Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość asia.pco.1
beti no właśnie ja też mam straszny ból piersi od soboty czyli od 20dc i co dzień bolą mocniej. Nie nastawiam się jakoś na ten objaw ponieważ w zeszłym cyklu piersi bolaly tak samo i @ przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a u mnie po tych 12 dniach plamieniach dostałam wczoraj @! więc pewnie jutrzejsze usg nie będzie możliwe. Znowu się coś popintrasiło, skąd ta @ teraz? W sumie to w ogóle jej nie było, ale teraz to już sama nie wiem.A Wy moje drogie co o tym sądzicie? Zadzwonię dziś do gina i powiem mu co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
psioszka wg mnie to hormony. Zadzwoń do lekarza może nie będziesz musiała przchodzić. Bo faktycznie usg i tak nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmyślałam nad tym i powiem Wam co zauważyłam. Odkąd brałam największą dawkę CLO i Metformaxu( 4tabl CLO i 1 met) to zaczęły się problemy z @- albo były tylko plamienia albo w ogóle jej nie było. Teraz od maja nie biorę już tabsów i @ przyszła sama. Owszem, te plamienia są niepokojące, ale bez tabsów jest @, więc i może owulka sama będzie. Co myślicie o mojej teorii??!! Nie mówię,że leki nie pomagają, ale może w tak dużej dawce zatrzymały mi wszystko w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No faktycznia olbrzymia dawka CLO, dlaczego miałaś podaną tak dużą dawkę i jak długo ją brałaś. Spróbuj spytać lekarza o femarę - nie upośledza śluzówki jak CLO i pęcherzyki na niej lepiej rosną. Ja brałam od 5 do 9dc i urosły mi 2 pęcherzyki w 11dc miały 20mm i 23mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Słońce cieszę się, że z malutką Zuzią już lepiej i super, że ma odruch ssania bo bliźniaki mojej szwagierki niestety go nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka mialas plamienia zamiast okresu, bo Clo sprawia, ze sluzowka jest ciensza. Nie mialo sie co zluszczac, to byly tylko plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka30
Hej dziewczynki, póki co u mnie dzis @ brak - 31 dc, testu nie robiłam jeszcze, jakimś cudem się powstrzymałam, chyba mam stracha że jendak będzie jedna kreska, jutro zrobię betę jak nie dostanę do rana. czy to badanie robi się na czczo rano, czy o każdej porze dnia można??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
można o każdej porze dnia ;) ale cichutko na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka30
dzięki Asia, to ja chyba dziś po pracy skoczę. cicho, bo chyba Euro mocno wszystki dziewczyny wciągneło i kibicują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) mnie EuroOgródek wciągnął :) deszczyk popadał to i roślinki rosną i niestety chwasty. U mnie na razie bez zmian. Owulki chyba jeszcze nie miałam, śluz jeszcze jest, temperatura niska no i wczoraj robiłam test owu i był negatywny. zobaczymy dzisiaj. Oczywiście złamaliśmy zakaz lekarza ;) więc będziemy czekali na rozwój sytuacji. Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka30
Asia, a jak sobie radzi szwagierka z bliźniakami? pisałaś że nie karmi piersią to chyba więcej roboty przy maluchach. A wogóle to juz w domku jest, wszystko w porządku? ja naprawdę podziwiam mamy bliźniaków, człowiek z jednym ma co robić (z tego co obserwuję) a co dopiero dwójka ? ale z drugiej strony to pewne wyróżnienie :) nie każda ma taką szansę. U mie w rodzinie jest gen bliźniaczy ;), dziadek miał braci bliźniaków i brat cioteczny też ma, ale akurat u mnie w rodzinie jak widać przechodzi tylko na facetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do gina- kazał liczyć od wcz cykl tak jak dostałam normalną @. Odebrałam też wynik AMH(najdroższy w moim życiu) 1,6- sprawdziłam w necie i chyba to norma, a Wy co o tym myślicie?Jutro mam zadzwonić do gina jeszcze i obgadać wszystko,bo siedział w restauracji i biednemu przeszkodziłam w jedzeniu he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
wg mnie nie masz się co martwić wynikiem bo wyszedł w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggda
Miska bylas na becie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska30
Byłam ale badania robią od 7 do 11. Więc idę rano. Poza tym piersi już nie są takie nabrzmiale:-( . @ nadal brak. Rano zrobię też test. Masakra ...:-):-(:-):-(:-) tak na zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggda
Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka30
no i wszystko jasne... o 4 rano obudził mnie ból brzucha - taki jak na okres, wstałam siusiu ale jeszcze nic nie było, zrobiłam test i wyszedł negatywny, bete już sobie daruje :(:( no i przepłakałam prawie całą drogę do pracy :( teraz już jestem dzielna ! ;) ale próbujemy dalej, tak łatwo się nie poddamy! nie tym razem to następnym przecież :) ale żal jest. wszytsko wskazywało na to że moze być ciąża, albo sobie tak nadinterperowałam, już sama nie wiem, ale to kucie w macicy było naprawdę mocne i wczesniej nie miałam takiego bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka, dopóki @ nie ma to trzeba wierzyć, chociaż czasem i @ się pojawia, a test wychodzi pozytywny- ja tak miałam w zeszłym roku. Walczymy dalej, i Ty i ja i reszta dziewczynek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza dzisiaj? Wszystkie tak ostro wczoraj kibicowałyście, że siły nie ma na pisanie? Co dobrego u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ja leżę i zdycham... Najadłam się czereśni i mam teraz karę. Miska przykro mi,daj znać czy @ przyszła. Trzymam kciuki żeby nie przylazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
u mnie stara bida ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka, beti a Wy? Pamiętacie że zapisałyscie się do klubu zachodzących w czerwcu? Czekamy na dobre wieści bo się tu przestoju zrobił :) I Czarna miała dzisiaj zrobić bete? Czarna co u Ciebie? Plamienie ustało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Ja jak zwykle boję się testowania i raczej przed 32 dc nie zrobię tego bo ostatnio @ przyszła 31. No ale oczywiście mam nadzieję że nie przyjdzie. Słońce czy pamiętasz jak czu łaś się na początku pozatym że miałaś ból jajnika od momenytu owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bolały mnie piersi, zaczęły jakiś dzień po owu i bolą praktycznie do teraz. I zauważyłam jeszcze jedną rzecz- było mi wiecznie zimno w stopy.. na dworze 30 stopni a mnie stopy marzły :) A tak ogólnie to nic szczególnego mi nie dolegało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u mnie dalej pobrzusze pobolewa i bol rozchodzi sie na plecy, juz sie troch napalilam, bo czytalam, ze to moze byc przy zagniezdzaniu zarodka gdy nagle sobie przypomnialam, ze tak samo mnie bolalo pare lat temu jak mialam torbiel na jajniku :( wiec moga dwie przyczyny pobolewania ciaza lub torbel, stawiam na torbiel :( ale mimo wszystko testuje w piatek, dla wlasnego spokoju slonce byliscie na usg, zeby uslyszec serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka mnie na początku też bolały plecy w odcinku lędźwiowym. Ale później przeszło i miałam dołka że się nie udało :P Nie byliśmy bo mamy troche daleko do lekarza a na kolejną wizyte z wynikami jestem umówiona za dwa tygodnie to chyba wytrzymam do tego czasu ;) Dopóki nic niepokojącego sie nie dzieję to jestem spokojna że Fasolka rośnie. A tak po za tym to strasznie dużo nerwów kosztują mnie wizyty u lekarza. Może to dziwne ale boje się jak diabli każdej wizyty, żeby mi lekarz nie powiedział czegoś niedobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×