Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Myszka ale Ty juz mialas owu nie? Moje "doswiadczenie" podpowiada, ze takie objawy powinny wlasnie dawac nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
no miałam własnie wg testów w 13-14dc. u mnie właściwie tylko te objawy sa, bo śluzu nie czuje, piersi wogóle mnie nie bolały a apetyt mi rośnie tak jak to zwykle na przyjście @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Biedronka jak test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Myszka może amefa dobrze mówi i akurat się udało :-) Asia i Beti jak u Was?? U mnie 21 dc. i cisza, nic, zawsze mnie cycki bolały a teraz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się tu podziało przez weekend:) Dziewczyny trzymam kciuki! Justynka83 dobrze,że macie to już za sobą, teraz tylko porobić badania i brać się do dzieła!:) A ja mam dziś 8dc i dalej krwawie mocno, chyba mi się skumulowała po 55dniach nie obecności @ i leci ze mnie masakrycznie. Jak się nie uspokoi do 2 dni, to się zacznę martwić. Od 12dc mam brać luteinę, a w przyszły czwartek wizyta w klinice. No to tyle z relacji u mnie, ale powiem Wam tak nie do tematu, że sobotni mecz i kibicowanie we Wrocławiu dało mi dużo frajdy i zapomniałam trochę o swoich problemach:) A Wy kibicowałyście?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
No pewnie, co prawda w zaciszu domowym ale intensywnie za to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mielismy wesele w tym czasie ;))) ale mecz oczywiscie ogladalismy.... zreszta jak wiekszosc gosci... Mlodzi byli zawiedzeni bo na 2 godziny sala praktycznie opustoszała zostały same panie i to te w starszym wieku..... ;( lepszym rozwiazaniem bylo dla mlodych zrobieniem strefy kibica... jak to zrobili Mlodzi na weselu u moich znajomych ;))zalatwili kupę szalików i czapeczek i byla suuuper impreza ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mielismy wesele w tym czasie ;))) ale mecz oczywiscie ogladalismy.... zreszta jak wiekszosc gosci... Mlodzi byli zawiedzeni bo na 2 godziny sala praktycznie opustoszała zostały same panie i to te w starszym wieku..... ;( lepszym rozwiazaniem bylo dla mlodych zrobieniem strefy kibica... jak to zrobili Mlodzi na weselu u moich znajomych ;))zalatwili kupę szalików i czapeczek i byla suuuper impreza ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka30
a ja mam mieszane uczucia, się zastanawiam czy w tym miesiący mam obliczać dni owu, sprawdzać cykl itp. czy pop prostu sobie nie odpuścić i iść na żywioł... tylko czy tak się da?? podświadomość chyba nie pozwoli i zawsze będzie takie obserwowanie i analiza najgorsze tylko że czas leci a nie robiąc nic raczej samo się nie uda no dobra - zapisuje się na lipiec z Wami :) dziś mam 6 dc, po @ praktycznie już ani śladu, z ustęskienienm czekam na owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka test negatywny, teraz sie tylko martwie, zeby to nie byla torbiel, bo dalej mnie boli prawy jajnik, poprzednim razem jak mialam torbiel to tez tak bolalo. Na szczescie za 2 tygodnie mam wizyte u gina to sie wszystko wyjasni :) Zycze powodzenia reszcie czerwcowych staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Biedronka a może po prostu test Ci jeszcze nic nie wykrył. Jak to mówią dziewczyny póki nie ma @ jest nadzieja:-) Jak nie dostaniesz małpy to leć na betę:-) Ja to już się raczej zapiszę do klubu wrześniowego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze nie przylazla ale juz ja czuje.....wiesz gdzie :) justynko przynajmniej macie plan dzialania, nie stoicie w miejscu, teraz zajmie sie wami specjalista z prawdziwego zdarzenia i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Wiem biedronka, ale wiesz też lekarz nie dał jakiś ogromnych nadziei. Wręcz powiedział że przy takim nasieniu tylko inseminacja. Chyba że coś znajdą w badaniach i uda się to jakoś podleczyć. Szkoda mi trochę mojego M bo musi teraz zrobić wymaz z cewki moczowej an chlamydie a to podobno bolesne dla faceta. Ale ja tez już swoje przeszłam, HSG, ciągłe wizyty. Niech też trochę pocierpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Justynka dokladnie, niech tez pocierpi, bedzie wiedzial co czujesz za kazdym razem jak masz jakies badanie :) powiem Ci, ze i tak podziwiam naszych M. Dla nich pokazanie sprzetu lekarzowi to prawie utrata godnosci, wiec dobrze, ze na trafilysmy na takich, ktorzy potrafia sie poswiecic :) a inseminacja to tez jakies wyjscie, ja nie mam nic przeciwko temu, mam tylko nadzieje, ze nie bedzie potrzebne in vitro, bo koszt ogromny i w naszym przypadku to by bylo niemozliwe, bo bysmy nie wyrobili finansowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Bierdonka ja nie biorę in vitro pod uwagę;-) Też raczej nie podołamy finansowo. Dlatego