Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka+Tomek

Chciałabym Zrobic To Z Moim Facetem I Inną Dziewczyną

Polecane posty

Gość OnaKicia
A ja też bym chciała taki scenariusz :) Ale z dwoma facetami jakos sobie nie wyobrażam jak niektóre dziewczyny tutaj. Jednak wolałabym układ 2k+m bo wtedy jest w tym wiecej uczucia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd
a mi sie tez zawsze marzylo to co wam... niestety moj maz nie posiada takich fantazji wiec musialam sie sama soba zajac.. .tera z kochankiem szukamy dziewczyny do trojkacika.. zabawilabym sie z wami ale niestety mieszkamy 3 godziny od was...:) powodzenia wam zycze i sama mam nadzieje ze kiedys mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolony Jacko
Mnie ostatnio moja laseczka zaskoczyla. Czesto o tym fantazjowalismy i przyprowadzila swoja kolezanke. Oznajmila, ze bedzie ona z nami mieszkac przez tydzien bo nie ma sie gdzie zatrzymac. Wszystko sie zaczelo w nocy, kiedy t poszly sie dwie wykapac i zostawily otwarte drzwi. Piescily sie a nie mydlily, wkladaly sobie paluszki a pozniej laska powiedziala, zebym sie zaja gosciem a ona sobie wlosy umyje. Kochalem sie z nieznajoma jak dzikie zwierze. Prawie od razu doszedlem i wtedy przyszla moja laska i obie daly mi niezly popis. Caly tydzien tak sie bawilismy - bylo ekstra. To sa jedyne trojkaty, w ktorych nie pojawia sie niesmak, nie ma ryzyka i ktore wszystkich najbardziej stymuluja. Inne uklady to dla wyplutych z uczuc degeneratow. Moja dziewczyna i kolezanka takze to potwierdzaja - w sumie to one same doszly do takich wnioskow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latek
Czasami spotykam sie na pieszczoty z pewną 19-latką i wyznała mi, że chciałaby zobaczyć jak pieszcze inną. Uwielbiam pieścić kobiece ciałko, ona o tym wie, ... pozostawilem jej wolną ręke wyboru, gdyby się zdecydowała. Pozdrawiam wszystkich lubiących pieszczoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onananana
UUUUUPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takk
Ja też zawsze o tym fantazjowalam,też kręcilo mnie wyobrażanie sobie jak mój mąż dosiada innej babeczki.On oczywiście byl jak najbardziej za :) Stało się 2 lata temu i od tamtej pory wszystko się między nami wali.Zmieniłam zupełnie swój stosunek do niego.Chociaż już tak nie boli jak wtedy to jednak nie jest dobrze gdy sobie przypomnę...Nie wiem,może mam taki głupi charakter? Bylam przecież zdecydowana i pewna w 100 % a jednak ..myślałam,że kiedy przyjdzie co do czego to poprzestanie na pieszczotach i nie dojdzie między nimii do pełnego zbliżenia...Może nie odebrałabym tego w ten sposób gdyby nie to,że pieścił ją kiedy w niej byl identycznie! jak pieścil mnie...A ja zawsze wcześniej myślałam że te wszystkie czule gesty,muśnięcia" w trakcie" są tylko dla mnie,wyjątkowe i niepowtarzalne bo zrodzone z ogromnej milości... Jak ktoś tu wcześniej już napisał - niektóre fantazje powinny pozostać fantazjami. Życzę szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata______20
