Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

IM-KUŚ TY MOJA nie łam się ja przecież CIĘ bardzo dobrze rozumie nie ma co wiem co czujesz i jak się czujesz bo miałam mam tak samo ale głowa do góry... naładujemy się i startujemy ...IMKA TERAZ to ja CI składam propozycję co ty na to: startujemy razem 01.09 a do tej pory ładujemy swoje komurki mózgowe na pozytywne myślenie byśmy już się nie ugieły w postanowieniu OKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK:) .razem we dwie: dwie takie same fajnie takie same i we dwie pełną parą się uwolnimy RAZ NA ZAWSZE---WOLNE OD CHWASTA TO NASZA WOJNA IMKA damy radę damy nie może być inaczej podniesiemy się z wielką PARĄ OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO..no i jak co ty na tO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IM -KUŚ a do tego czasu piszemy na forum co dzień tu jest nasza moc i osoby które w nas wieżą i nas wspierają więć wszystko będzie ok:) uśmiechnij się i nie masz prawa nawet pomyśleć że nie dasz rady nie ma rzeczy nie możliwych nio głowa do góry WYGRAMY ja ci to mówię i spadamy do tego SPA OOOOOOOOOOOOOOOOO ;) ŁADUJEMY SIĘ HAHA ŁADUJEMY UUUUUUUUUUUU jak odpalimy to chwast znieknie z naszego życia już na zawsze ; ) IMKA nio już koniec dręczenia się jest i będzie ok..BĘDZIEMY WOLNE ---:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem ciotka ja ci nie obiecam od tego 1 września, bo ja nie chce tak długo walczyć. Ja jestem z tych co to muszą iśc za ciosem inaczej nic z tego nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMKKUNIA,CIOTUCHNA głowa do góry napewno się uda,kiedyś musi być ten ostatni raz.DZIEWCZYNY a może jakies wspomagacze typu tabletki,plastry ,gumy, e-papierosy itp. Moj znajomy palił e-papierosa pól roku potem coraz mniej az wreszczie i z tego nie korzystał teraz nie pali już rok czasu może to jest jakies rozwiazanie.A wiec 01.09 koniec z chwastem .NAPEWNO SIE UDA . Do walki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż chyba pomalutku będę mówić papa bo zbliża się 19.00 to oznacza że na dziś koniec pościków ale jutro jestem---oczywista sprawa:):) piszcie kochani ,,rzucajcie śmierdziele i pachnijcie .. życzę wszystkim dobrej nocki no i do jutra:) PISZCIE DUŻOOOOOOOOO ŻEBYMMOGŁA JURTO SOBIE POCZYTAĆ BAJ BAJ ...IMKUŚ NIE PĘKAJ DAMY RADĘ --eeeeeeeeeeeee co to dla nas haha PIKUŚ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje dziewczyny!Piszę dziewczyny,bo zostałyśmy same:ja CIOTKA,IM-KA BGRYGOR,żadnego faceta na horyzoncie,babski portal się tu zrobił,ale wakacje mają się ku końcowi to myślę,że wrócą nasi panowie.IM-KA skoro tak Ci niedobrze po zapaleniu to czemu nie rzucisz tego w diabły,wolisz się tak katować,przecież to nie do wytrzymania.Bardzo Ci współczuję złego samopoczucia,inni tak mają jak nie palą,mają takie objawy po odstawieniu papierosów,a u Ciebie odwrotnie i jeszcze psychika siada,wyrzuty sumienia,poczucie winy to bardzo męczy.Dobrze,że masz świadomość,że to głupota tak się męczyć i dręczyć.A może umówcie się z Ciotką,że obie rzucacie od 01.09.,we dwie będzie Wam rażniej,będziecie się pilnować i motywowqać.Powiem Wam szczerze,że bałabym się teraż zapalić,nie wien jakby mój organizm zareagował.IM-KA fajnie tak się wygadać,to przynosi ulgę i ukojenie nerwów.Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie,przy okazji pozdrawiam HAJKĘ z nadzieją,że nas może czyta,dobrej spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje drogie dziewczyny.Faceci są na urlopach więc jak słusznie zauważyła nasza Bettina nasz topik stał się damski. Ciotka jestem pod wrażeniem że posiadasz wspaniałe poczucie humoru,ale byłoby jeszcze fajniej gdybyś jednak rzucila te fajory.Imkuś,Ciotka może jakieś substytuty,żeby było Wam łatwiej rzucić to świństwo? Bettina ma już 5 miesięcy BP. serdecznie Ci gratuluję! Bgrygor równieżjest dzielna i nie pali - gratuluję.Wreszcie jest tutaj symatycznie jak za dawnych czasów.Mam nadzieję,że po urlopach będzie nas przybywało? Nie palić to coś wspaniałego.