Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

Duszyczko ciesze sie ,ze powraca ci humor 🌻🌻🌻🌻człowiek sie uczy przez całe zycie ,a i tak głupim umrze:)ta myśl pasuje do mnie jak ulał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo sie ciesze ,bo myślałam,że bedzie gorzej;):classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakama...
Witajcie... Dawno mnie nie było...Ostatnie tygodnie były...straszne...I nie chodzi o moje "problemy" (o których pisałam). Te moje problemy to nic w porównaniu z tym co przeżyliśmy z rodziną. Teraz wszystko się prostuje, wraca do zdrowia ten, który spędził nam sen z powiek.. Oby to był już koniec problemów. Chcę spokoju... Czytałam, czytałam i nic nie rozumiem co tu u Was (nas?) się dzieje... Ale mam nadzieję, że pozostaniecie w niezmienionym składzie... Całuję wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zapłakana. ❤️ Najważniejsze, że wszystko się dobrze skończyło. A u nas było małe trzęsienie ziemi, ale już trwa naprawianie szkód. :) Jeszcze tylko Ojboli się nie odezwała, mam nadzieję, że u niej wszystko OK. Jutro pewno dopiero tu wejdzie ktoś, to miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojboli
Witajcie! Dawno mnie tu nie było i nic nie rozumiem? o co chodzi? Kto komu i dlaczego zrobił przykrość? NIe przypuszczałam, że nawet w takim "klubie" ludzie robią innym nieprzyjemne "numery". Mnie wasze rady bardzo pomagają i mimo iz wciąż jest źle, to "pacjent będzie żył", muszę tylko przejść długą rekonwalescencję. Pozdrawiam Was wiosennie i nutką optymizmu! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojboli to chyba nie tak jak myślisz, wszystko sie działo w dobrej wierze,ale sie pogmatwało ,coś sie wyjasniło (tak mysle i myśle ,ze wszyscy beda pisać jak dawniej ,tego bardzo bym chciała ,kto jest ZA?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojboli
Cześć! Nadal nie wiem o co chodzi. Ale dla mnie teraz najważniejsze, że w święta będę miała swoje dzieci obok siebie, bo starsze przyjężdża z zagranicy. To jest aktualnie temat, któremu poświecam czas. Nadal jest dupowato, bo mąż jest z kochanką, ale postanowiłam i ostaeczną decyzję o formie rozstania podejmę po swiętach, żeby nie psuć radości moich dzieci, za bardzo je kocham. Wierzę, że dam sobie radę. Mimo kłopotów cieszę się, że jest wiosna i niech wszyscy wszystko wyjaśnią, a potem będzie sympatycznie. Całusy dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolych swiat
wesolych swiat dla umarlam za zycia,ale spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojboli
Jeżeli komuś nie podoba sie Forum to nie nalezy tu zaglądać. Przecież to takie proste, nieżyczę sobie aby ktoś mnie obrażał. Proszę o kulturalny język, a nie jakieś chamskie zagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz będzie ten strajk, tylko napiszę parę słów do Ojboli. Cieszę się, ze wychodzisz z tego dołu, w jakim byłaś. Podjęcie jakiejkolwiek decyzji to połowa ciężaru mniej mimo wszystko. Spędzisz miłe chwile z dziećmi i inaczej trochę spojrzysz na świat. Na pewno bedzie lepiej! Boimy sie nowego, ale wszystko się pomału korzystnie dla Ciebie ułoży, zobaczysz! A co naszej pomarańczowej \"przyjaciółki\", po prostu nie czytaj tych wpisów, bo innej rady nie ma. Już to przerabiałyśmy na tym topiku wielokrotnie. Trzymaj się. Zapłakana 🌼 dla Ciebie! I nie płacz już tyle, nie warto!!! Wiosna się wlecze (bo tyrudno powiedzieć, że idzie!). Będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam Duszyczki zdrowych i wesołych Świąt. Spokoju, przemyśleń i odpoczynku. Oby nasze małe lub większy kłopoty odeszły chociaż na te dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam si-ę do życzeń, zdrowych, wesołych, spokojnych, a w poniedziałek również mokrych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Z okazji Swiat Wielkanocnych zycze wszystkiego tego, co z nieba pochodzi. By skrzydla wiary przykryly kamienie zwatpienia i uniosly serca ponad przemijanie. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę Wam życzyć radosnych Świąt Wielkiej Nocy, i oby ta radość przeniosła się na całe Wasze życie także i po Świętach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojboli
Kochani! Już od dawna nie było mi tak dobrze jak teraz, gdy mam swoje dzieci przy sobie. Naprawdę wiem, że mnie kochają i powiedziały mi że każdą moją decyzję popierają, żebym tylko tak nie przeżywała, bo ojciec nie jest tego wart. Święta przebiegają w bardzo miłej atmosferze. To magia moich dzieci! Pozdrawiam wszystkich z całego serca. Do miłego zobaczenia po świętach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego Alleluja!!! Duszyczko❤️ciesze sie,ze jesteś tu:) Ojboli radosna nowine niesiesz:) Wszystkich pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×