Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość pstttt
witam podczytuje i aż dziw mnie bierze, jak wiele wszystkich rzucających papierochy łączy. wstawłlam zamulona zmeczona, wogóle nie do życia rano po kawie i kilku papierochach wracałam do życia Rzucalam kilka razy bezskutecznie - teraz z tabexem i nicoret po przeczytaniu ksiażki alana Carra wspomagacze odstawiłam po 5 dniach. Po prostu w głowie trzeba sobie poprzestawiac myślenie zmienić i głodek zniknie tez zaliczam imprezki zakrapiane wśród palących , emocje zwiazane z partyjkami brydża i NIE PALE od miesiąca świetnie sie czuje, pełna energii i WOLNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstttt
santaka - polecam dużo zielonej herbatki i melisy popijać z każdym dniem będzie lepiej -Gratuluje silnej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodomór 45
do santaka Ja nie palę pół roku też bez wspomagaczy. Pierwszy miesiąc był okropny z powodu mojego zachowania. Byłam nie do zniesienia, obrażałam ludzi, nawet wulgarnie się odzywałam, a w domu to już szczyt szczytów, co drugie słowo d..., g.... i inne podobne. Co chwile przepraszałam i dalej głupio się odzywałam. Teraz się z tego śmiejemy i opowiadamy sobie jak dowcipy. Warto było. Teraz tylko od czasu do czasu zachce mi sie strasznie jeść, chociaż jestem najedzona i myślę, że to resztki głodu nikotynowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancie
hej ludziska.rzucam palenie ,idzie super-bez wspomagaczy.tak mi sie kondycja polepszyla ze biegam juz prwáwie 40 min.jednak mysl o przytyciu nie daje mi spokoju.noi drugi powazny problem-toaleta-jem aktiwie i ziarenka lnu.ale nie jest to zadna rewelacja-ureguluje sie ta praca jelit kiedys?????? no i grubasem tez nie chce byc, ufffff pozdrawiam i dacie rade!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancie
hej .rzucam no i nie chce przytyc.biegam,jem aktiwie ale caly czas boje sie ze bede grubasem. moje jelita strajkuja!!!!!! mam 31 lat i dosyc smierdzenia!!!!!!! rzucanie nie ma dla mnie najmniejszego problemu-przynajmniej na razie(ponad tydzien) ale te mysli o tyciu!!!!! chociaz nie mam napadow glodu to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zinq
a ja rzuciłem palenie bo mi dziewczyna dala motywacje. sam ją poprosiłem ze jeżeli chce mi pomoc to niech mi znajdzie motywacje... a ta bez wahania sex czy fajki... poległem nie pale od roq-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kargul
hej nie paliłam 2 długie miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kargul
może i guwno na ziółkach ale pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco1983
jest taka książka która skutecznie pomaga rzucić palenie Allen Carr "Łatwy sposób na rzucenie palenia" Jak ktoś chce to mogę przesłać na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aram55
A nie da się z tą książką na forum...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhgfhgfhf
nie chodzic do psychiatry u mnie sie to prawie zle skonczylo dopiero teraz jest lepiej wmowilem sobie schizofrenie ktorej nie mam! nie chodze po psychiatrach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhgfhgfhf
a ja mam bardzo dobry ascofer zelazlo w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snobka07
Do papierosa wloz kawalek paznokcia i spal go.Juz nigdy nie zapalisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latwy sposob na rzucenie palenia. jar.pdf W roku 1958 Allen Carr został księgowym. W swojej pracy odnosił wiele sukcesów, lecz sto papierosów wypalanych dziennie doprowadzało go do rozpaczy. W 1983 roku, po wielu nieudanych próbach rzucenia palenia przy użyciu silnej woli oraz innych metod, odkrył coś, na co wszyscy palacze czekali - Łatwy Sposób Na Rzucenie Palenia. Porzucił, więc księgowość i rozpoczął leczenie palaczy, zdobywając światową sławę i uznanie w wyniku fenomenalnego sukcesu swojej metody. Jest obecnie uważany za światowego eksperta w dziedzinie pomagania palaczom w przezwyciężaniu nałogu. Niegdyś palacze z całego świata przylatywali do Londynu, by wziąć udział w jego konsultacjach. Obecnie sieć jego klinik jest rozprzestrzeniona na całym świecie. Książka „Łatwy sposób na rzucenie palenia” stała się światowym bestsellerem i została przetłumaczona na ponad dwadzieścia języków. Tysiące palaczy zostało szczęśliwymi niepalącymi przy pomocy jego metody. W swoich klinikach Allen Carr udziela gwarancji, że z łatwością przestaniesz palić, lub dostaniesz zwrot pieniędzy. Współczynnik sukcesu przy wykorzystaniu jego metody wynosi 95%. http://www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=antubis12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grona gniewu
i co ja mam zrobić z tym linkiem, zabezpieczone hasłem wejście, ma ktoś plik z książką albo adres e-mail gdzie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy naprawdę chcieć
wszystkie linki i inne psudoporady mozn amiec w d..ie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola..
