Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mia28

Rodzimy pod koniec 2005 roku

Polecane posty

Aga!!! Super wiadomosc, wreszcie troszke odetchniecie, Pawełek może zapomni o syndromie białego fartucha:) Co do jedzenia to chyba trzeba przeczekac:( Jeżeli chodzi o ciąże, to czuje to samo co Ty, tym bardziej , ze tak samo ją przechodziłam do 18 tygodnia z tym wyjątkiem, ze nie musiałam leżeć, ale bliskie spotkania z kibelkiem to były standard. I gdzie tu jeszcze latac za drugim szkarbem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
dziewczyny ale ponoć każdą ciążę pzchodzi się inaczej.... Aga ucałuj Pawełk i oby to była dłuższa przerwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlurpa - pomysł z zajęciami dla maluszków, u nas chyba takich nie ma. Przepis w każdej chwili tylkojak wolisz: podać na forum czy wysłać Ci na maila ? Zaczyma poszukiwania KASKU w rozmiarze odpowiednim dla Zośki, chyba pójdę na spacer do \"rowerowego\" :-))) Jak pisałyście o zabezpieczeniach do szuflad to myślałam, że mnie to szybko nie będzie dotyczyć, ale niespodzianka wczoraj wieczorkiem wszystko pootwierane. Tu Kasiu, Dorotko - dzięki za zdjęcia, widzę \"wysyp\" slicznych chłopaczków \"z fiołkowymi oczkami na pół buźki\" będą uwodzić oj będą :-))) na jednym ze zdjęć widać w tle niezbędnik 7-miesięczniaka ( butla gazowa i nóż ) ;-))) Dorotko - kupiłam tę nianię ( aż trudno uwierzyć ) w sklepie \"Biedronka\" za jedyne 99 zł ( niestety firma żadna \"Denver\" ) jakość dźwięku i obrazu bez zarzutu, naładowałam wczoraj akumulatorki i używałam już jak usypiałam Zośkę, tzn jak widziałam, że stoi w łóżeczku to wchodziłam do pokoju i ją kładłam, dzięki temu zasnęła nie w 20 min tylko w 10 min. Poza tym jak wychodzę do ogrodu wywiesić pranie to mam ją cały czas na oku. Aga - u nas jak przechodziłyśmy z mleka na posiłki to był z kolei problem bo Zoska była tak przyzwyczajona do smaku Nutramigenu, że za nic nie chciała niczego innego więc dodawałam jej ten nutramigen do obiadów i deserków i tylko dzięki temu coś jadła. Powoli zmniejszałam dodatek mleka i się wciągnęła. Za to owoców do tej pory nie tknie bez dodatku misiowego ogródka. Każde dziecko wydziwia i trzeba uskuteczniać poszukiwania więc się nie poddawaj. I zrezygnuj z tych klocków bo musisz wydać 145 zł, jednorazowo, żeby dostać klocki o wartości 35 zł, a za 40 zł możesz kupić wersję tych klocków bardziej zaawansowaną z takimi bolcami do wpinania, które dużo dłużej posłużą. Ja ciąży nie zauważyłam, schudłam ok. 6 kg ( będąc w ciązy ) na koniec przytyłam 1 więc ogólnie przed porodem -5 kg, pracowałam do ostatniego dnia tzn w piątek ostatni dzień w pracy, a w poniedziałek planowana cesarka. W ten sposób to mogę mięc 3 dzieci :-))) Pozdrowienia dla Wszystkich, tak dużo się tu dzieje, że muszę w spokoju prześledzić ponownie ostatnie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :D u nas nocka w miarę ale za to pobudka o 5.30 :( dobrze że mam w dzień czas na odespanie ;) Anka33 dzięki za fotki, superaśne :D gratuluje zakupu niani ;) ;) Co do butli i noża to nie jest Bartka codzienny gadżet ;) to ma odstaszać wielbicielki hihihihihii Tlurpa witaj :D współczuje przeziębienia, mam nadzieje że już czujesz się lepiej skoro do komputera dotarłaś :D a co to za lekcje?? zabawy z dziećmi czy coś konkretnego?? Gratuluje spania ;) Aga* cieszę