Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Dzieki za wsparcie :) wlasnie probuje od 2 tygodni doczytac ,,Targowisko proznosci'' no i bede miala okazje, a tak poza tym dziewczynki polecam te lekturke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2580
Alutka a kiedy Ty masz to badanie jutro tak? Z tego co ja wiem to trzeba byc nadczo, przynajmniej mi tak lekarz kazał i wyszłam w tym samym dniu popoludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Mój kochany M dzieli się ze mną wszystkim, wczoraj oddal mi trochę swojego przeziębienia i teraz mamy katar oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Mi jeden dzień uciekł, juto już jest 13.12 piątek, a mi się coś ubzdurało, że jutro dopiero 12 i czwartek, a dziś środa, a nie czwartek. Źle, Ci radzę Anulka, skoro idziesz jutro do szpitala i jutro masz badanie to Kasia2580 ma rację lepiej być bez śniadania żeby nie wymiotować po lekach bo pewni Ci coś podadzą . Dziś zjedz lekką kolację i sporo pij żeby jelita były puste wtedy badanie lepiej wyjdzie. Skoro idziesz tylko na badanie i nie zostajesz to weź sobie koszulkę i kapcie szlafrok raczej nie, chyba, że jesteś zmarzluchem, książkę weź bo wszędzie się czeka, po co myśleć o badaniu lepiej czytać. Trzymaj się i nie ma się czego bać, ja nigdy wcześniej nie byłam w szpitalu więc to przeżywałam, M mnie wspierał ale on ma za sobą trzy tygodnie leżenia na wyciągu po wypadku więc moja dobowa wizyta była dla niego niczym, a ja przeżywałam bardziej sam nudny pobyt i stracony na czekaniu czas niż to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wskazówki :) poczytalam dopiero na innym forum o staraniach po HSG i jestem optymistycznie nastawiona :) zachodza w ciaze nawet w cyklu po badaniu no i w 3 nastepnych!!! nam wszystkim tez sie uda napewno !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutka na miejscu nie robili mi żadnych badań, musiałam już przyjść ze swoimi (posiew z pochwy, HBS, HCV, CRP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi robił moj gin posiew 3 tyg. temu i nie byl rewelacyjny,ale wziełam leki i powinno byc teraz dobrze w razie gdyby jutro mi robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tez pozytywnie nastawiłam na starania po HSG, teraz jestem w trakcie 2 cyklu.. a jaki będzie wynik to wam napisze za tydzień :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Tak Neti88 ma rację, jak robisz badanie w dniu przyjścia na oddział to musisz wszystko mieć. mnie trzymali dobę więc pobrali krew na badania i wymaz na czystość pochwy bo mieli na to czas. Co do starań po HSG to też jestem dobrej myśli kontrast ,,rozpycha" jajowody, a sprzęt do badań szyjkę macicy więc łatwiej plemnikom przepłynąć, ale jeśli nie uda się przez kilka pierwszych miesięcy po badaniu to trzeba dalej szukać przyczyn. My teraz działamy, a potem się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Netia88 nie Neti ja dziś jestem jakaś rozkojarzona to ten katar i problem co kupić licealiście na gwiazdkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj szkoda gadac,czemu to jest tak niesprawiedliwe....? wczoraj w wiadomosciach pokazywali rodzine...11 dzieci 12 w drodze ,bida az piszczy...czemu tak niesprawiedliwie sa rozdzielane te bobasy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze kupcie mu perfumy? Moj ma 10 lat a chce swoje juz miec :) wogole kabarety z nim sa, wlosy na zel ,ubrania sam sobie wybiera.... ech za moich czasów to sie chodzilo w tym co mama kazala i bez zadnych dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze kupcie mu perfumki? Moj ma 10 lat a chce swoje juz miec :) wogole kabarety z nim sa, wlosy na zel ,ubrania sam sobie wybiera.... ech za moich czasów to sie chodzilo w tym co mama kazala i bez zadnych dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
