marzenia o czymś nieprawdopodobnym ma swoją nazwę. Nazywamy je nadzieją. Więcej na www.motywujsie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cytatów mam mnóstwo.. nie sposób ich wszystkich tu umieścić więc dam niektóre "I znów zmierzch, kolejny dzień dobiega końca. Choćby nie wiem jak był piękny jego miejsce zajmie noc" zmierzch "Time may change me, but I can't change time" z jakiejś piosenki "The best i can do is to be myself... ...I'm just a girl i won't be changin the world" piosenka Alexz Johnson Perfect "Behind some dore people are waiting, people are waiting to sparkle." Też z jakiejś piosnki "And I will never cease to fly, if held down" Piosenka Vanessa Carlton Twilight "Czas przemija nawet wtedy, kiedy wydaje się to niemożliwe. Nawet wtedy, kiedy rytmiczne drganie wskazówki sekundowej zegara wywołuje pulsujący ból. Czas przemija nierówno - raz rwie przed siebie, to znów niemiłosiernie się dłuży - a mimo to przemija..." Chyba księżyc w nowiu, ale głowy nie daję "I believe I can fly I believe I can touch the sky" również piosenka nie pamiętam tytułu "Tak, tym właśnie jest śmierć: stanem, w którym nie można nikomu ufać." któraś z książek Jonathana Carolla chyba Głos naszego cienia "Dotrzymałam tylu obietnic Dotrzymałam i czy dobrze na tym wyszłam? Nadeszła pora, żeby zacząć je łamać. Jedną po drugiej. Jak szaleć to szaleć" Księzyc w nowiu Po głowie też chodzi mi cytat: "aniołom skrzydła płoną a one ciągle jeszcze lecieć chcą i w zakochaniu swym spadają w niebo aż na dno" aczkolwiek nie jestem pewna skąd to wydaje mi się, że z jakiejś piosenki republiki, ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czasem ratują nas prawdziwe drobiazgi: zmiana pogody, gest dziecka, filiżanka doskonałej kawy" Jonathan Carroll Dziecko na niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrvvv889900
Hell is empty and all the devils are here - piekło jest puste. wszystkie diabły są tutaj. jakoś daje mi do myślenia.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anniulkak
"To historia o mojej pierwszej i jedynej miłości. Do pięknej, skomplikowanej, fascynującej kobiety,|która zamieszkała w mym sercu. Domyślam się, że jutro mnie opuścisz,|więc napisze to, póki mam szansę. Nieważne, czy będzie razem czy nie,|zawsze będziesz kobietą mojego życia. Jedyny mężczyzna, który wzbudzi moją zazdrość,|to ten, który zdobędzie twoje serce. Zawsze będę wierzyć, że moim przeznaczeniem|jest bycie nim. Jeśli już nigdy się zobaczymy|i pewnego dnia będziesz iść i poczujesz czyjąś obecność... To będę ja... kochający cię, gdziekolwiek będę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M. TAB
Kłamstwo nie staje sie prawda tylko dlatego ze wierzy w nie wiecej osob. -oscar wilde -jak smakuje gruszka? -nie wiesz jak smakuje gruszka? -nie wiem jak smakuje tobie.. -film miasto aniołow zwariowałes. odbilo ci. masz fiola. ale powiem ci cos w sekrecie. tylko wariaci sa cos warci. -film alicja w krainie czarów Rozsądek jest pierwsza ofiara silnych emocji. -usłyszane co dziecko, ktorym byles, pomyslaloby o doroslym, ktorym sie stales? -keith donohue szczescie sie nie konczy, ono ulega zmianom -lolita pille klamstwo zdazy obiec pol swiata, zanim prawda wlozy buty. -james callaghan to takie moje naj naj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M. TAB
