Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mia28

Rodzimy pod koniec 2005 roku

Polecane posty

Czy Wam tez nie dziala gazeta.pl on dwoch dni nie moge wejsc na zadne forum ani na glowna strone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kOCHANE KOBIETKI! Nie wiem czy wiecie, ale Polska jest w finale Mistrzostw Świata, jutro gra o złoto z Brazylią :) Oglądalismy mecz o 7 rano, Kubus do nas dołączył o 8, klaskał nami i podnosił rączki na \"jest!!!\". Mielismy niezła zabawę :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, o siódmej rano to ja odsypiałam nieprzespaną nockę:-( Ala od trzech nocy cierpi na bezsenność:-( Nie wiem, co jest, bo budzi się z płaczem, a po tym jak ją uspokoję leży długo z otwartymi oczami i zasnąć nie może. W końcu zniecierpliwiona wstaje i znowu płacze. Kładę ją, uspokajam, a ona dalej zasnąć nie może. Dziś przeszła samą siebie. Padła dopiero ok. trzeciej, jak jej butlę kaszy zrobiłam. Gdyby nie to, że wczoraj też próbowałam ją w nocy nakarmić i nie chciała, uważałabym, że ma zwiększone potrzeby na żarełko. Ale to chyba nie to:-( Zobaczymy dzisiaj. A siatkarze nieźli:-) Ktoby pomyślał:-) Oliwka, widzę, że w soboty ostatnio na Twoją obecność można liczyć;-) Anka, dzięki. Już znalazłam w googlach duży wybór kalendarzy. Ale może skorzystam z tych Twoich:-) Na razie muszę skompletować fajne zdjęcia, a to nie takie łatwe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Też ogladalismy rano wspólnie w łóżku mecz - co prawda dopiero od 8 ale było wesoło i Zosia ciągle robiła \"brawo\". Ale były emocje !!! Chcę kupić dodatkową spracerówkę ( niby byłam zdecydowana na Quinny Zapp ) ale teraz znowu nie wiem co wybrać. Duperele to kupuję bez zastanowienia i więcej na to wydaję niż na poważne zakupy. Proszę pomóżcie w wyborze: 1. Quinny Zapp - dotychczasowy faworyt: http://www.allegro.pl/item146094779_quinny_zapp_nowy_2_kolory_.html 2.TFK Buggster - już mi się przestaje podobać: http://cgi.ebay.de/TFK-Buggy-Buggster-Fb-lemon-sofort-lieferbar_W0QQitemZ320051338004QQihZ011QQcategoryZ15470QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItem 3. Nowy Roemer - chyba całkiem fajny - do głębszego zastanowienia: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320055961795 4. nowe odkrycie I\'coo PICO - bardziej tradycyjna sylwetka i dobra cena bo ze śpiworkiem: http://www.allegro.pl/item146448002_wozek_pico_4_firmy_hauck_seria_i_coo_lux_.html 5. Mutsy Spider już właściwie odpadł w konkurencji ale go wkleję: http://www.allegro.pl/item145825567_nowy_mutsy_spider_maly_po_zlozeniu_warszawa.html Spójrzcie proszę świeżym okiem, bo ja już zmęczona jestem - ma być malutki, tylko na krótkie wypady na zakupy, swój dotychczasowy wózek zostawiam, bo się sprawdza, a ten nowy tylko na zakupy, żeby się w sklepikach mieścił. Aha i nie znoszę takich wózków parasolek, lasek czy jak to tam nazwać dlatego te proponowane mają takie trochę nietypowe sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - te wozki sa super, maja kosmiczne ksztalty, szkoda ze u nas takich nie ma :( Mi sie najbardziej podoba nr 1. kilor lime, nie ma zadnych dodatkowych dupereli wiec do centrum handlowego moze byc akurat. Nr. 4 Pico tez jest fajny tylko wiekszy chyba niz ten 1. Ale tez mi sie podoba. Nr 5 tez jest ok. Ale chyba