Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomarancza81

WÓZKI TAKO!!!!!

Polecane posty

Proszę was kobitki, czy słyszałyście coś na temam wózków tej firmy! bo zastanawiam się nad kupnem jednego z modeli ale nie wiem czy to dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chętnie dowiem się coś na ich tamat, bo rozważam kupno pomiędzy Tako a Adbor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na strone www.tako .sa tam opisy ,dosc dokladne ,niestety nie podaja ceny.Ja tez zastanawialam sie nad tym wozkiem,ale w koncu wybralam POLAK .teraz jest nowy model za ok 700zl,a TAKO podrozalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta87h
szukajcie wozka Tako na aukcjach allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie ten wozek kompletnie nie sprawdził...był zdecydowanie za cieżki i nie mogłam sobie z jego ciężarem poradzic a zaznaczam ze nie jestem kobietą filigranową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hym, sądziłam że ten Patrol to jakiś nowy model, bo go nie widziałam wcześniej. A tu już gruntownie przetestowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim pierwszym wozkiem byl Tako city voyager silver collection ;) zaraz po bebecar to byl moj najlepszy zakup :) sprawowal sie swietnie, nie mialam do niego zadnych zastrzezen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie polecam :-) ja mam TAKO CITY VOYAGER i bardzo chwale,choć należy do tych z najdroższych tej firmy,ale super-naprawde,jestem zadowolona :-) miałam problemik z kołem i od razu firma zamieniła-bardzo solidna firma :-) dostałam nawet zastępczy wózek a po 6 dniach odesłali mi i nie tylko naprawili koło a także zmienili torbe,dali folie przeciwdeszczową i nową bude-z rysunkami :-) gorąco polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×