Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka+Tomek

Chciałabym Zrobic To Z Moim Facetem I Inną Dziewczyną

Polecane posty

Gość ludwik71
Para z Poznania Ona 25 lat/160 cm brunetka On 30 lat/176 cm brunet zadbani, wykształceni i atrakcyjni poznamy i spotkamy sie z kobieta jestesmy debiutantami i takiej kobiety równiez szukamy pozdrawiamy AiP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to super ze takie cos jest
takie uklady sa najlepsze - para + kobieta Kobiety moga sobie czasami same zrobic dobrze, poplotkowac, zaprzyjaznic sie a faceta zabawic obie http://ootex.webpark.pl/forum.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlda parka ze slaska
mnie od zawsze podniecalo zeby moj facet kochal sie z inna do tego stopnia, ze pozwolilam mu sie spotykac z innymi tylko na seks kilka razy tak sie zabawil a ja za kazdym razem przezywalam ogromny orgazm. od roku mamy wspolna przyjaciolke i czasami kocham sie z nia sama a czasami robimy to we troje - jest super. polecam taki uklad - jest naprawde niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bisex 24
a ja od dawna czulam sie bi ale dopiero kilka dni temu mialam okazje sprobowac pieszczot z kolezanka. Razem z chlopakiem zrobilismy mala imprezke po ktorej ona u nas zostala. Spalismy w nocy ale moj chlopak zaczal sie do mnie dobierac. Zauwazylam ze ona wyczaila sprawe i usmiechala sie to nas chyba osmielilo. Zaczelismy sie przy niej kochac i wtedy ona odwazyla sie popiescic moje posladki jak ja swojego faceta dosiadalam. Zlapalam ja za piers i tak sie zaczelo. Ale najbardziej mnie podniecal moment jak ona na niego wsiadala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swieca
Pytanie do panow: czy jesli pragniecie widziec swoja partnerke jak kocha sie z inna kobieta,chcieli byscie zobaczyc jak robi to z innym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobisie niemam nic przeciw temu, wlaśnie się zastanawiamy kogo najpierw zaprosić do zabawy dziewczyne czy chłopaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz was poświęcę
święcona wodą iszatan od was odstąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluunia
Ja też tak chcialam i okazja pojawila się na wakacjach, ja bylam tą trzecią, niestety nie skończylo się to dla nas dobrze, seks owszem wspanialy, ja kochalam sie z jej mężem na jej oczach, on przeżywal chwile uniesienia ze mną , a w niej zrodzila się zazdrosć jej mąż zakochal sie we mnie, żonka mu zbrzydla i pomimo ,że zostali ze sobą, ciągle do mnie dzwoni i nazywa mnie milością swojego życia, ona o tym wie nie spotykamy się już, ja też do niego coś czuję , ale nie chcę niszczyć ich malżeństwa , bo mają dziecko osobiście uwazam ,żę za te piękne napojone seksem i milością noce musielismy drogo zaplacić, nie polecam nikomu, związek nigdy nie zostaje taki sam jak przed... nie wiem czy u kogoklowiek, kto próbowal tego typu zabaw sytuacja malżenska sie polepszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ze swą znajomą spotkaliśmy się z dziewczyną poznaną na czacie na pieszczoty. Było wspaniale i nic się nie rozsypało, bo widzieliśmy ją pierwszy i ostatni raz. Moja znajoma chce to powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jestescie tylko znajomymi
takie cos jest fajne ale jak sie nie jest malzenstwem i jeszcze sie nie wie nic co do swojego zwiazku gdy w gre wejda dosc powazne uczucia, obowiazki, perspektywa zycia wspolnego, dzieci to sprawy sie komplikuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście chorzy
wybaczcie ale to nie jest normalne, nie jestem w stanie zrozumiec, jak męzczyzna, ktory twierdzi, ze kocha swoja dziewczyne/zone, chce uprawiac sex na jej oczach z inna. Gdyby moj chlopak, czy maz mi cos takiego zaproponowal to powaznie zaczelabym sie zastanawiac nad sensem naszego zwiazku. Jest mi przykro na samą myśl, że moj facet też pewnie ma takie fantazje. Chyba jestem jakas inna bo dla to wszystko jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona para
taki uklad to jedyny zdrowy uklad kobieta moze spelnic swoje odwieczne fantazje kochania sie z inna kobieta, moze zobaczyc jak jej ukochany kocha sie z inna a to kazda podnieca, do tego zyskuje przyjaciolke i moze sie z nia sama kochaca gdy tamta sobie znajdzie faceta... no to albo koniec znajomosci albo czworokaciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa pantera
Ja nie rozumiem takiego układu? A nie byłabyś zazdrosna o swojego męszczyznę, że kocha się z innymi na twoich oczach? Dotyka, całuje, pieści? Sam fakt dzielenia się ukochaną osobą, jest dla mnie nie do pojęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa pantera
