Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Hej ! :) Do informacji pomarańczek: studiuję 2 kierunki, pracuję na pół etatu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej a przy okazji jestem kuratorem sądowym. Niestety niektórzy pomarańczowi zaczepiacze mieszkający na dalekich wiochach nigdy nie zrozumieją, że z reguły rano dojazd do pracy jest szybszy niż powrót (np zapchanym metrem), ale wybaczam Wam bo skąd macie wiedzieć jak to wygląda w dużym mieście, prawda? :) Jeżeli ktoś ma ochotę wymienić poglądy bezpośrednio, proponuję wejść na drogę prawną a z przyjemnością obejmę Was dozorem. Póki co trollowanie nie jest zakazane, więc korzystajcie póki możecie. I witam nowych na kafeterii. A starych znajomych serdecznie pozdrawiam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie z nalogow sie wnerwiają
na admina. Sam m@rek, który tu kiedys krytykował napisał adminowi: "A ja mysle ze ta zmiana czcionki i te inne pierdoły to tylko mydlenie nam oczu ze cos tu sie dzieje nowego na stronie... Jesli szeryf pisze ze ktos inny zajmuje sie czatem to wiadomo ze bedziemy czekac rok a moze dwa az znowu ktos poruszy temat. Juz kiedys to przerabialismy z czatem online. A moze by tak najprosciej powiedziec sobie szczerze ze tego nigdy nie bedzie i po jaką cholere cały ten cyrk" Zgadzam się z osobą, która mówi że nie ma normalnego forum... mamy wybór między ciotka a irracja hmm to tak jak miedzy młotem a siekierą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAŁOGOW TO WIELKI SZAJS
Dlatego tam się nie rejestruję.Nie ma tematów na poziomie.Ta irracja to pleps, w gębie jak w WC, ale jak widać Adminowi to nie przeszkadza?Ludzie na poziomie nie będą przecież z takim indywiduum rozmawiać.Z nałogow pojawia sie tutaj mnostwo osób żeby móc bluzdać na innych! Czytam "Zaraz biorę prysznic" To brzmi jakby nikt sie nie kąpał! Śmieszy mnie to towarzycho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Ciotka jak to dobrze,że się odezwałaś,mam nadzieję,że jest ok.,gratuluję pasowania córeczki,szkoda,że Im-ka zamilkła.A teraz zwracam się do"oczekująca wsparcia":nie zrażaj się pomarańczowymi,oni od czasu do czasu robią zmasowany nalot na nasz portal,to są ci nieudacznicy,którzy nigdzie nie potrafią się odnależć,ja Ci gwarantuję,że właśnie tu otrzymasz wsparcie,jest tu kilku mądrych ,wspaniałych ludzi,z którymi naprawdę można sensownie porozmawiać.Jeżeli nie wierzysz to cofnij się do naszych poprzednich wpisów i poczytaj.Ja nie palę prawie 7 m-cy i chociaż nie potrzebuję wsparcia,chętnie tu zaglądam,zauważ,że codziennie tu jestem co prawda wieczorem,bo wtedy mam czas.Proszę nie zrażaj się i zaloguj na naszym portalu-zapraszam,pozdrawiam Ciebie i moich wszystkich znajomych.Hajeczko specjalne pozdrowienia dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettina po co piszesz do hajki
jak ona nawet nie przegląda tego forum? od paru ładnych miesięcy sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna ma swoje sprawy