kupilabym ten pierwszy. Benjamin ma 3 wozki, tradycyjne ksztalty, jeden jest 3 kolowy i powiem Ci sie najlepiej lubi siedziec w parasolce co kupilismy za 10$. I wlasciwie teraz tylko ten uzywam. W innych nie siedzi tak dlugo, dziwne, moze lubi jak go trzesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Tlurpa. Też wybieram pomiędzy Zappem, I\'coo i Roemerem. Zapomniałam Ci napisać, że gazeta.pl co prawda mi się otwierała, ale tak muliła, że nie byłam w stanie psychicznie tego znieść, bo każda nowa strona to 3 min czekania. Chciałam zapytać czy robicie wszystkie obowiązkowe szczepienia, bo za dużo o tym poczytałam właśnie na gazecie.pl ( o powikłaniach, autyźmie itp ) i teraz się zastanawiam czy dobrze robię, że Ją szczepię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zyczonka dla solenizata z wczoraj :) 🌻 kochana jedziemy jak dobrze pójdzie 14 stycznia a 7 maz przyjezdza juz sie doczekac nie moge :) pojawie sie niebawem bo dzis juz padam ale ciagle Was czytuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlurpa - właśnie przeczytałam na gazecie.pl, że uzytkownicy zagraniczni nie mieli dostepu do serwera, gdyż został on zablokowany po jakimś \"zmasowanym ataku\". Nie wiem o co dokładnie chodzi ale to pewnie dlatego nie miałaś dostępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. i jeszcze chciałam zapytać, gdyż większości z Waszych pociech wysłałam na urodzinki takie śmieszne kartki urodzinowe z Onetu i czasem mam potwierdzenie odbioru ( np po wysłaniu do Duni ) a czasem nie. Czy one w ogóle do Was docierają ? A może Wy je kasujecie przed przeczytaniem bo myslicie, że to spam? Czy któraś dostała w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
Aniu ja nic takiego nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - ja tez nie dostalam kartki. Dzieki za info o gazecie, naszczescie juz dziala, chyba jestem uzaleniona od gazety :) A co do pytania o szczepienia to ja wogole nie szczepie. Benjamin nie dostal jeszcze ani jednej i nie dostanie. Tutaj jest wolny wybor chociaz lekarze namawiaja i strasza sie do szkoly nie przyjma bez szczepien ale mozna uzyskac pozwolenie. Nasz pediatra tez akceptuje nasz wybor chociaz na ostatniej wizycie musialam podpisac ze odmawiam szczepien. Nie wiem na ile jest prawdziwy zwiazek z autyzmem ale moja siostra byla kiedys na obozie integracyjnym i tam poznala matki ktore twierdzily ze ich dzieci po szczepieniu staly sie autystyczne. Wogole temat szcepionek jest dosc drazliwy. Z tego co wiem to chyba w Polsce trzeba szczepic, ale ja gdybym musiala to bym szczepila tylko tymi obowiazkowymi. Teraz chyba nasze dzieci powinny dostac MMR na odre, swinke i rozyczke wiec jesli nasz mozliwosc to zaszczep tylko na odre bo na swinke i rozyczke chyba nie sa obowiazkowe, chyba ze sie zmienilo. MOja siostra 2 lata temu jak kupowala w aptece szczep. to farmaceutka wlasnie poradzila tylka ta jedna. asiulek - to jeszcze z nami chwile bedziesz :) Mam nadzieje ze z Anglii tez bedziesz do nas zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