inseminacja musi się udać:-) A Wy macie jakieś plany co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanie: tak jak pisałam dziś 8 dc i dalej mam @, a do tego niesamowity ból prawego jajnika i taki skurcz w odbycie, wzięłam 2 nospy,ale ból jest przerażający, miała któraś tak, co o tym sądzicie, co się dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Psioszka tro dziwne, nigdy tak nie miałam, może leć do swojego gina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Psioszka faktycznie troche niepokojące to twoje krwawienie. Pewnie macica sie teraz oczyszcza po tak długim okresie bez pożadnej @. Myślę jednak że gdyby krwawienie trwało dłużej jak 10 dni to zgłosiłabym sie do gina. Może zadzwoń i sie dowiedz czy to coś niepokojącego? Trzymajcie sie Dziewczynki. Biedronka trzymam kciuki żeby jednak sie udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dwa tygodne mam wizyte, wtedy wszystko ustalimy, ale pani doktor mowila, ze bedziemy probowac stymulacji+monitoring, jak sie nie uda to laparo a jak dalej sie nie uda to juz klinika. Mam nadzieje ze obejdzie sie bez tej kliniki, bo do wroclawia mamy 170 km a do poznania ponad 200 a do tego M nie pracuje w Polsce i czesto go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Biedronka życzę Ci z całego serca żebyś nie musiała dojeżdżać do tej kliniki:-) I sobie i innym dziewczynkom tego samego życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Justynka trzymam kciuki żeby badania twojego M.dały jakąś podpowiedź co dalej i żeby udało sie szybko wyleczyć to ewentualne paskudztwo które robi szkody w plemnikach. My dzisiaj zaczęliśmy urlop, M. maluje kuchnie na nowo a ja rzuciłam sie w wir odchwaszczania ogródka, w tygodniu po pracy jednak wiele sie nie zrobi a w przeciwieństwie do warzyw zielsko rośnie niezależnie od pogody i to w tempie zastraszającym:/ przynajmniej nie mam chwili na to żeby sie zastanawiać czy coś boli i kłuje czy nie. Postanowilismy że w przyszłym tygodniu wybierzemy sie do Częstochowy żeby zawierzyć ta naszą inseminacje żeby sie udało, oczywiście nie miałabym nic przeciwko gdybysmy jechali tam podziękować za kiełkującą fasolke, bo już będzie wtedy wiadomo czy sie udało teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Myszka powodzenia! A kiedy testujesz?? I ewentualnie jeśli się nie uda (ale się uda ;-) ) to kiedy inseminacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta malpa @ sie ze mna droczy, zwykle przylazi z rana albo przed poludniem, ale w tym miesiacu moze sie spoznic, bo antybiotyk bralam, wiec dam jej jeszcze czas. Zaraz czas isc do pracy a mi sie spac zachcialo :( patrze na poduszke i marze, zeby sie do niej przytulic :) myszka zycze powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musze wam znowu troche pomarudzic. Otoz bardzo boli mnie prawy jajnik, czuje go bardzo wyraznie, czasami bol promieniuje az do biodra, nogi i pachwiny. Miala moze ktoras z was cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka ja tak miałam, ale byłam juz wtedy w ciąży chociaż o tym nie wiedziałam. Bolała mnie nawet jak siadałam bo miałam wrażenie że wszystko mi się tam w środku rusza. Idź może do lekarza jak Cię tak mocno boli, moze to rzeczywiście torbiel a może "Coś" innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
dziewczyny nie dziękuje:) testowanie wypadnie na piątek-sobota bo wtedy wypadnie 27-28dc a dłuższe mi sie już raczej nie zdarzają. Jeśli sie nie powiedzie to zaraz w 3dc albo w 2 (bo jak wypadnie w niedziele trzeci dzień to usg będzie prędzej) zaczynamy już ten cykl pod inseminacje. mam nadzieje że moja gin nie wybrała sie na urlop a nie chce znowu do niej dzwonić bo mialam sie zgłosić jak @ przyjdzie. Wolałabym nie odkladac tego na kolejny miesiąc, bo w pracy też sie robi nieciekawa atmosfera i boje sie żeby nie zaczęli zwalniać. Poza tym teraz wszystko zacznie sie jeszcze w trakcie urlopu więc głowy sa odprężone, szkoda tylko że sam zabieg wypadnie już po urlopie, znowu będzie tłumaczenie a po co wolne, a dlaczego itd. Musze sie zapytać mojej gin czy tak jest faktycznie, bo gdzieś wyczytałam że po inseminacji przez 2 tyg. niewskazany jest wysiłek fizyczny a moja praca na tym sie głównie opiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakryczny ból jajnika ustał po 2 nospach i 30min czekania, czy to możliwe ,żeby to była owulacja w 8dc?! no i do tego jeszcze trochę plamie na brązowo... Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Hej ja dzisiaj mam 29dc ból piersi zmalał, trochę się boję, że to przez to że progesteron spada więc moje szanse mogą maleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia u mnie też ból piersi zmalał. poza tym czuje się jakbym @ miała dostać lada chwila :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×