Z całą pewnością popieram, dwie wypowiedzi wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczani latami
taki uklad jest najlepszy ale obie strony musza byc na to zdecydowane i nie miec najmniejszych watpliwosci bo inaczej spotkania przeradzaja sie w koszmar a pozniej zostaje tylko niesmak i smutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię nudziaży
o ! jest moja ulubiona ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie nudziarzy..., Witaj moherowy berecie , Znów próbujesz wyzwiski wulgaryzmów? Mnie nie jest tak łatwo zirytować, tym bardziej jesli próbuje zrobić to ćwierć inteligent wyzwiskami, bo jak już napisałem wcześniej, nie współczuje Ci nawet niedorowoju kory mózgowej, która jest z pewnością mniej pofałdowana niż pierwotne zwoje nerwowe. Ale za to brak pofałdowania kory móżgowej nadrabiasz swym berecikiem. Uwiera berecik w główkę?, w sumie to chyba nie ma w co uwierać, bo wypowiedzi oparte na inwektywach charakteryzują pustaka. Człowiek inteligentny potrafi prowadzić rzeczową dyskusję nawet jesli jego poglądy są odmienne. Pustak potrafi tylko obrażać Choć może nie tak pusto, bo jednak kłuje coś, że zastępy moherków nie mogą kontrolować czyichś sypialni, a bardzo by chciały. Jeżeli potrafisz podjąć rzeczową dyskusję, to prosze,... jeśli nie... nie ośmieszaj się i nie dawaj poziomem swych wypowiedzi obrazu swej inteligencji. A tak nawiasem pisząc .... zmusza Cię ktoś byś zaglądał na to forum? Wiem, pewnie mama upuściła Cię na ziemię z kołyski na głowę, a może nie urósł Ci penisek, teraz dziewczyny śmieją się z Ciebie i musisz gdzieś wyładować swą frustracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yankees8o2.pl
Cześć Pablo jeśli byscie się zdecydowali na chłopaka to chętnie dołączę do was. Wszyscy tylko piszą o układach 2k+1m a co z układem 1k+2m. Czy na tym świecie nie ma takich osób. A i jeszcze jedno jeśli chcecie się przyłączyć do mnie i mojej znajomej to zapraszamy. yankees8@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielkaa
Ja też marzę o trójkącie. Bardzo podnieca mnie myśl o tym, że patrzę jak mój mąż pieprzy inną laskę. Chcę patrzeć jak im jest dobrze, jak przeżywają orgazm. Chcę też by kochał nas obie - na zmianę - raz w jednej raz w drugiej, tylko po jednym moocnym pchnięciu i zmiana dziurki. I wiecie co!! Moje marzenie spełni się w przyszłą sobotę!!!!!! Jesteśmy umówieni z jedną dziewczyną i myślę, że będzie super!!!! Wcale się nie boję, że to coś może popsuć nasz związek. Jesteśmy ze sobą trzynaście lat, przez ten czas ani razu się nie zawiedliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm......
nommmm a ja bym chcial to zrobic z 2 laskami najmniej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....uuupppp
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też szukamy jakiejś \"koleżanki\" (najchętniej niedeświadczonej w tej kwestii) . Jesteśmy z Warszawy, ja mam 24 lata, on 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam tak wasze wypowiedzi z czystej ciekawości. I wiecie co?? napawacie mnie obrzydzeniem:/:/:/ ja sama kiedyś rozmawiałam ze swoim facetem o tym ale on podaobie jak ja wykluczyłam taką możliwość. Kochamy sie, planujemy wspólne przyszłe życie i za nic w świecie nie chcemy sie sobą dzielić z nikim.On stwierdził że zgodziłby sie na taki układ(widomo) ale nasze plany o wspólnej przyszłości legły by w gruzach. Powiedział że nie potrafiłby być z kobietą która godzi sie na coś takiego,że jeżeli byłby to układ 2m+k to brzydziłby sie mnie później dotknąć.podobnie ja w uładzie odwrotnym (2k+m). Kto to lubi niech sie bawi, ja w życiu tego nie spróbuję.Dla mnie jest to obrzydliwe zezwierzęcenie:P Ale to jest tylko moja opinia na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego odrazu obrzydzeniem!! Mi sie cos takiego podoba i chetnei bym dołączyl do jakiejs parki!! Mam 25 lat 190cm wzrostu 91kg; brunet, oczy czarne mieszkam w Poznaniu Jezeli jest zainteresowana jakas parka lub pani to zaprawszam na mojego maila mlody25_81@o2.pl Moge podeslac jakies swoje foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna666
kobiety,a co robicie jak wasz mezczyzna sie zabawia wtedy z TA TRZECIA?? patrzycie? jestescie na boku? nie czujecie sie odepchniete? niepotrzebne bo wami sie teraz nikt nie zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, i czy jest chętna podlasianka na pieszczoty z parą 20/37 ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×