Od dłuższego czasu Hajka nie zagląda na portal.Z tego co mi wiadomo ma żałobe,więc proszę uszanować to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie,jak tak można żerować na uczuciach innych,zięć to nie rodzina,to mąż jej córki i ona przeżywa ból taki sam jak jej córka,jeżeli tego nie rozumiecie to po prostu dajcie jej i nam święty spokój,nie wiecie co to żałoba,bo może tego jeszcze nie doświadczyliście,ale pamiętajcie każdego z nas to czeka.A na koniec mówię tak:zostawcie HAJKĘ w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.jestem wdową ,ale na pewno nie wesołą,to,że oglądacie moje zdjęcie nie znaczy żebyście mnie obrażali.I jeszcze jedno to ,że noszę krótszą spódniczkę nie znaczy,że jestem gorszym człowiekiem,taki mam styl i tego nie zmienię.Dziwi mnie jednaki to,że tak gorliwie mnie obserwujecie,jaki macie cel?Przecież ja nikomu nie szkodzę,a wręcz przeciwnie chciałabym wszystkim pomóc,chociaż zdaję sobie sprawę,że to nie możliwe.A co do Hajki to znam jej sytuację,a pozdrawiam ją tylko dlatego,że wiem że do nas zagląda,chociaż nie pisze.Mam nadzieję,że zostawicie nas w spokoju,pozdrawiam,spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oberwator 83
Adres IP osoby, która w pseudonimie napisała Bernadetta Cyrulczyk i obraża wszystkich to: (212.87.12.44.) używasz jeszcze jednego. Konto na nalogow masz od dawna i wiedz, że Cię monitoruję. Pamiętaj, że dzięki "proxy" wiem jak daleko się znajdujesz. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trala la la
Betina to dobra kobieta tylko zmanipulowana. Ma taki styl i nie obrażać starszej pani bo niczemu nie jest winna skąd biedna ma wiedziec że w necie świat jest nie rzeczywisty i każdy sie kreuje a ona jest prawdziwa taka prostolinijna i bez zakłamania tylko ma feler daje sobą manipulować.Benia nie badz naiwna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wam się czasami nie pomylilo? Ten topik jest zatytulłwany " Co zrobić aby rzucić palenie papierosów?" - wy zamieniliście na forum plotkarskie! Takie sytuacje zdarzają się na czacie nałogow, dlatego tam się nie zarejestrowałem. Jak wam nie wstyd?" Nie macie ciekawszych zajęć od interesowania się innymi?! Z pewnoscią macie nudne życie dlatego jesteście plotuchami! Żal mi was! Pozdrawiam Panią Bettinę. PS. Proszę nie zwracać uwagi na nędzne kreatury.To tchórze, nawet nie mają odwagi używać stałego niku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna to moje prawdziwe imie
Jestem w szoku ! Nie pale 8 miesięcy , w tym czasie wspomagałam sie na róznych topikach np; jabłuszkowo , rzucanie palenia net,nalogow i tu> Uważam ,że po to są fora internetowe ,by z nich korzystać ,dla wszystkich :) ale to co sie tu dzieje nie ma nic wspólnego ostatnio z niepaleniem .Ploty, obgadywania jak w sejmie .To już nawet nie jest śmieszne . Połowa pomarańczowych wpisów jest Wasza kafetarianie mili, nie wiem co Wam to daje , nie moja sprawa mam swoje zycie , nie nudzi mi się :) Skąd Wy wiecie ile kto czasu jest na nalogu? co admin zrobil co kto itd itp? Macie konta na nalogow ,jesteście tam anonimowo ,zaglądacie macie takie samo prawo jak my tu i po co sie obrażać .Macie racje brońcie swoich ale naszych zostawcie w spokoju ! Fajans nie wstyd CI takich słów brzydkich używać ,kobietę ciężarną obrażać ? ale z Ciebie" Gentelmen ", co ona CI zrobiła ? wcale tu nie zagląda , nie pisze a WY z niej robicie jakieś dziwadło. Nie widziałam