No sama się zastanawia czemu tak jest. Tym dzieciom było by lepiej u każdej z dziewczyn z tego forum. A swoją drogą jak to jest: my się badamy, łykamy witaminy, liczymy dni płodne, mężów karminy zdrowo, jesteśmy przebadane z każdej strony, no jednym słowem idealny materiał na rodziców i nic, a ludzie z 11 dzieci, nie wiedzą jak się nazywają z nadmiaru obowiązków, nie mają kasy na witaminy i dobrej jakości jedzenie dla dzieci nie mówiąc już osobie i zachodzą w ciążę od samego patrzenia na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego uwazam,ze jednak psychika ma tu wiele do rzeczy.....Mialam znajoma,ktora nie mogła zajsc przez 3 lata w 2 ciaze,wreszcie sie udalo,ale pozniej doszly jeszcze kolejne 2 ciaze,ktore niestety nie byly oczekiwane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uważam że psychika ma duze znaczenie, ale jak tu się odblokować ? ja nie potrafię tego zrobic i raczej nigdy mi się nie uda nie myśleć o dziecku bo to nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Właśnie się zbieram do wyjścia i coś mu znajdę, mąż ma się dołączyć do poszukiwań w trakcie. Perfumy to dobry pomysł bo to też elegancik, włoski zadbane i super ciuchy, ja często w tym wieku podkradałam ciuchy i kosmetyki siostrom bo one były starsze. Problem z wyborem perfum będzie nie mały bo oboje z mężem mamy kater i przytępiony węch ale może się uda. Jeszcze wyjazd po choinkę do szkółki drzewek i zapakowanie prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektorym z nas starania wychodza w okrese swiatecznym,miejmy nadzieje,ze te swieta bedziemy pamietaly do konca zyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
No tak psychika jest ważna ale jak przestać chcieć i się wyluzować. Mojej koleżance pomogło wino wypite przed staraniami. Mówi ,że się wtedy wyluzowała i po 18 cyklach starań się udało własnie w tym z winem. Mi nie pomogło, może wypiłam za mało bo tylko pół kieliszka. W tym walnę sobie cały albo kieliszek wódy tylko, że ja nie lubię alkoholu w żadnej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moj M je lubi,sa swietne,ale moim faworytem jest code Armaniego :) lubie ciezkawe zapachy.A tak dla rozluznienia sie ,pogadajmy o perfumkach,jakie lubicie,polecacie:) moj ostatni nabytek Lancome ,,zycie jest piekne'' ciezki dosyc zapach ale super wytrzymaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze papiery mnie przysypują w pracy a wy tyle dziś piszecie. Ja się dowiem dopiero w przyszły czwartek co mam zabrać bo mają do mnie zadzwonić z kliniki. Z tego co czytałam na ich stronie to trzeba być na czczo od 6 godzin i nie można nic jeść, pić nawet rzuć gumy. Nie można się też balsamować dzień wcześniej. Trzeba mieć ze sobą badania bakteriologiczne i antygeny. Koszulki i szlafroczka chyba nie będę musiała brać bo w klinice mają fliselinowe koszulki i papierowe kapciuszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mia777 u Mnie bez zmian czekam :) we wtorek idę do gina po dalsze zwolnienie i wtedy zrobi mi USG i zobaczymy czy coś zobaczy, tak naprawdę to nie wiem kiedy powinna @ do mnie przyjść czy 21.12 czy 24.12, więc nie wiem kiedy testować :) dziewczyny które idziecie na HSG nie jedźcie śniadania bo będą wam robić badania, choć wszędzie to badanie wygląda różnie ale dacie radę, nie macie co się bać, My wszystko przetrzymamy byle mieć dzidzię :). Ja strasznie się bałam HSG i przeżyłam, później laparoskopii a też nie było w moim przypadku źle bo nic mnie nie bolało i byłam w szoku :) Trzymam za was wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój zapach to Coco Chanel Mademoiselle używam go od lat i jeszcze mi się nie znudził :) Mi tez mówili żeby być naczczo i nie jesc też kolacji dzień wczesniej. Musiałam mieć badania a także dokument potwierdzający ubezpieczenie :/ kazali mi zabrac szlafrok koszule nocna i kapcie które okazały sie zupełnie niepotrzebne bo nie spedziłam tam nawe połowy dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przychodzi mi nic do głowy do jakiego można porównać, ale są one delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jego skład: Nuty zapachowe: nuta głowy: bergamotka, jaśmin, limonka, lipa, banan nuta serca: magnolia, tuberoza, frezja, fiołek, gardenia, konwalia, różowy pieprz nuta bazy: drzewo sandałowe, wanilia, kadzidło, mirra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×