To ja albo naprawdę nie chcę albo te papierosy mi już do psychiki wlazły .. Nie palę 21 godzin i szlag jasny mnie już trafia !! Paliłam ok paczkę dziennie , palę od 6 lat i jest to moja druga próba rzucenia tego kure*****. Wcześniej próbowałam biorezonansu ale jak widać nie zadziałał ;] Na wstępie postanowiłam sobie , że jeśli zobaczę , że tyję to od razu zaczynam palić a z następną próbą poczekam do wiosny aby łatwiej było uprawiać sport . Mieszkam w małym mieście więc siłownie aerobiki itd.. nie mają u mnie szans . No i co .. nie podjadam póki co , od rana zjadłam tyle co gdybym paliła , ale ta myśl "zapal ! Zapal ! Zapal " mnie kurde prześladuje !! Ciągle w głowie mam obsesynją myśl o paleniu i chyba zaraz pójdę do sklepu bo sobie rady nie daję już :( Do tego na zewnątrz piękny dzień , a ja gniję w domu bez chęci do niczego , czuję się tak jakby wyssano ze mnie energię i chęci do życia ... ;| Spać tak mi się chce , palić mi się chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psttt
a ja mogę być gruba ale nie śmierdząca tak postanowiłam 45 dni temu i to mój sukces tyle dni nie pale. a odchudzać sie będe wiosną ewentualnie jak przytyje na razie +5 kg bez żadnej diety wręcz słodkie obżarstwo ale mam nadzieje że to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterergdh
ja nie palę 354 dni. Paliłem ok. 6 lat i pomimo ze przytyłem 8kg to duzo po mnie nie widać, bo fajki strasznie mnie wychudzily. Ale juz nigdy tego dziadostwa nie rusze. Niepalac zycie jest lepsze, nic mnie trzyma, zadnych bulów po płucach.... Ale ja bylem glupi palac papierosy A zrzuciłem dzieki silnej woli, za drugim razem. LAtwo nie bylo, bo deprecha mnie trzymala z 3-6 dni ale póki co wygrywam z tym dziadostwem i namawiam innych do rzucania tego, bo nie ma palacza który tego nie rzuci! A TRZEBA SOBIE ZAPAMIĘTAĆ! ŻE ALBO TY RZUCISZ PALENIE, ALBO PAPIEROSY RZUCĄ CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterergdh
Aha i chciałbym dodać trochę info na drażliwy temacik podczas zrzucania palenia. Mianowicie mogą się pojawić zaparcia . Wiem, nic przyjmengo ,ale większość przez to przechodzi. Jak coś takiego występuje to nie należy się zniechęcać, to w tylko taki etap. Jelita też muszą się odtruć z tego dziadostwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia kolonia
N zaparcia swietne sa otreby przenne. Smaczne sa te smakowe , mozna jesc z jogurtem naturalnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla blaaaaaaaaaaaaaa
Pytanie z innej beczki, ile czasu człek się może męczyć? Nie palę już 3,5 miesiąca (dosłownie, ani jednego). Paliłam 10 lat. Nie ma dnia, bym nie myślała o paleniu. Nie ma snu, w którym bym nie paliła. Ile jeszcze czasu będę o tym myśleć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanowana.
