Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Ludziska! Macie pozdrowienia od Gosi (heel) Powiedziała, że raczej już jej nie zobaczymy i z tego co zrozumiałem to ani tu ani na nalogow. Swoją drogą, miłego dnia życzę i kolejnego dnia bez papierosa :) PS. Jest w planach założenie własnego forum z dala od trolli :) Na FB jest opcja stworzenia grupy, ,która będzie odpowiednikiem kafeterii. Co Wy na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek IMKUŚ jestem z ciebie bardzo dumnaaaaaaaaaaaa :)ach no mówię ci bardzo a co do HUGA to widzę że pomomo że go bardzo prośimy by nie wdawał się w gadki z ludzmi z którymi nie powinno się prowadzić dialogu ----bo to do niczego dobrego nie prowadzi gdyż sa to zwykłe prowokacje a Hugo im ulega i z tego powodu mamy tu czerwono i nie przyjemnie... HUGO mnie już nie raz prowokowano i obrażano ale mam to gdzieś nie komentuję tego gdyż z patologią się nie rozmawia ją się ignoruje więć jeszcze raz gorąco Cię proszę zostaw to bo nie warto..Pomysł z otwarciem przez Ciebie forum ok ale jak nie będziemy prowadzić nie potrzebnych dialogów to nie będzie przecież to będzie ok.; to jest nasze FORUM I TU JEST NASZE MIEJSCE...IKMUŚ mam pytanko o której godzinie wyjarałaś ostatniego śmierdziela?? napisz mi ok;) ŚCISKAM WSZYSTKICH UCH bardzo moćko:):):):):):):):):)KOCHANI MÓWMIMY STOP CZERWONYM I NA NIC NIE ODPISUJEMY NAWET JEŚLI BYŚMY SIĘ MOCNO WNERWILI BO TYLKO TAKIM SPOSOBEM SIĘ ICH POZBĘDZIEMY I BĘDZIE MIŁA ATMOSFERA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja klawiaturka szwankuje Ciotka :D Zalecam wymianę, chyba, ze piszesz na lapku to wtedy inna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewazne_kto
Hugo ,jeszcze jedno,Ty pod Heel się nie podszywaj,bo to żałosne,ciekawe jaki masz login w jej przyjaciołach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna z nalogow
Witajcie! Nie wiem czy to o ten portal społecznościowy chodzi, ale chyba tak, bo po komentarzach widzę wzmianki o nalogow.com. Wiele słyszałam o kafeterii złego i dobrego... Sprawa jest prosta. Razem z kilkoma przyjaciółkami doznałyśmy na nalogow otwartej dyskryminacji. Uważamy, że nasz portal to jedno wielkie zakłamanie i Admin nie panuje nad nim. Ewidentnie wyróżnia kilka osób przez co regulamin w ogóle nie powinien istnieć. Wieczne kłótnie i nieporozumienia idą w parze z niemiłą atmosferą niektórych wątków. Dlatego zachęcamy kogo się da o usuwanie kont z tego przeklętego portalu. Mamy nadzieję, że kafeteria wesprze nas z walką o równe traktowanie. Bo to również pewnie po części leży w Waszym interesie, żeby nikt z nalogow nie paskudził Waszego forum a widzę, że tak się dzieje. Mam nadzieję, że mogę się czuć przyjęta ? Pozdrawiam! Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X MAN
Nie, nie chcemy Cię widzieć i Twoich koleżanek też NIE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacz51
Minęło sporo czasu odkąd widzieliśmy się ostatnim razem. Postanowiłem powrócić na stare śmieci i pochwalić się 4 latami bez papierosa :-) Poporzednio mialem nick palacz47. Ciekawe co u innych starych wyjadaczy takich jak pachnaca aga czy Sylwan 21. Odezwijcie sie kiedys. mirosław.dabrowski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinko co to ma być chciałaś się wylogować ????? no no chyba muszę Cię troszkę okrzyczeć nunu nie ładnie tak jeśli byś tak zrobiła to by żle o tobie świadczyło... mnie wali jakiś nałogowiec i koło du.y mi lata co tu piszą na twój temat ja mam własne zdanie --- jesteś dla mnie bardzo ważna i to się liczy no i nie tylko dla mnie dla innych też my cię znamy i nie musisz sie tłumaczyć paniatno DROGA BETINKO:) PROSZĘ się nie przejmować czerwieńcami olać to co piszą i nie odpisywać -NIE ODPISYWAĆ I KONIEC>>>>>>>>>>>>>>>BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina62 ! Napisz mi jeszcze raz ten twój mail, bo wtedy nie zapisałem a potrzebuję się pilnie skontaktować! Plzz czekam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMKUŚ bo chcę wiedzieć kiedy i o której nastąpiła ta wielka chwila.. tak sobie dumam jakbym tak wystartowała ciut wcześniej?????????? hmmmmm jeszcze podumam acha z tego co wiem to mam już sprawny komp więc teraz będę często pisać