sięże Pawełek nie musi ćwiczyć :D :D :D gratuluje również debiutu w raczkowaniu ;) Emciu Ty ise nie przejmuj, mój Bartek też ma sporo siniaków, no ale co poradzić, jakby dziecko nic nie robiło toby nie miało, uczy się to i upada, najwazniejsze że się nie poddaje ;) Soul wszystkiego dobrego dla Ali i Mai 🌻🌻🌻 Zielna a może CIe przewiało?? smaruj czymś żeby rozgrzać, moze Amol albo spirytus kamforoty i szalikiem na noc okryć ;) sprawdzony sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem, czy mogę karmiąc:-( Kiedyś zawsze smarowałam się viprosalem i pomagało, ale teraz się boję:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, sie tu dzieje od rana :-) Zielna___ dzieki za podeslanie Dorotce fotek :-D Duzo zdrowka zycze, trzymaj sie dzielnie. Lekow ani sposobow nie poradze, bo nie znam sie, a dodatkowo jeszcze ty karmisz, wiec wogole siedze cicho i tylko sle ci zyczonaka zdrowka dla calej famili 🌼 Soul___ jak dziewczynki?? Ogromne calusy z okazji skonczenia juz 9 miesiecy!!! 🌼 Tlurpa___ nos w gore i powoli wychodz z dolka, albo szybciorem, jak ci lepiej :-D mimo wielu znajomych tutaj tez tak mam, ze czasami nic tylko siasc i plakac, bo nie ma z kim pogadac, cale dnie w chacie, bo szkoda dziecka na takie upaly... Ja myslalam o tym, zeby zapisac sie z Hania na zajecia do pobliskiej bibiloteki, tez dla takich maluchow. Zaczynaja sie od wrzesnia i chyba jutro podjade wpisac sie na liste. O Gymboree tez slyszalam i moze tez sie kiedys wybiore na zwiady. Poki co sprobuje z biblioteka, bo bezplatnie, krociutko, blizej, tylko troche w pore dopoludniowej drzemki Hanki. Zobaczymy. No i gratuluje samodzielnego usniecia. Oby tak dalej, Benjaminku!!! Aga*____ to wspaniala wiadomosc, ze nadal przerwa w terapii :-D Duzy calus dla Pawelka, ze tak dzielnie to znosil. No i dla was, ze wytrwaliscie ❤️ Ja tez z podziwem patrze na Hanke, jak lawinowo uczy sie kolejnych rzeczy. Juz raczkuje tam gdzie chce. Wczoraj bardzo rozczulila mojego mezunia. Przyszedl z pracy, troszke sie pobawili i usiadl do kompa cos tam jescze zrobic. A Hanka na cztery, pokrzykujac \"e, e\" (to zamiast tata :-p) przeraczkowala cale mieszkanie do tatusia. I najlepiej jej bylo na kolankach u niego :-) Ale normalnie z oka juz jej nie mozna sposcic :-0 Aga, a sam do jedzenia sie nie pcha? Tzn do bawienie sie jedzeniem, na pokrojona ugotowana marchewka? Moze to bylby sposob - ty z jedna lyzeczka, on z druga? Wiecej sprzatania, ale moze daloby rade? Powodzenia 🌼 Tak piszecie o kolejnej ciazy. Ja jeszcze na pewno poczekam. W moim przypadku niewszystko zalezy ode mnie. Musze miec jeszcze zielone swiatlo od gastrologa, a na to chwilowo sie nie zanosi :-0 Co do tego, ze kazda ciaza jest inna. Wsrod moich kolezanek juz dwie tak mialy, ze pierwsza przechodzily spiewajaco, kwitnaco i wogole, a w drugiej - klasycznie 3 mies mulikowa i wymiotkowa (obie juz z pierwszymi dzieciakami). Takze konczylo sie ponoc pare razy tak, ze mamusia w czulych objeciach z kibelkiem, a tatus na gwalt sciagany z pracy, zeby sie zajal dzieckiem :-0 milego dzionka kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga* - ja nie lubię siebie ( tzn swojego wyglądu bo mam dużą nadwagę, co prawda dzieki tej kamicy, na którą cierpiałam udało mi się zejść z wyglądu big mega wieloryba do mega wieloryba - schudłam 20 kg) więc się dobrowolnie nie fotografuje. Szukałam