Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chelleandy4

Czy są tu mamy *wielodzietne*?

Polecane posty

ED 🌻 też by mi się przydało troszkę zrzucić sadełka.Nigdy nie ważyłam 48 kg, no chyba że w ciąży. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ED 🌻 też by mi się przydało troszkę zrzucić sadełka.Nigdy nie ważyłam 48 kg, no chyba że w ciąży. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno tu nie zaglądałam hej waga :) co u ciebie słychać? korzystam z moim maleństwem z dobrodziejstw jakie przynosi wychowawczy, czyli słonko, woda itp sprawy ;) niestety albo upały alb ząbki dają do wiwatu bo chłopaczysko okropne się zrobiło, przechodzi tylko z rąk do rąk a chociaż skończył 7 miesiecy to rwie się do chodzenia na dwóch nogach, już całkiem nieźle stoi posadzić się po prostu nie da, sił mi brak :( waga a jak twój misio, bo oni chyba w tym samym wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj emmet! Pomyliłas mnie z inną mamą, bo mój synek to duży chłopak-ma już 10 lat. Pozdrówka dla wszystkich mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, pewnie tak bo słabo tu się zagląda? zreszta tak jak i reszta zabieganych mam, lato robi swoje :) mimo to pozdrawiam wszystkie kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak fajnie się was czytało
Mamuśki.Dlaczego nie piszecie?Teraz jesień,więcej czasu spędza się w domu.Reaktywujcie swój topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos mi sie wydaje
pomaranczowe ponczoszki cos mi sie wydaje ,ze ty nie adaptowałas 4 dzieci ,tylko załozyłas rodzine zastepcza a to jest duza roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIKKA23
czesc mam na imie wiktoria jestem mama 2 maluchow mimo iz 5 lat temu medycyna rozkładala na demna rece obecnie spodziewam sie bliżniat ktore zawitaja na ten swiat w polowie sierpnia czuje sie jak wielka ciezarowka jeszcze pare lat temu marzylam o byciu mama małej gromadki ale 2 pary blizniat po 10 latach leczenia 5 nieudanych probach inwitro i nagle bach jestem dumna iz los mi je podarował troche wycieńczona ale dumna moje maluchy sa zadbane szczesliwe a ja czuje sie spelniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×