haha :) HUGO ZGADZA SIĘ ZGADŁEŚ klawiatura ale na nową to nie mam co liczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą to 20 grudnia temacik będzie obchodził 10 lat :D Nieźle się trzyma ten wątek, bez dwóch zdań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE ZWRACAJCIE uwagi na glupie komentarze niektórych pomaranczowych ja tez mam konto na nalogow ze wzgledu na motywator ale to nie znaczy że się tam udzielam społecznie.CIOTUCHNA bierz przyklad z IMKUNI i nie czekaj do tego 1 września a swoją droga to sobota i wyjezdzam na wesele do bratanka.BETTINA Ty nie bierz do głowy tego co o Tobie pizsą nie tak dawno naskakiwali na HAJECZKĘ,HUGO 24 też się obrywa. nie palimy pachniemy i na głupoty nie zwracamy uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heel czy Gosia
Ludzie to jakaś paranoja? takie skutki,bo zwróciłam uwagę kobiecie,która zamiast kulturalnie zachęcać ludzi do kafe to robi to w bezczelny sposób?na żywca na ścianie?od tego jest priv a nie mazanie na ścianie? Ja naprawdę nie chcę nikogo obrażać,nie chcę też interesować się o czym tu piszecie,macie swoje sprawy,nic mi do tego,i kto bredzi i głupio gada na czacie to też nikogo nie powinno interesować,każdy sam niech sobie zadecyduje,gdzie chce być i co robić,jeśli już jesteście na nalogow.z takich czy innych względów to nie motajcie,nie twierdzę że na nalogow są ludzie świetni bez skazy,i nic by nie było....pamiętajmy,że walczymy o to samo a nie przeciwko.... Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,najważniejsze że trzymamy się razem i nikt nie jest wstanie nas skłócić! Niech sobie piszą co chcą.Przestałam się przejmować ludzmi ktorzy wchodzą do nas i mącą.Ciotka mądrze napisałaś na tych ludzi nie trzeba zwracać uwagi. Natychmiast usuwamy ich wpisy,mamy ich w głębokim poważaniu.Hugo nie proś Bettine o adres możesz przecież ściągnąć e-mail z nałogow.Znów nieswiadomie zacznie pisać wszystkie swoje poufne dane! Chcesz żeby Ją poczęstowali wirusem? Celowo wczoraj koleżanka natychmiast usunęła dane Bettiny które wczoraj podała z detalami.Dopiero by miala problem! Nie palimy,cieszmy się życiem,pozdrawiam naszych. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie przypuszczałam,że będę miała u Was kochani takie wsparcie,nawet się nie widzieliśmy,a znamy się jak łyse konie i rozumiemy się doskonale.To prawda,chciałam się wylogować,bo to ponad moje siły,nie potrafię się kłócić i nie chcę.Nie wiem za co ta nagonka.Od wylogowania powstrzymał mnie HUGO i jego determinacja.Hugo ja podałam swoje dane niepotrzebnie,ale w porę bliska mi osoba to usunęła,jak przeczytasz ELWIRRĘ to zrozumiesz.Wszystkim dziękuję za wsparcie i aż płakać się chce z radości,że można na Was liczyć.IMKUS minęła druga doba,nie piszesz jak się czujesz,mam nadzieję,że nieżle,czego Ci z całego serca życzę,no i jak zwykle nie mogę doczekać się do pierwszego września,chociaż CIOTKA coś wspomniałaś,że chciałabyś prędzej,oby tak się stało i dziękuję CIOTECZKO za słowa wsparcia i pisz,pisz jak najwięcej.Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i cieszę się,że chcą dołączyć do nas DZIEWCZYNA Z NALOGOW i PALACZ51-serdecznie zapraszamy.Dobrej,spokojnej nocy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim,cieszą wpisy stałych bywalców i to że trzymamy się razem.Hugo to twarda sztuka,ja jestem mniej opanowany. Bernadettko 😘 nie przejmuj się bzdurami.Oby tylko takie zmartwienia były! Nie ma nic gorszego jak zazdrość czy zawiść ludzka. Najważniejsze żeby nie palić,a na resztę nie zwracaj uwagi! Dziewczyny dla Was,Hugo,Fajans 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betina narozrabialaś,a teraz
biedną zgrywasz,co za hipokrytka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra wszystko ogarnąłem drodzy Państwo i niech się teraz karuzela zakręci :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek witam wszystkich cieplutko Berinko to jasne że jesteś dla nas bardzo ważna no nie może być inaczej i tak już pozostanie .. Imkuś napisz jak sobie radzisz a i Tomek co z Tobą bo nic się nie odzywasz ??? teraz jeden pościk z domku piszę ale już się zbieram i uciekam do pracy papa i do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×