Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Dzisiaj sie juz kończy @ i powiem wam że jeśli tak by wyglądała co miesiąc byłabym przeszczęśliwa :) nic mnie nie bolało, ogólnie jakoś krótko trwała bo niecałe 4 dni! może to zasługa hsg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Cześć dziewczyny. Asiak niezłego miałaś stresa z tą przesyłką. Mnie takie sytuacje w pracy kosztują zawsze dużo nerwów. Netia88 fajnie mieć taki lekki okres, prawda? Też miałam niebolący w tym cyklu po HSG ale śluzu dalej nie ma, dobrze, że mam ten pre seed żel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Asiak mam znajomą, która w obu ciążach krwawiła do 12tyg, potem mijało dzieciaki są już prawie dorosłe więc trzeba być dobrej myśli uda się zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po clo miałam bardzo obfite ale króciutkie @ nawet dwa dni ale zawsze mam bolesne. Musze brać tabletki przeciwbólowe a i tak zdycham. W tym miesiącu już bez clo przeciągła mi się do 5 dni. Moja siostra nadal plami, pojechała do szpitala i czeka na przyjęcie ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Dzis zaczynamy staranka.....no i zaczynam sie stresowac,juz zakladam ,ze napewno sie nie uda :( ufff musze jakos wyluzowac...Czytam,ze wspomagacie sie wiesiolkiem i lnem,rozmawialam z moim ginem o tym do wiesiolka nic nie mial,ale jak mu powiedzialam,ze wypijalam litre lnu dziennie,to sie takk smial,ze az mi sie glupio zrobilo:) no i stwierdzil,ze napewno po nim lepsze trawienie mam :) swoja droga na mnie rzeczywiscie nic nie dziala,chyba juz taka moja uroda z tym skapym sluzem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Altutka tylko pamiętaj że wiesiołek tylko do owulacji :) Poza tym podziwiam cię że w ogóle przełknęłaś to siemię lniane bo one jest obrzydliwe :P Netia dziś masz dopiero 4 dc to do 14 napewno mąż dojdzie do siebie no chyba że masz szybko owulację. Mój ma abstynencje przed badaniem nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos84
Cześć dziewczyny! a ja mam dzis 5dc po hsg i rzeczywiści @ była jakas skąpa i mniej bolesna:) zaraz idę do gin na konsultację, bo powiedział, że jeśli nie uda mi się zajśc w ciąże w cyklu zaraz po hsg, to mam przyjść do niego najpóżniej do 5dc i cos dla mnie wymyśli:) trochę jestem zła, że dni płodne wypadna mi najprawdopodobniej w święta wiec z monitoringu oraz badania na wrogośc śluzu nici:/ no ale w tym miesiacu przyjmyje inną "taktykę"-po prostu seksik co drugi dzień od jutra ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak na szczęście mój mąż nie ma zapalenia płuc ufff.... dostał tylko antybiotyk i powinno sie do piątku poprawić :) owulacja przypada mi mniej więcej na 26-go wiec jest ok :) Alutka ja piję len raz dziennie tylko na wieczór :) mi bardzo pomagał wcześniej, teraz piję dopiero 3 dzień i mam nadzieje że też mi pomoże :) Zamówiłam sobie ten żel wspomagajacy plodność ale troszke inny Conceive Plus, ma przyjść jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gos84 mi ginekolog powiedział że mam przyjść po 2 nieudanych cyklach po hsg - nie udało się więc idę teraz w piatek. Potem wizyta w klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos84
