Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vega 07

POWIESC PAULINY SIMONS JEZDZIEC MIEDZIANY KTO CZYTAL?

Polecane posty

Gość vega07
Wymarlo tu czy co ? odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gut gerl
NIE WYWIALO:0 ja jestem po ksiazce WIELKA KSIEGA ANILOW i bardzo mi sie spodobala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opis \"Tatiany i Aleksandra\" przedstawia bardzo podobną historię do \"Jeźdźca Miedzianego\", autorko, to jest druga część Jeźdźca? zastanawiam się czy kupić, powiem szczerze, że oczekiwałam dalszych losów Tatiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega07
Witam cie impreska . No pewnie ze Tatiana i Aleksander to druga czesc Jezdzica miedzianego . Warto te ksiazke przeczytac .Jest rownie cudowna .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramentowe serce
Cześć Vega! Przepraszam że tyle czasu się nie odzywalam ale mialam kilka ważnych egzaminów a teraz internet mi nie działa i mam dostęp tylko w pracy. Przeczytałam nareszcie drugą część i jednak miałaś rację jest też super!!! Choć mimo wszystko to już nie to samo. Myślałam nad tym kto może zagrać Aleksa i jak narazie wymyśliłam że Deląg może być nie zły w tej roli ale to nie jest jeszcze moje ostateczne zdanie cały czas myślę o tym. A Ty kogo byś wybrała???? Było mi dość przykro jak przeczytam opinie że namawiałyśmy do przeczytania tej książki a ona tak naprawdę jest kiepska. Przecież nikogo nie zmuszałyśmy do kupowania czy czytania. Każdy ma prawo do swoiego gustu i zdania. Nam się podobało i nie powinny mieć do nas o to pretensji. Teraz biorę się za czytanie innych książek Paulliny Simons mam nadzieje ze są równie dobre. Nareszcie mam trochę czasu na czytanie :) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega 07
Strasznie sie ciesze ze sie odezwalas . Myslalam ze zapomnialas o tym naszym topiku ,Ale wiem ze sie uczysz i niemasz za wiele czasu . Teraz czekam co napiszesz jak przeczytasz kolejna ksiazke Pauliny Simons .Musisz mi koniecznie napisac jaka jest bo w sierpniu jade do Polski to kupie co sie da .Pytalas mnie czy Dylag moglby byc troche tak ale to nie to .Ja caly czas szukam w myslach i naprawde niewiem .Ale w myslach widze jak wyglada . Co do tych wypowiedzi to masz racie nikomu zesmy nie kazaly czytac tych ksiazek . Zdenerwowalo mnie tez to ze ktoras napisala ze to zwykle romansidlo a to jest nieprawda . Ta ksiazka jest swietnie napisana i z wielkim rozmachem .A poza tym to nie tylko romans ale i historia zreszta bardzo dramatyczna .Tak wiec czekam na twoja odpowiedz i gratuluje zdanych egzaminow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramentowe serce
Cześć!!Jutro się dowiem czy zdałam ten najważniejszy ale mam nadzieje, że tak..."Jeździec miedziany" ne jest romansidłem bardzo dużo w tej książce historii a już zwłaszcza opis zycia codziennego zwykłych ludzi którym przyszło żyć w bardzo ciężkich czasach . Dużo można się dowiedzieć, nauczyć ...Niestety nie będę zbyt miła w stosunku do pani Paulliny Simons ale chyba tylko "Jeździec..."jej się udał. Narazie przeczytałam "Jedenaście Godzinin" i jestem zawiedziona. Może książka sama w sobie nie jest aż taka beznadziejna ale czytana po "Jeźdźcu..."już wypada bardzo blado:( Mam jeszcze "Tully" i trzymam się nadzieji że choć to jest lepsze. W jakim mieście będziesz jak przyjedziesz do Polski? Jeżeli wolno spytać... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana zona
Czesc atrametowe serce .No to sie zaeiodlam tym co napiaslas ale tak jak ty licze na Tulli podobno to jest dobre .Pytalas do jakiego miasta jade a wiec na slask dokladnie kolo Gliwic . N iemoge sie doczekac bo mamy tam wielu przyjaciol i chyba pojedziemy na kilka dni do Zakopanego . A ty jakie maz plany na wakacie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega07
Przepraszam podalam zly pseudonim ale to ja vega 07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega07
Atrametowe serce co u ciebie .Jak tam egzaminy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramentowe serce
Cześć przepraszam ale jeszcze przez tydzień nie będę miała dostępu do netu to nie mogę pisać na bieżąco.U mnie Ok zdalam na 4. Narazie siedze w domu i nadrabiam zaległości lekturowe wszystko opiszę jak będę już miała net bo narazie na moment tylko od koleżanki.Nie gniewaj się.Pozdrawiam!!! P.S Napisz co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega 07
Czesc Ateametowe serce . Gratuluje zdanego egzaminu .Jesli to nie tajemnica to napisz co studiujesz .Swoja droga to dziwne piszemy w tym topiku juz dlugo a nic o sobie nie wiemy . Jesli ci to nie przeszkadza to napisz cos o sobie .Wiesz podoba mi sie styl pisania w tym topiku ma specyficzny nastroj moze dlatego ze chyba jestesmy podobne do siebie i odbieramy na tych samych falach .A wiec czekam na odpowiedz i przepraszam jesli nieodpowiada ci propozycia jaka ci zasugerowalam . pozdrawiam vega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramentowe serce
