Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka+Tomek

Chciałabym Zrobic To Z Moim Facetem I Inną Dziewczyną

Polecane posty

Gość Agnieszka+Tomek

Czesc We mnie obudziły sie ostatnio straszne chęci na sex z dziewczyną, a najchetniej z moim facetem i dziewczyną :) Tomek nawet zaczął szukac w necie na czatach chętnych bo wiadomo jak to facet spodobała mu sie moja propozycja :) Chciałabym żebyśmy to my dwoje zaczeli zabawe on rozebrałby mnie przed nią a ona sciągnęła mi majteczki. :) Potem ja rozebrałabym jego i zaczełą mu robić lodzika a ona patrzyłaby jak to robie i powoli zaczeła by sie rozbierac bawic swoją cipką. :) Mój facet by lezał a ja z wypiętą pupką bawiłabym sie jego fiutkiem. Ona przestała by sie bawic sobą podeszłaby do mej wypietej dupki, rozchyliła mi posladki i zaczeła całowac moją cipkę a ja bym ssała w tym czasie mojemu facetowi. Potem zajęły bysmy sie sobą a Tomek by patrzył i sobie walił :) Chciała bym całować sie z dziewczyną ssać jej cycuszki i cipkęa Tomek by mnie brał od tyłu wtedy. Chciałabym mu razem z nią zrobic lodzika :) Na sex jej i jemu za pierwszym razem nie pozwole ale lodzik we dwie byłby fajny :) Napewno my także nie zapomnimy o niej :) i jej przyjemnosci :) Chciałabym byc wykorzystana przez duet mój facet i ona :) Marze o tym :) Co o tym sądzicie(szczególnie dziewczyny) i czy tez macie takie fantazje ?? A moze któras mieszka w wawie i chciałaby sie spotkac to zapraszam na email. Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario_Wawka
Gdybys zmienila zdanie i wariant 2k+m chciala zamienic na 2m+k to polecam sie skromnie ;) Pozdrawiam i zycze powodzenia w szukaniu partnerki do trojkacika. Mario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeeeeee
ja tez o tym myslalam...ale w wersji naodwrót... 2 facetow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka+Tomek
Żadnych trójkątów 2m+k chyba jasno isałam czego chce. Mam faceta którego kocham i nie zamierzam szukac innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario_Wawka
Dlatego tez wlasnie napisalem, ze zycze Ci powodzenia w szukaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario_Wawka
Dlatego tez wlasnie napisalem, ze zycze Ci powodzenia w szukaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna25
aga jak chcesz pogadać to wejdź na gg 4314048 dam Ci radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga+Tomek
Co tak mało odpowiedzi i czemu ten posta znkiknął z początku listy niby są sortowane po datach a jakos dziwnie niema go na początku :( Pozdrawiam i wzywam do wypowiedzi :) Są tu jakies z takimi samymi pomysłami ?? Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saser
Aga+Tomek? Skądś mi to znane :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a+t
fanjnie macie:) ja jestem na etapie rozmowy z moja dziewczyna na ten temat troche ma opory, ale kochala sie juz z dziewczynami, wiec mysle ze sie da, bo az tak zazdrosna o mnie nie jest. zycze powodzenia w szukaniu :) (ja nie mam tego problemu,bo chetna juz jest :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzideczka
mam to za sobą--mało tego,że było średnio, to jeszcze trójkąt z czasem przeszedł w duet--z tym,ze już beze mnie :-(, o czym oczywiście, dowiedziałam się ostatnia. A facet był taki,że rękę bym sobie dała uciąć,że wierny. I byłabym dziś jednoręczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzideczka
jednoręka znaczy he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudo
Być może byłby wierny, ale ty mu pozwoliłaś na tą inną. Więc chyba się nie dziwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga+Tomek
Dzideczka, a mozesz napisac dlaczego było słabo czy tam średnio ?? Kto przyprowadził kolezanke on czy razem ją znaleźliście ?? Wszystko było dozwolone w czasie sexu czy cos zastrzegłas dla siebie jako dziewczyna ? ? :) Napisz cos wiecej jak mozesz ?? Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga+Tomek
Dzideczka, a mozesz napisac dlaczego było słabo czy tam średnio ?? Kto przyprowadził kolezanke on czy razem ją znaleźliście ?? Wszystko było dozwolone w czasie sexu czy cos zastrzegłas dla siebie jako dziewczyna ? ? :) Napisz cos wiecej jak mozesz ?? Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga+Tomek
Dzideczka, a mozesz napisac dlaczego było słabo czy tam średnio ?? Kto przyprowadził kolezanke on czy razem ją znaleźliście ?? Wszystko było dozwolone w czasie sexu czy cos zastrzegłas dla siebie jako dziewczyna ? ? :) Napisz cos wiecej jak mozesz ?? Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzideczka
To była moja przyjaciólka, z którą kiedyś wcześniej spróbowalam 1:1 (ale tylko trochę ,z ciekawosci :-) To, co miało smak i urok zakazanego owocu z nią, w trójkącie zmieniło się w ..brud. Może dlatego,że tego nie zaplanowałam, moze dlatego,ze zobaczyłam swojego pana w zupełnie innym swietle..sama nie wiem..Im nie pozwoliłam na nic--wzystko rozgrywało się głównieja-ona ja--on.Wszystko zalezy od podejścia--wy jesteście pewni--i tego i siebie.Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A+T