by używała wulgaryzmów , by obrażała kogokolwiek . Opanujcie się ludzie .proponuje koniec wojny! Nalogowcy zabieram Was do domu ,wracamy i bazgrolimy u siebie :) Pozdrawiam niepalących i rzucających :) z poważaniem Anna Wegrzyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,dzięki CIOTKA za słowa wsparcia.Radzisz mi nie komentować obrażliwych słów skierowanych pod moim adresem.Ja o tym wiem,przecież pamiętasz jak Tobie kiedyś radziłam to samo.Niekiedy jest tak,że człowiek nie potrafi pogodzić się z niesprawiedliwością jaka go dotyka,no ale trudno"głupich nie trzeba siać,bo się sami rodzą".Cieszę się,że udaje Ci się nie palić,każdy kolejny dzień to Twoje małe zwycięstwo,ja pomimo kilku Twoich wpadek nie przestałam w Ciebie wierzyć i to się opłaciło.Mam cichą nadzieję,że to ostatnia Twoja próba,nie przepuść tej szansy.Szkoda tylko,że IM-KA się nie odzywa,lubiłam jak tak sobie dyskutowałyście,zaraz radośniej na duszy się robiło,mam nadzieję,że wróci.Jeszcze chcę podziękować"Oczekuję wsparcia" za to właśnie wsparcie od tej osoby.Pozdrawiam,dobranoc,do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinko dzięki Ci wielkie wiesz że pragnę tego z całego serca żeby już nie mieć upadków i oby tak było a IMcia sie odezwie wiem o tym to Moja Imcia ona mnie tu nie zostawi samą obiecała mi to i wiem że dotrzyma słowa:):) -----tak tak Imka wiem że mnie nie zostawisz ja to wiem i tyle dobrej nocki i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w sobotni poranek ja oczywiście w pracy ale całe szczęście że nie długo bo tylko do 14 i do domciu:) ok kawka już zaparzona uch jaka dobra Imcia mam nadzieję że poczujesz zapach i się pojawisz mniam mniam no no pyszna kawusia:)... zimno dziś jak diabli pada ,,wieje ,,nie cierpię takiej pogody ale co tam pogoda ważne że ja jestem pachnąca :) Imcia dawaj do cioci bo wiesz przecież że szlak mnie trafia jak mam czekać no a ta kawunia ach mówię Ci niebo w gębie haha ,,,no no kochaniutka czekam na ciebie kaman kaman :):)mam dziś dyżur :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no IMKA ile można czekać kawy już nie ma!!!!!!!!!!!!ok dam CI szansę na herbatkę ale na więcej nie licz ech odezwij sie samej mi żle nie chcę bez ciebie :):):)nie cierpię pisac sama ze sobą uch litości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w zimną sobotę.Dawno mnie tutaj nie było,ale to co przeczytalem przechodzi ludzkie pojęcie.Nie wierzę że to napisali dorosli ludzie? Nasze forum jest o temacie rzucania palenia i proszę nie zmieniać na inny! Teraz powstał zwyczajny MAGIEL! Każdy ma prawo wchodzić na różne strony, to nie jest zabronione.Obserwatorowi dziękujemy! Co to za straszenie internautów?! Ciotka; miłe zaskoczenie,że nie palisz,a co z Imką?Pocieszające że zagląda na kafe Bettinka.Nie przejmuj się że Ciebie obgadują:) jesteś interesująca i to jest powód.Doskonale pamiętam jak z racji urody, miłej aparycji - paskudy krytykowały naszą koleżankę. Takie jest życie! Mimo że nie pojawia się na żadnym forum to nadal jest obgadywana! Niech każdy zajmie się sobą!!!!Nasze motto NIE PALIMY,PACHNIEMY,Pozdrawiam i życzę miłego dnia.🌻 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz kurde...
