Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Dzis nie zrobie bo jestem u rodzicow w domku z moim rudym dzieckiem(pieskiem oczywiscie:P) i tu spie bo moj m dzis na delegacje do czech prawie na dwa tygodie wyjechal i 12 wraca a 13 do zakopanego jedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teklia1980 serdecznie gratuluje....wszystko jest na dobrej drodze.... ja przed spodziewaną @tez zrobiłam test to był 25dc i wyszła tylko jedna kreska , a 33dc wyszły juz 2 ale ta druga bardzo blada...poszłam na bete i juz bylo wiadomo, że to ciąża....mam nadzieje, że i u Ciebie tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Paula nie ma jeszcze czego gratulować. ale możesz nadal trzymać kciuki;) a jak zdrówko u Ciebie? jakieś objawy się nasilają? dziś nadal boli podbrzusze, i cycuchy sa pełne w mojej miseczce b, w której czasami jest trochę wolnego miejsca jeszcze na skarpetki;) stopy mi spuchły, ale to pewnie przez pogode, bo przecież to jeszcze nie ten trymestr jakby co;) i jakieś pryszcze na twarzy mi wyskoczyły, ale to moze być przez maseczke, bo zamiast 10min trzymałam 15. a i mam takie jakieś dziwne zachwiania równowagi, ale to może byc przez ciśnienie, tak samo ospałość. jak widać na każdy teoretyczny objaw jest wytłumaczenie. tylko jakoś śluzu za bardzo nie widze;/ tam w środku jest biały, lekko lepki, ale nie żeby było go jakos więcej niż zwykle... jutro rano robie teścik znów, bo mam wizyte u dentysty, więc warto sprawdzić. to sie rozpisałam;) a u Was jak Kasiula, Myszka, Zarka,rinoxi,Michaline ? pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
widze Tekila że na wszelki wypadek wszystkie objawy tłumaczysz na 2 sposoby, jestem ciekawa jaki będzie wynik testu-trzymam kciuki:) ja tak od weekendu bedę sie spodziewać @, zobaczymy czy będzie tak jak zwykle czy sie coś poprzestawiało znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cisza:) testu nie robie, okresu nie ma:) ale jakby nie bylo dzis ostani raz wzielam luteine wiec teraz dwa lub 3 dni poczekam:) ja nie jestem taka odwazna z tymi testemi, jestem straszna panikara i sie boje rozczarowania wiec wole czekac i czekac a pewnie jak zwykle sie doczekam@ a nie cudu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teklia1980 ja jestem przekonana, że coś z tego będzie, skoro mały cień cienia 2 kreseczki był :) A ja czuje się wprost świetnie... problem tylko z rannym myciem zębów, czasami też jest mi niedobrze tak jakby od żołądka rano czy w czasie dnia, ale do wytrzymania i to nie co dziennie.... czasami tak sobie myśle czy na pewno tam wszystko jest ok, bo zawsze myślałam ze skoro jestem drobnej postawy to będę bardziej odczuwała wszelkie zmiany hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dziś miałam pierwsze dłuższe spotkanie z WC ;( Myślałam, że już nie dam rady wyjść do pracy.... Ale zjadłam trochę i na szczęście przeszło. Mam takie pytanko jak wymiotujecie rano to czym? Bo ja jakąś taką żółcią... Sorry jak któraś je właśnie śniadanie Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test i znów cień cienia kreski. własnie wyszłam z bety. wynik za 1.5h. napisze wieczorem jaki był wynik. trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarka16
wymiotujesz zolcia bo masz pusty zoladek. I to jest najgorsze. przynajmniej wypij szklanke wody mineralnej i juz przy wymiotach bedzie lzej. zolc podraznia przewod pokarmowy. A u mnie bez zmian. Od wczoraj zaczelam brac znowu clomid, estrofen itd. jednym slowem zaczelam kolejny cykl. czy ostatni???? nie sadze, chodz moj maz jest na mnie wsciekly bo uwaza, ze powinnam myslec pozytywnie. to jest klucz-mysl pozytywnie, bedziesz mama a ja tata, bedziemy mieli nie tylko jedno ale dwoje. to sa jego slowa. moze ma racje ale dla mnie po tylu miesiacach rozczarowan trudno myslec pozytywnie. Poza tym dziewczyny musze wam powiedziec, ze moja kolezanka, ktora starala sie o dziecko okolo 4lat godzine temu urodzila dziewczynke, a druga ktora starala sie o dziecko ponad 10 lat, pierwszy maz zostawil ja ze tego powodu, poznala innego ktory powiedzial jej ze bedzie z nia niezaleznie od tego czy da mu dziecko czy nie, probowali przez kilka lat i nic, potem in vitro jedno, drugie, trzecie no i wczoraj urodzila chlopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarka16