oj to widzę, że jestesmy na podobnym etapie:) a i żel Conceive Plus tez mam :) calkiem niezły jest, tylko ma krótki termin ważności 3 mies od otwarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gos84 napisz potem po wizycie co Ci ginekolog doradził :) troszke krótki termin ważności ma ten żel ale mam nadzieję że po tych 3 miesiącach nie będzie już potrzebny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w tesciki sie zaopatruje,bo u mnie jak zwykle co miesiac ze 4 pojdzie :) bo oczywiscie do okresu nie wierze zadnemu....:) jejku ile to kasy juz poszlo!!!!!!! juz dobra wyprawka by byla.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutka a ty leczysz się prywatnie? Chodzisz do jakiejś kliniki? Ja do tej pory do chodziłam na NFZ ale teraz już prywatnie i za HSG też będę płaciła. Kasa idzie spora bo jak się ma 3 wizyty w miesiącu + badania. U mnie testy ciążowe leżą bo zanim je zrobię to @ zdąży przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widzę że plany poczyniłyście niezłe :) Fajnie, trzeba walczyć. Ja dziś jadę na wizytę mam dziś 25dc, ale czuję że nic z tego nie wyszło @ zbliża się chyba. Martwi mnie jedno że teraz mam brać CLO ale bez monitoringu przez święta i na wizytę mogę dopiero iść 7 stycznia a z raci tego że nie wiem kiedy dostanę to nawet nie wiem który to dzień cyklu będzie :( Niestety kasa się rozchodzi ja przez ten czas starań to bym już dawno mogła zrobić sobie in vitro tyle jej wydalam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos84
u mnie tez przed chwila 120zł poszło:/ lekarz przepisał mi clo 5-9dc, a pożniej wizyta 23.12, żeby sprawdzic czy będzie owulacja, a jak tak to 24.12 rano padanie po stosunku, więc tez ryzyk fizyk, bo później świeta klinika nieczynna i pieniądze idą w błoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak a jak to było z Tobą i Twoją siostrą jak byłyscie na pierwszej wizycie w GC? To była rozmowa, jakieś badanie? czy na pierwszej wizycie już wam zaproponowano np. inseminację albo jakies badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Hej kobitki. Właśnie wróciłam od mojego gin. Ze wzgledu na Świeta i brak możliwosci monitoringu lamette zaczne dopiero po swiętach bo w ciemno brac zastrzyki to bez sensu. Nie wiedziałabym czy jest pęchęrzyk i ile ma. Netia i jak Twój ?Pisz co i jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia zajrzyj sobie na stronkę gyncentruma na zakładkę pierwsza wizyta http://www.gyncentrum.pl/pierwsza-wizyta.html . Tam pisze co trzeba mieś ze sobą. Najlepiej zabrać wszystko co się ma. Ja dopiero w piątek będę tam pierwszy raz ale mnie ominie ta pierwsza wizyta za 200 zł bo już byłam u tego lekarza prywatnie w Gliwicach. Myślę że po HSG ustali mi dalsze leczenie. On jest bardzo zdziwiony że mój poprzedni lekarz dał mi clo a monitoring miałam tylko raz w miesiącu i nie dostawałam zastrzyku na pęknięcie. No cóż każdy lekarz leczy po swojemu. Moja siostra najpierw miała clo, potem gonal, później 4 inseminację i 2 in vitro a teraz leży w szpitalu i modli się żeby wszystko było ok. Dziecku spadło tętno ale przestała plamić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dzieki Asiak za informacje :-) Mia777 juz myslalam ze juz sie dzisiaj nie odezwiesz:-) faktycznie bez sensu byloby w Twoim przypadku brac te zastrzyki. Moj M lezy w lozku i dbam o niego jak tylko moge :-) co chwile herbatka, owoce, syropek i tak w kolko:-) a mu sie chyba to bardzo podoba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z moim M byliśmy dziś w centrum handlowym po mój prezent gwiazdkowy i lipa. Nic sobie nie wybrałam :( Chyba nic nie dostane. Czy wy wiecie co chcecie dostać pod choinkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak ja sobie juz wybralam prezenty:-) od mojego dostane prostownice taka lepszą a od tesciow szczoteczke elektryczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prostownice