Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

no HAJECZKA a w SPA już byłaś ???????? bo ja jadę jak mnie przestanie kręcic pet n arazie terapia a potem relaks tak tak bedzie bedzie piknie bedzie bedzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z berlina
najgorsze jest to, że aż mnie skręca na samą myśl, że ja bez fajeczek... jak ja to wytrzymam... coż kiedyś musi nastąpić ten moment... a nie ukrywam, że pieniądze przeznaczone na papierosy, przydały by się na coś innego ;) stosowałam kiedyś plastry, ale jakoś niespecjalnie na mnie działały.. a te koszmary po nich :o Mam nadzieje, że mnie troszkę pomęczycie i wreszcie rzucę to świństwo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem lepsza od Ciebie cioteczka1.Wstawiłam garnek na małym palniku bo gotuję na wolnym gazie rosół,dlatego co chwilę tu zaglądam bo piuka mi w telefonie komórkowym,że mam nową wiadomość,e-mialową! Mówiłam że przyciagasz mnie jak magnes ! Narazie,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna z berlina meczyć to my sie razem bedziemy bez peta dawaj połam chwasty i wkraczaj do akcji no pomyśl jaka bedziesz wielka i kaska bedzie oj dużo będzie no kaman kaman kończ z petami i zaczynaj z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezywam psychiczne katusze,musze wyjsc z psem a to mi sie jednoznacznie kojarzy z paleniem. ogolnie jestem przygnebiona,bez zycia,zdazylam sie poplakac- tak wlasnie taka sie robie jak wiem ze nie moge zapalic. dodatkowo to parcie na jedzenie to jest chyba najgorsze,bo jedzac czuje sie jeszcze gorzej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAJKA TY chociaż rosół wstawiłaś a ja bidna nic dziś chyba będzie DIETA nie no dobra uciekam bo mi już kiszki marsza graja baj baj och poco wspomniałaś o rosole jejku jak jestem głodna ojjjjjjjjjjjj ;( idę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatruta nie truj tylko walcz haha żartuję bierz psa i idz pobiegaj musisz dac rade to sa tylko chwile... jedz.. rzygaj.. tylko nie jaraj ja idę do kuchni bo tez mi się chce jarać wezmę sie za robotę to nie bede tak myśleć trzymaj się TY MASZ NA PETE WYJE..NE POWTARZAJ SOBIE:)NARKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatruta JESZCZE JEDNO DOBRZE ŻE MASZ tylko jedno parcie pomyśl a ja by było z dwóch stron to dopiero szał głowa do góry dasz rade śpiewaj hopsasa tralala i tak dalej buziak trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge jesc i rzygac, nie po to z tego wychodzilam zeby wracac, a bylo to 100 razy gorsze od palenia. paradoksem jest ze w pozbyciu sie zaburzen odzywiania pomogly mi fajki a teraz zeby pozbyc sie fajek...no wlasnie.bledne kolo. nic ide bo pies juz wola na dwor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiedzie tylko zostały te nieszczęsne gary do mycia:) chce mi się palić a jak mi się chce palić to cos jem żeby zapomnieć więc chyba przytyje a chcialam schudnac fak fak fak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JESZCZE SIĘ MOTAM ojejku nic mi nie idzie ani przedemna ani za mną jasny gwint a gdzie tu koniec łojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ;( ok spadam dalej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nienawidzę takich dni jak dzisiejszy, wielka nuda kurde niema co robic nienawidzę bezczynności wlasnie w takich chwilach najbardziej chce się palić gdybym miała co robic bym tak nie myślała o jaraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zepsuta to nie wiem sprzątaj coś albo idz gdzieś zrób coś żeby nie zwariować w swojej bezradności albo pooglądaj coś morze jakiś wyciskacz łez rusz sie wymyśl coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hugo 24
Hej! Mam ogromną prośbę do HAJKI !! Od dawna szukałem jakiegoś darmowego motywatora . Zapodaj jakiś link z taki czymś, żeby miczył oprócz ilości dni i kasy, również zdrówko albo coś w tym stylu :) Albo ktokolwiek kto zna coś takiego :) Bo ja mam konto tylko na jabluszkowo.pl. ale słyszałem o naprawdę super motywatorach, gdzie właśnie pisze ile dni sie zaoszczędziło życia :D Wpadnę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zepsuta podziwiam Cię.Piszesz że nie masz co robić? Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę.W domu wiecznie jest coś do roboty,pranie,sprzątanie,prasowanie,2 razy w miesiącu myję okna z wyjątkiem zimy.Mam 4 szt. okien i dość obszerne.Gdy miałam dzieci mnóstwo czasu im poświęcałam, zwłaszcza przy lekcjach; teraz są już dorosłe.W okresie letnim wyjeżdżam na działkę i tam to dopiero jest pracy od zarąbania! Papieros to byl złodziej czasu,teraz o wiele prędzej wykonuję wszystkie prace i bez zadyszki! Proponuję Ci jakąś ciekawą książkę skoro nie masz innego zajęcia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam minął dzionek...??? mi jakoś zleciło choć chwilami nie było lekko.Dajcie znać co u Was wierzę że trzymacie się ANTY SZLUGOWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na codzień mam co robic to oczywiste, pisalam ze w takie dni jak dzis chodziło o Boże Ciało i ogolnie o święta przecież nie bede stać, myc okien itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A trzymam sie trzymam i nie puszczam:) chociaz jestem ostro wkurwiona to nie zapale. A ty jak tam?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hugo 24
HAJKA, niestety z linku nici. Nie ma czegoś takiego :D Wejdź na stronę przyklej i jak znajdziesz wejście w ten kalkulator to wejdź i przeklej link. Wtedy powinno zadziałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hugo 24
Kochani! Fruwałem po necie i znalazłem super stronę! Jabluszkowo się chowa :) Rejestracja jest szybka i bez problemowa. A po zalogowaniu się jest tak świetny motywator, że nawet informauje Nas ile % płuca się zregenrowały albo za ile układ oddechowy zacznie dzialać jak powinien :D Ale najlepsze jest chyba to, ile fajek się wypaliło- w przeliczeniu na sztuki :D http://nalogow.com/ POLECAM!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak jak obiecałam jestem,, pije kawkę ido pracy trzeba iść ,no ale cóż zrobić takie życie.ZEPSUTA ŁAŁ cieszę sie bardzo że jesteś dzielna i się nie podajesz ja również walcze ostro.Mam to samo jak ty i pewno inni nerwa ojjjjjjjjjjj lepiej nie mówić już ślubny mi mówi że chwilami to woli żebym zapaliła bo ma mnie już dość ALE NIC Z TEGO nie zajaram i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×