Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Bobmado.......ja wiem że czasem głupie myśli mi chodzą po głowie ale nic na to nie poradzę, nie będę pisała że wszystko jest ok skoro nie jest...............takie życie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika..... jak jest źle to masz pisać i jak nie jest to tez masz pisac a ja ... czy my .....postaramy sie żeby nie było głupich myśli w twojej główce :))))) i mam nadzieje ze się zemną zgadzasz ...... a teraz sobie posłuchaj ładna nie słyszałem taka trochę wiosenna :) duzy :D usmiech od kolegi na dobranoc ...... http://akramska.wrzuta.pl/audio/7yP6edLvbp2/04_ania_wyszkoni-przyjdzie_wiosna_znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrus4123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Marika212..... pomyśl sobie który to już dzień bez papierosa. Czy przez chwilę słabości chcesz zaprzepaścić to wszystkie wygrane dni? Tyle już za Tobą. Jak będziesz się czuła, kiedy już skończysz palić tego papierosa? Zastanów się nad tym. Proszę. Pamiętaj że jesteśmy z Tobą i zawsze Cię wesprzemy:) 3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado.............nie udała mi się sztuka zatrzymywania łez w połowie twarzy................ Tylko tyle mam do powiedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika .......co jest ??????????????????????? jak chcesz pogadac dam ci adres na pw napiszesz ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado........wszystko w porządku.........tylko skąd wiesz że lubię tańczyć???.......hahahaha........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem kurde .....z czyms Ci sie kojarzy :)))) marika przepraszam myslałem ze jest ładna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchałem na wrzucie i mi sie spodobała jak czytałem forum mysle wysle ci link :)) posłuchasz..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki bo juz sie przestraszyłem ze cos namieszałem :)) dobrej nocki :) marika ... usmiechnij sie na dobranoc !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie to foru dziwnie odswieza nie widziałem wszystkich postów jeszcze raz przeglądam i jest ich duzo wiecej czary mary :))) marika....wiedziałem ze lubisz tańczyc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc""""""""" nie wiedziałem """""""""""ha ha hyba spiący jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika ..........jeszcze nie spie !!! siedze sobie troche słucham troche gadam na skypie ....... nie masz za co przepraszac :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim ......w zimowy sobotni poranek !!! udanego spokojnego cieplutkiego dnia zycze ....: gorąco pozdrawiam !!! :D marika...... ma byc duzy usmiech !!!!!! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Wczoraj miałam naprawdę baaaardzo ciężki dzień ale NIE zapaliłam (mam nadzieję że mi wierzycie) Gdybym to zrobiła już bym się na kafe nie pokazała. Pozdrowionka dla wszystkich!!!! Miłego dnia!!! BOBMADO - uśmiech jest!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika ........fajnie ze usmiech jest :)))) ja dopiero wróciłem z pracy ........ kawka mi sie mazy i chyba sobie zrobie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho az smutno ....... marika .....tak opowiadaj ja ci zleciał dzień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........jak minął dzień?......spokojnie - i Dzięki Bogu.........po wczorajszej nerwówce musiałam trochę odpocząć. Dzisiaj miałam dzień wolny, nadrabiałam zaległe prace domowe, kawka u koleżanki (palącej niestety) ale ja dałam radę (teraz przez nią śmierdzę jak kotłownia). Staram się unikać takich sytuacji ale przecież znajomych nie zmienię. Teraz odpoczynek, zaraz kąpiel i znowu będę pachnąca! bobmado - dzięki że jesteś!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz jestem po kąpieli ha ha ha palące koleżanki ja nie unikam znajomych którzy palą ........ dym mi nie przeszkadza ale jak mi przejdą ciuchy to tragedie ...sam nie mogę znieść swojego zapachu !!!! kiedyś tego nie czułem !!! po ostatnie imprezie mnie uwedzili normalnie kurde jak śmierdziałem to było straszne :))))) marika ......... jestem bo ja już tak mam .............sam nie raz się zastanawiam dlaczego chyba .......robię jeszcze wiele innych rzeczy pozytywnych oczywiście nie myśl o mnie źle .. ale nie napisze bo wyszłoby na to ze sie chwale a nie chce i niech tak zostanie ..... i nie musisz dziękować :)))))) wystarczy ze się uśmiechniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha marika przepraszam wczoraj było bez dobrej nocy .....ale odjechałem jak małe dziecko nie pamietam kiedy :))) a dzisiaj miłej radosnej cieplutkiej niedzieli :) goraco pozdrawiam wszystkich niepalących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Cudowna niedziela nam się zapowiada. Pozdrawiam i ściskam gorąco!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×