Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mia28

Rodzimy pod koniec 2005 roku

Polecane posty

🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Kochane robaczki Alusiu i Majciu!!!! W tym dzisiejszym dniu radości, życzę 100 lat pomyślności. Niech Wam życie w szczęściu płynie, niech Was radość nie ominie! Dziś chcę złożyć Wam życzenia, szczęścia, zdrowia, powodzenia. Niech Wam słońce jasno świeci i w radości dzień przeleci. Niech odejdą smutki troski, by nastąpił dzień radości. Te życzenia choć z daleka, płyną niby wielka rzeka. I choć skromnie ułożone, są dla Alusi i Majci przeznaczone... Tysiące urodzinkowych całusków od Kubusia z mamą 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ponieważ wczoraj zaspałam z życzeniami dla dziewczynek Soul więc dzisuaj spóźnione acz szczere życzenia dla Ali i Mai: zdrówka i pociechy z rodziców, bo i tak nawet nie wiecie jak macie fajnie, że jesteście we dwie w życiu :-) A dzisiaj jak widać typowo w wweekend forum śpi i jestem chyba pierwsza z życzeniami dla Hani ( i Kasi12 ) więc jak nawięcej powodów do radości i zdrówka życzy Zosia z mamą. Emi - coś się u Ciebie dzieje na allegro bo u mnie w tej \"turze wystawień\" straszna cienizna, nic się nie rusza. I zrób szwedzki stół, dobre mogą być też zapiekanki - podajesz z naczynia żaroodponego do \"samoobsługi\", tutaj masz kilka przepisów: http://www.sys21.de/viewforum.php?f=27 A tutaj masz przepisy na takie \"dziwadełka\" gdybyś chciała gości zaskoczyć - niedrogie i bardzo oryginalne: http://www.sys21.de/viewforum.php?f=31 Tlurpa - owoce są odsączone, a bezy bardzo suche więc nawet jak minimalnie nasiąkną to nic nie zmienia. Smakuje dobrze. A galaretkę daję tylko dla ożywienia koloru jak nie ma kiwi to robię zieloną, czerwonych owoców nie daję nigdy więc też czerwoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dolaczam zyczenia urodzinowe dla Ali, Maji i Hani!!! Wszystkiego Najlepszego!!!!! Postanowilam wyprawic urodziny malego, Anka - dzieki za te linki, super przepisy znalazlas!!! Mysle ze Benjamin niedlugo zacznie juz chodzic bo sam juz stoi dosyc pewnie, moze zdarzy do wlasnych urodzin :) Zycze duzo zdrowka i milej niedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione, ale gorące życzenia dla Ali, Mai i Hani. Dużo zdrówka i samych radosnych dni🌻🌻🌻 A u mnie imprezka urodzinowa nie wypaliła:-( Gosia znowu przytachała choróbsko z przedszkola i wczoraj dorwało i Alę:-( Na razie ma katar. Mam nadzieję, ze na tym się skończy. Gosia poza katarem kaszle, więc nie wiem, czy uda mi się uchronić Alę. Z racji tego, że miały być ciotki i wujkowie z małymi dziećmi, musiałam przełożyć imprezę na nie wiem kiedy. Żarełko pomrożone, na ciacho przyszli wczoraj tylko moi rodzice, bo w tym tygodniu moja mama wyjeżdża do sanatorium i nie załapie się na imprezę. Ali podobają się cymbałki, bębenek mniej. Ale z cymbałków zadowolona jest też Gosia, a i mi się podobają;-) Są do nich dołączone nutki w kolorze klawiszy w cymbałkach. No i umiem już zagrać \"Panie Janie\" i nie tylko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna - to dla kogo w końcu były te cymbałki ? :-))) Zosia ma 2 pianinka i ja umiem tylko \"stary niedźwiedź\". U nas lekka poprawa po antybiotyku ale i tak idę na kontrolę na wszelki wypadek niech ją pediatra osłucha. A Wam zdrowia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, mam od jakiegoś czasu w domu pianino, ale nikt u mnie nie umie na nim grać. Oczywiście pokładam wielkie nadzieje w córkach:-) A cymbałki mają jedną gamę, a okazuje się, że z tą jedną gamą można sporo zagrać:-D Życzę Ci, żeby kontrola u lekarza wypadła pomyślnie. A Ala nieswoja od kilku dni. Mam nadzieję, że to tyklo ten katar i zęby. Jeść nie chce, kupy ma zielone. Do tego dzisiaj odparzyło jej totalnie pupę. Dawałam jej zupkę na wywarze z kurczaka, może to to. Widzę, że mocno cierpi. Przed chwilą dawałam jej kaszkę, to zwymiotowała:-( Czy ten stres dotyczący zdrowia dzieci nigdy się nie skończy?