A w jakim swietle go ujrzałas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzideczka
hmm..pewnie to naiwnie zabrzmi,ale nie zawahał się ani sekundy przed tym, co się stało....powiesz--facet... i będziesz miał/miała rację...chyba zabolało mnie to,że tak bardzo mu się spodobały te zabawy..sama nie wiem---wtedy tak myślałam, teraz wiem,że każdy by tak zareagował...od tego czasu minęło 5 lat, więc już inaczej na to patrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A+T
Przecież to marzenie 99% facetów wiec niema sie co dziwic :) Mój facet wiem ze nawet nie chce sexu z drugą marzy tylko o lodziku we dwie zrobionym :) I w sumie ja tez bym chciała z jkąś zdziewczynką to zrobic żeby mi wsadziła go do buzi :) I żeby mnie obydwoje wykorzystali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona33
Wspolnie z mezem od jakiegos czasu marzymy o trojkacie. Takie mysli wywoluja o nas ogromne podniecenie ale.... No wlasnie, ale obawiam sie, ze gdyby doszlo do takiego spotkania nie byloby juz miedzy nami tak jak dotychczas.Marzenia to co innego a rzeczywistos jest okrutna.Wiem, ze moglabym pozniej nie poradzic sobie z tym psychicznie, wiec jak narazie sex w trojkacie pozostaje tylko w sferze marzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonaty 25
mam to samo odczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para ze slaska nowiiii
nas rowniez bardzo podniecala ta mysl i w koncu zaprosilismy na weekend dziewczyne poznana na czacie. Najpierw sie z nia bawilam a pozniej chcialam zobaczyc jak moj facet sie z nia kocha. Bardzo przyjemny i niesamowicie podniecajacy widok. Kochali sie obok mnie a on mnie lizal i ona - najlepsze sa trojkaty kobieta + para bo najbardziej podniecaja i kobieta czuje sie super a nie jak wywloka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona33
do pary ze slaska: Czy zrobiliscie to tylko raz czy utrzymujecie kontakt z ta pania? Jestem ciekawa jak sobie radzicie z watpliwosciami po takim seksie, tzn. czy kobieta nie boi sie ze facet bedzie sie spotykal potajemnie z ta druga i takie tam? Ja mam zbyt bujna wyobraznie i napewno bym sie czegos doszukiwala.Juz taka jestem .hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A+T
UUUUUUUUUppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga+Tomek
Ale Polewka z Anny25 Odezwalismy sie na GG i oskarżyła nas o podszywanie sie bo juz z kims ropzmawiała. Jak zaproponoweałem zeby wysłała maila na adres i zobaczymy kto odpowie to napisała ze juz spod tego adresu ktos pisał i że jej intuicja jej to mówi że sciemniamy. Teraz Aniu powiem że Twoja intuicja jest do kitu, bardzo do kitu :) Podejrzewam że ktos ustawił Nazwe wyswietlaną w Outlooku jako nasz mail niestety chyba Ania sama przed sobą bała sie zawiesc na swej intuicji :) i sparwdzic to we własciwościach maila. Pozdrawiamy Anie a następnym razem niech obraza oszustów a nie założycieli postów którym sama proponuje kontakt na GG Nie pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje doswiadczenia
jestem kobietka i kiedys dalam sie namowic na bycie trzecim katem trojkata pewnej pary.. byloby ok gdyby on nie przystawial sie do mnie, powienien zajmowac sie tylko nia, i przez to kojarzy mi sie to zle ale z nia wszystko bylo super tyle ze ja traktowalam to jkao jednorazowy wyskok a on do teraz mnie gnebia chca utrzymywac znajomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Też mam takie marzenia, ale jeszcze nie zrealizowane. Mam gościa na stałe, jest super - ale trójkat brzmi nieźle. Raz na imprezie laska wzięła mnie do drugiego pokoju i zaczynając od pieszczenia piersi skończyła na lizaniiiu cipeczki. Było super! Ciekawa jestem jak mój facet by na to zareagował, bo narazie o tym nie wie. Chciałabym widzieć go jak zaspokaja inną laskę - czy to normalne? i jak ta laska liże mu penisa. A potem mnie. Fajnie tez byłoby z 2 panami. Nie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Też mam takie marzenia, ale jeszcze nie zrealizowane. Mam gościa na stałe, jest super - ale trójkat brzmi nieźle. Raz na imprezie laska wzięła mnie do drugiego pokoju i zaczynając od pieszczenia piersi skończyła na lizaniiiu cipeczki. Było super! Ciekawa jestem jak mój facet by na to zareagował, bo narazie o tym nie wie. Chciałabym widzieć go jak zaspokaja inną laskę - czy to normalne? i jak ta laska liże mu penisa. A potem mnie. Fajnie tez byłoby z 2 panami. Nie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomiii
Wszystko to fajne jest, ja jak kazdy facet tez by tak chciał, rozmowy trwają, ale jakoś opieszale. Może kiedyś się trochę poprawi. Do Martav: myślę, może nawet w ciemno, że on tez by tego chciał, żebys ty go oglądała i oglądac jak ona liże ciebie, pogadaj z nim. Moze to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×