Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość justaa27a
Amefa jeszcze dwupak?? czy juz jesteście pojedynczo??? jak po wczorajszej wizycie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekla84
dziewczyny maja raacje u mnie ostatnio 10 dni po lekarz widzial plyn po owulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. U mnie 17 dc . Miałam mieć dzisiaj owulke a tu zero śluzu i wogóle zero wszystkiego :( Mało tego w niedziele pojawił sie biały sluz a to juz oznaka że jest po wszystkim. Teraz mam tylko jakies skape białe upławy i to wszystko. Więc albo owulację miałam w sobotę bo wtedy ostatni raz miałam jakiś śluz, ale brzuch mnie nie bolał no i pęcherzyk miał zaledwie 17mm i raczej był za mały żeby pękł, albo - druga opcja- pęcherzyk nie pekł i robi się piękna torbiel, tym bardziej że co jakis czas pika mnie ten jajnik czasami nawet dość mocno..czyli zegnajcie złudzenia o normalnych cyklach i pco wraca :( Jednym słowem cykl nalezy uznać za stracony, bo jak pamiętacie mój M. wyjechał w czwartek wieczorem a wrócił dopiero wczoraj rano. Przytulanki co prawda były w czwartek i wczoraj, ale nawet gdyby w sobote była owulka to raczej nasionka nie dotrwały by od czwartku a w poniedziałek to juz raczej było za późno. Już myślałam że będzie dobrze, że cykle się ustabilizuja i zajdę bez problemu w ciążę :( lekarz co prawda mówił żebyśmy starali się po następnej @ ale i tak teraz serce boli bo miałam nadzieje że w tym cyklu... A jak następny cykl bedzie znowu pusty? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce, a jesli nie bedzie pusty? ;) Nie smuc sie kochana :* Przeciez wiesz, ze sa leki ktore wywolaja owulacje. Przeciez to bez roznicy czy dzidzius bedzie z naturalnej czy z wspomaganej-wazne, ze bedzie :) Jesli jajnik pika, to cos sie musialo zadziac. Mnie bolal po owulacji jeszcze dlugi czas. Czasem sluzu podczas owu jest mniej i jest tylko w srodku na szyjce ;) Przepraszam, ze nie odpisuje kazdej ale tak wpadam tylko na chwilke podczytac ;) My OCZYWISCIE w dwupaku! Jasiowi tak dobrze u mamuli ze nie wychodzi :P Wazy juz prawie 4kg hehe :) Wlasnie musze przepakowac torbe do szpitala i zabrac wieksze ubranka w razie gdyby sie potwierdzila waga z usg, bo w te male to sie klusek nie wmiesci! Ja mam tylko 1,5cm rozwarcia i skurcze przepowiadajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Dziewczyny to dobrze wiedzieć o tym płynie bo ja zawsze myślałam, ze on się bardzo szybko wchłania. A to mnie zaskoczyłyście. Słońce nie martw się na zapas bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce widocznie tak musiało być. Miesiąc to nie wieczność (chociaż w naszych przypadkach tak się wydaje). I będzie tak jak gin radził. Więc głowa do góry w przyszłym cyklu chce usłyszeć od Ciebie o dwóch kreseczkach. Pelna nadziei i Justa - chyba testujecie najwcześniej. Mam nadzieje że bedziecie zapowiedzią owocnego wrezśnia ;-) Asia a co u Ciebie. Staranka były? Wiesz że czasami natura potrafi zaskoczyć :-) Amefka ja nie moge uwierzyc że Ty jeszcze w domu jesteś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
hej Beti, nie wiem cyz można nazwać to starankami po prostu się przytulaliśmy :) A od poniedziałku na upragniony urlop się wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Justa, a ty kiedy testujesz? idziesz na betę czy test sikany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 84
kochane wiec jestem pare dni po hsg kurcze jaki to bol masakra okazalo sie ze prawy jajowod niedrozny a lewy oki i co mnie troszke zmartwilo lekarz powiedzial troszke macica mala lae pani jest bardzo drobna.moje pytanie do was jak to jest z tym jajeczkowaniem czy co miesiac z innego jajnika jest bo ja tylko moge zajsc w ciaze przy jajeczkowaniu lewym bo tam mam drzony jajowod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Również mam niedrożny prawy jajowód. Jajeczkowanie występuje różnie ale przeważnie na zmianę czyli raz lewy raz prawy. Co nie oznacza, ze mając jajeczkowanie z prawego nigdy nie zajdziesz w ciążę ponieważ jajeczko może zostać przechwycone przez lewy jajowód :) tak mi powiedział lekarz. Przy stymulowanych cyklach lekarz zawsze odpuszczał podanie pregnylu/ovitrelle jak pęcherzyk był na prawym ale zawsze mówił aby się starać bo nigdy nic nie wiadomo co natura zdziała. Niestety mamy trochę mniejsze szanse jak dziewczyny z drożnymi jajowodoami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lekarz nie proponował Wam laparoskopii żeby udrożnic jajowód? Ja też miałam jeden niedrożny i podczas laparoskopii w narkozie podali płyn pod większym ciśnieniem i go udroznili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z jajeczkowaniem to faktycznie różnie. Przez dwa cykle po laparoskopii miałam owulki z lewego a teraz dwa cykle pod rząd mam z prawego. Także chyba nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEŁNA NADZIEI jeszcze nie wiem do konca jak to zrobie...i kiedy...;)) na bete zbytnio nie mam jak skoczyc bo laboratorium jest od 8 a ja akurat w tym tyg nie mogę zbytnio sie wyrwac z pracy bo jestem sama bo koleznaka sie rozchorowała ... wiec pewnie zostanie sikacz ... ale mam o czulosci 10 wiec mniejmy nadziejeze pokaze 2 kreski ;)) a Ty kiedy testujesz ??? i jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