😭(to było pytanie retoryczne, do końca życia będziemy się stresować:-( ) Życzę wszystkim miłego niedzielnego wieczoru.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielna- szkoda ze sie nie udala impreza, ale najwazniejsze zeby dziewczynki szybko wyzdrowialy. Moja siostra ma tak samo, starsze dziecko chodzi do przedszkola i ciagle jakies choroby przyniosi, najczesciej katar a potem przenosi na mlodszego. Przez jakis czas nawet jej nie posylala do przedszkola ale pozniej strasznie sie nudzila. A ja mam problem z urodzinami bo nie wiem kogo zaprosic, tzn juz zaprosilam 8 osob. Ale niedawno poznalam kilka Polek tutaj i one maja dzieci tyle ze starsze (Z Benjaminem bawic juz sie nie beda) i nie wiem czy powinnam je zaprosic, z jednej strony to dobrze umacniac znajomosci tutaj ale z drugiej to by bylo dodatkowo 8 osob wiec w sumie prawie 20 osob. Chyba troche za duzo jak w domu, tyle zarcia przygotowywac. Jak myslicie? Te Polki widzialam tylko raz i nawet nie mam ich nr tel ale moglabym zdobyc. Co zrobilybyscie na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlurpa. W sumie to dobra okazja na zacieśnienie znajomości. Jeżeli przeraża Cię ta ilość osób, to może na dwie tury. Druga taka okazja może się szybko nie zdażyć, a nieraz trudno dyplomatycznie;-) zagadać prawie obce osoby. A takie urodziny to zawsze jakiś pretekst:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak zwylke nie ma mnie z Wami bede spóźniona z zyczeniami 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 W dniu, takim jak dziś, życzę Ci: Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki. dla Pawełka, Ali, Ali i Maji,Hani❤️ Ja juz mam tort zamówiony i niedługo kupuje zaproszenia moze to troche mój wymysl ale strsznie mi sie podobaja i chce by był to wyjatkowy dzień podaje link do tych moich zaproszen :) http://www.allegro.pl/item140696125_zaproszenia_chrzest_roczek_ze_zdjeciem_wierszyki.html bralismy juz na chrzest sa super dołacze jeszcze inne linki moze wam sie przydadzą http://www.allegro.pl/item140289013_balony_serca_pastelowe_duze_na_urodziny_zabawy.html świeczka http://www.allegro.pl/item138339652_urodziny_swieczki_cyferki_kubus_puchatek_i_inni.html http://www.allegro.pl/item139535553_girlandy_dekoracje_ozdoby_urodziny_party_bal.html http://www.allegro.pl/item139535556_balony_dekoracje_ozdoby_urodziny_party_bal.html http://www.allegro.pl/item138758301_urodziny_balony_cyferki_wielkie_prawie_1m_.html http://www.allegro.pl/item139357913_urodziny_girlandy_dzieciece_girlanda_rozne.html napis happy birthday http://www.allegro.pl/item139733765_girlanda_napis_happy_birthday_1_5m_urodziny.html u mnie w miare ok choc smutno :( ale musze dac rade mala jest troche maruda i zaczyna chciec mna rzadzic a ja czasem mam juz dosc i na nia nakrzycze a wiem ze nie powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-))) Robię dzisiaj na obiad roladki z piersi kurczaka i nie pamiętam jednego ze składników: pieczarka, papryka, ogórek, rokpol lub w wersji domowej serek topiony i co jeszcze ... , jeśli któraś kojarzy to błagam piszcie bo jestem w trakcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
