Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ginek

Ginekolog służy radą

Polecane posty

Gość zaciekawionafaktem
Mam pytanie. Uprawiałam petting z moich chłopakiem. mamy po 17 lat :) Byliśmy bez ciuchów. Ja w tedy miałam 2 dzień okresu ale mojemu chłopakowi to nie przeszkadzało, ponieważ miał na mnie wielką ochotę jak stwierdził :) Wytrysku nie było jednak pojawił się przezroczysty płyn którego nazwy zapomniałam. Do stosunku nie doszło ale boje się że ten przezroczysty płyn mógł dostać się do pochwy. Czy jest możliwe że jestem w ciąży ? okres spóźnia mi się już 2 tygodnie. Sądzę że są małe szanse abym była w ciąży ponieważ miałam okres, do stosunku nie doszło i nawet nie było wyprysku. jednak wolałabym mieć pewność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popros mamę aby cię uświadomiła.Są wakację ale poczytaj biologię o rozmnażaniu saków w tym człowieka .Poczytajcie obydwoje a potem .Sprawdzcie w naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkusowa_mała
Witam. Mam pytanie, czy jeśli mam 17 lat i chcę iść na pierwszą wizytę do ginekologa, muszę iść z mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniek 85
Witam. Od 4 dni spoznia mi sie okres do tej pory byl regularny. Zrobilam juz 3 testy za każdym razem negatywny. Dzisiaj z rana zrobilam właśnie ten trzeci a po godz dostałam silnych bóli brzucha mdlalam bylo mi nie dobrze i bylam cala zlana potem to był koszmar myslalam że dostane okres chociaz nigdy nie mialam takich objawow ale nadal nie ma Okresu. co mam robić? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonigroszek
witam.11 pazdziernika dostalam niby okres pisze niby bo byl dziwny.przez 3 dni prawie nic nielecialo potem przez2 dni niby normalnie potem przez 2 dni znow niby nic.po7 dniach wysapil sluz z krwia tak przez kolejne 7 dni.teraz 7 listopada dostalam niby okres tez dziwny pierwszy dzien polecialo troszke krwi na drugi dzien nic prawie nie leci co to moze byc doradzcie .robilam test 29 pazdziernika wyszedl negatywny.ostatnio jestem nerwowa bo tez mialam robiona biobsje niewiem co to moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1988
Witam!!! Bardzo proszę o pomoc Opiszę wszystko odpoczatku z mężem od 5 mies staramy sie o dzidziusia: 25.09. miałam miesiączkę, 10.10 robiłam test bo miałam nadzieje że może jednak- wyszedł negatywny Ale coś mnie tknęło i 02.11 zrobiłam znowu test bo miesiączki brak i jeszcze nieregularne Po zrobieniu testu wyszły dwie grube krechy jak nic ale wiem ze miałam 17.10 owulację Bardzo sie ucieszyłam Powiedziano mi SZYBKO DO GIN sama wiedziałam ze to jeszcze chyba za wczesnie ale poszłam a lekarka mi stwierdziła ciąże na 7 tydzień i że w pęcherzyku nic nie ma wiec to nie są dobre wiadomości bo może płód źle się rozwijać Myślę że źle obliczyła mi tygodnie Błagam proszę napisać mi coś o tym U gin byłam 6.11 kazała mi przyjść dzis 11.11 i trochę pęcherzyk jest większy ale nadal twierdzi że płód źle się rozwija Może dlatego tak mówi bo chodzę prywatnie juz sama nie wiem co o tym mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pellaa
Witaj .Według mnie pójdź do innego lekarza. Zobacz co Ci powie. Nie mów o tym co mówił Ci poprzedni lekarz. Według mnie zarodek jest mniejszy jeszcze i młodszy.Myślę ze nie ma obaw do paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1988
Dziękuję za słowa otuchy Tak zrobię Pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim. Jestem tu nowa. I mam pytanie. otóż @ zawsze miałam co 29dni, ( jestem po dwóch ciążach i dwóch cc i też miałam okres tak jakby, do 3 miesiąca dlatego nie podejrzewałam ciąży ) zanim pojawił mi się @ to miałam jakieś objawy jakby ciążowe, 4 dni temu dostałam @ ale trwał do wczoraj, ponieważ dzisiaj już nic nie mam, a zwykle mam 7 dniowy, co dziwne w czasie @ np na 2 3 dzień zawsze mam taki obfity może nie aż tak ale był, a w tym miesiącu trwał 3 dni... Nie wiem co może być przyczyną... z góry Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela19942
Witam. Otóż ostatni okres dostałam 8 września, następnego spodziewałam się na początku października, lecz nie dostałam go wcale w tym miesiącu. Dopiero 20stego października współżyłam z partnerem. Dziś 12 listopada a okres dalej się nie pojawił. Robiłam dziś rano test ciązowy Quixx o czułości zbliżonej do 25mlU/ml i wyżej. Po jakimś czasie na tescie pojawiła się druga kreseczka ale prawie niewidoczna, bardzo blada. Czy zrobiłam test za wcześnie i czy w ogóle mogę byc w ciązy ? z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×