Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość Hugo 24
Kochani właśnie wróciłem z meczu (z niedosytem bramek dla Polaków) i powiem Wam, że jestem na siebie zły, bo siedzieliśmy u kolegi w małym pokoju i na 8 osób tylko ja nie paliłem. I teraz pytanie, dlaczego jestem na siebie zły- a dlatego, że paliłem biernie. Siekiera normalnie była taka, że teraz mi głowa pęka. Kurcze, strasznie mi z poczuciem, ze defacto to prawie tak jakbym zapalił. Ale trudno się mówi. Najważniejsze, że fajki w buzi nie miałem :) PS. A jak Wasze wrażenia po meczu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo24 powinieneś być dumny z siebie.Wszyscy palący oprócz Ciebie to się nazywa być twardym! Co do meczu to Polacy byli jacyś spięci, pózniej byli zbyt pewni siebie myśleli że już są na pozycji wygranej bo po 17 minutach Lewandowski zagłówkował bramkę. Grecy też kiepsko grali,rozpychali się na boisku,przeciwnikowi podkładali haki.Moim zdaniem byli beznadziejni. Sędzia holenderski,nie chrzanil się.Nie pozwolil na dyskusje! To było dobre,najpierw jedna żółta kartka,następnie druga - mało? Dostajesz czerwoną i won z boiska! Do tego piłkarze nie mieli waruków na boisku.Grali przy zakrytym dachu,mieli duszno to i zabraklo werby! Jestem wnerwiona,miałam nadzieję,że chociaż będzie 1:0 dla Polski.Dobrej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hugo 24
Jestem Polakiem i życzę naszej reprezentacji sukcesów, ale jak widziałem dzisiejszą grę Rosjan, to mam obawy co do naszego meczu z nimi :D Czesi- o wiele gorsi od Rosjan, daliby nam łomot a co dopiero Ruscy. No kosmos :) PS. Widzę Hajka, że nowa strona przypadła Ci do gustu :) JA dopiero obczajam jak tam się zaprasza itd. Pozdrawiam wszystkich !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy REMIS :) WITAM WSZYSTKICH i życzę miłego dnia ja biedna musiałam wstać musze do pracy zasówać oj aż serce boli reszta rodzinki ma dobry sen z lewego na prawy sie przekreca a ja bidna nie cierpie tego :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUGO 24 mecz meczem ale szkołę życia dostałeś (papierosową) i zdałeś egzamin rewelacyjnie ,,super twarda sztuka z Ciebie moje gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nie spac pisac ..... SĄ JESZCZE CHĘTNI DO RZUCENIA FAJEK DAWAĆ DO NAS RAZEM DAMY RADĘ:) :) :) :) :) :) zastanawiam sie tylko czemu przyszło mi pisać samej och straszne nio ale piszę a cio haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani,ciotka1 mamy weekend,niektórzy lubią dłuzej pospać.Hugo24 owszem jestem tam zalogowana,ale nie udzielam się na forum,interesuje mnie motywator. Wczoraj oglądałam mecz Polska Grecja. Inne drużyny mnie nie interesują. Na nalogw nie posługujesz się polskim, dlatego napisałam.Dziś jest pochmurno,prawie całą noc padało,więc samopoczucie również do bani.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajka wiem wiem ale aż mnie skęrca że ja nie mogę:(ZŁOŚNICA ze mnie okropna i zazdrośnica ujjjjjjjjjjjjj sorki sorki postaram się być grzeczna cicho no :)CHYBA ?????? HAHA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka1 uważam Ciebie za osobę wyjątkową.Komu by się chciało mobilizować ludzi do rzucania palenia? Dziś zwykle niektórzy myślą o sobie. Pisz,krzycz i rób wszystko co przynosi Ci ulgę.Zachęcaj,mobilizuj ludzi to pomaga. Jestem taka jak Ty - nie palę Rok i prawie 7 miesięcy,a jednak uczestniczę w rozmowach i motywuję do niepalenia! Zauważyłam na innych topikach jak weterani potrafią się wymądrzać i tak