już mam, wypasioną suszarkę dostałam w ubiegłym roku, depilarkę na urodziny, szczoteczkę elektryczną bez okazji, wagę na rocznicę ślubu tak więc gadżety wszystkie już są. Mój sobie zażyczył nowy fotel do kompa a ja sama nie wiem czego chcę. Myślałam że jakiś ciuch znajdę ale jeszcze takiego co by mi się podobał nie wyprodukowali. Powiedziałam M że sam ma wymyślić ale on marudzi że ja wybredna jestem i mi się nie będzie napewno podobać. jeszcze muszę nad tym pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie sa stale stare bywalczynie??? dzieciaki tak w kosc daja ze nie maja czasu na nic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dziś byłam na wizycie i pęcherzyki mi pękły, mam ładne endometrium i widział ciałko żółte. Śmiał się że jak się wrazie udało to może bliźniaki, ale ja mu mówię że czuję się bardziej okresowo niż ciążowo to mnie wyśmiał i powiedział że przecież w ciąży nie byłam jeszcze to nie wiem jak się powinnam czuć :) Jak @ nie przyjdzie do poniedziałku to mam do niego jechać na szpital na USG i zrobić w niedzielę test, ale mi się wydaje że nie będzie takiej potrzeby. Jak mu składałam życzenia świąteczne to powiedział że się spotkamy w poniedziałek i wtedy mu złoże życzenia :) Dziś 25dc i czuję że się zbliża @ wredota :( Asiak a może coś z biżuterii? Ja jak nie wiem co chcę dostać to zawsze to mi przychodzi do głowy :) Właśnie laski gdzie się podziewacie, może wy mi powiecie czy objawy na @ są podobne do ciążowych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
L_E_T_I to trzymam kciuki by Ci sie udało :) No mam nadzieje ze nie zaskoczy Cie @. Netia88 u mnie tez kiedys wypadło ze mi zachorował na czas działania , to tak się nim zajęłąm ze lezał czerpiąc przyjemnosci a w odpowiednim momencie no wiecie....bo to szkoda i swojego M bo chory ale i kolejnej szansy też. Asiak33 ja powiedziałam mojemu wprost że pod choinkę chce kasę na kolejny zabieg depilacji laserowej , bo zaczęłam dwie rzeczy na raz i to jedno kosztowne i drugie. Mój zadowolony bo wie ze mi na tym tak baaardzo zalezy i szkoda mi przerywac i nie bedzie musiał grzebac w głowie i podpytywac jaki prezent bym chciała dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Zaczynamy środę. Ja jeszcze tylko dziś i jutro pracuję. Jutro mają też do mnie dzwonić z kliniki z informacjami o HSG gdzie, jak i o której. Trochę dygam. Leti trzymam kciuki. Jeny ja nigdy nie usłyszałam nic o ciałku żółtymi bo chyba nigdy nie doszłam do tego etapu a objawy na @ zawsze były objawami na @. No ale w Twoim przypadku to będzie dobrze, Tobie wszystko ładnie rośnie. Czytałam żeby piersi obserwować bo podobno sutki robią się ciemniejsze jak malinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak ja też mojemu kupuję nowy fotel do kompa! taki z masażem i grzaniem :) Prostownicę też już mam ale chcę taką wypasioną :) Może Asiak właśnie jakiś zabieg jak Mia777, jakas depilacja laserowa, wybielanie zębów, zabieg na ciało... ? Są różne opcje :) Mia777 byłam raz na tym zabiegu (niestety tylko raz) kupiłam kupon na grouponie, w tym było 5 zabiegów na 3 wybrane części ciała za 299 zł. Niestety po pierwszym zabiegu nagle się okazało że im się maszyna zepsuła i później musieli wszystkim oddać kase bo nie dali rady jej naprawic przez kolejne 3 miesiące. Teraz chętnie bym na to poszla ale boje się że zajdę w ciąże i bede musiała przerwać... (juz od prawie 2 lat się boję - gdybym wiedziała to już bym była dawno po 10 zabiegach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×