Cześć Vega!!! Nareszcie mam dostęp do netu!!!! Nawet nie wiedzialam że będzie mi tego brakować, kiedyś mialam to za zbędny diabelski wynalazek ale jednak on się przydaje :) Mi też bardzo fajnie się z Tobą rozmawia i bardzo chętnie o sobie napiszę, ale może trochę bardziej prywatnie. Napisalam mój adres meilowy to napisz do mnie bardzo chetnie odpiszę. Mam nadzieje że będziesz chciala ze mną korespondować. Studiuje bibliotekoznastwo :) Ostatno mialam 2 tygodnie urlopu i trochę nadrobiłam zaleglości książkowe. Mialaś rację "Tully"jest całkiem fajna. W bibliotece w Wawie znalazlam "czerwone liście" niestety były wypożyczone ale poprosiłam o odlożenie i może już niedługo przeczytam ostatnią brakującą. Wlaśnie skończylam czytać "Dom sióstr" jak przyjedziesz i ją gdzieś spotkasz to przejrzyj może Ci się spodoba bo mi się dobrze czytało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jeździec Miedziany\" to wspaniała książka. Szkoda, że większość ludzi jest jak Dimitrij i Dasza a mniejszość jak Tatiana i Aleksander, mała, malutka, drobniutka mniejszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czytałam \"jeźdżca miedzianego\"i jestm pod wilekim wrażeniem. Nie wiedziałam, że jest druga część. Koniecznie muszę się rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramentowe serce
Łukasz niestety masz rację. Cały ten świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramentowe serce
Caly ten świat jest jakiś dziwny a ludzie gonią za forsą i nie patrzą na nic i na nikogo obok siebie.To jest okropne. Całe szczęście miałam w życiu szansę poznać kilka cudownych osób i się z nimi zaprzyjaźnić. A na tym forum też jest sporo osób z którymi można jakoś normalnie porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega07
Czesc ateametowe serce widze ze namy nowych ktorzy sa pod wrazeniem jak my .Wiesz mysle ze trzeba byc wrazliwym czlowiekiem zeby Jezdziec Miedziany stal sie kultem jak bylo w naszym przypadku . Wyslalam ci maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli któraś z osób jest zainteresowana sprzedażą książki \"Tatiana i Aleksander\" proszę o kontakt meg02@op.pl lub skype: megi020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega07
Wiecie co podobno ma byc trzecia czesc Jezdzca Miedzianego co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sin sin
3 część już powstała. Tylko jest w j. angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wlasnie
czytam ta ksiazke i strasznie mi sie podoba pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny własnie skończyłam tatiane i aleksandra i juz nie moge sie 3 czesci doczekac. Mam nadzieje ze to nie jakis zart. Moze polecicie mi jakas ksiazke w podobnym klimacie??? z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega07
Ale sie ciesze ze to prawda i jest molja ukochana ksiazka tylko czy bedzie w jezyku polskim ? i czy to niejest jakas sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramentowe serce
Vega ja też mam nadzieję że będzie po polsku bo jak nie to maly problem chć i tak chyba nawet jak bym mialaczytać ze słownikiem to bym czytała. Choć myślę że skoro tłumaczyli dwa tomy to i trzeci też , tylko to może potrwać, Tak jak Harry Poter Fani na polskie tłumaczenie muszą czekać 7 miesięcy. I akurat z tłumaczeniem Harrego to się starają bo dużo osób na nie czeka a jak będzie z bądź co bądź (niestety) mniej popularną książką, strach myśleć że przydzie na może jeszcze jakiś rok czekać :(((( Spineczko dawno Cię niebyło ale bardzo mnie cieszy że zdobyłaś drugą część i też Ci się podobało.Co do plecenia innych książek to wcześniej pisałam o "Petersburskim romansie" to możesz na to spojrzeć. Teraz zaczełam czytać"Nie ponaglaj rzeki" i też wydaje się całkiem fajna lub coś Nicolasa Sparksa ja bardzo lubię jego książki np."Jesienna milość", "Pamiętnik". Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tully
Ta ksiazka jest zupełnie inna niz "Jezdziec miedziany",ktory swoja droga,zapadl mi w pamiec i to bardzo."Tully" jest...po pierwsze historia osadzona we wspolczesnych czasach,a glownej bohaterce daleko do doskonalej Tatiany...a jej ukochanemu do Aleksandra...takze uczucie,ktore ich polaczylo,jest miloscia trudniejsza i ... nie zdradze zakonczenia:)dlatego ja goraco polecam,choc jest zupelnie odmienna od tej,dla ktorej powstal ten topic:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tully
PS.Ja takze pamietam do dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *IZA*
WITAM:)ja jestem w trakcie czytania Tatiany i Aleksandra,zabrałam sie do tego zaraz po skończeniu jeźdzca miedzianego. Bardzo mi sie poobają obydwie części,nie moge sie od niej oderwac,i juz czekam na kontynuacje .SĄ ŚWIETNE!!!polecam ją każdemu. pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega07
To bardzo stary popik . Przetrwal chyba tylko dzieki mnie i atrametowe serce . Ale pisze coraz wiecej ludzi to bardzo fajnie . No a jezdziec Miedziany ? to naprawdw cos niezwyklego . Zaczelam ja czytac jeszcze raz . Tuli napisz cos o tej ksiazce wiecej . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega07
Piszcie bo ucieknie nam topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×