Kasiu 12kochana spóźnione życzenia dla Hani dużo buziaków prezentów miłości, radości, dużo szczęścia i spełnienia małych marzeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie się ktoś pojawił - witaj Emi - już myslałam, że nie znacie brakującego mi składnika i dlatego się nie odzywacie :-))) Na szczęście przypomniałam sobie to boczek lub kabanos :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! A gdzie reszta? Te roladki z kurczaka brzmia smakowicie. szkoda ze u nas nie ma ogorkow kiszonych :( Z nudow chodzilam dzis po sklepach i udalo mi sie kupic fajnie puzzle takie z gabki na podloge. Ja chyba przesadzam z kupowaniem zabawek, ale jak zobacze cos fajnego to nie moge sie powstrzymac :) Nadal jestem w trakcie poszukiwania kurtki na zime dla Benjamina, ale wszytskie jakies takie sztywne ale niezbyt cieple. A te fajnie to niestety drogie. Jutro najgorszy dzien tygodnia, nie lubie wtorkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tlurpa. A ogóreczki samej zrobić, to nie łaska:-) Nie wzdychaj, tylko zakasuj rękawy. Nie słyszałam jeszcze nigdy, żeby ktoś nie lubił wtorku. To już bliżej do weekendu, niż poniedziałek:-) Anka, ja faktycznie wczoraj wpadłam na chwilę przeczytać, co u Was i trochę mnie wypłoszyłaś tym pytaniem:-) Nie bardzo miałam czas odpowiadać, więc nie napisałam nic:-) Ala chodzi już jak stara. przestałam ją asekurować, ma swoje ścieżki. Nasłuczuję tylko, czy nie idzie do schodów. Niestety znowu mam problem z jej jedzeniem. Do tego strasznie marudna, ślini się na potęgę, a dwójka u góry przebić się nie chce:-( Mam nadzięję, że może dzisiaj. Miłego dnia dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
Zielna mojej pannie jedynka górna niechce sie przebić i jest marudna przez to... Czy w y wiecie że moje dzieckonic nie rośnie....ważyłam ją 25 .09 to ważyła 8200 wczoraj 8300 a wzrostowo to stoi w miejscu.....chyba pójdę z nią do lekarza bo aż mnie wczoraj zimny pot oblał. Aniu ja takich wymysłów nie robię:)w zasadzie gotje moja babcia....leće bo moja mama ma dzisiaj urodziny i muszę w chałupie ogarnąć a i mała pampersy wywala... Kasiu 12 odezwij sie i napisz jak mineły urodzinki małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia, nie stresuj się na zapas. Ważyłaś ją na normalnej wadze? Teraz nasze maluchy rosną już zdecydowanie wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
zielna ważyłam ją na tej szpitalnej co zawsze ją ważę.a dodatkowo była w pampersie więc te 100 g to pewnie siuśki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm. To ja się nie wypowiadam:-) Dopiero co latałam z Alą po badaniach, bo za mało przybierała. Okazało się, że wszystko z nią w porządku. Ten typ tak ma.:-) Może faktycznie lepiej sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się porawiam:-) NICK---------IMIĘ--------DATA URODZIN Hana------------Oliwia----------------27.10.05 Dorota28-------Bartuś----------------30.10.05 Anka33 --------Zosia -----------------31.10.05 Mia26----------Mateusz--------------01.11.05 Aga*-----------Pawełek---------------03.11.05 Zielna-----------Ala-------------------09.11.05 Soul78----------Ala-------------------10.11.05 Soul78----------Maja-----------------10.11.05 Kasia12--------Hania------------------11.11.05 flooo------------Maja-------------------18.11.05 amelkaem------Pawełek---------------23.11.05 Dunia77 -------Hania -----------------28.11.05) Milusia26 ------Olek ------------------29.11.05 mafda-----------Filipek-----------------30.11.05 Tlurpa ---------Benjamin--------------01.12.05 Asiulek27------Martyna --------------05.12.05 Oliwka77-------Kubuś-----------------07.12.05 Niki79-----------Nela-------------------11.12.05 Emcia83-------Gabrysia---------------15.12.05 tu Kasia---------Bartuś-----------------07.01.06 Boo 13---------Karolinka--------------27.01.06 olala-------------Magda-----------------21.02.06 Elff-------------Dominik-----------------8.