Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość No wiesz...
można zrozumieć,że co niektórzy są w necie często,bo akurat mają pracę na kompie :),ale fakt faktem nalogow się kończy, tu chyba jest mniej nienawiści i plotkarstwa. Czas się stamtąd zwijać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przenoście nam stolicy do Krakowa hihiihihihi taka pioseneczka jest :) jak ktos chce niech tu będzie jak nie to co mu po tym miejscu :) jakies internetowe mamałygi z dużą porcją czasu piszą brednie jakby życia nie mieli i musza żyć czyimś :) Jakos nie zastanowił się jeden pomarańczek z drugim że skoro wiedzĄ kto gdzie bywa i ile czasu to znak że tez bywają i tyle samo czasu bączki pomarańczowe hihiih:) Plotkarze z zazdrośniki zawsze byli i będą co tam świat taki musi być.Musze się zalogować na tym nalogow tak wszyscy reklamujĄ oszołomy :) pozdro dla ciotek klotek ;) imek i hugów :) batinek :) NIE PALĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde co za durnoty
"Jakos nie zastanowił się jeden pomarańczek z drugim że skoro wiedzĄ kto gdzie bywa i ile czasu to znak że tez bywają i tyle samo czasu bączki pomarańczowe hihiih"- skoro mam coś ocenić muszę wiedzieć o co chodzi i od czasu do czasu bywam na nalogow i patrzę na tematy. A co, zakaz jest? mam nigdy nie wchodzić na nalogow i później oceniać (??) weź się zastanów. "Plotkarze z zazdrośniki zawsze byli i będą co tam świat taki musi być.Musze się zalogować na tym nalogow tak wszyscy reklamujĄ oszołomy"- nie wiem czy zauważyłeś, ale nikt tu nie zazdrości nalogow.com wręcz przeciwnie. To żaden wyczyn zrobić stronę dla niepalących (szczególnie jeśli ktoś jest z zawodu informatykiem). Wyczynem jest zajmować się forum, trzymać wysoki poziom dyskusji, przyciągać nowe osoby i nie zniechęcać starych bywalców. A tego na nalogow nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo ciekawą sprawą jest
fakt, że niektórzy z nalogow wchodzą tu jako goście i sami jeżdżą po swoim portalu udając ludzi z kafeterii tylko po to, żeby później zmieniając nick "bronić" go. Taki chwyt a wprowadza zamęt. Z nudów prowokują a później jak zawsze kwiczą zasłaniając sie adminem. Przecież nalogow z dnia na dzień traci ludzi i upada. Także teraz tylko czekać aż pewnego dnia wpisując nalogow.com wyskoczy error. Krzysiek K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj zastanawiam się tylko po co te dyskusje????????/ czy nie lepiej porozmawiać normalnie??????????przecież to istna żenada!!!!!!!!!!!!!!!! ludzie komu to sprawia przyjemność ??>>>czy nie lepiej porozmawiać o czymś przyjemnym???.....nawet rozmowa o życiu sexualnym mrówek była by lepszym tematem ech aż żal patrzeć na to a co dopiero czytać :Ludzie >>> dajcie spokój >>>> bo żygać się chce!!!!!!!!!!!!!!!! ok starczy ja jestem w dobrym nastroju i to mnie cieszy dni lecą a mi jest super pachnąco ,,,Imciu napisz co u ciebie ????? czekam!!!!!!!!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH CIEPLUTKO I PACHNĄCO """""BP:::"""":):">)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKODA TYLKO ---że na tym forum nie ma więcej chętnych to walki z nałogiem ...wychodzi na to że tylko ja i Imka>>> za to cieszy mnie bardzo to że mamy naszych wspaniałych kompanów którzy z nami są i nam dopingują....>>>Wielkie dzięki Wam za to:):):) ...wiem też że jeśli ktoś będzie chciał do nas się przyłączyć to również poczuje tu pomocną energię a to jest naprawdę super>>> no my z Imką wiemy to najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda sekunda bez palenia to nasza przepustka do życia bez peta ...to nasza duma i pachnąca chwila i musimy robić wszystko by ta chwila się już nigdy nie skończyła...by już do końca życia z nami była bo to będzie nasza wolność więc cieszmy się każdą sekundą bez chwasta a ta sekunda będzie się zamieniać w godziny ,,dni ,,tygodnie i lata i tego nam potrzeba :) a radość i duma jaka wielka więc oby do przodu:)licznik leci:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mój czas nadszedł jak zwykle każdego dnia.Odnoszę się teraz do wypowiedzi CUDOWIANKI;nie masz prawa nas wszystkich obrażać,skoro dwie osoby ciężko sobie radzą z rzuceniem palenia to nie znaczy,że my wszyscy rzucamy palenie i znowu do tego wracamy.Weż pod uwagę to,że większość z nas nie pali i to kupę czasu,a te dwie osoby po prostu walczą z tym dziadostwem,a że niekiedy nie dają rady to nie powód,aby je przekreślać,atym bardziej obrażać.Ważne jest to,że tu są i chcą rzucić,bo ten portal jest właśnie dla takich ludzi,a Tobie jak się to nie podoba,to tu nie zaglądaj i daruj sobie te durne komentarze,CIOTKA,IMKA,HUGO,WESOLUTKI,FAJANS,KASIA i HAJECZKA serdecznie pozdrawiam i życzę dobrej nocy,jutro postaram się zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cię Betinko mądrze napisałaś w zupełności się z Tobą zgadzam:) śpij dobrze kochaniutka no i do jutra Betinko ,,,Imciu a ty co??? czemu nic nie piszesz ????????????????????