Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

co do plynu to ja znalazlam tylko tyle: Panie Doktorze mam jeszcze pytanie odnośnie płynu po pękniętym pęcherzyku. Mianowicie interesuje mnie jak długo ten płyn się utrzymuje? Czy po jakimś czasie zanika? Dziękuję za poświęcony czas Szanowna Pani Tak wchłania się ale to sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. a Ty pewnie przyjęłaś ze u Ciebie się ten płyn na pewno wchłania dłużej i że miałas owulacje 3 maja i już testy powinny wyjść pozytywnie, co? ;) Dopóki nie ma @ jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti test sprawdza sie do okreslonego czasu na tescie - pożniej wynik jest juz nieadekwatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa wiem dlatego moj M tak mnie rozbawił. slonce usmialam sie. ok, wiec nic wiecej nie szukam na necie tylko czekam... psioszka a co u Ciebie, lecisz jutro na bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja jutro idę na bete- mam 33dc i nie ma co czekać, bo tym testom to ja już nie wierzę:) @ dalej brak i jej objawów tym bardziej. Trzymam kciukasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja od rana wisze na forum i czekam na wieści od Ciebie Psioszka :) Moja mama codziennie chodzi na nabożeństwa majowe i się modli w mojej intencji to ją poproszę żeby pomodliła się w waszej intencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka wydawało mi się że 18 maja pisała że masz 29 dc. dlatego myślałam że mamy tak samo. a wychodzi że ty jesteś o dwa dni do przodu :) trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle policzyłam przez tą dziwną @ w poprzednim cyklu i teraz dokładnie analizowałam i jutro mam 33dc, więc wyruszam na bete, bo test robiłam w 27dc i nic,a @ dalej nie mam...Znając życie to pewnie znowu nie przyjdzie przez to PCO i trzeba będzie wywoływać luteiną i od nowa zaś...A z drugiej str jak ma tak być to niech będzie, może jeszcze w czerwcu uda mi się położyć do szpitala wtedy na tą kauteryzację.., Słońce módl się za nas i Twoja mama też. Ja nie praktykuje zbyt często,ale rozmawiam z tym u góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliaRosa
justynka my staramy się 2,5 roku, pół roku temu miałam ciążę pozamaciczną w jajowodzie szybka ewakuacja no i brzuch rozcięty strasznie żle mi się to goiło, ale teraz jest już dobrze czasami mnie boli to miejsce, mąz nie robił jeszcze badan nasienia bo poprzedni gin nie widział takiej potrzeby, ale teraz jedzie jez zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Beti i psioszka czekam na dobre wiadomości:-) Lilla wydaje mi się że wyniki nasienia to podstawa :-) Mnie piersi bolą jak na @ ale mam dopier 21 d.c. Może przyjdzie szybciej, w sumie to bym chciała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia a jak u Ciebie, powtórzyłaś test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Hej dziewczynki ! Mnie głowa boli od niedzieli, od dzisiaj przestały boleć piersi, 32dc @ nadal brak, testu jeszcze nie powtórzyłam. Trzymam kciuki za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia to może poleć na betę?? Ja bym chyba umarła z ciekawości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Narazie zrobię test jeśli dzisiaj @ nie przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Cisza dzisiaj, a ja jestem taka ciekawa co u Was słychać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
No właśnie, psioszka miała iść na betę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
A tak wogóle to wydaje mi się, że włosy mniej mi się przetłuszczają myślę, że sprawił to bromergon bo obniżył mi prolaktynę ;) Normalnie jak myłam rano to wieczorem już takie nieprzyjemnie tłuste, a teraz umyłam w sobotę rano i doiero w niedzielę wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczynki,że o mnie mówicie. Więc się melduję- muszę trochę ogarnąć w domu,bo mam wenę na sprzątanie i szkoda jej zmarnować:), jak się obrobię to pójdę na bete- u mnie labo czynne 24h i wynik po 2h ,więc nie ma problemu. A jak nie to jutro polecę. Na pewno dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Dziewczyny podziwiam Was, bo ja bym już pewnie na Waszym miejscu pobiegła na bete albo po test :-) Ja nie lubię żyć w niepewności:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Sobię przejżałam mój kalendarzyk i tak w styczniu miałam cykl 33, luty 28, marzec 31, kwiecien 32 ;) tak więc same widzicie jaka jestem nieregularna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
No Asia ale to już Q powinna być, pewnie nie przyjdzie wcale :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Miało być @:-) Ja też spojrzałam w kalendarzyk i moje cykle się wahały między 26 a 40 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No super by było :) Zastanawia mnie dlaczego przestały boleć mnie piersi, a przestawały zawsze jak dostawałam @. A tak od rana piersi nie bolą i @ nadal nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
Hej dziewczyny :) u mnie @ sie rozkreca, malpa przyszla planowo wczoraj, jak w zegarku, ale to dlatego, ze luteine biore, po niej nigdy sie nie spoznia :) mam pytanie do dziewczyn z pco, wam tez tak wlosy wypadaja? Jesli tak to jak sobie z tym radzicie, bo ja juz nie wiem co mam robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Wiesz co mi strasznie włosy wypadały jak miałam 6cm torbiel na jajniku. Dosłownie łysiałam, po kilku miesiącach jak torbiel się wchłonął zaczęły mi odrastać włosy. Włosy mogą wypadać przy zaburzeniach chormonalnych 0 czytałam, że wysoka prolaktyna ma na to również wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Coś mi na mózg dzisiaj padło oczywiście hormonalnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
Musze sobie zrobic ta prolaktyne, bo torbieli nie mam napewno, przynajmiej moja gin nic nie mowila, ze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Mi się też włosy przetyłuszczają i wypadają ale ja wiem że to od codziennego mycia, suszenia i prostowania :-) Nie mogę już się doczekać 1 czerwca żeby zarejestrować się na wizytę do klinki, czuję że tam nam się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Napewno się uda - musi ;) Ja również codziennie myję, i prostuję ;) mimo to mam zdrowe włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też wypadały włosy ze az fryzjerka bała się cokolwiek z nimi robić, poleciła mi szampon NASHI, myję nim już jakieś 5 miesiecy i jest lepiej. Są jeszcze do tego ampułki, ktore zachecała bo sa ponoć super, ale tego nie przetestowałam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×