Cześć dziewczyny Co do szczepionek to tak jak tlurpa napisała że temat jet drażliwy podejrzewam że gdyby nie były one obowiązkowe to też bym nie szczepiła, co np mi dała ta szczepionka przeciwko ospie czy różyczce skoro i tak ją miałam?świnkę też miałam tak jak zresztą wiekszość osób.... Ja jestem ostatnio zabiegana strasznie bo jeżdzę do Siedlec na kursy finansowane z Unii po zakończeniu dostaję 20 tyś zł na otwarcie własnego interesu - Salonu kosmetycznego....i powiem wam że mnie głowa od tego wszystkiego już boli na szczęście ostały mi 3 zjazdy i egzamin, ale latanie załatwianie spraw jeszcze mała strzasznie to przeżywa że mnie nie ma.... Lecę bo sie bobaska budzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlurpa_____ spoznione, ale bardzo serdeczne zyczenia dla Benjaminka. Ogromne buziaki od Hani dla kupla 🌼 Duzo zdrowka i usmiechu, no i szczescia w zyciu ❤️ Przepraszam, ze dopiero dzis, ale w weekend maz okupowal kompa, stawial jakies nowe serwery, instalowal systemy i generalnie uczyl sie nowych rzeczy. Jak wczoraj moglam troche posiedziec w koncu, to juz bylo pozno i czas do lozka :-) U nas tez gazeta nie dzialala i az szukalismy gdzies w necie co sie stalo, bo musialo ich niezle wysypac, skoro padla az na dwa dni! Anka_____ ja karteczke dostalam, serdecznie dziekuje w imieniu Hani. Co do wozkow, to mi sie najbardziej podoba numer 3, ale przyznam sie, ze tylko patrzylam na wyglad, nic nie czytalam w opisie. Faktycznie, fajne te wozki. Tu takie sa osiagalne glwoenie przez internet, ale kosztuja kosmiczne pieniadze! My nadal zakup odkladamy na wiosne, szczegolnie teraz, gdy powialo zima. Ja tez mialam plan na kalendarz z wnukami dla rodzicow i z Hania sama dla tesciow, ale maz stwierdzil, ze to moze za duzo bedzie juz tego stawiania malej na swieczniku. Szczegolnie u tesciow, ktorzy maja malenkiego hopla na punkcie ich jedynej poki co wnuczki. Wystarczylo, ze wspomnielismy o teletubisiach, juz ogladali w niedziele, zeby wiedziec co to jest. A jak powiedzialam, ze tu nie ma zadnych maskotek, tylko DVD, to juz wysylaja do malej zabawki :-0 Ale moze sie skusze na te kalendarze na dzien babci i dziadka? Impreza urodzinowa bardzo sie udala! Poltorej godziny mienlo nie wiem nawet kiedy. Hania po raz kolejny umazala sie tortem i byla cala szczesliwa. Tlurpa____ nadal chodzisz na zajecia do Gymboree? Bo ja chyba w koncu sie zapisze od stycznia, bo w haniowej grupie wiekowej w koncu jest tak, ze zajecia niekoniecnzie sa w porze jej drzemki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do szczepionek, to ja przytocze to co wiem od pediatry: 1. szczepionki wbrew opiniom nie sa na cele zycie. Wiekszosc trzeba powtarzac, tyle, ze z reguly dorosli u siebie tego juz nie pilnuja... 2. faktycznie glosno o zw szczepionek (gl MMR) z autyzmem, ale wszelkie badania temu przecza. Wzrost przypadkow autyzmu u dzieci i powiazanie tego ze szczepionkami wynika prawdopodobnie z dwoch faktow: 1) w ostatnich latach do kategorii \"autyzm\" lekarze zaczeli zaliczac tez pare innych chorob, ktore dotychczas byly klasyfikowane osobno; 2) diagnozowanie przypadkow autyzmu zbiega sie w czasie ze szczpionkami. Ja Hanke szczepie, wszelkie obowiazkowe szczepienia tutaj robimy. Ale np poki co nie doszczepiam jej w POlsce na gruzlice. Wybor faktycznie jest trudny, tym bardziej, jesli by sie okazlo, ze cos z maluszkiem jest nie tak. A w Stanach coz, chyba jak i wszedzie, bywaja okresy, ze mimo szczepien pojawia sie nagle fala zachorowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia - dzieki za zyczenia! Ja jeszcze chodze do Gymboree, w sumie te zajecia tez wypadaja w porze drzemki Benjamina ale poniewaz mam dosc daleko do Gymboree bo ok. 30 min to Benjamin w samochodzie sobie przysypia. Napewno bede kontynuowac jeszcze jakis czas, moze az mu samemu sie znudzi :) emi- gratuluje wlasnego interesu! Mam nadzieje ze salon kosmetyczny bedzie bardzo dochodowy :) Co do szczepien i autyzmu to polecam ten artukul: http://www.dzieci.bci.pl/strony/autism/wywiadMc.