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej Ali niepotrzebne ostatnio zabawki:-) Od kiedy zaczęła sama chodzić, non stop chodzi. Właściwie nigdy nie przestaje:-) No, może poza tą chwilą, bo właśnie siedzi mi na kolanach i miesza mi myszką:-( O, już poszła:-) Odkryła, że pokój, w którym właśnie siedzę, jest przechodni. Można wejść z jednej strony, a wyjść z drugiej. I oprócz kominka i stołu ma teraz dodatkową trasę, którą można robić w kółko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, zielna, ale malutka bedzie miala \"oblatany dom\". Ja nie wiem czemu to lazenie w kolko jest takie fajne dla maluchow. Hanka, poki co jeszcze na czterech tez lubi krecic koleczka, a juz najlepiej jak tata albo mama siedza na podlodze i mozna \"biegac\" wokol nich :-) U nas jakies marudzenie malej sie wlaczylo i \"niespanie\". Uhhh, wesoly dzionek mam dzis :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dunia:-) To ja, zanim Ala odważyła się puścić moją rękę, miałam często chodzenie wokół mnie. Ja kręciłam się wokół własnej osi trzymając Alę za rękę. Efekt końcowy łatwo sobie wyobrazić:-) Byłam mooocno zakręcona:-) Jak tam młoda, dalej marudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie dziecie padlo i chwilowo jest przerwa :-) Ale mysle, ze to jej marudzenie to bylo wzajemne nakrecanie sie, bo i ja od rana bylam mocno cos nie w humorze. Ale teraz u mnie juz okej i mam nadzieje, ze jak Hania wstanie to tez bedzie dobrze. Choc cos mi mowi, ze znowu chyba czworki daja znac o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też ostatnio strasznie marudna. Do tego to cholerne ubieranie przed wyjściem:-( Ja chcę lato!!! Zanim ubiorę Gosię i marudzącą i wyrywającą się Alę, zawsze się upocę. Biedna Ala zakutana w zimową kurtkę nie ma lekko. Nie próbowałam jeszcze ubierać jej rękawiczek, ale z tym też będzie pewnie niezła walka:-( Współczuję Soul. Z dwójką maluchów to ma chyba piekło przy ubieraniu do wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
Cześć dziewczyny mam dzisiaj doła -dowiedziałam sie ze moja ciocia ma raka złośliwego i to jakiegoś wstrętnego który trafia sie jednej osobie ma milion, pokłuciłam sie z MIchałem, nadajemy na zupełnie innych falach a w dodatku gość od łóżka zrobił mnie w kulki i łóżko będzie w czwartek(co wątpię bo miało być już 2 tyg temu)a w dodatku sprzedał materac który mi dał żebym na nim spała ale ma mi dać inny....to już nawet nie jest śmieszne!!!!Do tego mała chodzi spać o 24 i ja muszę z nią siedzieć. mam dość wszystkiego dodatkowo mam w tym miesiącu doła finansowego i nie zapowiada sie lepiej i już jestem zapożyczona a moje dziecko ma za m-c urodziny i nie mam za co jej kupić prezentu i zrobić imprezy i w grudniu kończy mi się wychowawczy i dopadła mnie chyba jesienna depresia!!!!!POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
A i na allegro nik nic nie chce ode mnie kupić:(.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia, bądź dzielna. Wszystko się ułoży. Najważniejsze, to się nie dołować. A młoda na pewno nie będzie miała Ci za złe, jak kupisz jej jakiś symboliczny prezent. Moja Ala najchętniej bawi się papierem toaletowym. Zabawki w kącie, a ona siedzi, rozwija i rwie na kawałki srajtaśmę. Nie mówię, żebyś kupiła małej papier toaletowy, :-) ale zadowoli ją na pewno coś co lubi, a nie koniecznie musi kosztować jakieś duże pieniądze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×