Życzę Wam dobrej nocki,pa.😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WITAM:) moje drogie PANIE.. pogoda zaczyna się klarować i to mnie bardzo cieszy nio chociaż sa również minusy bo trzeba siedzieć w pracy uuuuuuuuu i to cały dzień;) co cóż takie życie moja zmienniczka się teraz byczy a ja zasówam ale nie ma rady:) jak trza to trza:):):)...ELWIRKO wiem wiem że muszę z tym śmierdzielem skończyć raz na zawsze uch nie mam zamiaru być do końca życia niewolnikiem tego chwasta.. na dzień dzisiejszy jeszcze kopcę jak parowóz ale od 01.09 będę mieć na niego wyjeb.ne oooooooooooooooo:) ....HAJECZKO HAJECZKO A TY MNIE JUŻ NIE LUBISZ NO NIE ŁADNIE CIOCIA CIĘ POTRZEBUJE W POTRZEBIE SIĘ NIE ODMAWIA zaglądnij do nas proszę ...Imkuś odezwij się i nie trać wiary eeeeeeee tammmmmm wygramy bo my zaparcie ojjjjjjjjj mamy haha ;)głowa do góry CIOTKA CI TO MÓWI będziemy wolne i pachnące jak nasze weteranki buziaczki... NO I PISAĆ MI PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam,witam 🌻 🌻 moja kochana Cioteczko,skąd Ci przyszło do głowy,że Ciebie nie lubię? Otóż LUBIĘ i to bardzo natomiast nie znoszę osób które zaśmiecają nasz topik inwektywami,nie dla mnie to towarzystwo! Ostatnio przybywało plotkarzy niczym zaraza,więc zrezygnowałam z pisania postów,przecież nie będę zniżała się do ich poziomu! Nie jestem zainteresowana wiadomościami z magla plotkarskiego !!!! Mam nadzieję,że moderator kafeterii sprawdza teraz pomarańczowe wpisy? Nadal mam kontakt z osobami które zrezygnowały z topiku X...... Ciotka radzę Ci dobrze; od papierosów bądz z daleka! Najlepiej przestań kupować,nawet gdybyś chciała zapalić to nie masz w domu! Uważam to za najlepszy sposób rzucania fajek! Przemęczysz się 1-2 dni i zaczniesz funcjonowac BP. Imkuś liczę że Ty również skończysz definitywnie od wrzesnia? Bettinko moja kochana,odpisałam Ci wczoraj w innym miejscu,bardzo Ci dziekuję! Trzymam mocno kciuki za borykąjacych się z nałogiem,😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18011975ciotyka1
uuuuuuu HAJECZKO jak dobrze cię słyszeć no no nawet nie wiesz jak się cieszę:):):):):):):) a jeśli chodzi o nasz topik to tak tak namieszało się tu ostatnio i to bardzo jak patrzyłam to mnie szlak trafiał ale najlepiej pozostawić to bez komentarza ooooooooooo i to jest najlepsze wyjście:).. A JEŚLI CHODZI O PALENIE no to milknę bo palle :( ale od 01-go to już pojadę uuuuuuuuuuuu pojadę z chwastem muszę być czysta i pachnąca bo jak nie to zwarjuję i zawsze będę śmierdząca więc bardziej pierwsza wersja mi pasuje .. ściskam moćko HAJECZKO pisz pisz żeby ciotka miała co czytać haha ,, bo musze się naładować mądrościami w temacie nie palenia a jak się naładuję to odpalam ale nie fajke tylko walkę OT TO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie skromniutkie pytanko mam--- czy znajdzie się ktoś chętny do rzucenia fajek razem ??????? start 01.09.2012 no data jest postanowienie też więc może jeszcze chętni się znajdą żeby się przyłączyć no no było by fajnie ----CZEKAM CZEKAM może ktoś się znajdzie ??? kto to wie??? trzeba z tym kończyć żeby chwast nie zdążył skończyć z nami no i znaszym portfelikiem się rozumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo no i co znów w samotności pisze ojjjjjjjjjjjjjj nie ładnie nunu pisać proszę :) no piszcie bo mi się nudzi jak jasny gwint:( i tęsknie moćko no wieć czekam tylko spokojnie nie wszyscy na raz SPOKO SPOKO bo nie ogarnę wszystkiego haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich życzliwych z tego forum.Ciotka fajną masz pracę,tylko pozazdrościć! Podziwiam,że tak możesz caly dzień siedzisz w necie!.Gdybym ja tak udawała,jak Ty że pracuję to jestem przekonana,że moja szefowa zwoliniłaby mnie na zbity pysk! W pracy nie ma mowy o takich zachowaniach! Sorry,ale u mnie w biurze jest nie do przyjęcia żeby filować cały dzień przy komputerze,jedynie służbowo! Teraz zajrzałam do swojej poczty i na forum kafeterii,ale z domu.Ciotka nie obraz się,ale taka jest prawda.Dobrze że zdecydowałaś się rzucić palenie,mam nadzieję,że tym razem dotrzymasz słowa i będziesz wiarygodna? Mam świadomość,że rzucanie palenia nie należy do łatwych,ale u mnie słowo jest droższe od pieniędzy - postanowiłam i tego będe się trzymać! 05.maja tego roku minęlo u mnie 3 lata odkąd nie pale i na pewno nie zapalę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I....a
