Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mia28

Rodzimy pod koniec 2005 roku

Polecane posty

nie daje mu tylko on sie ciagnie do wszystkiego i tata pij i dalam mu ze 3 lyzeczki :) tak zeby zobaczyc co bedzie robil apoza tympivo jest dobre dla dzieci na apetyt :)tak mowila lekarka mojej cioci zawszedac troszeczke niezaszkodzi :) u nas tez halasuje ktoszawsze a pod oknem jest pizzeria i spiewy czasami niezle ale dalo by rady spac przy zamknietym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no chyba że tak :D tak to spoko :D a co do tego soku multiwitaminy to uważam że powinnaś spytać lekarza ;) Miłego dzionka dziewczyny :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy i ich pocieszki!! Dawno nas na forum nie było, ale postępy wszystkich dzieciaczków śledzimy na bieżąco. Niestety poza emcią, nikt nam nie wysyła zdjęć swoich pociech a szkoda ,bo chętnie byśmy z Nelcią sobie pooglądały małe bobaski ;-) My dzisiaj z Nelą świętujemy jej 7 miesięcy 🌻 🌻 i jednocześnie składamy życzonka spóźnione dla pozostałych solenizantów 🌻 🌻 👄. Tak piszecie o urlopach, to muszę Am się pochwalić,że my już po. Byłyśmy 12 dni nad morzem i było przecudownie. Pogoda dopisała i całe dnie spędzałyśmy na dworze. Nelcia nawet spała na plaży, słuchając fal. I drogę dzielnie przetrwała. W końcu to prawie 7 godzin w samochodzie. Były 3 przystanki, ale to i tak niewiele moim zdaniem ;-). Moja Nelcia też ma problemy ostatnio z tymi upałami, zarówno w dzień jak i w nocy. Najchętniej to by cały czas była na rączkach. Kąpie ją 3 razy dziennie, żeby troszkę ją schłodzić i pije duże ilości soczków z wodą, mimo to i tak jest ciężko :-( Co do postępów w rozwoju to Nelcia już ładnie siedzi sama na dywanie i sięga daleko daleko po grzechotki. Przewraca się już też z pleców na brzuch i odwrotnie, ale tylko przez jedną rękę, a wczoraj zaliczyła swój pierwszy upadek z łóżka 😭 . Niestety już 1 sierpnia wracam do pracy i będziemy musiały się rozstawać na 9 godzin dziennie. Mam nadzieję,że damy jakoś radę :-( Być może w pracy będę miała troszkę więcej czasu i codziennie coś skrobnę na forum :D Pozdrawiam wszystkie mamy i ich dzieciątka. Emcia dzięki za wszystkie e-maile a pozostałe mamy proszę o zdjęcia pociech. Ja zaraz wyślę wam aktualne zdjęcia Nelki to będziecie mieć mój adres e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dzisiaj od rana w nerwach, bo Bartek zaliczył lądowanie na podłoge na główke:( I to przez moja głupote!!! Leżał rano w łózeczku, chciałam jeszcze chwilke sie z n nim pobawić na rozłożonej kanapie, posadziłam go na środku i tylko siegnełam do łózeczka po grzechotke. Zdązyłam tylko zobaczyc jak sie przegina do przodu i nawet nie byłam w stanie go złapac, dosłownie mnie sparalizowało. Upadł na kolanka i czółkiem uderzył w podłoge, tyle dobrego, ze nie jest posadzka, tylko drewniana:( Mam nadzieje, że wszytsko bedzie dobrze, mężowi nawet jeszcze o tym nie wspomniałam. Ufff jakie to okropne uczucie. Kasiu gratuluje pieknie przespanej nocki, tak trzymać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko może powinnaś kontrolnie do lekarza pojechać, narazie obserwuj czy się coś dzieje, ale myśle że ok będzie ;) Co do przespanej nocki nie licze nawet na to że tak będzie codziennie ale nadzieja jakąs zawsze jest ;) Witaj niki79 :D podaj mi do siebie maila to i ja Ci fotki wyślę :D :D wszystkiego dobrego z okazjo 7 miesięcy Neli 🌻 Cieszę się że wakacje się udaly, że Nela była taka dzielna i że poznała morze :D współczuje powrotu do pracy, ale po jakimś czasie zobaczysz że będzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu Kasia wysłałam Ci fotki Neli, ale nie wiem czy nadal masz ten adres. jakbyś nie dostała nic ode mnie to podam Ci adres na forum. pozdrawiam i życzę pracującym mamom szybkiego powrotu do dzieciaczków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Niki po przerwie. Ja bardzo chetnie podesle ci fotki, ale nie mam do ciebie adresu :-( Moj to duniaw77@o2.pl, wiec poprosze o zdjatka od ciebie i zwrotnie podesle swoje. Fajnie, ze urlop sie udal. Co jak co , ale pogoda nad Baltykiem to zawsze hazard, wiec dobrze, ze udalo