zdjęcia żeby Ci wysłać ale z reguły robi je mój małż więc wyglądam gorzej niż jakiś kloszard ( ma takie zdolności fotograficzne tym bardziej, że fotografuje mnie z brudnymi włosami, albo w trakcie sprzątania ) ale moja siostra powiedziała, że przyjdzie i zrobi mi normalne zdjęcie to wtedy Ci je wyśle. Aż mnie ciarki przeszły z radości na tę myśl o sesji fotograficznej ( ale się poświęcę :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło rety - Ania :-D Nie myślałam, że moja prośba wywoła taki popłoch :-D Ja tez nie zaliczam sie do tych kobiet z wagi piórkowej ( po ciazy tez mi co nieco zostało) ale ja po prostu wywalam te zdjęcia z kompa które mi sie nie podobają ( czyt. pogrubiają) i tym sposobem na zdjęciach które dostajecie wyglądam w miare przyzwoicie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki! Nastrój już lepszy, choć jeszcze dziś długie siedzenie przy kompie przede mną. Dziewczyny śpią, mężuś nie wrócił jeszcze z pracy:-( a ja wskoczyłam na kafe. Powiem Wam, że jak patrzyłam przed chwilą na moje wygłupiające się przed snem dziewczyny, a przede wszystkim na Alę zaczepiającą Gosię i śmiejącą się ze swoich wygłupów, to czytając Wasze dylematy dot. kolejnej ciąży pukam się w głowę. Nie ma co się zastanawiać czy? Może jedynie kiedy, bo to najtrudniejsza decyzja. I co z tego, że trzeba leżeć, co z tego, że ściska się kibelek. Nie mówcie, że patrząc na Wasze szkraby wspominacie ciężkie przejścia w ciąży, czy trudne porody. A i to, że nieraz szlag mnie trafia, gdy obie wchodzą mi na głowę, i nieraz ryczeć mi się chce, gdy brakuje mi sił, nie sprawi, że będę kiedykolwiek żałować, że mam dwójkę najukochańszych dzieci pod słońcem. Patos? Może tak to brzmi, ale tak czuję, gdy czytam o Waszych problemach:-) Ściskam wszystkie mamuśki mocno i życzę owocnych przemyśleń na temat rodzeństwa dla ich pociech:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za to u góry:-) Tak mnie jakoś naszło, a teraz czytam i myślę, że się trochę wygłupiłam:-) Lepiej wracam do roboty. Miłego wieczoru!!! A co do zdjęć, przecież nie istotne jest, jak się wygląda. Spotykamy się tu wszystkie bez względu na to, jak wyglądamy. Ja jestem po prostu ciekawa, jak wyglądacie. Łatwiej mi się wtedy "rozmawia" z konkretnymi osobami. Przestajecie być po prostu anonimowe:-) Tak więc Anka, kawa na ławę i więcej odwagi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🖐️ mam nadzieje ze mnie pamietacie???;) u nas wszystko w porzadku, Majka robi kolosalne postepy - chodzi przy meblach, otwiera wszystkie drzwiczki, szafki i szuflady, wszedzie jej pelno:) Ma juz 4 zeby - same jedynki. Niejadek z niej nadal:( chociaz ostatnio odwazylam sie dac jej kasze manna z brzoskwinia - zjadla prawie 300 ml!!!!! Zycze duzo zdrowia chorym maluszkom🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------IMIĘ---------DATA UR-----WAGA--WZROST----OSTATNIA WAGA (wiek w mies) gosiaczek26--Wiktoria----26.07.05 Hana-----------Oliwia--------27.10.05 Dorota28------Bartuś-------30.10.05-------3530g-----57cm----88009,5m) Anka33 ------- Zosia -------31.10.05-------2970g------51cm ---7400(7,5m) Mia26----------Mateusz------01.11.05 Aga*-----------Pawełek-------03.11.05------3600g-----55cm-----9600 (6m) Zielna---------Ala--------------09.11.05------3130g-----54cm-----6635 (6m) Soul78--------Ala------------- 