dopiec początkującym,że szok!Nie piszę o tym forum,które jest wspaniałe i osoby uczestniczące tutaj również.Pozdrawiam pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajka pisze i pisac bede tylko szkoda że to forum nie tętni postami jesli by tak było to zapewne dużo biedakom by to pomagało i ile zwycięstw by było ajaj:)No ale róznie bywa i jeszcze nie wiadomo a morze?????? Mi to pomaga zreszta zaswsze buzia mi się nie zamyka lubię sobie ponawijać :) Ściskam cieplutko i słoneczka życze oby ci sie lepiej zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajeczko jeszcze jedno ja się wcale nie chwalę ja mam po prostu talent.Skromna nigdy nie byłam a cooooooz??:) JEDNA jedyna zawsze to ślubnemu powtarzam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hugo 24
Do Billie Jean: Trafiłeś/aś na złe forum :D Tutuaj wszyscy ładnie pokonali nałóg i jedyny wspomagacz jaki nam potrzebny to pozytywne posty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi propozycja! e-papieros; następne uzależnienie!Nie zamierzam popaść ze skrajności w skrajność!? Hugo i ciotka1 w zupełności zgadzam się z Waszą wypowiedzią. Świetnie poradzilismy sobie bez e-papierosa.Facet zle trafiłeś ze swoją propozycją ! Czytałam mnóstwo negatywnych wypowiedzi na temat e-papierosa!Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarara
a ja rzuciłam dzięki e-papierosowi. dalej czasem go używam, ale z liquidem bez nikotyny i wcale mi to nie przeszkadza, traktuję go jak sziszę. fajnie jeśli poradziłyście sobie bez tego, ale mi się nie chciało aż tak męczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akarara leniuszek z Ciebie ale ważne że odniosłaś zwycięstwo GRATULACJE:) tyko nie gniewaj się wolę czytać posty niż to jakie ktoś elektryczne fajki pali już samo pali żle na mnie dzieła nie lubie robić coś na raty lepiej od razu i mieć z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwracjcie uwagi na pomarańcze "akasraka",to ta sama osoba która reklamuje śmieci! Nic ci nie pomoże usuwanie moich postów bo każdy logicznie myślący doskonale wie,że ten eksponat nadaje sie do WC! Zejdz z fali gościu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki wszystkim życzę BP nawet przez sen:) spijcie dobrze żeby nabrać siły ...WIECIE CO??? MI JEST ZAJEBIŚCIE BEZ TEGO CHWASTA JUŻ MNIE TAK NIE MĘCZY SIEDZĘ WŚRÓD PALACZY I MAM TO GŁĘBOKO W DU.IE.ach jak dobrze w życiu bym nie pomyślała że ja dam radę że wytrzymam a jednak. Ojejku zrobiłam to... LUDZIE KOŃCZCIE Z PETAMI NAPRAWDĘ MOŻNA I JEST W TEDY NAPRAWDĘ BOSKO ale jestem szczęśliwa serio serio pa pa jestem na forum z rańca jak kawkę będę pić :) :)no to sobie podskoczę z radości hej ;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pale już ok
a ja wczoraj byłam w pubie ze znajomymi. Na 8 osób, paliło 6 i chociaz siedzielismy na dworze to miałam wrażenie, że cały ten dym idzie na mnie i po jakimś czasie az mi niedobrze od tego już było. Nie macie takiego wrażenia, że tu niby promuje sie niepalenie, a pali coraz to więcej osób? Niby tylu rzuca. Ja gdy paliłam jeszcze to z kolei miałam wrażenie, że jest mało osób palących, czasami wstyd mi było, że jako kobieta stoje gdzieś za przystankiem, żeby puścić dymka i jednocześnie innych czekających na autobus nie zasmrodzić. Teraz, kiedy nie pale to z nowu widze samych palących, nie wiem, może wcześniej nie zwracałam na to uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie zwracaliśmy uwagi. Ja mam teraz tak że jak widzę ludzi z fajka to