Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Hej Dziewczynki:) Alaa bardzo mi przykro,że teraz nie wyszło, ale bede trzymała za Ciebie mocno kciuki przez nastepny cykl. Ewma u mnie sytuacja z rodzicami jest chyba identyczna jak u Ciebie:) Ja dzisiaj rano dostałam @. Na samopoczucie nie narzekam, ale mogłoby być lepiej. Michelle mam nadzieje,że z rodzicami wszystko sie ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
Erka! witaj ja jestem przed spodziewanym okresem w tabelce mam zaznaczony 11 dzien po owulacji, jeszcze tak 1 z 2 dni do okresu- no gora 3 dni :) zobaczymy co bedzie bo juz niedlugo powinna sie pojawic @ :( dziekuje za kciukasy i slowa otuchy jestescie KOCHANE!!!!! ja po cichu licze ze za szybko ten test robilam ale nie spodziewam sie cudow :) [serce}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Czesc wszystkie moje kochane! Zauwazylam ze elll nie ma za czesto... no i Zorka cos nawala ;) Ja czekam na 24 lipca, na moje dni plodne!!! a jeszcze tyle dni! Jak samopoczucie dzisiaj dziewczyny, jak Wasze fasoleczki pod serduszkiem?! ...opiszcie co to za uczucie nosic malenstwo pod sercem :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Zauwazylam, ze w tabelce nie ma wszystkich dziewczyn. Jakbyscie mogly napisac "swoje dane" to bysmy uzupelnily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę dzisiaj do gina na 16:00.Ta kobitka przyjmowała poród jak ja się rodziłam,więc spodziewam się starej,wrednej baby.Jak będzie coś nie tak to zmieniam lekarza.Rodzice są załamani,ale nie dzidzią tylko tym,że tak szybko muszę stać się dorosłą,że nie będzie już beztroskiego życia,imprez itp.Sama sobie takie życie przecież wybrałam.Damz rade!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle jak sie czyta Twoje wpisy to sie tak przyjemnie robi,że jeszcze niedawno pisałaś o staraniach o dzidzie, a teraz juz nosisz swoją fasolke pod serduchem:) Vanilia84-Zora faktycznie sie już chwile u nas nie pojawia, ale pewnie cieszy sie Mężusiem i dzidzią, a Ell chyba miała od dziś zacząć staż z tego co pamiętam, ale nie jestem pewna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Mchelle nie martw sie rodzicami, przejdzie im i nie beda juz sobie wyobrazaly innej sytuacji! Zdaj nam tutaj relacje z wizyty u gina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke w szoku
co tutaj czytam! tak mlode osobki pragna miec dziecko?! ...to piekne, zazdroszcze wam, bo ja pomimo mojego wieku 26lat nie mam instynktu macierzynskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że im przejdzie,ale trzeba przeżyć z nimi do tego czasu.Instynkt macierzyński dopada kobitki w różnym wieku.Niektóre nie mają go wcale.Orientujecie się może czy jeśli będzie coś widać to dostanę pierwsze zdjęcie USG???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Jesli bedzie widac malenstwo to dostaniesz zdjatko na bank!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadieję,że będzie widać już moją kruszynkę.Nie mogę się doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! jak to jest z tymi zdjeciami? powaznie jak juz widac maluszka to dostaje sie takie? u lekarza w przychodni tez czy tylko prywatnie? bo ja to sie w ogole nie orientuje, slyszalam cos, ze nawet dostaje sie kasete, czy plyte z usg, ale dokladnie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pytam bo rano bylam u gina, juz trzeciego z koleji i strasznie mi sie spodobal, chyba przy nim zostane, bardzo sympatyczny i zalatwil mi ze na usg moge isc juz dzisiaj o 15.00, a normalnie to trzeba czekac 2-3tyg napisal na skierowaniu taka adnotacje, ze pilne i trzeba koniecznie dzisiaj zrobic:) i w ogole to byla pierwsza wizyta a on juz mi kazal jakas ankiete wypelniac, zeby polozna srodowiskowa wybrac, a w piatek (ten najblizszy:)) kazal mi przyjsc i zalozy juz karte ciazy:) tak mi sie az milo zrobilo, ze sie tak tym zajal i jeszxcze taki byl sympatyczny wczesniejsi kazali przychodzic dopiero po 2/3 tygodniach, a ostatnio jeden lekarz powiedzial, zebym przyszla w sierpniu, bo on idzie na urlop i moze wtedy zalozymy karte ciazy takze teraz to az mi sie humor poprawil w koncu ktos sie mna zajmie, a z ojcem dziecka wczoraj sie rozstalam:( ale dzis zaczynam wierzyc, ze bedzie dobrze, a jeszcze jak czytam wasze wypowiedzi, takie optymistyczne to juz calkiem na serduch lekko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erka będzie wszystko dobrze,jesteśmy z Tobą.Fajnie,że trafiłaś na dobrego lekarza.Przez babkę,do której idę mogłam się nie urodzić.Nie chciałła się zgodzić na cesarkę.Jakaś kobieta wskoczyła na moją mamę i zaczęła pchać jej brzuch,chciała mnie wypchnąć.Mama mówi,że nigdy nic gorszego nie przeżyła.Wolałabym iść do faceta,bo podobno są milsi i delikatniejsi w tych sprawach.Zobaczę po dzisiejszej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elll