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Najlepsze życzonka urodzinowe dla Benjamina, spełnienia marzeń, wiele wiele zabawy każdego dnia, duuuużo uśmiechów i wszyskiego co najcudowniejsze. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Oczywiście ciotka sklerotyczka musiała zapomnieć :( troszkę się wytłumaczę, że zajęta byłam przygotowywaniem imprezy urodzinkowej Kubusia, zakupami na Mikołaja ... My także zakup wózka zostawiamy na wiosnę, na razie jeździmy dalej graco, ma większe koła, jest dosyć zabudowany. A na wiosnę będę czegoś szukać, najważniejsze zeby był lekki. Troszke mało ostatnio zaglądam, bo w szkole urwanie głowy, 15 grudnia kończy nam się pierwszy semestr, a że jedynek mają dzieciaczki dużo, to mam przegwizdane :( Oki, zmykam, bo juz mi oczka lecą strasznie. Napiję się jeszcze ciepłego mleczka i lulu. Miłej i spokojnej nocki Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby tylko do Duni dotarły zyczenia ? Czy ja jakaś nienormalna jestem czy coś źle robię ? Zielna - a do Ciebie też nie dotarła kartka ? Z wozków wybieram pomiędzy 1, 3 i 4 - zawęziłam i dalej prosze o opinie ... My niestety jestesmy już po tym szczepieniu na świnkę, odrę i różyczke (czy coś takiego), a na artykuły w necie natrafiłam dokładnie 1 dzień po i od razu wpadłam w panikę ... No ale co teraz zrobię ? Czy któraś też już jest po tym szczepieniu ( wypada 12 - 13 miesiąc ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach mialam tyle napisac ale juz nie mam słow ..... moja dobra znajoma dzis mogla sie zabic zrobila samochodem trzy obroty na blocie hamulce jej przestały dzialac i dachowala trzy razy ale jakos z tego wyszla ma wstrzasniecie mózgu i jest podrapana :( wiec dzis jestem juz calkowicie wybita:( dzis jednyna dobra wiadomoscia jest to że mój maz dostanie kontrakt w pracy :) jutro roczek ale wogole nie mam na niego ochoty nastroju brak ale i meza i to mnie znow dobija wiem moze powiecie ze sie nakrecam sama ale czasami za duzo mam na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek_____ ogromne buziaki urodzinowe dla Martynki ❤️ i dla mamusi - smutaska, tez ❤️. Dzielna jestes niesamowicie i zobacz, maz bedzi emial kontrakt a lecisz do niego za ile - miesiac? Juz na pweno blizej niz dalej i z kazdym dniem coraz blizej 🌼 Przytualm cie bardzo mocno! Anka______ Hania dzis wlasnie dostala MMR. Owszem, czytam te artykuly i tez mam obawy i stracha, ale z drugiej strony to wszystki (zarowno za jak i przeciw) to sa nadal w wiekszosci tylko opinie lakarzy. O wielu przypadkach, w tym o autyzmie, poki co stosunkowo niewiele wiadomo. Owszem, jak ten lekarz to ujal, dowody kliniczne naplywaja bardzo szybko, ale w zasadzie to na pewno nie wiadomo, ze autyzm faktycznie powiazany jest ze szczepieniami. Sama nie wiem, czy odwazylabym sie nie szczepic Hanki (podziwiam Tlurpe za taka decyzja), ale - jak juz pisalam - wszystkie te informacje (jak zwykle sprzeczne) wzbudzaja we mnie strach co do tych szczepionek. Aczkolwiek jest jeszcze inna strona medalu - zero szczepien, zero pszenicy, zero mleka, zero soi, zero cukru.... A w zamian co? Suplement wapnia w tabsach? Staram sie nie popadac w przesade, ale oczywiscie - swiadomie w zyciu nie chcialabym Hani zaszkodzic w jakikolwiek sposob. Tyle ze chyba w naszych czasach, w naszym srodowisku na niektore rzeczy poprostu trzeba sie godzic (np cos takiego jak zywnosc czysta ekologicznie przeciez nie istnieje). A z info jakie dostalam dzis do szczepionek (MMR, zoltaczka A i grypa) wynika z kolei, ze szczepionki podawane dzis sa duzo slabsze niz tez podawane np nam (maja mniej antygenow), ale z drugeij strony faktycznie, coraz wiecej szczepionek zalecanych jest jako \"obowaizakowe\". Czyli jedno \"rekompensuje\" drugie. Takie mam wrazenie, ze nawet lekarza sami do konca nie wiedza, jak to jest, co jest lepsze szczepic, czy nie. Ja tylko mam nadzieje, ze dbajac o dobro Hani (tzn szczepiac ja) jej nie zaszkodze, tak samo jak mam nadzieje, ze Benjaminowi tylko na zdrowie wyjdzie decyzja Tlurpy o nieszczepieniu. Moze jestem dziwna, ale wydaje mi sie, ze w tym rozdarciu pomiedzy wiedza a niewiedza, kazda z nas podejmuje sluszna decyzje i naprawde pozostaje miec tylko nadzieje, ze decyzje te nie okaza sie bledne. Tak samo, jak pozostaje miec nadzieje, ze wychowamy nasze pociechy na porzadnych ludzi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Duniu 🌻 witam jestem w przerwie miedzy robieniem schabowych a karmieniem malej i jeszcze juz niewiem czym dzis pracuje na full obrotach a wczoraj zasnelam o 2 bo mi sie fajnie gadalo z przyjazdna duszyczka :) wiec uciekam maz mi pisal ze mu smutno ze go nie tu z nami gdy mala ma tak wazny dzien- Roczek ! wiem mi tez smutno:( ale cóz takie czasy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam sie do zyczen urodzinowych! Wszystkiego Najlepszego dla Martynki!!! Dunia ma racje, kazdy lekarz inaczej gada, ten co jest za szczepieniami powie ze trzeba szczepic a ten co przeciw to powie ze nie nalezy. Wydaje mi sie ze najwazniejsze to podjac wlasne decyzje po uprzednim wysluchaniu obu stron. Anka - nie martw sie ze Zosia dostala MMR, jakby miala rekacje to bys pewnie juz wiedziala, i przeczytaj ten wywaid z lekarka ktory podalam, bardzo ciekawy. Juz tyle razy slyszalam o cudownych dzialaniach diety. Moja ciotka tez dostala nakaz ostawienia przenicy i wyzdrowiala, schudla i czuje sie duzo lepiej. Moja kuzynka tez odstawila przenice i uczy sie duzo lepiej w szkole, nie ma juz problemow z koncentracja. O mleku tez czytalam duzo zlego i boje sie dawac Benjaminowi, narazie poki co go karmie wiec jest ok. Z drugiej strony my wszyscy bylismy wychowani na mleku i przenicy. Ale jak czasem patrze na moja rodzine to niestety kazdy ma jakies problemy zdrowotne i wez tu teraz badz madry. Ciezkie jest zycie rodzica z tyloma dylematami i wyborami. Nie wiadomo komu wierzyc a komu nie? A gdzie reszta sie podziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione życzenia dla Martynki🌻🌻🌻 Wszystkiego naj, naj, naj i żebyś jak najszybciej miała mamusię i tatusia w komplecie;-) Anka, ja nic nie dostałam. Kobitki, pozdrowienia od św. Mikołaja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