sie trafic w sloneczko. A kapiele tez byly, czy mimo upalu woda raczej zimna? U nas znowu nocka byla kiepska, od 1-2 mala spala bardzo niespokojnie i juz nie wiem jaka teorie mam wysnuc na ten temat :-) Na szczescie moje napiecie zwiazane z @ odpuscilo wiec jestem juz bardziej ugodowo nastawiona do swiata i mam wiecej cierpliwosci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki___dziekuje za zdjatka. Nela jest sliczniutka :-) A jak jej \"do twarzy\" w tym duzym fotelu, hihi :-) :-) Probowalam przeslac do ciebie zdjecia, ale mi wrocily. Nie wiem czemu, bo z reguly na o2.pl nie bylo problemow. Sprobuje raz jeszcze za jakis czas, a jesli znowu nie przejda to bede miala prosbe do dziewczyn, zeby ci przeslaly. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
duniu jak chcesz to mi prześliś to prześlę niki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
Dunu te co miałam u siebie już wysłałam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emcia___dzieki za przeslanie fotek. To wlasnie te z Polski. Nowszych nie mam, bo mezunio na wyjazd zabral aparat i cykam tylko komora, ale to sa takie kiepsciutkie. A na Gabi juz zaglosowalam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D mówiłam że wczorajsza nocka to był wybryk natury :D Mały w nocy się budził standardowo ok 0.30, 3.30, o 5.30 cyc był i o 6 już na nogach :D za to mogłam rano wstawić pranie, przygotowałam obiad na dzisiaj, odkurzyłam i umyłam podłoge, zjadłam śniadanko a mały siedział i się bawił :D emciu fajnie że juz jedziecie nad morze, ja dopiero za miesiąc ;) udalej, spokojnej podróży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Emcia bardzo dziękuję za przesłanie zdjęć Duni.(ale od reszty nic nie dostałam :-() Ale Hania ma niesamowite oczka, takie duże i ciemne. Będzie się opędzać od kawalerów, a i wy się troszkę pomartwicie :D :D Ale te upały daja nam się we znaki. Nelcia nie chce jeść i tylko pije. Dunia faktycznie pogoda nad naszym morzem to hazard, ale nam się udało, więc może muszę udać się do kasyna :D :D. Emcia życzymy udanego urlopu ;-) Pozdrawiam wszystkie dzieciaczki i życzę miłej, spokojnej i chłodniejszej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u nas nocka w miarę, o 20 mały usnął, obudził się na herbatkę koło 23, potem 3.30, ok 4.30 dostał cycka i spał do 6.40 Ale rano żeśko było super że tak popadało. Ponoć w Centrum i na Ochocie prawie wcale nie padało także Urysnów mial farta ;) Hej NIki :D Jak się miewacie z Nelą?? upały widze przesłaniają wszystko co, niebawem ma się ochłodzić, może będzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki!! U nas nocka była dość ciężką. Nela o 2 obudziła się na jedzenie i zobaczyłam, że ma gorączkę. Po zmierzeniu okazało się, że ma prawie 39 stopni :-( :-( . Podałam jej paracetamol i ją zbiłam. A teraz nie chce mi dać sobie zmierzyć temperatury, ale jeżeli ma to niewielką. Nie wiem od czego to było: z upałów? Może ząbkuje? A może jeszcze coś innego. Miałam iść dzisiaj do koleżanki co ma córeczkę o 2 tyg. Starszą od Neli, ale nie wiem co mam teraz zrobić!! Mam nadzieję,że to nic poważnego. U nas nadal upał i bez deszczu :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbiłam oczywiście temperaturę a nie Nelą :D:D (żeby nie było wątpliwości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki może to trzydniówka, a może od upałów, bo przy zebach to by sie bardzo sliniła i troche napewno by marudziła ;) ale dobrze że zbiłaś temperaturkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki Dawno nie zaglądałam - byłam trochę u mamy a trochę u siostry na wsi i wczoraj wróciłyśmy. Hania w swoim rozwoju galopuje że hej: raczkuje juz po całym mieszkaniu, otwiera szuflady i zagląda w każdy kąt. Tydzień temu wyrósł jej pierwszy ząbek, ale bez żadnych \"przejść\" a w niedzielę pierwszy raz sama zrobila kosi kosi jak jej ciocia śpiewała. Jest radosna i szczebiotka że nic tylko schrupać :D Wczoraj jeszcze byliśmy z dzieciakami i moją siostrą nad jeziorkiem - też się martwiłam, bo w wannie kąpać się lubi - i okazało się że najchętniej z jeziora w ogóle by nie wychodziła :) W niedzielę wróci Edytka