czesc,wpadlam tlyko na chwile,zaczelam od dzis tsaz,jest super,towarzytswo dalej to smao,wiec lepiej sie czuje,zanjac wszystkihc:)a pzoa tmy zagladam rzadko bo mam rmeonty na nowym mieskzaniu,zaraz wlasnei tam lece,przyjdzie facet pomierzyc rolety i mebelki tez dzis przywoza:)Michelle nie lam sie,to naturlana pierwsza reakcja,pewnie sie troche obawiaja,jutor ide do gina na sug z rana,dopiero na 13 do pracy,mam nadzieje,ze zobacze serduskzo,wkoncu 10tydz prawei leci,zajrze tu pozniej❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle powiem Ci szczerze i z wlasnego doswiadczenia, ze faceci sa lepsi, bylam juz chyba u 9 lekarzy (jak bylam mlodsza mialam problemy z okresem i czesto zmienialam ginekologow) i naprawde ja mam do nich wieksze zaufanie a poza tym tak jak sama napisalas sa delikatniejsi i bardziej dyskretni:) Aha! zapomnialabym o najwazniejszym! wlasnie wrocilam z usg:) 8 TYDZIEN!!! i wszystko w porzadku! bardzo sie ciesze, balam sie, ze za duzo stresu, ktory ostatnio mnie nie opuszczal moze zaszkodzic malenstwu, ale jest ok:) wyjezdzam dzis na pare dni za miasto na dzialke, musze roche odpoczac:) a z ojcem dziecka umowilam sie na wieczor, moze w koncu poszedl po rozum do glowy i siei dogadamy, po wczorajszym rozstaniu dziwnie sie czuje:( ale napewno jakos to bedzie, chcbym miala wychowywac je sama:):):):) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny -ja też dawno sie nie odzywałam, bo jakos ciągle mam coś do zrobienia i czasu brak... :( Fajnie, że topik troche odżył -tak mi się wydaje przynajmniej. U mnie bez zmian, chociaż przez ten weekend powiedziałam sobie DOŚĆ -już nie będe sie tak przejmować -co ma być to będzie :) Z drugiej strony to nie takie proste bo ciągle czekam... pozdrówki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od gina!!!!!!!!!!!!!! 5 tydzień!!!!!!!!!!Kazała mi brać folik i dała skierowanie na badanie krwi.Powiedziała,że wszystko jest oki.Byłam w szoku,bo kobitka była bardzo sympatyczna,uśmiechnięta.Mówiła,że tym plamieniem nie mam się co martwić,że to normalne w czasie kiedy powinien być @.Gdyby jednak było krwawienie to jak najszybciej do szpitala.Świetna kobita.Odrazu poleciałam do mojego micha,ale tylko na dwie minutki,bo byłam z siostrą.Jak weszłam do domu to tata:I co??? Kiwnęłam głową,a on już się słowem nie odezwał.Jest mi przykro,bo obwinia siebie niewiadomo z jakiej przyczyny.Mimo wszystko jestem happy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą dzwoniła do mnie mama.Nie była zbyt zadowolona jak jej powiedziałam,wręcz przeciwnie :-( Skąd ja wezmę tyle siły????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle wszyscy mówią,że na początku jest ciężko, ale potem wszystko sie ułkłada.Rodzice podenerwują sie przez pierwsze 2 tygodnie i minie im. Teraz tak sie zachwoują, bo są na pewno bardzo zaskoczeni. Trzymam kciuki,żeby wszystko sie ułożyło. Nie stresuj sie tym-masz kochającego chłopaka, bedziesz miała dzidzie:) Tylko żyć, a nie sie zamartwiać:) Zresztą sama wiesz, że to nie jest jakaś tam wpadka, tylko Twoja przemyslana decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym iść do mojego micha a nie mogę.Codziennie przez jakiś czas będą rozmowy,więc nie będziemy się zbyt często widzieć.Mógłby już minąć z miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Co tak cichutko dziewczyny... ja sie teraz troszke nudze, czekam na mojego misia. Mielismy isc na spacerek ale jakos podbrzusze mnie pobolewa... Kochalismy sie dzisiaj chociaz to nie dni plodne... chociaz kto wie moze cos tam sie dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....1miesiąc…...marzec 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......2miesiac…....luty 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19....Bydgoszcz.....3cykl…....@20.07.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.....?.........?..........?..........?.........? 11.Elunia_K.....?.........?.........?.........?......? 12.Ksi......?........?.........?.........?........? Uzupelnijcie dzieczyny tabelke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michelle berna ma racje twoi rodzice sa na razie w szoku dlatego tak reaguja. dla nich to na pewno tez jest trudna sytuacja, ale uwierz mi jak juz oswoja sie z mysla, ze zostana dziadkami to zmienia swoje nastawienie. musisz byc silna (chociaz wiem, ze to trudne) i pamietaj, ze po burzy zawsze przychodzi slonce. bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erka musisz czuc sie strasznie z tym, ze twoj chlopak cie zostawil naprawde bardzo mocno ci wspolczuje. ale moze jeszcze nie wszystko stracone, moze jakos sie dogadacie- bede 3mac kciukasy za ciebie :) alaa nic sie nie martw jeszcze wszystko jest mozliwe i ta paskudna @ nie przyjdzie ;) oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia84 jestem z Tobą -widze że obydwie czekamy aż sie ... nie pojawi :) Ja obiecałam sobie że odpuszczam i co ma byc to będzie ale jak juz pisałam wcześniej -to nie takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle trzymaj sie! będzie dobrze -może i ja nie bylam w takiej sytuacji ale wiem, że wkońcu wszystko sie ułoży, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×