trzymam bardzo mocno!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Zarka każda z nas ma takie chwile zwątpienia, ja strasznie przeżywałam pierwszy cykl stymulowany zakończony niepowodzeniem, myslałam pozytywnie, czasem mam wrażenie że aż za bardzo. teraz kończe pomału cykl bez żadnych leków, w sumie przez nasz wyjazd i tak niemozliwe byłoby zastosowanie takich leków jak poprzednio w odpowiednim czasie. teraz musze zadzwonić do lekarki co bedziemy robić w następnym cyklu, wcześniej mówiła tylko że nie będę brac clo bo to nie lek dla mnie. wiadomośc o długo wyczekiwanej ciąży kuzynki męża (7lat) ucieszyła mnie jak nigdy dotąd takie wiadomości, normalnie oprócz radości czułam tez troche smutek i żal że my dalej musimy walczyc. tekila na testach piszą ze nawet bledziutka kreska oznacza ciąże, ale czekam na info jaki wynik bety i ściskam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tekila trzymam kciuki i umieram z ciekawosci:) daj szybciutko znac, ja to znow mam jakies plamienia takze to chyba taki dziwny moj okres w tym cyklu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka30 jeśli masz poranne mdłości to najlepiej wieczoram uszykuj sobie koło łóżka jakiegoś sucharka, jogurt czy własnie wode ale nie gazowaną bo po nocy to nie ma za bardzo czym zwymiotowac bo wiekszość jedzenia jest już dawno strawiona... ja jak na razie nie mam takich problemów, ale w razie czego dobrze wiedzieć, bo po co sie męczyć Tekila trzymam kcuki i czekam na dobre wiesci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula2104 dzięki za radę ;) na dziś wieczór się przygotuję ;) A jak Ty się czujesz? Który u Ciebie tydzień? Ja oprócz dzisiejszych pierwszych wymiotów i bólu piersi czuje się ok. U mnie wg. USG kończy się 6 tydzień, a wg. ostatniej @ zaczął się 8. Widziałam już zarodek z serduszkiem ;) Na następne USG i wizytę idę w połowie września. Pozdrowionka i trzymam kciuki za staraczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobo
agatka, ja też jak rano wymiotuję, to zdarza się jakaś żółć, okropne uczucie, a najczęściej to mam torsje i nic nie wypływa, później przez jakiś czas jest dobrze i wracają wymioty... ale dziś, odpukać, ale ani razu.... tekila daj znać, trzymam kciuki, dziewczyny dacie radę, my daliśmy na wstrzymanie na okres wakacji, i od razu się udało, mimo, że już ponad 3 lata się staraliśmy, dam wam radę, zajmijcie się czymś innym, U nas akurat budowa ruszyła, więc było tyle spraw na głowie, że człowiek się nie koncentrował na kochaniu, tylko co była chwila i siła to korzystaliśmy.... więc może wy też coś wymyślicie i znajdziecie jakieś zajęcie które będzie bardzo zużywało złą energię... pomyślcie o tym, bo to jest chyba pomysł na sukces. Dodam, że mam koleżankę, starali się o dziecko 10 lat i w pewnym momencie ona miała wypadek, skupili się na jej zdrowiu, chociaż na szczęście nic poważnego nie było. A po bardzo krótkim czasie okazało się, że jest w ciąży i teraz ma już 2 letnie dziecko... taka moja rada.... trzymam za was kciuki, i dodam, że zaraz jadę na wizytę do ginki, wreszcie zobaczymy naszego dzidziuśka....jak mu serduszko bije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka30 mi się zaczął według@9 tydzień, ale ostatnio 2 tygodnie temu byłam na usg i lekarz powiedział ze początek 5 tygodnia.... tak więc mniej więcej by się zgadzał.... ja jeszcze nic nie widziałam:( prócz pęcherzyka ciążowego, ale podobno było jeszcze za wcześnie aby coś zobaczyc, a kolejną wizyte mam 18 sierpnia tak więc nie moge sie już doczekac i mam nadzieje ze wszystko ok.... a czuje się bardzo dobrze czasami mam mdłosci, ale bez wymiotów, piersi stały się ciężkie i tylko sutki mnie drażnią no i miednica boli.... a powiedz mi w którym tygodniu widziałaś zarodek licząc od ostatniej @ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula2104 licząc od @ to widziałam zarodek i serduszko jak było 6 tygodni i 5 dni. A jak robiłam USG tydzień wcześniej czyli jak było 5 tygodni i 5 dni to było widać tylko pęcherzyk ciążowy. U każdej z nas jest inaczej, więc się nie stresuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaline
Tekila, ponownie trzymam kciuki. Okres powinnam dostać w piątek i gdyby nie to, że od soboty boli mnie podbrzusze, to nie zastanawiałabym się co to jest. Test mam ale nie robie, poczekam do soboty. Coraz bardziej bolą mnie piersi i są wieksze, tak jak przed każdą @. Hmm, nie wiem co myśleś. Próbuje się od tego wyłączyć. Mierzę rano temperaturę w pochwie i mam około 37,1. Ale jestem w tym zielona, więc nie wiem? Pozdrawiam Wszystkie dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka staram się pozytywnie myśleć, że wszystko jest dobrze, ale troche się wystraszyłam wtedy po tej wizycie, że jeszcze nic nie ma.... ale według tego co mówisz to wszystkopowinno być ok...musze cierpliwie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline no i bardzo dobrze że Ci się utrzymuje powyżej 37... przeważnie jest tak że przed okresem powinna zacząć spadac, a jeśli po terminie@ dalej sie utrzymuje to jest dobry znak.... ja jak mierzyłam rano w pochwie to miałam powyżej 37 i temp ciała tez miałm pow.37, nawet teraz nadal mam ja podwyższoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula2104 wiem co czujesz bo ja też się strasznie martwiłam jak widziałam tylko pęcherzyk. Naczytałam się o pustych pęcherzykach itd. ;( Także tydzień był dla mnie bardzo długi. Ale doczekałam się i zobaczyłam. Mam już założoną kartę ciąży. Teraz nie wiem jak wytrzymam do połowy września, ale chyba tak już w ciąży jest, że trzeba być cierpliwym i wizyty są co jakiś czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline wysoka temperatura to dobry znak ;) Ja mierzyłam przez caly cykl i też po terminie @ miałam powyżej 37. I na dole i pod pachą. A no i jeszcze tydzień przed @ rozchorowałam się na maxa, ale to tak, że miałam prawie 39 stopni gorączki. Nie wiedziałam co mi jest, a to chyba organizm tak zareagował na zmiany.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka30 no dokładnie... tak sie wtedy zdołowałam i podobnie jak Ty naczytałam o pustych pęcherzykach, że mój mąż powiedział, że na kolejnąwizyte pójdę dopiero za miesiąc jak już bedzie wiadomo że zarodek na pewno się pojawi.... a że lekarz ma urlop my za tydzien wyjeżdźamy to tak musze czekać do tego 18.... z tego co mi wiadomo to w ciąży chodzi się mniej wiecej co 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaline
Dziewczyny, trochę się naczytałam na temat tej temp. no i najważniejsze, żeby się utrzymała. Szkoda tylko, że biust zacząl już mnie boleć na maxa jak na @. Zawsze był to dla mnie znak, że okres tuż tuż :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline jak na razie nie masz sie czym przejmowac... ja miałam identyczne objawy jak przed spodziewaną @ ból piersi, brzucha, ciągnięcie na dole ze skurczami i byłam pewna, że lada chwila się pojawi... no ale się nie pojawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po becie;/ wyszła poniżej 1;// ale i tak w to nie wierze;/ chyba powinnam udac sie do psychiatry... został tylko żal i czekanie na @. wejde chyba dziś jeszcze do mojej gin, bo akurat przyjmuje w śr i pon. zobaczymy co powie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
dziewczyny mi znajoma mówiła że dopiero bliżej połowy ciąży zaczynają sie częstsze wizyty u lekarza bo sprawdzają czy wszystko prawidłowo sie rozwija, sa nawet strony w necie opisujące ciąże tydzień po tygodniu:) u mnie 22dc, piersi sie powiększają ale nie bolą, temp. nie mierze, apetyt zaczyna mi dopisywać jak przed każdą @, tyle że jakoś więcej mnie do przytulanek ciągnie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobo
tekila przykro mi, może nastepnym razem..., ja właśnie z domu wychodzę ale napiszę, michaline podwyższona temp i ból piersi to jak najbardziej dobry znak :) jak nie spadnie ze 2 dni przed spodziewaną @ to znaczy że możesz być w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teklia1980 strasznie mi przykro, bo wszystko szło w dobrym kierunku...najważniejsze to nie tracić nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×