Dla przypomnienia: NICK-------------IMIĘ------------------DATA URODZIN Hana------------Oliwia-----------------27.10.05 Dorota28-------Bartuś----------------30.10.05 Anka33 ---------Zosia -----------------31.10.05 Mia26-----------Mateusz--------------01.11.05 Aga*-------------Pawełek--------------03.11.05 Zielna-----------Ala---------------------09.11.05 Soul78----------Ala---------------------10.11.05 Soul78----------Maja-------------------10.11.05 Kasia12--------Hania------------------11.11.05 flooo------------Maja-------------------18.11.05 amelkaem------Pawełek---------------23.11.05 Dunia77 -------Hania ------------------28.11.05 Milusia26 -----Olek --------------------29.11.05 mafda----------Filipek------------------30.11.05 Tlurpa ---------Benjamin---------------01.12.05 Asiulek27------Martyna ---------------05.12.05 Oliwka77------Kubuś-------------------07.12.05 Niki79----------Nela--------------------11.12.05 Emcia83-------Gabrysia---------------15.12.05 tu Kasia--------Bartuś------------------07.01.06 Boo 13---------Karolinka---------------27.01.06 olala------------Magda------------------21.02.06 Elff-------------Dominik-----------------08.05.06 Asiu ucałuj swojego szkrabka od cioci Emilki i Gabrysi:) Oliwko nie wiem czy jutro zajrzę więc i dla Kubisia duże buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki! Po pierwsze najważniejsze: spóźnione zyczenia urodzinkowe dla Martynki - Tynki, zebys serduszko rosła na zdrowa i silna dziewczynkę, i ak jak powiedziała Zielna, miała szybciutko Mamusię i Tatusia w komplecie. A dla wszystkich dzieciaczków serdeczne całusy od Mikołaja, którego dzisiaj spotkalismy :) Mam nadzieję, że także dostałyście wieeeeelkie prezenty i było z tego wiele radości. Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Duzo zdrowka i prezentow dla Kubusia!!!!! 🌻 Jutro bede caly dzien w podrozy i nie bede miala czasu zeby zajrzec. Spakowana juz jestem ale mam stresa jak to bedzie w samolocie. Oby Benjamin duzo spal :) Asiulek - ale Martynka miala pysznego torta! I jak slicznie mala solenizantka wyglada!! Pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
Dziewczyny wstyd mi za was mogę sie założyć ze większość z Was zaglądała i nic nie napisała!!! Moja Gaba już sama drepta choć potrzebuje asekuracji, od kąd zaczełam jeździć do Siedlec mała nie schodzi mi z rąk a po nocach płacze przez sen:( Z otwarciem salonu wszystko idzie jak najlepiej i mam nadzieję że nic sie nie zepsuje.... dziewczyny odzywajcie się proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wrocilismy na przerwe swiateczno - sylwestrowa do Warszawy. Majka poznala stare katy, biega po calym mieszkaniu, zaglada wszedzie, gdzie sie da:) Dziekujemy za zyczenia urodzinowe i przesylamy od nas, nieco spoznione 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu się spóźniam z życzeniami:-( Kubusiu, rośnij zdrowy i radosny. Żeby rodzice mieli z Ciebie dużo pociechy🌻🌻🌻 Witaj Flooo:-) Gabi, trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia. Asiulek, śliczna ta Twoja jubilatka. Tlurpa, jak tam Benjamin w podróży? Pewnie już nie było tak kolorowo jak kiedyś, gdy był mniejszy:-) Kobity!!! Miłej soboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×