Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

tak miałam je praktycznie dwa i wkładka wystarczała teraz odpukać wszystko wporządku jest,podejrzewam że to było plamienie implantacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Cześć dziewczynki, wróciłam :-) Ale się tu działo :-) Czarna gratuluję i trzymam kciuki żeby wszytsko było ok:-) U mnie dziś 17 dc. Koło 13-14 miaąłm śluz płodny (taki jak białko) ale robiłąm testy owulacyjne i negatywne. Wczoraj też zrobiłam i wyszedł pozytywny ale śluzu już nie ma. Jajniki mnie nie bolą więc boję się że jeśli jakieś pęcherzyki urosłu (brałam Clo w tym cyklu) to pewnie nie pękły i znów zrobiły mi się torbiele :-( No ale co zrobić. W sobotę wizyta w klinice więc może coś zacznie się dziać. Jak wracaliśmy przed naszym autem przeleciał bocian, może to dobry znak :-) Chociaż na ten cykl nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny. Jestem po hsg w tym cyklu, dziś 34/35 dc. Dwa dni temu robiłam beta HCG - wynik 2295. Czekam na powtórny wynik, a potem ewentulanie na zarodek i serduszko. Ale jednak chyba HSG (mimo droznych jajowodów) moze coś zdziałać. Staralismy się 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka30
ziuziuta, u mnie było podobnie jeśli chodzi o wyniki, wszystko dobrze, i też moja gin kazała się nastawić na inseminację. no i się nastawiam chyba coraz bardziej... Czarna gratulacje!! :) Bahati - to świetna wiadomość! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Bahati gratulacje:-) Czyli jdnak hsg niektórym dziewczynom pomaga. U mnie niestety już czwarty cykl po i nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati GRATULUJĘ! Ja też w tym cyklu miałam HSG i miałam niedrożne jajowody, ale to dopiero 19 dzień więc jeszcze jakieś 2 tyg do testowania. Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia jak u Ciebie?? Który masz dc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati wielkie gratulacje! Widać Twój nick wreszcie Ci przyniósł szczęscie ;) Dajesz nadzieję dziewczynom które się starają i są po HSG. Tyle lat starań i się udało ! Wiem jaka jest twoja radość bo sami staraliśmy sie prawie 5 lat. Wszystkiego dobrego i daj znać jak wyszła druga beta bo ta pierwsza jest rewelacyjna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Biedronka, pisałm własnie w innym temacie, że boję się cieszyć i nie uwierzę w ciażę dopóki nie zobacze serduszka - to jest taki mój kolejny mały szczyt do zdobycia ;) Tyle złych historii zasłyszanych przez te lata starań...to odebrało mi beztroską radość, ale nie powiem, cieszę się, że wreszcie coś się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Bahati. Naprawde wiem co przeżywasz. Ja dwa lata temu poroniłam w 8tc. W lutym tego roku miałam robioną kauteryzację jajników a marcu zaszłam w ciązę. Od początku bałam się że coś będzie nie tak. I niestety w5tc beta spadła. Okazało się że to ciąza biochemiczna. Ale moja beta od początku była słabiutka. Możesz sobie wyobrazić co przezywalismy po raz kolejny. Bez większego zapału czekalismy na kolejny cykl i sią udało. Dzisiaj jestem w 7 tyg i 5 dniu ciąży. Oczywiście strach jest cały czas. Na pierwszej wizycie byłam w 5 tc i był tylko pecherzyk, ale lekarz mnie uspokoił ze wszystko jest ok. Nastepną wizytę mam za dwa tygodnie. Lekarz juz mi założył karte ciąży :) Idź jak najszybciej do lekarza. Pewnie nie zobaczysz jeszcze serduszka ale może dostaniesz jakieś leki "wspomagające" fasolkę, chociażby zwykłą luteinę. No i Ty sie uspokoisz że wszystko jest ok. I przede wszystkim: Bądź dobrej myśli! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko nasze ;), bylam. powiedział, że zbada, ale i tak nic nie zobaczy, bo jest za wczesnie; 4,5 tc (jeżeli w o góle) dał mi duphaston. Za 4 h wynik 2. bety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka ja w tym miesiacu jak jechalam na monitoring to tez nad autem lecial bocian i od razu pomyslalam to co Ty, mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie ;-) bahati super wiadomosc, dbaj o siebie. ja jestem 3 cykl po hsg i niestety nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka30
to coś z tymi bocianami jest, my jak jechaliśmy też widzieliśmy, było to jakiś miesiac, dwa temu :) może w tym roku jeszcze coś nam przyniosą :) biorę to za dobry znak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był makabryczny żart losu. Cykl po hsg, spóźniona miesiąaczka, pozytywna beta - 2249 -... Nie wiem co będzie dalej watpię w powodzenie naszych starań Przez niecałą dobę mogliśmy żyć wielką nadzieją. Szkoda mi mojego męża.... Dlaczego tak bardzo boli strata czegoś, czego nawet nie mielismy? beta HCG mniej niż 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Czarna gratulacje:) z tego wynika ze nawet jak sie okres dostanie to powinno sie po paru dniach zrobic test tak dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka30
Bahati, może pomylili próbki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Bahati cos tu jest nie tak, przez jeden dzien beta nie mogla ci spasc do takiej ilosci, moze to jakas pomylka laboratorium-albo ta pierwsza beta albo ta druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka30
ja bym poszła raz jeszcze na bete, dostałaś @ ?? to jest bardzo dziwne, taki spadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka wróciłaś :) Ja dzisiaj mam 25dc Bathi gratulacje :) Co do bocianów to jak jechałam nad morze to było ich pełno i tak sobie myślałam że może jeden z nich przyniesie mi maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati zrob jutro koniecznie jeszcze raz bete! To jest niemozliwe, zeby w tak krotkim czasie beta az tak spadla! Trzymam kciuki, zeby jednak byla wyzsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
bathi dopiero teraz przeczytałam Twój drugi post, trzymaj się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna- gratulacje! Bahati- leć zrób bete, tak jak dziewczyny piszą, to nie możliwe żeby tak szybko spadła. A mnie nie było 1 dzień,bo burza zabrała nam internet:) Dzwoniłam wcz do gina w spr tego wyniku AMH, no i w sumie mnie trochę zaniepokoił, bo tłumaczył mi,że sam wynik jest ok, bo w normie , ale jest to eliminacja do laparoskopii,ponieważ w czasie zabiegu mogłabym utracić zbyt dużo jajeczek... Amefa wiem,że Ty miałaś elektrokauteryzację, miałaś przed robione AMH? Bo ja teraz nie wiem czy się cieszyć ,że wynik w normie czy to,że nie wiadomo czy będę miała operację, która dałaby mi jakąś szansę na zajście w ciążę?! Co prawda gin powiedział,że zadecyduje dopiero ten dr z kliniki, do której idziemy 28czerwca, ale zdołowało mnie to na maxa... Ja mam dziś 4dc, więc nic wielkiego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka ja AMH miałam powyżej 2 ale nie wiem na pewno bo zgubiłam wynik. U mnie było ok i miałam laparo. Ty też masz dobry wynik więc nie martw się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Beti mnie narazie nic nie boli poza piersiami, które strasznie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×