ze swojego pierwszego w życiu wyjazdu na obóz - podoba jej się bo dzwoniłam kilka razy, a tak się martwiłam... :) Nocki u nas w miarę - jedno lub dwa przebudzenia na jedzonko koło 2 i koło 5 nad ranem, ale potem Hania śpi bez problemu więc jest dobrze Trzymajcie się dzielnie ze swoimi maluchami w te upały a ja może jutro jeszcze do koleżanki wyskoczę na kilka dni? A może do bratowej? Pogadam z mężem i coś ustalimy, bo w mieście ciężko wytrzymać Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :D u nas nocka spokojna, Bartek usnął koło 21, potem 1.30 i 4 pobudka na herbatkę i o 6.40 wstał teraz bawi się w kojcu :D Kasia12 fajnie że jesteś, faktycznie że dawno Ci nie było ;) Widzę że piękne postępy Hania robi, bardzo dobrze że taka jest wszystkim zainteresowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas dalej upaly wczoraj bylismy nad jezorem roznowskim przy wodzie to mozna przynajmniej pooddychac zawsze jakis tam wiatr zawieje maly sie cieszyl jak widzial dzieci plywajace we wodzie i z checia by pewnei poszedl do nich bo az sie trzesl naich widok jak wracalismy to bylismy swiakami wyadku mlody chlopak wjechal wtira auto do kasacji aon ledwo sie zniego wydostal maz mu pomugl z kolega i poprostu mam coraz mniej checi na jezdzenie zdzieckiem waucie jak widze te tiry na drogach ja nie wiem co bym zrobila na jego miejscu pewnei bym niezle spanikowala nie mowiac juz ze bym pewnei zawalu dostala a jak bym malym byla to juz wogule.....szkoda gadac a poza tym to nic nowego noce dalej przesypia nie ma problemu z upalami na szczescie oki jedziemy nawies milego dnia dl awszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------IMIĘ---------DATA UR-----WAGA--WZROST----OSTATNIA WAGA (wiek w mies) gosiaczek26--Wiktoria----26.07.05 Hana-----------Oliwia--------27.10.05 Dorota28------Bartuś-------30.10.05-------3530g-----57cm Mia26----------Mateusz------01.11.05 Aga*-----------Pawełek-------03.11.05------3600g-----55cm-----9600 (6m) Zielna---------Ala--------------09.11.05------3130g-----54cm-----6635 (6m) Soul78--------Ala------------- 10.11.05-------3250------55cm-----8580 (6m) Soul78---------Maja-----------10.11.05------3230------54cm-----8700 (6m) Kasia12-------Hania----------11.11.05------3500------52cm----- 9000 (7m) flooo-----------Maja-----------18.11.05 -----3480------58cm-----8100 (6,5) amelkaem-----Pawełek-------23.11.05 Dunia77 ------Hania ---------28.11.05------3060-------49cm----7010(6m) Milusia26 -----Olek ----------29.11.05 mafda----------Filipek--------30.11.05------3420------56cm-----8200(7m) Tlurpa ---------Benjamin-----01.12.05------3100------50cm-----8100 (6m) Oliwka77------Kubuś---------07.12.05------3900g-----52cm-----8200 (5m) Niki79--------Nela------------11.12.05-------3650g-----53cm----7400 (6m) Emcia83------Gabrysia------15.12.05------3460g------57cm----6950---65 tu Kasia-------Bartuś--------07.01.06------4120G------57cm----8900 (5,5m) Boo 13-------Karolinka------27.01.06-------2720g------52cm-----5880 (4m) olala-----------Magda---------21.02.06------3160g------54cm---6250-(3,5) Elff-----------Dominik--------8.05.06--------3000g------52cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
Cześć dziewczyny my już po wakacjach było super tyle tylko że krótko bo jak się okazało w drodze dziewczyna Michała brata musiała iść dzisiaj do pracy więc musieliśmy wrócić wcześniej:( wogóle to się wkurzyłam bo ona nie była przewidziana w całym tym wyjeździe i wyszło na to że siedzieliśmy z tyłu we 4 tnz ja michał 6 letni chłopak i gabrysia przez całą drogę trzymałam ją na rękach. Nie wiem po co ta p.... jechała chyba żeby dupę przewieść, ciekawa jestem kto by mandat płacił jak by nas policja zatrzymała??? napewno nie ja!Oprócz tejbaby która wyprowadziła mnie z równowagi to ogólnie było super.Gabi bardzo się podobało jak fale obmywały jej nóżki na piasku też sie super bawiła. Poznałam dziewczynę z 7 m-cznym bobaskiem spędziłyśmy miły wieczorek. Chyba nawet odpoczełam...Pozdrawiam wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia___znam skades wakacje zawalone przez \"taka jedna\", ale czasami nic sie na to nie poradzi :-0 