/ napisz kobito bo smutno mi jak nie mam do poczytania pościku od Ciebie ,,, no nie rób mi tego zobacz jaka jestem gzeczna:):) i uśmiecham się >>>no już dobrze czekam cierpliwie ,,ja jutro pracuję od rana do 14 więc postaram się mieć taki dyżur no wiesz popisać troszkę haha.:):).Imciu jak coś to rano kawka ___ ja stawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim! Cioteczko moja kochana jestem już. Wczoraj co prawda was poczytałam, ale nie miałam siły ani czasu aby cokolwiek skrobnąć. Za to dzisiaj do 13 będę napewno, bo tak jak ciotka jestem w pracy. U mnie cioteczko równiez wszystko ok. Wczoraj nawet trochę byłam u koleżanki na wieczorze panieńskim, niektóre dziewczyny paliły a ja , no cóż, nie powiem, że nie ciągnęło ale dało się przetrzymać. Kolejną próbą wytrzymałości będzie niedziela. Jadę do mamy która pali jak parowóz i nawet nie da sobie przetłumaczyć, że może by spróbowała rzucić. To będzie dla mnie prawdziwa próba. Zapraszam na kawkę (którą właśnie pije) i życzę miłego, pachnącego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty bardzo ci dziękuję za obronę. Kochana jesteś. Brakuje mi tutaj Hajki. Jednak wiem, ze nie napisze więc uściskaj ją mocno ode mnie. Elwira tez gdzieś się na m zapodziała , a o Tomku to już nie wspomnę. Coś wykrusza nam się to grono. Ciotka bardzo się cieszę , że tym razem tak łagodnie to przechodzisz. Oby tak dalej. Ja spodziewam się niestety kryzysu, bo nie wierze, ze może tak gładko iść to rzucanie, ale co tam, dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Imcia jestem jestem i ja:):):) kawka też już była :):)Imka wiesz to nie jest tak,,, że teraz to mi idzie tak lekko ,,albo że mnie nie ciągnie...Ciągnie jak jasna cholera ale cóż kogo nie ciągnie>>>>>>>>> chyba tylko nie liczne przypadki łagodnie przechodzą etap rzucania fajek...Wiesz Imcia rozmawiałam szczerze tak sama ze sobą pytając siebie czego tak naprawdę chcę ,,czemu wracam do tego??? czytałam też swoje i innych wcześniejsze posty i zrozumiałam jakie to cudowne chwile ...Męka jaką trzeba przejśc ----żeby zasmakować życia bez fajek i właśnie tego chce,,NIe możemy cały czas się nad sobą użalać mówiąc oj jak mi sie chce palić och nie wytrzymam musze --gówno prawda nic nie musze jeśli chcę nie palić to muszę ale znieść wszystko i nie palić bo inaczej nic z tego nie będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a inni niech palą to ich sprawa ---ja jak chciałam palić to też paliłam i to była moja sprawa a teraz ja nie chcę palić więć nie palę!!! a inni niech palą jeśli chcą>>>>>>>>>>>>>>>> my musimy nauczyć się być w towarzystwie osób palących i nie palić bo do tej pory to był nasz rytuar spotkanie i szluga teraz trzeba zaakceptować nową sytułację że jest inaczej gdyż my jestesmy inni --mam na mysli wolni od papierosa więc on nam nie jest potrzebny już do niczego !!! IMKA MUSIMY WYGRAĆ NIE CHCĘ TAK DŁUŻEJ TO JEST DO DU.Y TO MNIE WYKAŃCZA JA CHCĘ BYĆ Z SIEBIE DUMNA CHCĘ BYĆ RADOSNA I SZCZĘSLIWA A NIE WIECZNIE MIEĆ WYRZUTY SUMIENIA... każdy co rzucał walczył ze swoimi słabościami i jeśli dobrze walczył to wygrał i dziś jest wolnym człowiemiek my też musimy walczyć żeby być wolnym nie możemy się bać oj nie Imcia ____JEDZIESZ DO MAMY SIADASZ TWARZĄ W TWARZ I NAWET CZĘSTUJESZ JĄ FAJKĄ (mam na myśli mamy papierosy) A TY NIE PŁACZESZ NAD SOBĄ BO WIESZ CZEGO CHCESZ --JA WIEM CZEGO CHCĘ --TY TEŻ WIĘC JUŻ SIĘ NIE BOIMY TYLKO nie palimy i życiem bez peta się cieszymy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! :) Co tam Panie i Panowie? Dzisiaj mamy sobotę więc można wybrać się na jakieś zakupy wydać trochę money ;p W ogóle powiedzcie- macie już jakieś plany na Sylwka? :D (oczywiście bezpapierosowego) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imka