Ciotka, a dlaczego ty takie byki ortograficzne sadzisz aż w oczy pali? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BALBINKA czego mam się obrazić no wiesz.. nie ,,nie ja tak nie mam. Nie dąsam sie z byle czego... a jeśli chodzi o pracę to uwież mi że robię wszystko co tylko mogę żeby czas mi leciał--pracuję w salonie samochodowym a to nie to nie pączki nie znikają od tak.. ale szanuję to co mam i cieszę się że mam choć osobiście wolę pracować w pocie czoła ale trzeba cenić to co teraz i jest.. nie myśl że jestem obibokiem co to to nie:).. dlatego mam dużo czasu choć nie zawsze. Staram się robić wszystko co się da.. ale jesli za dużo piszę to proszę mówić to się ogranicze już wcześniej wspomniałam że jak się rozkręcę to ciężko mi zwolnić haha ...WIĘC czego tu zazdrościć?? a jesli mowa o paleniu to uwież mi że na dzień dzisiejszy moim największym marzeniem jest nie palić być wolnym od tego świństwa. Wcześniej nawet bym nie pomyślała że to takie trudne że jestem takim cieniasem i że to dziadostwo tak mnie zniewoliło.. tak wiem nie radze sobie ale wiem też że nadejdzie dzień kiedy mi się uda i wygram ale kiedy i jak to ja sama nie znam odpowiedzi ..owszem pragnę bym była silna i teraz od 01.09 odniosła sukces ale to nie takie proste ..----------ale wszystko może się zdażyć :)pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka jesteś niezrównoważona
irracja przy tobie wydaje się zupełnie normalna. Weź bierz jakieś psychotropy albo znajdź faceta. to twoje HALO??? JEST KTO?!!!?!?!!? RZUCIMY CHWASTAAAA LUDZISKAAAA itp jest już mocno irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska90
Zastanawiam się czemu zniknął mój post. Napisałam, bo szukałam kogoś kto przechodzi przez to co ja rzucając ten nałóg i nikogo nie obrażałam. O co chodzi? Muszę założyć konto czy może to wątek dla wybranych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMKUNIA ,CIOTUCHNA RZUCIĆ CHWASTA naprzwdę nie jest trudno teraz już wiem tzreba się zaprzec rękoma i nogami najgorsze jest pierwsze 2tygodnie potem już z górki i nie MYSLEC O CHWAŚCIE właczyć motywator i START. Pozostałe dziewczęta trzymaja się dzielnie i chodza pachnace i tak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARYŚKA to nie jest topik dla wybranych tylko dla tych co chcą rzucic palenie i walczą z chwastem nie sadzę ze ktoś usunął Twoj post jezeli byl OK głowa do góry i walcz powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was,witam dziewczynki,dziękuję za miłe słowa.CIOTKA mam nadzieję,że 01.09.to aktualna i pewna data dotycząca Twojego postanowienia i myślę,że ostateczna,chętnie bym się do Ciebie przyłączyła,żebyś nie była w tym osamotniona,ale jak wiesz ja to zrobiłam 18 marca i tak trwam w tym moim postanowieniu.Proponowałam IMCE żeby się do Ciebie przyłączyła,ale ona nie chce tak długo czekać,a może poczeka,kto wie?Hajeczko dzięki,że napisałaś,zaraz tam wchodzę,wczoraj zaglądałam,ale nic nie było.Dziewczyny weekend będzie upalny ok.30 więc wypoczywajcie i nie palcie,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie sie pakuję i rano wypad na ranczo a więc 2 dni mnie nie będzie ale po powrocoie od razu wejdę na kompa i sprawdzę co sie zmieniło tzn kto rzucił a kto zaczął.Zycze udanego weeendu BP POWODZONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baw się dobrze BGRYGOR,pogodę będziesz miała wspaniałą,odpoczniesz od nas i wrócisz po weekendzie wypoczęta,czego Ci szczerze z całego serca życzę,bo ja jestem więżniem we własnym mieście ponieważ opiekuję się 90 letnią,leżącą teściową,jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i życzę dobrej,spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×