Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość Antekbezmajtek
Witam wszystkich Dzisiaj kupilem Tabex bo chce zucic to gowno ... jestem po 3 tabletkach juz i zauwazyl;em minimalna poprawe, nie siegam zbytnio po peta ciekawe jak bedzie dalej moje gg jakby co to 7211519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antekbezmajtek
mili a zkad sciagnac ta ksiazke ??? mozesz podac linka??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx palacz
ja próbuje nie palić papierosów i zamist je kupować i palic kupuje i jem mietowe cukierki lub gumy ... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx palacz
ja próbuje rzucic palenie i zamiast kupywanie fajek kupuje cukierki miętowe i gumy a no i nie mysle o paleniu troche pomaga ... mam pytanie przetyje jak rzuce palenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxx palacz jak ja pierwszy raz rzucilam przytylam 10kg ale szybko zrzucilam :) teraz niez amierzam przytyc i wystarczy tylko samokontrola :) nie prawda jest ze laknienie sie zwieksza to jest tylko takie gadanie w ktore my wierzymy i przez co zaczynamy jesc. ja nie pale od niedzieli i jeszcze udalo mi sie ograniczyc jedzenie bez problemu. duzo tez daje w momencie slabosci jak zdecydujesz sie na jakis wysilek (ja np zaczynam robic brzuszki itp i to bardzo pomaga bo jak sie zmeczysz chec palenia znika a dotego robisz cos co sie przyda twojemu organizmowi i pomoze nie przybrac na wadze :) link do ksiazki Allena : http://www.scribd.com/doc/13755438/LatwysposobnaRzuceniepalenia ja wlasnie ja skonczylam i juz jestem szczesliwa ze nie bede wiecej palic polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheL
Widzicie, Wy stosujecie jakieś dziwne zabiegi aby rzucić palenie a ja już dokładnie 21 dni nie palę zwykłych papierosów dzięki temu elektronicznemu którego kupiłem w sklepie www.ecigar.pl prawdopodobnie i jego przestanę za jakiś czas palić bo jego palę już coraz mniej. Kilku znajomych namówiłem na niego i teraz wszyscy mi dziękują bo dzięki temu naprawdę bezboleśnie można rzucić papierosy. Polecam tym którzy nie chcą się męczyć i tym którzy próbowali już wielu sposobów bo wiem że ten im pomoże. Dodam że ten epapieros smakuje tak samo jak zwykłe :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja paliłam ponad 22 lata, a zaczęłam jeszcze w podstawówce. Paliłam paczkę dziennie. Kilka razy chciałam rzucać palenie, ale nigdy nie mogłam się zdecydować że nadszedł właśnie ten dzień. Ostatnio z koleżanką w pracy stwierdziłyśmy, że rzucamy fajki i kupiłyśmy tabex. Tabletki brałam jakiś tydzień, ale bardziej pogła mi książka Allena Carra \\\"prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie\\\" (link do niej znalazłam na tym forum). I tak oto od ponad 3 tygodni jestem szczęśliwą niepalącą :-) Mam nadzieję, że już na zawsze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciekMozw
Ja nie palę od tygodnia zawdzięczam to tabletkom TABEX.Naprawde to działa.Palić się nie chce wogóle.Widzę znaczne poprawy w samopoczuciu.Naprawdę warto rzucic.Mało tego ile pieniędzy zaoszczędziłem.7 dni razy 12 złotych rachunek prosty.Dlatego dziś mojego skarba zabieram samochodem i pojedziemy przed siebie hm na spacer póżniej dobry obiad a i podwieczorek a i pózniej poszalejemy w mielnie jak dawniej to robiliśmy.Pozdrawiam Palących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonika26
TABEXY i inne takie nie pomagały mi wcale i po kilku dniach znowu wracałam do palenia, ostatnio weszłam na tą stronę www.ecigar.pl kupiłam w desperacji tego elektronicznego papierosa i płyn do niego i ... ufff to pomaga :) nie chce mi się palić tradycyjnego fajka, a po za tym to fajnie ten elektroniczny smakuje :) Nie polece nikomu żadnych wynalazków bo wiem ile ja różnych rzeczy stosowałam i ile kasy mnie to kosztowało. Jak ktoś pisze że chce rzucić po 2 latach palenia to mnie to nieco śmieszy, wtedy jest dużo łatwiej, rzućcie sobie 12 latach palenia jak smok. Mi pomaga i mój chłopak już się tym zainteresował, dziś robię kolejne zamóienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legokid
Witam !!! Po 12 latach rzucilem palenia z dnia na dzien. Minbal juz tydzien, a objawy ktore mam nie przechodza. Sa to : wieczorne i poranne ( tu jest najgorzej ) problemy z oddychaniem ( plytki oddech, rzezenie i bol w plucach ), suchy kaszel ( pobudzany pzrez probe zlapania glebszego oddechu ) i katar. Objawy te jak napisalem powyzej pojawiaja sie glownie w godzinach wieczornych a nasilaja w porannych. Podczas dnia wydaje sie jakby ustepowaly. Co o tym sadzicie ?? Normalne czy isc do lekarza ?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtynka
legokid, to samo jest ze mna - przy kazdej probie rzucenia palenia po kilku dniach pojawiaja sie tez takie objawy. To trzeba przeczekac i nie palic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalenkiZabek
Tu są fajne pomysły :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżowka
Wyzwolilam się z nałogu po przeczytaniu książki Allana Carra.Już ponad dwa lata jestem wolna.Polecam jest to wedlug mnie najlepsza metoda na pozbycie się tego okropnego nalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można też pójść jutro do kiosk
u i spojrzeć na nowe ceny papierosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzio
pomóżcie mi zucić palenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIAK2912
witam, Polecam Tabex.Dzieki niemu rzuciłam po 30 latach papieroski.Od 10 lat nie pale.Jestem szczęśliwą osobą .Tabex kupiłam w aptece bez recepty.Jeden problem .Nie wiem czy aktualnie jest w sprzedaży.>to jest węgierski lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosio23
Słuchajcie, to moje odkrycie 2008 roku - metoda Allena Carra. Chyba z 5 razy pórbowałem wczesniej, i zawsze po tygodniu zaczynałem palić. w listopadzie 2008 byłem na sesji w warszawie i od tamtej pory nie palę. to jest rewelacja, zupełnie inne podejście. Zmienia myslenie o paleniu. jak ktos sie przymierza, żeby rzucić, to uważam, że powinien spróbować. Możecie sobie sprawdzić informacje o metodzie na wikipedii (hasło Allen carr) albo na ich stronie www.allen-carr.pl Wiem, że sa wydane tez ksiązki carra, jak rzucic palenie. Ja dziś czyje sie super wolny i wiem , że tkne juz nigdy tego swiństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujcie budżet
ratujcie budżet! nie rzucajcie palenia ! tusk będzie wam wdzięczny za kasę ! odwdzięczcie sie najlepszemu premierowi w historii polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korrrba07
Równiez polecam metode Allena Carra. Uczestniczylam w ich sesji w Poznaniu, to bylo juz ponad rok temu i od tego czasu skonczylam z ppaierosami i wiem ze to juz na zawsze! Metoda jest super, bez straszenia, bez zadnej hipnozy i srodkow, po prostu tlumacza Ci w czym tkwi mechanizm tej pulapki, o co tak naprawde w niej chodzi. Pozwalaja palic w czasie pzrerw bo twierdza ze potrzebyny jest ci czas zeby samemu podjac decyzje - ja podjelam ja po 6 godzinach. Sama nie wiem jak ta metode wytlumaczyc, po prostu trzeba przyjsc na sesje i sie przekonac. polecam rowniez poradnik Allena Carra - tlumaczy wiele i obala wile mitow dot. palenia. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hab
tabex jest na receptę, kosztuje ok. 33 zł, i nie wolno przy nim pić alkoholu i jest świetny na rzucenie palenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheL
Tabexy i inne kiepsko działają, jak starałem się rzucić testowałem wszystko i nic nie pomogło. Polecam elektronicznego papierosa ze strony www.ecigar.pl kupiłem go miesiąc temu i przez miesiąc nie zapaliłem zwykłego papierosa a tego elektronicznego "palę" coraz mniej, ten elektroniczny jest nieszkodliwy więc nie muszę się martwić o zdrowie. Nie wierzcie w cuda że Wam plastry czy jakieś gumy czy coś w tym stylu pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabex jest świetny! można się zniechęcić na początku przez skutki uboczne, ale myślę że nie każdy organizm reaguje tak źle jak mój. aczkolwiek przeszłam przez to i żyje i nie pale:) tabex można kupić bez recepty:)przynajmniej mi się udało... wystarczy trochę się zmobilizować i znaleźć jakieś zamienniki tych najważniejszych papierosów(ja rano mam musli z mlekiem a przed snem gram sobie na kompie i nie myśle o papierosku:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabex jest świetny! można się zniechęcić na początku przez skutki uboczne, ale myślę że nie każdy organizm reaguje tak źle jak mój. aczkolwiek przeszłam przez to i żyje i nie pale:) tabex można kupić bez recepty:)przynajmniej mi się udało... wystarczy trochę się zmobilizować i znaleźć jakieś zamienniki tych najważniejszych papierosów(ja rano mam musli z mlekiem a przed snem gram sobie na kompie i nie myśle o papierosku:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się zrobiła jakaś krostka w buzi na policzku od środka i wystraszyłam się że to jakiś rak, więc wpisałam w necie "rak jamy ustnej" po obejrzeniu paru zdjęć raka i przeczytaniu objawów i rokowania leczenia i że może zostało mi 5 lat życia tak się przestraszyłam, że od razu wyrzuciłam pety z popielniczki, wywietrzyłam mieszkanie, umyłam zęby i od tej pory nie palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayka9189
Spróbowałam tego fajka tej strony www.ecigar.pl i jest suuuuuuper :) Już jedzie kolejna sztuka dla męża, dla niego będzie czarny :) Polecam i Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam! Mam pytanie, czy komuś zdarzyło się, ze po rzuceniu palenia odczuwał dziwny stan zawrotów głowy? nie jest to dokładnie zawrót, ale nie czuję się normalnie, czuję jakby trochę się kręciło. Czy ktoś miał podobne objawy? Bo w zasadzie nie wiem czy powinnam się martwić i iść do lekarza, czy na razie zlekceważyć, nie palę 7 dni, paliłam przez 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika.z
ja tez tak mialam, nikotyna jest srodkiem dosc silnie dzialajacym na organizm i odstawienie jej radykalnie zle moze zadzialac, ja myslalam ze oszaleje cos sie ze mna dzialo, ja chyba glupia jestem i kupilam to plastikowe dziwadlo ten niby papieros elektroniczny z tej strony co podawali wyzej, ale jestem w szoku bo to pomaga, kupilam niska zawartosc nikotyny w plynie i pale coraz mniej tak mi jest latwiej, za ciezko byloby mi odtawiac od razu, mnie jeszcze cos w brzuchu gryzlo. a wiesz sprawdz jeszcze czy moze w ciazy nie jestes :) jak w niej bylam tez mialam zawroty glowy :) ale na powaznie jesli dluzej cos bedzie z Toba nie tak to idz do lekarza bo nie warto ryzykowac. pozdrawiam ika z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×