Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dobraWróżkaKasandra

Ten topic przynosi szczęście w miłości!!! Wejdż i wpisz się,a wkrótce ....

Polecane posty

Gość MeeeeeYouuuuuu
Również chciałabym tego... Jednak chyba to niemożliwe... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola bandi
no to sie wpisujemy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej odwagi i smialosci
prosze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błekitna...........
ja też poprosze, bo jak jest lepiej to zaraz potem jest jeszcze gorzej :( a chce tak niewiele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubiona_nadzieja
Trafiłam przypadkiem na ten topic i się wpisuję!!! W końcu nic nie tracę, a może wreszcie mi się poszczęści w miłości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisuje sie i prosze
o dziecko i meza dla siebie :) czas nagli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalala767
Otwieram drzwi chociaż nie mam dla kogo Tam w ciszy dalekiej fortepian coś gra Dźwięki tak jak bąbelki szampana Wirując znikają, unosząc mój płacz Z jednej strony Ty, z drugiej strony ja Duszę w sobie słowa niewypowiedziane Z jednej strony Ty, z drugiej strony ja Gdy ktoś cicho gra na fortepianie Myśli szalone biegną i giną Już nie dziwi mnie łez słony smak Głodne usta wciąż szepczą Twe imię Z dala od Ciebie Na nic, na nic mój płacz Ciepła noc - kwiaty śpią, mury kwitną Cicho i mierzy czas bicie serc Wszystko jedno gdzie jesteś w tej chwili I o czym śnisz gdy ja Wolno mówię Ci, wolno mówię tak Słowa których ode mnie nie usłyszałeś Wolno mówię tak, noc jak gęsta mgła Gdy ktoś cicho gra na fortepianie na nic, na nic mój płacz Otwieram drzwi chociaż nie mam dla kogo Tam w ciszy dalekiej, fortepian znów gra Koncert na klawiaturze mych wzruszeń Kocham Cię, kochać Cię muszę Kocham Cię choć wcale nie mam już marzeń Kocham Cię chociaż dawno juz nie znam bajek Scarlett umiera ale Graphite zostaje Kocham gdy cicho gra ktoś na fortepianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
Wpisuje sie i licze na przychylnosc gwiazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przykładem że przynosi. Wpisywałam się dwa albo trzy razy i znalazłam kochanego faceta. Tfu - splunęłam żeby nie zapeszyć (jak przesądy to przesądy) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość water lily
no to i ja, może mój pech się skończy i niech mnie zauważy w końcu pewien pan(albo jakiś inny) albo żeby ja śmiałości nabrała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez
a co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Protestuje
A ja się tu daaawno wpisałam i nic - klapa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość water lily
jeszcze raz się wpisze, bo przynajmniej mi się humor poprawił:) i liczę że jednak coś zmieni w końcu i spotka mnie wreszcie ta boska miłość. a poza tym jak go widzę to wariuję!!! prosze niech mnie wreszcie zauważy i potraktuje jako kobietę, za którą się szaleje, a nie jako element otoczenia, który się mija obojętnie. albo przynajmniej niech się do mnie uśmiechnie, bo uśmiech ma taki cudowny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja 78
Wiem, że wpis tu nie zagwarantuje mi szczęścia, fortuny, wielkiej miłości ani tego, że moje cierpienia znikną jak bańka mydlana.Ale wiem,że dzięki temu choć na jedną małą chwilę odzyskam nadzieję i dobry humor.Bo po przeczytaniu pewnych ciekawych waszych wypowiedzi poczułam się lepiej a do tego za oknem wyszło słonko.Musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość water lily
uśmiech uśmiechem, ale mógłyby podejść do mnie i zagadać. choćby tylko po to, żeby mi powiedzieć,żebym się przestała w końcu na niego ciągle patrzeć:) to już desperacja jest...:) proszę, niech mi sie to w końcu przytrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też spróbuję
w desperacji człowiek różne rzeczy robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
wczoraj widzialam go znowu :( jak ja go kocham chcialabym zeby on mnie tez kochal tak mocno jak ja jego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie mialem dziewczyny
TMT- a co to znaczy nie mialem dziewczyny? Chodzi ci o seks czy o cos innego? Ja mialem dwie, ale pierwsza wogole nie myslala o zwiazku, a co dopiero o seksie, a druga ani przez chwile nie myslala o seksie, bo to nie bylo wtedy najwazniejsze. A teraz 3 ktora jeszcze nie jeste moja dziewczyna ostatnio powiedziala mi ze ona to dopiero po slubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Da_nutka44
Też bym chciała! ...wyjść na prostą i mieć klarowna ,jasną sytuację...wiem,ze kocha mnie pewnien Pan,ale...nie pozbyłam się jeszcze,swojego toksycznego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi się spełnić
Bardzo dawno temu wpisałam sie tu i chyba pomogło... To jeszcze raz prosze o szczęście i niech to już zostanie :) Szczęście w miłości oczywiście z kolega S. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Da_nutka44
Chcę być z moim ukochanym!Chcę być w pełni szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodna_lila
chce byc z moim ukochanym R, chce byc szczesliwa:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×