najwiecej wyznawcow ma wiara w plotke. -krystyna sylwestrzak szczesliwe zakonczenie, to luksuns na jaki moze pozwolic sobie fikcja. -trudi canavan krytykowac - to znaczy dowiesc autorowi, ze nie robi tego tak, jakbym ja to zrobil, gdybym potrafil. -karel capek nawet zepsute zegary pokazuja dwa razy dziennie wlasciwa godzine. -uslyszane duma-ta niewidzialna kosc, ktora usztywnia kark -stephen king padl z nog, a to, ze zyl, wynikalo wylacznie z przyzwyczajenia. -stephen king kiedy bogowie chca nas ukarac, spelniaja nasze prosby. -oscar wilde wrzeszczysz w czasach w ktorych nikt nie ma prawa uslyszec zadnego krzyku. -jakub żulczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daifiie
"Nie zatrzyma nas nikt, idziemy prosto na szczyt!" (EastWest Rockers) Actually, the world which we live in, is made by ourselves. Doesn't it? - Właściwie, to świat, w którym żyjemy, jest tworzony przez nas. Czyż nie? (Własne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'trzeba odrobiny energii, aby stało się zło, i trzeba wielkiego wysiłku, aby stało się dobro.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daiffie
"Gdy na mnie spoglądasz ukradkiem... Patrz, nie zabraniam."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roamer
czy ktos wie z jakiesj ksiazki pochodzi cytat? Marian odpoczywała na brzuchu, z zamkniętymi oczami i popielniczką we wgłębieniu obnażonych pleców, gdzie postawił ją Peter. Leżał obok, palił ...papierosa i kończył podwójną whisky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniwlamka
Dedykacja dla Matt eusza M. Tylko nie jedź za daleko, Bo jest zimny wtorek, wieczór, Trochę wieje, śnieg topnieje, W rękawiczkach dzieciom, Nauczymy się od nowa, Chodzić spać i wypowiadać słowa na M, Proste słowa na M, Nowe słowa na M, Wszystkie słowa na M, Nowe słowa na M, Słowa na M Czy też ja jestem tak ściśle związana z Twoim istnieniem, że nie mogłoby mnie nie być tak jak nie mogłoby być bijącego serca bez krwi? Oczekiwanie jest naszą porą a najlepiej czekać na Ciebie. To dziwne: nie mieć kogoś, a bać się go stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motywujsie
www.motywujsie.pl Ciekawe cytaty i obrazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motywujsie
www.motywujsie.pl Codziennie nowe cytaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axie222
"w ciemnym oknie gdy księżyc udaje niewinnego a tylu pożenił głuptasów..." "kiedy rysowałem diabła bez rogów --- bo samiczka " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"(...) Kolejny bohater, kolejne bezsensowne przestępstwo. Z kurtyną pantomimy, trzymajmy się kwestii. Czy ktoś zechce zrobić to jeszcze raz? PRZEDSTAWIENIE MUSI TRWAĆ!..." Queen "The show must go on" "Nie jestem dziwny...Ludzie, którzy mówią, że jestem dziwny, są dziwni" Kim Hee Chul "Problem tak naprawdę nie jest problemem. Prawdziwy problem, stanowi twoje podejście do niego" "Stowarzyszenie Wędrujących jeansów" (trenerka Brevin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"(...)Zawsze razem-kiedy się śmiejemy,płaczemy,wkurzamy,obijamy i wpadamy w kłopoty..." Kim Hee Chul "Umiesz liczyć-licz na siebie/Umiesz liczyć-nie licz na mnie" "Moje serce bije(..)tylko dla ciebie Tak szybko, że nawet ty nie jesteś w stanie tego uchwycić Wyrywa się ku tobie, Ale to serce, jeśli nie będzie ciebie mieć, Może w końcu przestać bić" Tekst koreańskiej piosenki (Minah)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia kasia asia