lekarz moj stwierdzil ze jesli po roku nie zxajde w ciaze po hsg to bedziemy mysleli o laparoskopi prawego jajowodu.kurcze obym miala teraz z lewego bo w tym cyklu sie nie staralismy i w tym cyklu mialamj mialam owulke z prawego bo czulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Justa - ja w czwartek idę na betę i tego samego dnia koło 15 będę miała wynik. To ty działaj z sikaczem, trzymam kciuki, oby nam się udało :) I nie tylko nam :) A jak się czujesz? Ja bardzo normalnie, ostatnio bolały mnie jajniki i piersi, a teraz ani jajniki ani piersi, trochę dziś boli mnie podbrzusze tak na okres, więc niefajnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie widze wielkiej roznicy... zreszta poki co nie ma zbytnio co czuc ;)) mnie bolaly piersi... pozniej brodawki.. a teraz staja sie nabrzmiale... ale tak juz mialam po pregnylu wiec sie wcale a wcale nie nakrecam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Justa ja miałam te same objawy co ty o tym czasie i niestety mimo 14dni od IUI test o czułości 10 pokazał po dłuższym czasie cień cienia drugiej kreski. im bliżej było do terminu testowania tym więcej chciało mi sie sikać i spać-aż mąż sie ze mnie śmiał żę sobie wmawiam ciąże bo to niemożliwe żeby cały dzień chciało mi sie spać. jak sie jednak okazało można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
mi tez chce sie spac.... ale to u mnie norma ... takze to tez zaden objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
ja tez z reguły chodziłam niewyspana. no nic czekam na pozytywny wynik testu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Myszkam - jesteś tu nasza otucha że IUI się udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wy w tym cyklu też podciągniecie statystyki po IUI :) i tylko ja zostanę na placu boju :( Amefa jak u Ciebie? Jasiek się już odezwał? Psioszka a u Ciebie? Pozdrawiam wszystkie razem i każdą z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Słońce - ja zostanę z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Słońce chciałabym bardzo ale coś czuję że będę wam płakać do rękawa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce najprędzej ja z Tobą zostanę. Ja idę na bete 12tego bo tak mi gin kazał ale raczej to badanie nie ma sensu. Mnie to nawet cycki nie bolą a zawsze bolały po duphastonie. Asia tak naprawdę to nie wiem o ile lepiej jest z naszymi plemnikami. Fakt że było ich trochę więcej niż ostatnio ale do dobrej jakości daleka droga. Teraz jest i tak gorzej niż było rok temu w pierwszym badaniu. No nic. Działamy w październiku. Powodzenia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się teraz boję że mi się torbiel zrobiła z tego pęcherzyka bo boli mnie dokładnie to miejsce, dzisiaj 18 dc a po za tym żadnych innych objawów, które miałam po owulacji. Piersi mnie zawsze bolały dwa dni po aż do @ a teraz nic. Po tylu latach znam swój organizm i mniej więcej wiem czego się spodziewać. Chyba pójdę jutro na badanie progesteronu. Jak będzie niski to wiadomo że owulki nie było i żeby nie przedłużać cyklu w nieskończoność od poniedziałku zacznę brać luteine przez 5 dni na wywołanie @. Do dupy jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Justynka - tez mnie nic nie boli, ani jajniki ani piersi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Ja już nie marzę , ta torbiel pewnie zrobiła swoje, uda się następnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Dziewczyny nie myślcie za dużo czy coś boli czy nie, każda z nas może inaczej zareagować na ciążę, nie raz kobieta dowiaduje sie dopiero w drugim miesiącu, nie wierze że gdyby coś czuły to by to ignorowały. więc głowa do góry:) Słońce może faktycznie lepiej zrób sobie badanie, nie ma co przedłużać cyklu. Justynka wiadomo że od razu wyniki nie wrócą do normy, na początek ważne jest że plemników było więcej,a im ich więcej tym większa szansa że jakiś dotrze do celu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×