Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carpe diem

skoki w bok

Polecane posty

Hmm... a to ciekawe... najpierw wykład na temat przysięgi małżeńskiej a potem przyznajesz że też zdradziłaś. Mała niekonsekwencja. A poza tym - czy życie trzeba traktować tak śmiertelnie poważnie? Moim zdaniem nie... co do ranienia kogoś to już inna sprawa. Tu jestem skłonna przyznać rację i dlatego też porzuciłam wprowadzanie w życie swoich fantazji. Nie dlatego, że żałuję. Również nie uważam że jest to złe czy godne potępienia. Po prostu sprawiało komuś ból, a on nie zasługuje na to, żeby wciąż go ranić.... to tyle w kwestii wyrzutów sumienia itp. A obiektywnie uważam że ludzie powinni zacząć słuchać swoich instynktów bardziej niż sztucznie narzuconych zasad moralnych, które aż się proszą żeby je łamać. W końcu nie jesteśmy niczym więcej niż to czym nas stworzono i nie ma sensu z tym walczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carpe diem, q........... lecz się czlowieku, co ty tu wypisujesz. chory jesteś ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> carpe diem: Napisałaś: \"a czy jest ktos taki jak ja kto uwaza ze zdrada byle nei wykryta to dobry sposob zeby miec troche uciechy z zycia? ja nie mowie o jakims ruinowaniu rodziny, tylko ot tak od czasu do czasu... no wiecie zeby miec cos z zycia jeszcze dla siebie\" A kto powiedział, że jak się ma męża/żonę, to już nic nie ma z życia? :O Straszne ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaKeli
jejku jak fajnie! szukajmy uciech i przyjemnosci w zyciu raniac po drodze ludzi ktorym zadeklarowalismy swoja milosc wiernosc i uczciwosc małzenska. chcecie uzywac zycia? to po cholere sie wiazecie sie z innymi? takie zaplecze co? zeby przez chwile nie byc samym. jak akurat na boku nic nie ma to w domu i tak czeka kochajacy i wpatrzony w nas partner. i jeszcze na dokładke nigdzie sie nie wybiera wiadomo ze jest i czeka. zajebiscie. Rzygac mi sie chce jak czytam te pierdolety o zdradzie psychicznej fizycznej ktora gorsza. znudził ci sie partner? zostaw go w spokoju i idz uzywac zycia. obrzydliwosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozyrys_wlkp
wczoraj rozmawiałem na czacie z blądynką 26 podała mi adres kaka102 postanowiłem odszukać ja bo szybko znkneła stad tu sie znalazłemtak jak wiekszosc jestem podróżnikiem szukającyn kwiatu paproci myslałem ze znalazłem chyba znów kola poleciała w płot tyle chciałem powiedziec pozdrawiam wszystkich mysleze bede tu wchodził często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozyrys_wlkp
Carpe diem to z Tobą wczoraj rozmawiałem? Jeśli nie z Tobą to z kim? czyzby Twój maz podszywał sie za kobiete i rozmawiał na interii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×