10.11.05-------3250------55cm-----ok.10,5 (9m) Soul78---------Maja--------10.11.05------3230------54cm-----ok.10,5 kg (9m) Kasia12-------Hania----------11.11.05------3500------52cm----- 9000 (7m) flooo-----------Maja-----------18.11.05 -----3480------58cm-----8100 (8,5) amelkaem-----Pawełek-------23.11.05------3320------54cm-----7400 (6m) Dunia77 ------Hania ---------28.11.05------3060-------49cm----7010(6m) Milusia26 -----Olek ----------29.11.05 mafda----------Filipek--------30.11.05------3420------56cm-----8200(7m) Tlurpa ---------Benjamin-----01.12.05------3100------50cm-----8100 (6m) Oliwka77------Kubuś---------07.12.05------3900g-----52cm-----8200 (5m) Niki79--------Nela------------11.12.05-------3650g-----53cm----7400 (6m) Emcia83------Gabrysia------15.12.05------3460g------57cm----7450---67cm tu Kasia-------Bartuś--------07.01.06------4120G------57cm----8900 (5,5m) Boo 13-------Karolinka------27.01.06-------2720g------52cm-----5880 (4m) olala-----------Magda---------21.02.06------3160g------54cm---7250 (5m) Elff-----------Dominik--------8.05.06--------3000g------52cm mala aktualizacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwię się. Ala od trzech nocy strasznie się poci. W dzień nic, a przed chwilą, jak byłam u niej, miała całą główkę mokrą. Nie daję jej teraz latem Vigantolu. Czy to możliwe, że to z braku witaminy D3? I tak nagle? Od trzech dni? Faktem jest, że ostatnio słońca jak na lekarstwo, ale żeby reakcja na brak słońca była tak szybko? Muszę jutro zadzwonić do lekarza. Dajecie teraz swoim maluchom witaminę D3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna - jak chcesz mnie zobaczyć jak nawet nie mam Twojego maila :-)))) Ja nie daję Vigantolu od kilku miesięcy, Małej się pociła tak główka nawet jak dawałam, więc to nie od tego, poza tym to się trochę kumuluje w organizmie i raczej nie ma szans na taką gwałtowną reakcję przy braku słońca. Może coś zmieniłaś: pościel, może coś ze sztucznmi włókami nie wiem co jeszcze. Dobranoc :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielna@autograf.pl Mój mail:-) Mam już dosyć roboty na dziś, idę spać. Ciekawe, czy jutro uda mi się złożyć projekt do urzędu:-( Coś kiepsko to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Te zajecia na ktore sie zapisalam to odbywaja sie na sali jakby gimnastycznej ale wszytskie przyrzady sa dla malych dzieci. I jest tam instruktorka i ona wymysla zabawy. NP. siedzimy w kolko, kazda mama ze swoim dzieckiem, i spiewamy (ja udaje bo nie znam amerykanskich piosenek:) klaskamy. Maja ta zjezdzalnie, wielkie pilki, tunele wiec jest co robic. Ja to zrobilam wlasnie po to zeby Benjamin mial kontakt z innymi dziecmi, bo jak ide z nim na plac zabaw to niestety jest najmlodszy i inne dzieci sie nim nie interesuja. Zreszta on bardziej interesuje sie piaskiem, dzisiaj wlozyl sobie kamien do buzi i nie moglam mu go wyjac, 15 min go mumlal w buzi i w koncu udalo mi sie go wyciagnac :) Dunia - a jak znalazlas te zajecia w bibliotece? Trzeba przejsc sie osobiscie czy mozna sprawdzic w internecie? Anka - jak masz czas to moze podaj przepis na forum, moze inne mamy tez skorzystaja :) Floo - czy to Ty wyjechalas do Norwegi? Jak tam jest? zielna - masz racje z tym drugim dzieckiem, pewnie jak trzeba bedzie to da sie rade, ale dylematy sa :) Caluski dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuję, że dopóki nie skończę projektu, nie zajrzę tu, więc tylko życzę miłego dnia! A właśnie, Duniu, a w tej bibliotece to co, uczą dzieci czytać, czy jak? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Czy którejś z was wyszły złe badania usg na przeziornośc karkową i miała zleconą animopunkcję??? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie dziewczyny :D dopiero zasiadłam do komputerka, mały przespał nam całą nockę dzisiaj ;) a ja i tak sie czuje zmęczona taka że hej, ale jak wyjdą na spacer to odeśpię chwilunię :D Wiecie co, mam taki problem, od jakiegoś czasu ciagle bolą mnie dziąsła, jzu dwa razy byłam u dentysty bo wydawało mi sie że to ząb, teraz już 4 dzień się męczę bo ten bół promienieje i powoduje ból głowy, macie jakiś pomysł?? Idę dzisiaj do dentystki w końcu, ciekawe co mi powie ;( Duniu a Ty byś chciała już drugie?? Czekasz tylko na zgodę gastrologa?? Anka33 aj tez mam nadwagę, po ciązy mi pare kg wiecej jeszcze zostało :( Ja też poproszę o Twoją fotkę :D Zielna masz rację co to dzieci i drugiej ciaży, ale teraz posmakując pierwszgo dziecka wie jak to jest i dlatego nad drugim sie zastanawia ;) Ja nie daje juz witaminy D3, lekarka powiedziała że nie potrzeba już Hej Flooo :D :D widzę że Twoja córa to prawdziwy tajfun :D fajnie że taka zywiołowa jest ;) Tlurpa to fajnie że znalazłaś takie zajęcie dla Benjamina ;) co do kamienia i piasku to mój Bartek dzisiaj dorwał żwirek z kuwety kotów, dobrze ze do buzi nie wziął ;) Mimi29 przezierność to była w ciaży, czy z dzieckiem wszystko ok, u mnie ok było wiec nic wiecej na ten temat nie podpowiem Ci Miłego dnia dziewczyny 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi- ja też Ci niestety nie pomogę - u mnie badanie przezierności wyszło OK. Zielna - pewnie masz rację co do dwójki dzieci. Ja mając już dwójkę tez bym za nic świecie tego nie zmieniła.To jednak wg mnie jest ten sam lęk który był w momencie decydowania się na pierwsze dziecko - jak sobie damy radę, czy będę sie umiała nim zająć itp. itd. Jak już będzie dwójka to pewnie będe sie sama z siebie śmiac, że miałam dylematy :-) Fladra - 100 lat :-D Jak ci się żyje w tej Norwegii ? Masz może jakieś zdjęcia - jestem bardzo ciekawa tego kraju :-) Majka to faktycznie żywiołowa dziewczynka - ale z tego co pamiętam, to ona zawsze umiała wszytsko szybciej niż np. mój Pawełek. Gratulacje ❤️ Spadam teraz prasować - nawet to lubie :-D Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie male spiewanie w pokioju Hani - mala sie usypia :-P Floo____ jak tam po drugiej stronie Baltyku? Juz sie nieco otrzaskalas w nowym swiecie? Malutka to faktycznie zywiolek - dzieki za fotki 🌼 Mimi____ u mnie tez przeziernosc wyszla okej, wiec nie wiem jak to dalej przebiega. Trzymam palce, zeby wszystko bylo dobrze ❤️ Tlurpa____ te zajecia to znalazlam wchodzac na storne internetowa bibliotek publicznych w Irving. Wpisz w Googla \"library\" i swoje miasto, albo \"storytime\" i swoje miasto. Cos moze znajdziesz. To tez takie cos jak Gymboree tylko moze mniej aktywnosci fizycznej. Czytanie dzieciom, wspolne wierszyki, pioseneczki itp. Od kolezanek wiem, ze warto chodzic wiec (jesli znowu nie zapomne) to dzis po obiedzie podjade nas zapisac. Tu Kasia___ nie, na drugie jeszccze nie mam planow. TYlko wiem, ze zanim wogole zaczniemy sie starac, to musze miec zgode gastrologa na