Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość matitka
No dzisiaj to chyba pierwszy raz się odzywam. U mnie chyba @-piszonek się szykuje ale poczekamy zobaczymy. Jutro idę sobie na koncert z moim słońcem. Któraś pisała o poronieniu i napewno bym nie życzyła tego nigdy najgorszemu wrogowi. Ja ostatnio poznałam dziewczyne, która w wieku 17 lat zaszła w ciażę i zaraz jak się dowiedziała poroniła, mimo ze minelo od tej pory 4 miesiace nie radzi sobie z tym. Chlopak ja porzucil, mama nie wie, ze byla w ciazy i ja daje jej jakies wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matitka fajnie,że zajrzałaś.Idę zaraz do mojego przyszłego mężulka.Będziemy rozmawiać z jego rodzicami o weselisku.Już nie mogę się doczekać.Chcemy skromne wesele,ale nie wiem czy da się radę,bo najbliższej rodziny to u mnie jest 70 osób,u micha trochę mniej.Rodzice mieli dużo rodzeństwa :-) Tak więc jest o czym dyskutować.JUż chce mi się spać.Mam nadzieję,że nie będę taka zmęczona przez te wszystkie miesiące.Pozdrawiam was wszystkie.Do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy podczas owulacji boli jajnik. Mnie lewy boli tak strasznie,że już nie mogę wytrzymać. Może mam owu,a w czoraj wieczorem ok23 się porządnie poprzytulaliśmy. Ale to nie możliwe,aby w 7 dniu była juz owulacja. No niewiem,a nigdzie nic nie moge znaleść. Ide spać wieczorem zajrz i trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) Elunia_K szukałam też jakiś wiadomości na necie o płodności po odstawieniu tabsów, ale niestety nic konkretnego nie znalazłam:(Spytaj Ell jak bedzie, bo z tego co pamietam to pisała,że brała tabsy przez 5 lat i w 3 miesiące po odstawieniu zafasolkowała(o ile mnie pamięć nie myli):). Michelle no to super,że rodzice Twojego Micha i Twoi już powoli oswoili sie z myślą,ze bedą dziadkami:) Alaa zgadzam sie z Tobą w 100% i podpisuje pod tym co napisałaś, do \"życzliwych\" nam kolezanek. Ja Dziewczyny zmykam i dzisiaj mnie już pewnie nie bedzie. Zaraz przyjeżdża moje Kochanie i szykujemy sie na rozmowe z rodzicami o szwajcarii.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Do Elunia_K: Z tego co wiem, to po tabsach płodność jest większa i można od razu zachodzić w ciążę, ale wtedy jest duża szansa na ciążę mnogą, tak więc lepiej jest odczekać okres ok. 3 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
A jeśli chodzi o owulację to zależy jak długie masz cykle. Jeśli są one krótkie to może wystąpić wcześniej.Chociaż wydaje mi się, że 7 dzień to za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam na tabsach 24dni,a teraz to nie wiem. W tamtym cyklu tego nie miałam i też mi się nie wydaje,aby to była owulacja. Nigdy mnie nie bolała. To musi być od odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Po tabsach musi się cykl uregulować. A może to rzeczywiście była owu. Życzę powodzenia. 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matitka
Możesz mieć owu ale też nie musisz Elunia K. Ja po odstawieniu tabsów w poprzednią ciążę zaszłam w 6 cyklu, kiedy wogole nie myślałam o ciąży. Wiecie co ale w tej naszej psychice cos jest, jak bardzo pragnelam to co miesiac byla @ a jak przestalam o tym myslec to przyszla. Najlepiej sie rozluznic i poczac dzidziusia z milosci,a nie ze mam owu to musi byc teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matitak,a ile Ty masz lat? 18 nie?a ta Twoja pierwsza była planowana czy wpadka? jajnik mniej boli,a na papieże miałam małe ilości białego śluzu i był nawet lepki,ale napewno nie był wodny. tylko było Go bardzo malutko. Ale nie myślę jeszcze tak intensywnie o tym wszystkim,bo do połowy sierpnia nie wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matitka
Planowana była dlatego nie zabezpieczalismy sie, a jak juz do niej doszlo to zwlekalam z testem az do 8 tygodnia ciazy. Jak poszlam do ginka to juz widzialam malego czlowieczka. Mam 18 lat, skonczone. Sluzik w dni plodne wyglada jak bialko jaja kurzego. Elunia K do tego wszystkiego mozesz sobie mierzyc temperature i bedziesz wiedziala miej wiecej kiedy jest owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku co tu sie dzieje:( do wszystkich wulgarnych wypowiedzi,pewnie twoja matka tez byla za mloda na macierzysntwo,widac to po twoim poziomie inteligencji,chyba nie tak chciala cie wychowac,a tak poza tym mzoe przezuc sie na erotyczny i tam sie wyzyj,bo widocznie czegos ci brakuje kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka................