Ciesze sie, ze chociaz troszke udalo sie wam odpoczac. Ja od wczoraj ucze Haniutka samodzielnego zasypiania, wg metody z \"Usnij wreszcie\". Panna tak sie rozregulowala ostatnimi czasy, ze ululanie jej to istna droga przez meke. A ze dzidzia coraz wieksza, ciezsza i silniejsza to i walka coraz wieksza. Wiec doszlam do wniosku, ze to bedzie ten moment. Jak sie nauczy samodzielnego zasypiania i spania to zniknie tez problem, ze zawsze (no, conajmniej od dwoch m-cy) usypia mama i jak tata sie do tego zabiera, to jest wrzask :-) Poki co nocka przespana cala, od ponad tygodnia!! Jeszcze dzis z nami w sypialni, a jutro przenosimy jej lozeczko do jej pokoiku. Mam nadzieje, ze szybko sie malutka zaaklimatyzuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA juz w koncu jestem w siebie w mieszkaniu. Ale smutno mi bo znowu jestesmy tylko w trojke a tak bylo wiecej osob do zabawy z Benjaminem i weselej. Tez mam problemy z usypianiem, dzis walczylam chyba z godz. A jak tylko go kladlam do lozeczka to ryk. A w nocy to czasem nawet co godzine sie budzi na cyca. Kurcze nie wiem co z tym wszystkim zrobic ale jestem wykonczona. Zeby chociaz sie tyle razy w nocy nie budzil. Wychodzi ze na to ze im starszy tym wiecej karmien w nocy potrzebuje? Jeszcze raz dzieki za zdjecia ale jak wrocilam jeszcze nie mialam czasu sopkojnie usiasc i je poogladac. Te z wczasow tez musze sciagnac na komputer i wyslac. Wysle na pewno :) Dunia - wczoraj kupilismy nowy fotelik Britax. Poszlismy do Targetu i byly na duzej przecenie, zamiast 220 to byly po 150$ wiec sie oplacalo. Kupilismy tez takie fajne barierki i Benjamin ma teraz swoj kacik ogrodzony z zabawkami a ja nie musze ciagle go miec na oku jak np. robie obiad i martwic sie ze znowu kota zaatakuje :) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafda udanej wyprawy na wieś :D :D co do wypadków, staraj się o tym po prostu nie myśleć i uważać na drodze ;) Hej emciu ;) wszystko co dobre szybko się kończy, wcale się nie dziwię że uważasz że za krótko było, też pewnie tak będę uważać. Współczuje podróży, ech jak to czasem ludzie nie myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny oj jak ja Wam zazdroszczę wyjazdów nad morze... u nas nic sie nie zapowiada...:( a ja tak kocham morze.... 😭 Ale za to moja Madzia to nocnikowy geniusz :) od czasu jak Wam pisałam, ze sie udało ja posadzić, to codziennie robi kupke rano na nocniczek, a po każdym spaniu i jedzeniu siusiu:) A wyglada na tym nocniczku jak taka biedniutka sierotka:) takie chudziutkie nóżki... na bobasach jest jej zdjęcie na nocniczku:) Tak z innej beczki za miesiąc idziemy na wesele i nie mam pojęcia w co sie ubrać??? Kasa ograniczona, więc pewnie i tak tylko jeden strój kupie, a nie kilka na przebranie, no ale właśnie: co?? czy lepiej spódnica i bluzeczka, czy suknie, bo żadnych gorsetów nie chce, kurcze dziewczyny pomóżcie, co sie teraz noci na takie imprezy?? pozdrawiamy wszystkie mamusie i dzieciaczki, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlurpa, więcej potrzebuje, bo jest starszy i ogólnie musi więcej jeść- chyba...;) a moze spróbuj dawać Mu na noc butle z mleczkiem? ja daję Madzi 100 ml o północy mleczka i potem dopija jeszcze z piersi i śpi do samego rana:) mówię C: WARTO !! :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu powodzenia z usypianiem ;) to dobra książka, polecam, też stosowałam :D Ty masz kłopot z usypianiem, a ja z nocą, możemy się wymienić ;) Tlurpa witaj ;) z tym usypianiem to może po prostu przez pogodę i tyle ;) przejdzie napewno :D im starsze dziecko tym bardziej powinno być nauczone trybu dorosłego - 24-godzinnego - patrz książka "Uśnij wreszcie" Olala hej ;) fajnie masz ztym nocniczkiem, pewnie mniej na pieluszki wydajesz co :D Uważam że lepiej kupić jakiś komplecik, wtedy później możesz zmieniać kombinacje ;) Z tą radę dla Tlurpy to jest sprawa indywidualna dziecka, a im starsze tym powinien dłużej w nocy bez budzenia przesypiać. A teraz to winne są te upały, bo dzieci się pocą, chce im się pić. Ja proponuje herbatkę na noc, sprawdza się, przynajmniej u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×