Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość justaa27a
mniejmy nadzeje ze ten pecherzyk co zostal to bedzie owocny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Beti a kiedy twoja IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
widze ze u nas inseminację w ostatnim czasie idą jak swieze bułeczki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
hihi dobrze to ujęłaś. Widać już naszą niecierpliwosć w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jakieś dziwne brązowe plamienie. Macie pomysł co to może być? Plamienie okoloowulacyjne? 12 dnia cyklu? Już myślałam że wszystko z moimi hormonami ok a tu znowu coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Słońce ja niestety nie wiem co to może być, nigdy plamień okołoowulacyjnych nie miałam. Nie zapomniaj powiedzieć o tym lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Słońce a bierzesz może jakieś leki, może to od tego? A może owulacja była wcześniej i się zarodek zagnieżdza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce plamienie to jak najbradziej na owulacje :) Moze akurat peka pecherzyk albo peknie jutro. Macie szanse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie wiem dziewczynki ze trzeba tylko jeden i gin mi tez tak mówił i powiedział że to zmniejsza ryzyko ciązy mnogiej która wcale nie jest bezpieczna. Ale jak wczesniej mialam stymulacje to mialam min. 3 a teraz przy IUI tylko 1! Wydaje mi sie ze wszystko sprzysięga się przeciwko mnie. Asia z tego wszystkiego nie zapytalam gina co się stało z tymi dwoma pęcherzykami, ale widzialam na usg ze ich nie ma w ogole, wiec albo pekly (nie wiem czy to mozliwe) albo sie wchłoneły, bo sladu po nich nie ma. Pełna Nadziei IUI mam w sobotę ok. 19:00. Słońce daj znać co Ci gin powiedział o tych plamieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Amefa a ty co tutaj jeszcze robisz? śmigaj na porodówke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka nawet nie wiesz jak bym chciala :P Jutro planujemy pojechac na konkretne zakupy, wiec moze Janka "wytuptam" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
urodzi sie 1 wrzesnia jak dzieci beda szly do szkoly ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa 1 jest w sobote :-p Wlasnie tak szacuje, ze jutro w nocy zaczne rodzic po tych zakupach hehe :-) Podobno pelnia tez jakos dziala na porody a akurat jutro jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
ups.... heh to "zaoczne" dzieci pojdą do szkoły ...;)) ale teraz stwierdzialm ze 1 to kiepski termin... bo tu nie ma kiedy isc z cukierkami.... obstawiam w takim razie 3 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa nic trudnego... idziesz do gina i prosisz aby wywolal porod...w tym terminie to glębiejsze zbadanie rozwarcia pewnie wywola poród ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az tak drastycznie to wole nie interweniowac ;) niech sie samo zadzieje kiedy trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drastycznie to to nie jest ;)) ale pewnie niech sie urodzi kiedy chce... juz i tak blizej niz dalej ;)) poki co ciesz sie przespanymi nocami (jak dajesz radę ) i tym ze mozesz wszystko jeść.. poźniej juz wszsytko bedzie dostosowane do malej istotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już po wizycie. Generalnie mamy się starać po następnej @ ale jakby teraz się zdazyla ciaza to ok. Mam pęcherzyk 13 mm na prawym jajniku. Jak na ten dzień cyklu trochę mały ale wygląda na to że owulka będzie później i cykl mi się wydłuży. Endo w porównaniu do wielkości pęcherzyka grube 7,5 mm. Także los dał nam szansę bo owulka będzie gdzieś koło poniedziałku- wtorku ;) Wszystko się pogoilo i po poronieniu fizycznie nie ma sladu. Dostałam skierowanie na badania na cytomegalie, przeciwciała kardiolipininowe i antygen tocznia. Ale gin mówi że przy kolejnej ciąży będę dostawać zastrzyki z heparyny drobnocząsteczkowej przeciwko zakrzepom. Jestem nastawiona pozytywnie :) same dobre wieści, no i mamy szansę w tym cyklu, bo mój M. wraca w poniedziałek rano :) Amefa idzie zmiana pogody i ciśnienie się waha a to ma ogromny wpływ na ciążę. Kiedyś lekarz mi mówił że jak się zbiera ma burzę to mają dużo porodów bo pękają pęcherze i odchodzą wody :) tak że bądź gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Justa z tej okazji zrobilam sernik czekoladowy-poki moge :) Ijeszcze mam zamiar skorzysytac z McDonalda bo mi sie jakiegos hamburgera chce :P Poki moge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce! Super! Moze zastrzyk gotowki z wyjazdu meza przyda sie juz na wyprawke! Trzymam kciuki :) I niech to cisnienie dziala na mnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa spiesz sie z mcdonaldem bo moze byc za pozno ...ja tuz przed porose mialam zachciewajki na pizze i niestety zjadlam ja jakies pol roku pozniej ....teraz(jak sie uda) nie dam sie tak wycyckac ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce bardzo Wam kibicuję:) teraz już na pewno wszystko Wam się ułoży i szybko zajdziesz w ciążę. Amefa życzę Ci żeby już jutro był ten wielki dzień:) Betl trzymam kciuki za Twoją iui. My jutro jedziemy do kliniki bez żadnych oczekiwań, ja w ogóle nie wierzę że dojdzie do zabiegu. Nie ma już we mnie wiary że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka zyczę Ci abyś sie miło rozczarowała .... ;))a jak sie nie uda to sie nei poddawaj macie obrany kierunek dalszych staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce super wieści od gina. Teraz już wszystko będzie dobrze. Wiatry Wam sprzyjają:-) Amefka trzymam kciuki aby było to już jutro. Słońce pęcherzyk mam 19mm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Amefa co do zachcianek przed porodem, moja siostra zamówiła sobie kebab(stwierdziła że to jej ostatnia zachcianka ciążowa) i na drugi dzień urodziła, na dodatek był to dzień burzowy:) Słońce super wieści:) lekarz podejrzewa jakąs skłonność do zakrzepów że masz potem dostawać heparyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×