Klaudia pozdrówki dla Ciebie. Zostałam wyzwana więc oddaje koleżance jej słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Ja jestem. Elunia_K a ty chciałabyś być już teraz w ciąży, bo o ile dobrze pamiętam to miałaś planować od października, chyba, że coś pomyliłam. Ciekawa jestem jak tam rozmowa Michelli o weselu i Berny o wyjeździe do Szwajcarii.A swoją drogą Szwajcaria to piękny kraj, choć byłam tam tylko przejazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było rozmowy,bo jego rodzinka wróci późno(samochód im się zepsuł po drodze).Nie mogę być u niego długo,bo ostatni autobus mam o 22:20.Pojadę jutro znowu.Ciekawe czy puszczą ją do tej Szwajcari czy nie.Mam nadzieję,że tak,bo bardzo tego chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było jakby zostały usunięte też wcześniejsze wypowiedzi,ale co tam.Ważne,że tych najgorszych nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak najbardziej teraz jeśli to co dziś jest jest owulacją. Ale jeśli okazę się w sierpniu,ze nie to czekamy do paździenika. A dokładnie to ten cykl, sierpniowy cykl i we wrześniu czy na początku października bo niewiem jak to wypadnie starania:) Też bym chciała tam pojechać, bo słyszałam,że to piękny kraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka................
no tak JAK ONE MI UBLIŻAJĄ JEST DOBRZE. JA ZOSTAŁAM PRZEZ NIE 1 NAZWANA BRZYDKO ODDAŁAM IM NA CO ZASŁUGIWAŁY.DLA MNIE SĄ ZEREM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka................
ZOSTAŁAM TU NIEŁADNIE POTRAKTOWANA tu są same dla mnie smieciugi więc żegnam bo tu za niski dla mnie poziom,do widzenia-brzydzę się takim zwięrzętami jak tu ZOSTAŁAM TU OBRAŻONA I SIĘ OBRAŻAM .WYCHODZĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak nawiasem to \"konefffkaa\" zalozyla topik na dyskusji pt. \" Nie umiem tanczyc\" ...czy jakos tak. Dziewczyny chodzmy sie teraz z niej tam posmiac, tak jak ona wczesniej z nas! Ksiezniczka-----> juz po samym nicku widac ze masz kompleksy ktore sobie rekompensujesz nazywajac siebie ksiezniczka. Do widzenia pani. Nikt cie tu nie chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można pisać,że ma się pretensje,że zostało się obrażonym skoro samemu zaczęło się rozmowę od obrażania???Nigdy już nie skomentuję takiego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka................
Vanilia84 NIEZŁĄ MIAŁĄM POLEWKĘ jakżeś z Anglii wróciła bez roboty "bo dla was nie było" ludzi bez szkoły nie ma pracy w Angllii .To szanujący się kraj jak dla kogoś nie ma roboty jest zerem-to znaczy to! PODAM TO MODERATORCE ZE SIE CHCESZ SMIAC Z DZIEWCZYNY CO TANCZYC NIE UMIE nie kazdy umie tańczyć -ty tak- w łózku chyba ------to niepoważne by się z niej śmiać a twoj nik swiadczy o zapachu wanilii czyli,ze śmierdzisz ps ========================= PANII MODERATORKO!!!!!!!!! ZOSTAŁAM TU JAKO 1 NAZWANA DZIWKĄ I SIĘ BARDZO ZDENERWOWAŁAM-PROSZĘ MNIE ZROZUMIEĆ JA ICH NIE WYZWAŁAM 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam,ale nic jej nie napiszę,bo nie mampewności,że to ta sama osoba.Nik może być ten sam,ale osoba inna,a nie chę nikogo bezpodstawnie obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka................
Vanilia84 nie pisz mi dziecko ze mnie tu nikt nie chce bo ciebie tu nikt nie chce nawet cie w Anglii nie chceli-mówi to za siebie. Mnie tu chcą jestem internautką Kafeterii- Kafeteria mnie chce p.s naprawdę nie rozumiem jak w Anglii mogło nie być pracy phi no jak dla kogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczka przestańmy już z tymi niemiłymi słowami,bo nawzajem psujemy sobie humory.My Ciebie nie będziemy obrażać to Ty nam też daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×