ja was nie rozumiem. Zróbcie sobie grupę na facebooku i rozmawiajcie tam między sobą i będziecie mieć spokój. Tu zawsze będą się wtrącać ci z nalogow i zwykłe trolle. Dobrze wam radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁUSZNA UWAGA
Mądra rada "o żesz kurde" przecież te ich głupie wpisy będą pojawiać się bez końca? Niektórzy to już książke piszą?! Był tu dziś taki jeden głąb z nałogow.Nasz moderator ten gówniany wpis skasował! Pozdrawiam ciepło Wszystkich - dawnych i nowych z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich przychylnych mi ludzi.Długo wahałam się czy się odezwać,ale doszłam do wniosku,że nie należy dać się zdominować przez kilku oszołomów.CIOTKA,WESOLUTKI,RAFAŁ,OCZEKUJĘ WSPARCIA wielkie dzięki dla Was,cieszę się,że jesteście ze mną i dziękuję za słowa wsparcia.CIOTKA jestem dumna z tego,że nie palisz,bombarduj IMKĘ żeby się przełamała i napisała.Nawet jak pali to niech się odezwie,przecież to topik dla tych co borykają się z nałogiem,brakuje mi tych waszych pogaduszek.Wszystkich Was pozdrawiam i życzę dobrej,spokojnej nocy oraz miłej niedzieli BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się porobiło,nawet nie ma się z kim przywitać,przez 24 godz.nikt się nie pojawił,czyżby to był koniec?Pomimo wszystko pozdrawiam bratnie dusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Przepraszam za tak długą nieobecność. Byłam chora, mój synek też. Nawet nie miałam siły posiedzieć przy kompie. Brziej ze względu na niego. Kto miał lub mam małe dzieci ten wie o czym mówię. Dzisiaj juz lepiej. Nawet do pracy musiałam się zwlec. Także wesele mi wyszło, oj wyszło. Oczywiście nie palę, bo w chorobie to nawet się nie myśli o tym. Ciotka jaka ja jestem z nas dumna. Mnie mimo wszystko ciągnie. I to bardzo. Ale jakoś oswoiłam się z ta myślą, że juz nie zapale i teraz łatwiej przechodzić kryzysy. Betty kochana jesteś. Ty zawsze tu czuwasz. Pozdrawiam chłopaków: Wesolutki, Rafał, Hugo...całus dla Was. A te pomarańcze. No cóż. Równiez nie wierze, że piszą to dorosłe osoby, a napewno nie takie które mają poukładane w głowie. Ale ja nawet nie czytam tych wpisów. Po prostu je ignoruje. Wam radze to samo. Zapraszam na kawkę i pogawędkę. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Imcia wreszcie ,,już myślałam że mnie nie lubisz ----ach jaka ulga aż mi się ryjek cieszy:):):) och wszystko rozumie ale nie wiem czemu pomyślałam że nie chce CI się już pisać .....widzisz a wcześniej bym pomyślała że palisz teraz było inaczej ale ważne że już jesteś i że mamy sie dobrze tak pachnąco:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Ja już niestety w pracy a pospałbym jeszcze sobie szczerze mówiąc :D Poranki bez papierosa są bezcenne. Naprawdę :) To była najlepsza decyzja w życiu, żeby to odstawić:) Wy pewnie też już na nogach... pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moi drodzy. Imka, Ciotka nawet nie macie pojęcia jak się cieszę że nie palicie.Zaniepokoiła mnie cisza na forum, myślałem że palicie? Dziewczyny jestem z Was dumny!:) Nasza Bettinka jest niezawodna każdego dnia pojawia się i podtrzymuje Wszystkich na duchu, bardzo dziękujemy😘 za wsparcie - z pewnością warto zaglądać na nasze forum i pisać o swoich radościach i smutkach jakie zdarzają się przy rzucaniu palenia. Imkuś wracaj do zdrowia. Hugo fajnie że zajrzałeś do nas! Miło że jesteście Wszyscy w komplecie.Teraz wracam do pracy,Hej.Miłego dnia życzę.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy sobie zrobicie
grupe na facebooku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc jestem,witam wszystkich,widzę że coś się ruszyło,pojawiły się nasze niesforne dziewczynki,zjawił się Hugo i Rafał68,no i co ważne nie ma pomarańczowych,a to dzięki Wesolutkiemu,który potrafi zrobić z nimi porządek i chwała mu za to,potrzeba nam tutaj takich ludzi.Ciotka,Imka ogromnie się cieszę,że znowu jesteście z nami,zauważcie,że jest nas bardzo mała grupka więc musimy trzymać się razem,mam nadzieję,ze jeszcze dołączą do nas mądre osoby gotowe podjąć się tej ciężkiej próby rzucenia palenia,oby było nas jak najwięcej,bo zgubny to nałóg.Dziewczyny cieszę się,że nie palicie i tak trzymajcie,każdy dzień BP to Wasz mały sukces,a w końcu będzie wielki.Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie,spokojnej nocy,pa do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettina po co siedzisz na
nalogow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×