czesc dziewczyny, ja uwarzam ze rzucenie to nic takiego..moja mama wyjechala do anglii (razem ze mna) na lotnisku jak wracalysmy do polski powiedziala sobie ze to jej ostatni papieros w zyciu. i jak wyladowalysmy w polsce nie palila..od tamtej pory minelo 2 lata a ona nie miala papierosa w ustach.. szkoda tylko ze moj tata nie zrobil tak jak ona...moze to byla dla niej motywacja...ale jak ktos jest rozsadny to tak nie mysli perspektywa smierci. pozdrawiam i trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla blaaaaaaaaaaaaaa
szanowana, smieszne jest to, co piszesz.. jak mozesz uwazac ze to nic takiego skoro ciebie ten problem nie dotyczy? sa ludzie i ludzie, dla jednego to nie problem (mam w otoczeniu ludzi ktorzy rzucili z dnia na dzien i ich nie ciagnie) a sa tacy, ktorzy po 3,4 latach wracaja do nalogu bo nie potrafia sobie poradzic z codzienna walka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szanowana
szanowana, smieszne jest to, co piszesz.. jak mozesz uwazac ze to nic takiego skoro ciebie ten problem nie dotyczy? sa ludzie i ludzie, dla jednego to nie problem (mam w otoczeniu ludzi ktorzy rzucili z dnia na dzien i ich nie ciagnie) a sa tacy, ktorzy po 3,4 latach wracaja do nalogu bo nie potrafia sobie poradzic z codzienna walka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich palaczy: Paliłem ponad 15lat papierosy jeszcze z lat kmuny sporty, które byly bardzo toksyczne. Po oberzeniu programu w TV pt. na kazdy temat p.Szczygła obecnia redaktora w Czechach Wystapiły trzy osoby 55 letni emerytowany milicjant, 40 letnia amazonka i 9 letni chłopiec, tóry od 6 lat zaczoł palenie, 40 letnia pani paliła 22 lata i emeryt 30 lat i nabawił się raka krtani, który swodował wycięcie krtani, amazonka, to sama nazwa wskazuje rak piersi i najmłodzy palacz za 2 lata dalszego palenia będzie posiadaczem nowotworu. Naukowo stwierdzono w 99% palenie tytoniu ponad 5 lat jest się samoistnym posiadaczem raka, to stwierdzenie każdy może wykryć u siebie robiąc badanie krwi na ilość markerów po 6 miesiacach powturzyć badanie u palaczy ilość wzrasta, po zaprzestaniu palenia bez wzrostu markerów. Wniosek nauwa się sam. Zaprzestanie palenia nie spowoduje zniknięcia z organizmu raka, on juz zostanie do końca życia, tylko nie będzie aktywny w przeciwiństwie do palących, którzy go odżywiają. Jego aktywnośc w organizmie powoduję szukanie ognisk zapalnych i przy okazji znajduje u kobiet najczęściej narządy rodne piersi, żołądek, płuca, krtań, a u mężczyzn płuca, krtań żołądek, prostata, jądra i inne częsci organizmu.Po obejrzeniu i wnioskach byłych palaczy rzuciłem i wszytkim czytającym te praktyczne spostrzeżenia życzę tego samego nie odżywiajcie palacze swojego raka, który szuka okazji Wam zapłacić w formie cierpień onklogicznych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich palaczy: Paliłem ponad 15lat papierosy jeszcze z lat kmuny sporty, które byly bardzo toksyczne. Po oberzeniu programu w TV pt. na kazdy temat p.Szczygła obecnia redaktora w Czechach Wystapiły trzy osoby 55 letni emerytowany milicjant, 40 letnia amazonka i 9 letni chłopiec, tóry od 6 lat zaczoł palenie, 40 letnia pani paliła 22 lata i emeryt 30 lat i nabawił się raka krtani, który swodował wycięcie krtani, amazonka, to sama nazwa wskazuje rak piersi i najmłodzy palacz za 2 lata dalszego palenia będzie posiadaczem nowotworu. Naukowo stwierdzono w 99% palenie tytoniu ponad 5 lat jest się samoistnym posiadaczem raka, to stwierdzenie każdy może wykryć u siebie robiąc badanie krwi na ilość markerów po 6 miesiacach powturzyć badanie u palaczy ilość wzrasta, po zaprzestaniu palenia bez wzrostu markerów. Wniosek nauwa się sam. Zaprzestanie palenia nie spowoduje zniknięcia z organizmu raka, on juz zostanie do końca życia, tylko nie będzie aktywny w przeciwiństwie do palących, którzy go odżywiają. Jego aktywnośc w organizmie powoduję szukanie ognisk zapalnych i przy okazji znajduje u kobiet najczęściej narządy rodne piersi, żołądek, płuca, krtań, a u mężczyzn płuca, krtań żołądek, prostata, jądra i inne częsci organizmu.Po obejrzeniu i wnioskach byłych palaczy rzuciłem i wszytkim czytającym te praktyczne spostrzeżenia życzę tego samego nie odżywiajcie palacze swojego raka, który szuka okazji Wam zapłacić w formie cierpień onklogicznych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od 1 chce rzucić palenie no i chce wspomagać się tabexem :) powiedzcie mi kobietki czy faktycznie to działa no i czy się tyje :/ pozdrawiam odezwę się 1 lub 2 i napisze co słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borzuch
Rzuciłem palenie od sylwestra godz zero, dzis jest 2 styczeń mam nadzieje ze wytrzymam do konca zycia i nie zapale ale jest bardzo ciezko;/ paleilem ok 4 - 5 lat. Boje sie ze przytyje, chociaz przydalo by mi sie troche:) narazie szukam sobie tysiac zajec. Lece na silke powodzenia dla innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×