a my ostatnio tak zrobilismy. Na dyskotece spotkalismy moja dawna kolezanke i tak sie bawilismy razem. Moj facet z nia tanczyl, ja z nia i my razem. Popilismy troszke i zazcelismy rozmawiac o seksie. Opowiadalismy jak sie kochamy i ona zaczela siadac na moim chlopaku i mowila zebym ja opowiadala jak to robimy a ona bedzie pokazywac czy tak. Ogolnie bylo smiechu ale pozniej poszlismy do niej i najpierw kochalam sie z chlopakiem a pozniej moja kolezanka zaczela sie ze mna piescic. Podniecalo mnie to i zapragnelam czegos wiecej. W koncu mialam seks na zywo. Przez moment mialam wrazenie jakby o mnie zapomnieli calkowicie ale pozniej podniecila mnie ta swiadomosc. Kolejnego dnia ogolnie wszyscy sie glupio czuli ale wszystko zalatwila wspolna kapiel. Teraz sobie zyjemy w trojkaciku i czaasmi spotykamy i bawimy a czasami ja sama z nia... Jest fajnie :) Taki uklad jest najlepszy. Inne mnie obrzydzaja i sa oblesne. Mam taka fantazje aby kiedys moj facet sie spotkal sam na sam z nasza przyjaciolka ale jeszcze troszke brakuje mi odwagi by mu o tym powiedziec... ale kto wie? moze wkrotce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowy meski hipokryta -
Ciekawe dlaczego dla większości układ 2k+m wydaje się taki cudowny podczas gdy inny jest obleśny i nie do przyjęcia? Przecież 2m też potrafi być bardzo czułych wobec tej jednej. I teoretycznie dać jej 2x tyle przyjemności. Osobiście nie dopuściłbym 2 chłopa do swojej ukochanej żony (jak większość mężczyzn jestem tylko jednostronnie tolerancyjny ;-) ), ale dla niesparowanych poszukujących emocji dziewczyn taki uklad wydaje się ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie prawda
kolego wyzej! to nie prawda ze "wiekszosc"! tutaj znajdziesz tez topik, gdzie wszystkie panie pieja w zachwycie nad fantazja i realizacja 2m+k:) to kwestia nastawienia do seksu i wlasnych potrzeb. wiadomo ze nie kazdy ludzi szpinak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska mezatkaaa
Wkurza mnie cale to forum bo wszedzie wypisujecie bzdury. Po pierwsze - rozmiar fiuta nie ma znaczenia w takim sensie jak wam sie dzieci wydaje! Najlepszy jest ok 15 cm. Z wiekszym po prostu boli i caly nie wchodzi (tak nawet po porodzie! bez przesady tak swoja droga! Kobieta to nie detka! Nie robi sie z niej studnia. Jest luzniejsza ale dalej 15 cm to max jakie wchodzi - uwierzcie bo mam wiele kolezanek!). Te marzenia o 20 i 30 cm to bujdy prawiczkow. Kazda kobieta, ktora miala choc troche do czynienia z seksem wie, ze giganty zadaja bol. Chyba ze facet ciagle uwaza. Wpisujcie takze swoje opowiadania, marzenia, przygody! Nie czekajcie na nowe wpisy! Niech kazdy napisze swoje opowiadanie lub podzieli sie swoim doswiadczeniem! Niech inni poczuja i zobacza jak to jest! W chwili obecnej najmilej widziane sa opowiadania z serii 2 kobiety + facet, na drugim miejscu - zdradzajacy facet, pozniej czworokaty a pozniej to co wszedzie: trojkat z facetem albo zdrada... ale zaczynajmy kolejno - najpierw to czego wszedzie brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga4
jejku, mam nadzieje, ze to nie Tomek moj brat? To ty Tomaszku? chyba byn padla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak
mi marzy sie wlasnie trojkacik z mezem i jakas laseczka, ale.... nie mam odwagi... tzn juz cos z mezem rozmawialismy ze byloby fajnie i ja mysle ze byloby cudownie popiescic sie z kobietka tyle ze boje sie ze doszloby do pelnego zblizenia miedzy nimi, z jednej storny bym chciala to zobaczyc a jednak to bylaby w jakims stopniu zdrada i do tego za moim przyzwoleniem... jestesmy 5 lat po slubie, w lozku jest extra wiec pewnie te marzenia trojkatne zostana na razie w sferze fantazji a moze jak sie zacznie robic "rutynowo" to sprawdzimy co by bylo gdyby... pytanie do dziewczyn ktroe to zrobily - widzialam ze niektore z was mialy pretensje do partnera ze sie z ta trzecia zabawil tak a nie inaczej a jak jest z panami?? czy oni nie mieli pretensji o wasze orgazmy z nia?? mam nadzieje ze ktos odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuuppuupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel
a fantazje niech zostaną marzeniami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaaa
Też marzy Mi się taki trójkąt. Nie byłam w takiej sytuacji, ale jest to moim marzeniem. Mmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwa kobieta po 30
Tak naprawde to seks w trojkacie z kobieta to marzenie kazdej kobiety. Kazda kobieta pragnie dotykac innej i byc dotykana. Kazda kobieta pragnie aby jej mezczyzna sie temu przygladal. Rowniez wiele kobiet podnieca fakt (przynajmniej tak jest ze mna), ze zobaczy swojego mezczyzne jak kocha sie z inna - taki widok daje prawdziwego kopa! Ale na to trzeba byc w 90% zdecydowanym (w tymprzypadku nie da sie przemyslec i byc pewna na 100% - zobaczycie te co tego sprobuja - dopiero jak to wszystko zaczyna sie dziac to wtedy pojawiaja sie watpliwosci! Ale spokojnie - wyluzujcie i podniecajcie sie widokiem! Mezczyzna jest Wasz i to Ciebie kocha! Lepiej traktujcie ta kobiete jako wspolna... kochanke?). U nas to wygladalo tak, ze kilka lat szukalam kobiety do trojkata i w koncu... z jedna sie spotkalam. Kochalysmy sie wiele razy az w koncu zapoznalamja z moim mezem i teraz spotykamy sie czasami w trojkaciku. Ale za pierwszym razem kurwica mnie trafila. Ale kobieta zaraz sie mna zajela a on ja pompowal od tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie podoba taki pomysl
2k + maz to super uklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biseksualna kolezanka
ja kiedys dolaczylam do pewnej parki - takiej mlodszej ode mnie o jakis roczek czy dwa najpierw spotkalam sie z dziewczyna, pogadalysmy i prawie odrazu skonczylysmy w lozku. Kochalysmy sie wiele razy i bylo nam wspaniale. Postanowilysmy zrobic jej chlopakowi niespodzianke i kiedys ona sie z nim piescila i zwiazala go do lozka oraz zakryla oczy ale dosiadlam ja :) To byl super okres. Kochalismy sie tak wiele razy. Czasami robilismy jakas gierke ze np jedno patrzy i sie samo bawi - to byl szalony i wspanialy okres. Polecam - trojkaty 2 kobiety i mezczyzna sa najslodsze ale para musi byc zdecydowana zeby pozniej laska nie robila wyrzutow facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jakis czas temu
ja jakis czas temu spotkalam na czacie laske, ktora tak jak i ja szukala kobiety. Ona juz miala pewne doswiadczenie. Tak sobie rozmawialysmy i w koncu ona zaproponowala abysmy sie spotkaly. Zabawilysmy sie i bylo nawet ok. Pozniej mowila ze chcialaby aby jej kolega dolaczyl do nas. Zgodzilam sie i zaczal sie koszmar. Tzn bardzo nalegali zeby sie u nich spotkac (teraz wiem ze bym lezala w szpitalu). Zaprosilam ich do siebie i tyle mam ze sprzetu - wszystko zabrali. Tak wiec znajomosci owszem ale z internetem ostroznosci nigdy za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspanialy temat i prawdziwy
98% kobiet czuje sie bi 80% kobiet czuje sie na tyle bi, ze moglyby sprobowac zabaw z inna kobieta 70% kobiet potrafi sie przyznac do swojej biseksualnosci a AZ 65% kobiet odczuwa potrzebe dzielenia sie swoim facetem, podnieca je jak kocha sie przy nich z inna kobieta i chca mu same pokazac jak lubia inne panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruuk
Mam 35 lat, moja znajoma 20, szukamy dziewczyny do wspólnych pieszczot. Podnieca ją mysl o tym jak pieszczę inną, chce spróbować pieszczot z dziewczyną i ze mną. Może odezwie sie jakaś podlasianka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomii
Jestem w związku małżeńskim od 6 lat, mam 2 dzieci, jest nam w zwiazku rewelacyjnie, w seksie tez całkiem nieźle. Oczywiście mi jako facetowi układ 2k+m pasuje w 100 %, wydaje mi się,że tego pragnę. Ale to pewnie tak jak większość mężczyzn. Rozmawiałem kilkakrotnie o tym z żoną. Ona tez by chciała, chciała by spróbować. Ale Zawsze jest ale. Ale trzeba by było kogoś znaleźć, noi zostaje zawsze nić niepewności. Moja żona marzy o kontakcie z kobietą. Wie że tego chce, choć nie wie, jakby się zachowała, gdyby to miało mieć miejsce na prawdę. Tak przynajmniej mówi. Ja ze swojej strony będę jakoś powolutku dążył do spełnienia tego marzenia. Mam nadzieję, że kiedyś jakoś się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaaaaaaaaa
To nieprawda,że każda kobieta pragnie innej.........próbowałam trójkąta 2k+1m i 2m+1k i wcale nie podnieca mnie kobiece ciało!!! W 2k+1m podnieca mnie to że facet jest wniebowzięty, w 2m+1k to mnie jest wspaniale. Ale żeby zacząć takie zabawy para musi mieć całkowite do siebie zaufanie!!!! Trzeba odrzucić zazdrośc bo źle się o może skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooodnosze
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiedz o tych trojkatach
skad byla pani a skad mezczyzna jak sie zaczely obie zabawy gdzie byla niepewnosc wieksza, wstyd i przelamanie co robil partner co czulas z kobieta a co z mezczyzna czy oboje mieli takie same penisy? jakie? jak ci bylo no i co bylo pozniej ale najwazniejsze - jak sie czulas jak z innym a twoj patrzy i pozniej tamten dochodzi.. odrazu mu pozwolilas? rozmowa? nerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia podstepna jedza
Ja sobie obmyslilam pewien plan... On na pewno ucieszy mojego faceta bo ostatnio odkrylam pewna jego tajemnice :) Tylko potrzebuje do pomocy jakiejs kobiety. Plan jest taki, ze Ty uwiedziesz mojego faceta. Rozpocznie sie Wasz namietny romans. O wszystkim bedziesz mnie informowac na maila. Jak juz wszystko sie rozwinie, to ja sie niby z Toba kiedys zgadam na czacie i umowimy sie. Nastepnym razem powiesz mu, ze chcesz sie zabawic w trojkacie. Bo ostatnio poznalas pewna dziewczyne, z ktora juz od jakiegos czasu sie kochasz a teraz chcesz w takim ukladzie. Zaczniesz sie z nim bawic a ja bede w lazience - bede sie szykowac. Jak juz bedziecie sie kochac to ja dolacze i sie bardzo zzdiwie. Oczywiscie udam, ze nie wiedzialam o tym wszystkim i powiem, ze to nie moze tak byc. Zaproponujemy kare, ktorej mu teraz nie zdradzimy. Nastepnym razem zwiazemy go obie solidnie i a do pokoju przyjdzie facet, z ktorym bede sie kochala na jego oczach. Czy jest jakas kobieta albo para, ktora pomoze mi w realizacji tego planu? Jesli tak to prosze o kontakt na maila: kasia22_23 @ o2 . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam chętke na trójkącik.2K+M ale nie z moim panem. Chyba umarła bym z zazdrości gdyby ją całował dotykł a jeszcze kochał sie z nią!!!! Wolała bym dołaczyc do jakiejś pary jako ta trzecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zapraszamy do nas
odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi sie pomysl wyzej
ja chyba to samo zrobie mojemu tylko musze znalezc kolezanke - nawet juz mam jedna na mysli - on jej nie zna a on sie jej podoba wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×