nawet nic nie mów to jest trzeci post a te dwa wcześniejsze mi wcieło oj kuzwa ale się wnerwiłam tyle pisania a tu dup.!!!!!!!!! ok już jest dobrze :):) ciocia już spokojna haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUGO co do tych zakupów no to jeszcze muszę odczekac bo jeszcze nie naciułałam więc nie ma z czym szaleć ojjjjjjjjjjj szkoda szkoda ale cóż nie zawsze mozna:( no ale jeszcze troszkę i kupię sobie cosik za to że nie palę coś tam się uzbiera:))))))))))))):):):)>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem. Hugo zazdroszcze zakupów. Ja już tyle nakupiłam na poczet nie palenia, że chyba z rok mi zejdzie na nie paleniu żeby mi się zwróciło. Uciekam dalej do pracy bo nie mogę się wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Grono na forum kafeterii. Czytać każdy może to nie jest zabronione. Jeżeli mi nie odpowiada towarzystwo nie zabieram głosu,takie jest moje zdanie! Kobietom to ja się nie dziwię że buszują w sieci na topikach plotkarskich nałogow ale facet,żeby uczestniczył w tym maglu? To żenujące! m@rek nie masz ciekawszych zajęć? Nie palę 4 lata i ten temat uważam za zakończony,czasami zajrzę żeby przeczytać co piszą inni. Im-ka,Ciotka, trzymajcie się.Pozdrawiam Wszystkich!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej przerwie. Wprawdzie nie pracuję na produkcji,ale nie mam czasu na obserwacje kto z kim "nawija" Nawet mnie to nie interesuje.W pracy siedzę przy kompie,ale pisanie pierdół nie może być mowy! Szef by mnie wywalil na zbity pysk! Znacie powiedzenie? " Przysrywa graca,gracy a obaj jednacy" Ciotka, Imka.Trzymam za Was kciuki.Bettina,Hugo miło że jesteście i towarzyszycie Koleżankom.Mnie BP. jest całkiem dobrze.Życzę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:):) Betinko kochana tak się do Ciebie przyzwyczaiłam --do twoich wieczornych wizyt że teraz jestem zdziwiona że nie było cię ostatniej nocki,,,,,Tobie to si raczej nie zdarza,,,daj unac czy u ciebie wszystko ok...IMKA A TY DZIS TRZYMAJ KLASE,,wiem ze dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marek a kto tu
prowadzi wojenki? nie można wyrazić swojej opinii, bo od razu "wojna" ? Nie wiem czy byłeś tu parę miesięcy wcześniej jak irracja non stop wyzywała wszystkich bez powodu. Przychodzicie tu z nalogow i bronicie portalu jak własnej matki. Nie można mieć swojego zdania? nie można się z wami nie zgodzić? postępujecie jak fanatycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jestem tu 3 raz nigdy tu nie zagladałem, niewiem co pisała irracja ale i nie przychodze tu bronic zadnego nalogow. Dla mnie ta strona jest jak kazda inna. Zdanie swoje mam i nie zycze sobie zeby ktos pisal o mnie ze wisze na stronie czy zapuscilem korzenie. jesli ktos widzi mnie czesto na nalogow to znaczy ze on sam jest czesto i wisi tak samo jak ja...A co do irracji i jesli piszesz ze wyzywała to powiem Ci ze przejrzałem ten temat poczawszy od str. chyba 180 i tam widac kto zaczał ta wojenke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszą mnie wpisy niektórych osób.Zachowanie niczym dzieci.Ludzie po trzydziestce, niektórzy nawet mają pól wieku,a rozum jak u przedszkolaka.Dawniej byłem zarejestrowany na nałogow,byli wspaniali ludzie,a teraz to żenada dlatego skasowałem konto.Same bluzgi nic więcej - adminowi zupełnie to nie przeszkadzalo? Nie palę 2,5 roku i jest OK! Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutkaaa
No właśnie przykre, że kiedyś portal nalogow miał jakiś poziom, teraz admin zupełnie już odpuścił i siedzi tam ciągle irracja i osoby, które sieją zamęt. A admin w ogóle się nie wtrąca jakby to nie było w ogóle jego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde co za durnoty
.A co do irracji i jesli piszesz ze wyzywała to powiem Ci ze przejrzałem ten temat poczawszy od str. chyba 180 i tam widac kto zaczał ta wojenke . chyba słabo znasz fakty. Było tak: ktoś z nalogow napisał, że forum nie trzyma poziomu jak dawniej, że admin je olewa. i podał linka do kafeterii i podał opinie użytkowników takich jak Hugo i Fajansa wydaje mi się jako konstruktywna krytyka (tzn. żeby admin bardziej się zajmował forum) rzecz jasna zostało to źle zrozumiane i zaraz fani nalogow w tym irracja się zbiegli by ratowac nalogow. Więc to nie kafe zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×