"bogowie nie przejmują się naszymi planami ani przeszłością" "warto kochać jedynie ta osobę która jesteśmy w stanie utrzymać u swego boku" PAULO COELHO - NA BRZEGU RZEKI PIEDRY USIADŁAM I PŁAKAŁAM "co to jest miłość bez rządy posiadania" "jak w seminarium można szukać Boga" PAULO COELHO- ALCHEMIK "najsmieszniejsze w człowieku jest to, że traci zdrowie by jak najszybciej zdobyć pieniądze,a potem traci te pieniądze aby zdobyć zdrowie, żyje jakby miał nie umrzeć nigdy a potem umiera jakby nigdy nie żył, spieszy się być dorosłym, a potem wzdycha do dzieciństwa" PAULO COELHO- BYĆ JAK PŁYNĄCA RZEKA mnie osobiście podobają się teksty Grzegorza Walczaka, lidera zespołu CZAQU, zespół z Torunia, może mało znany ale teksty porywają. Zresztą na youtube można posłuchać albo poczytać chociażby ich teksty. A ze śmiesznych to pamiętam tekst "Ja król Julian w ostatnio dniu życia napadł bym obce państwo i narzucił im swoją ideologię nawet jakby tego nie chcieli" podobało mi się jeszcze jedno porównanie tylko nie pamiętam w jakiej książce to wyczytałam:) "czuje się jak Ania z zielonego wzgórza gdy dostała sukienkę z bufiastymi rękawami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axie222
"himmel wez sobie moje biedne serce, i co chcesz z nim zrob. wierne ci bedzie to glupie serce aż po grób "m jak miłość" (odc. 701)" A może by tak skorzystać jednak z tego internetu i dowiedzieć się, że to nic innego, jak parafraza wiersza "Ofiarowując serce" Juliana Tuwima? Swoją drogą, dołączę oryginał, bo jest przepiękny w swej prostocie. Tuwim Julian Ofiarowując serce Posyłam ci bezdomne moje serce. Co chcesz z nim zrób. Na swoje zamień to bezdomne serce Lub zatrać, zgub. Wdzięczne ci będzie to bezdomne serce Nawet za grób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dream's killer
"A ona na co umarła? -Serce jej pękło. -Zdaje mi się, że wiem, jak to musi być, kiedy się na to umiera..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alluska12
Są piosenki, które porywają do tańca. Piosenki, przy których mamy ochotę śpiewać... Ale najlepsze piosenki to te, które przenoszą nas do momentu, gdy pierwszy raz je słyszeliśmy i jeszcze raz łamią nam serca. Plotkara Bawiono się w szczęście, żeby Bóg zechciał w nie uwierzyć. List do zakładnika Znałem, i wy również znaliście może, te rodziny trochę dziwaczne, które pozostawiają puste przy swoim stole miejsce zmarłego. Przeczą nieodwracalnemu. Nie wydawało mi się jednak nigdy, by takie wyzwanie rzucone oczywistości było pocieszające. Zmarłych trzeba traktować jak zmarłych. Wówczas przyjmują oni, w swoim charakterze zmarłych, inną formę obecności. Tymczasem te rodziny zawieszały ich powrót. Czyniły z nich wiecznie nieobecnych, współbiesiadników spóźnionych na wieczność. Zamieniały żałobę w bezprzedmiotowe oczekiwanie. I domy te wydawały mi się pogrążone w nieuleczalnym niepokoju, bardziej przygnębiającym niż smutek. List do zakładnika Podróżny, który przebywa szczyt górski zmierzając w kierunku jakiejś gwiazdy, jeśli zaabsorbuje się zbytnio problemami samego podejścia, naraża się na niebezpieczeństwo zapomnienia, jaka gwiazda go prowadzi. Jeśli trudzi się już tylko dla samej wspinaczki, nie dojdzie nigdzie. List do zakładnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angella7.
Miłość to takie coś, czego nie ma. To takie coś, co sprawia, że nie ma litości. To tak, jakby budować dom i palić wszystko wokół. Miłość to jest słuchanie pod drzwiami, czy to jej buty tak skrzypią po schodach. Miłość jest wtedy, kiedy do czterdziestoletniej kobiety wciąż mówisz moja maleńka i kiedy patrzysz, jak ona je, a sam nie możesz nic przełknąć. I wtedy, kiedy nie zaśniesz, zanim nie dotkniesz jej brzucha. Miłość jest wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz o tym, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić. I wtedy, kiedy ktoś chce ją skrzywdzić, a ty zasłaniasz własnym ciałem? Nie. Wtedy to jest taka praca. cytat z filmu 'Sara'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×