odstawienie pewnych lekow. A dopiero mnie na nie \"wrzucil\" i raczej to troche potrwa :-0 Mysle, ze zaczniemy moze jak Hanka bedzie miala 2-3 lata. Zarowno u mnie jak i u mojego meza jest roznica wlasnie 3 lata i jest okej (szczegolnie teraz, gdy wszyscy juz jestesmy dorosli :-p). No, a oprocz tego lekarza musimy jeszcze wziac pod uwage fakt, ze z Hanka to troche nam zeszlo na starankach i planowana roznica wieku moze sie \"nieco\" zwiekszyc :-D Ja wit D wogole nie daje. Poprostu mamy tu takie slonce, ze nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
Aniu ja też bym chciała Twoją fotkę jak można:) ja też Ci swoją prześlę jak znajdę jakąś aktualną ale pewnie mnie na bobasach widziałaś co do nadwagi to sienie martw mi też dużo zostało i w żaden sposób nie mogę zrzucić:( Mimi ja nawet nie wiem co to za badanie i nawet chyba nie miałam nic takiego robionego więc Ci nie pomogę:( Duniu a co na tych zajęciach sie robi? My z Gabi mamy pełno znajomych bobasów 4 z Grudnia i 3 z kwietnia więc na brak rówieśników nie nażekamy:) Flądra miło Cię poczytać:) nie dostałam fotek córy....chyba mnie przeoczyłaś? Aga ja też lubię prasować i zmywać:) Tu Kasiu może to ząb tyle tylko że gdzieś kanałowo albo jakiś kożeń?współczuję Ci ból zęba - brrr.. Zielna a ja bym chciała drugie tylko mój mąż nie ale stwierdziłam że nie będę sie zabespieczać jak "wpadniemy" to sie wychowa jedno przy drugim a jak nie to też dobrze:) Zaprosiłam do nas moją koleżankę Weronikę jej maluch urodził się 31.03 ale nie wiem czy zajrzy:) Soul jak dziewczyny? co sie dzieje z Kasią 12, Olala, Amelkaem, milusią i resztą dziewczyn? Znudziło sie im forum? Pozdrawiam bobaski i mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi - sprawdz forum ciaza i porod na gazeta.pl tam napewno znajdziesz duzo info na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mam \"ostrą jazdę\" w poszukiwaniu mebelków dla Zosi i może któraś ma ochotę pooglądać ze mną więc wklejam: http://www.niebieskiemigdaly.com/ 13 propozycji trzeba powiększać zdjęcia pokoików ( rozchorowałam się ) http://www.amko.com.pl/index_sklep.php zestaw Ula ( podobny do Vox-a ) http://www.bocianmeble.pl/oferta.php?language=pl meble dziecięco-młodziezowe stylowe, wyglądają na piękne gatunkowo http://www.meblik.pl/ komputerowo rzeźbione http://www.globinit.com.pl/wiosna.htm Do tego firanki, zasłonki i dywaniki na allegro i już mam czerwone oczy jak królik od tych poszukiwań. Oczywiście nie daję rady zmieścić się w budżecie :-((( Aha, kupiłam nocnik taki jak pisała jedna z Was ( firmy Curver) bo rzeczywiście ma najmniejszy otworek na pupkę, ale Zośka siada tylko w pampersie. Bez nie ma mowy. Udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich troche nas nie bylo, bylismy na wakacjach w zakopanym maly tak sie cieszyl jak widzial konie barany ze szok sama sie dziwilam a tak go gory zaczarowaly ze w dzien nie chial spac ale teraz pomalu wszystko wraca do normy maly tez nie raczkuje a nawet sie nie bierze za probowanie za to chodzic chce i krecic sie we wszystki strony pozdrawiamy wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego początku tygodnia🌻 Anka, jak Ci się sprawdza niania z Biedronki? Tak się nad nią zastanawiam, przede wszystkim nad zasięgiem, czy będzie odbierać w ogrodzie (a Ala na piętrze)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×