mi ich żal bo wcześniej nie rozumiałam jaka to głupota gdyż nie wyobrażałam sobie nawet sekundy bez szlugi ale dziś jestem mądrzejsza.Pomimo to iż dziś mam dzień pełen problemów i zmartwień to chwast jest be FUJ,,,.a wierzcie mi że aż mi łapki się trzęsą taką mam nerwówkę ,ojejku mam nadzieję że będzie ok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę.ciotka1 wiedziałam że dasz sobie radę BP.i tak się stało, HURA,HURA,HURA! Napisz tutaj niektórym co zrobiłaś,żeby nie palić? Czy używasz jakiś substytutów? Co dotyczy palenia to ja nie przebywam w takim towarzystwie gdy pala inni. W pabach,restauracjach,na przystankach,w miejscach publicznych jest zakaz palenia! Pamiętam dawne czasy kiedy wszyscy palili,podobno taka była moda?! Rzucilam palenie przed zbliżającym się rozporządzeniem w Polsce zakazu palenia.Jakoś nie mogłam sobie wyobrazić,żeby nie można zapalić w restauracji.Wydawalo się,że przy kawce papieros najlepiej "smakuje" Teraz wiem że to błędne myślenie.Po 25 latach palenia rzucilam fajki bez żadnych wspomagaczy,substytutów,jestem szczęśliwa,że nie palę ROK i 7 miesięcy. Może inni dołączą i zaczną rzucać smierdziele? To nie takie trudne gdy się tego bardzo chce! Pogodnego dnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Hajeczko wierzę mocno że już tak będzie bo bardzo tego pragnę choć nie powiem że fajek nie brakuje bo bym skłamała lecz myślę że najbardziej brakuje samego przyzwyczajenia sytuacji w jakich paliliśmy smrody np:stres ,nerwy ,imprezki z alkoholem jazda samochodem, picie kawki stanie po przystankach i.t.p TEGO nam brakuje bynajmniej MI... a w du.,e z tym .LUDZIE powiem WAM miejcie wyjeb..e na smroda gorsze są inne sprawy inne kłopoty czy problemy ze smrodem można sobie dać rade.JA SWOJĄ siłę do rzucenia tego dziadostwa znalazłam tu plus chęć rzucenia tego świństwa zresztą poczytajcie posty .Dla mnie to co tu piszę to forma przysięgi takiego pamiętnika w którym prawda jest najważniejsza.A LUDZIE z takimi samymi problemami tylko bardziej mnie motywowali do walki. Wszystko jest morżliwe jak się bardzo bardzo mocno czegoś chce.TRZYMAM ZA WSZYSTKICH kciuki i zachęcam do rzucenia tego świństwa .WOLNOŚĆ JEST DUŻO LEPSZA OD NIEWOLNICTWA :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sacryfical szczerze ci współczuję, to twój wybór i twoj problem.Życzę smacznego! Zmień topik bo tutaj nie znajdziesz sprzymierzeńców.Różnym sposobami próbujesz narzucić swoją reklamę zmieniając co chwile swój nik. My dziękujemy,nie skorzystamy więc zejdz z fali!!! Co za tempak z ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie co WAS wszystkich wcięło ???? HALO zero postów ----to ja pomimp fatalnego dnia się pojawiam a reszta gdzie ? Rozumie niedziela wolne no ale kilka postów to by się przydało .Ach ta cisza tu jest straszna :( dajcie znać CI którzy walczycie i ci którzy macie dopiero zamiar ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim,dawno mnie tu nie było. Faktycznie cichutko jest tutaj,ale to może dlatego że Euro się zaczęło i mnóstwo osób siedzi przed telewizorami. W w sobotę czy też niedziele każdy woli przebywać ze swoją rodziną zamiast przy kompie.Gdyby człowiek wiecznie rozmawiał o papierosach to dostałby obłędu. Nie palę bardzo dlugo,nawet nie liczę dni ale chyba z dwa lata BP. ciotka1 radzę wziąć się za jakąś robotę,wówczas odejdą złe myśli o dymie.Nie ma lekko trzeba się przemęczyć,żeby przetrwać i nie myśleć o fajkach! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×