Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość netia_88
Dziewczyny farbowalyscie włosy w ciąży? Nie chodzi mi o rozjasnianie, jedynie nalozenie koloru.. odrost mam juz spory a boje sie isc do fryzjera. . W koncu to dopiero początek. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia, ja mam ciemne włosy i też muszę farbować bo już siwki mam :) Ja kupiłam farbę bez amoniaku i nią farbuje włosy. Olia od Garniera. Moja koleżanka nią farbowała włosy przez całą ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Mi lekarz na początku powiedział żebym nie farbowała. A że akurat miałam ścięte na krótko to się posłuchałam i farbuje aż do końca ciąży. Zmieniły same kolor na czarny i nie wypadają wcale wiec mam bardzo gęste. Ale po ciąży pewnie trochę wypadną. Wiem że kobiety malują delikatnymi farbami. Wczoraj w szkole rodzenia było około 20 kobiet z czego 90% farbowana. Pierwszy trymestr to trzeba uważać potem chyba już można. Tylko kolor włosów może wyjść inny po użyciu tej samej farby co przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Ja na wszelki wypadek poszłam do fryzjera przed transferem a potem przez całą ciążę nie farbowałam. Co do walizki to ja miałam zwykłą torbę i zastanawiałam się dlaczego inne kobiety mają takie wielkie walizy. Wszystko mi się zmieściło dla mnie i dzidziusia. Może dlatego że ja byłam w środku lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa rozne opinie na ten temat dlatego boje sie zaryzykować. Napewno poczekam do konca pierwszego trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Netia poczekać do końca pierwszego trymestru będzie najlepiej a potem zobaczysz. Ja naszykowałam rzeczy do torby i trochę tego jest. Pewnie przesadzam z ilością ubrań dla maluszka ale to będzie maj albo upadł albo zimno. Jak takiego człowieka ubrać na wyjście? Mąż zawsze się śmieje ze mnie jak pakuję się na urlop bo nie mieszczę się w walizkę choć jedziemy na tydzień ale mnie nigdy pogoda nie zaskoczy a on kiedyś w jesienią zapomniał polara na wyjazd w góry. Teraz mówi że jak będę pakować dziecko na wyjazd to on pożyczy od kolegi busa bo nasz golf nie pomieści wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netia_88
Dzisiaj mija 20 dpt moja beta to 5267,50 :) dalej nie moge w to wszystko uwierzyć, jestem taka szczęśliwa :) :) :) wszystkie dodalyscie mi sily I wiary w to że w końcu się uda :) kochane jesteście :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Netia beta piękna. Mówiłam, że ten rok jest bardzo płodny. Teraz tylko czekamy na info czy to jeden czy dwa szkraby zamieszkamy pod twoim serduszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Natala do dziecka pakujesz tylko na wyjście tak? Pogode ciezko określić ale napewno bedzie juz dosc cieplo,ja bym wziela body z dlugim rekawem,skarpetki na to spioszek i cienka czapka a w razie czego w domu uszkowac jeszcze jakis sweterek.napewno w foteliku bedzie dziecko przykryte lekkim kocem wiec w zupełności wystarczy. Netia jeszcze raz gratulacje☺ teraz dbaj o siebie i oszczedzaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Myszka do szpitala spakowałam też małemu ubranka na pobyt. Sa to trzy pary bodów bez rączek i nóżek oraz trzy pajacyki z długim rękawkiem i nóżkami. Jak będzie chłodno to dwie warstwy mu włożę , a jak będzie cieplej to tylko pajacyk. na wyjście muszę kupić ewentualnie sweterek bo nie mam czegoś takiego. Kocyk i rożek oczywiście mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Natala ja do szpitala wzielam 2kaftaniki tylko,po obu porodach dzieci byly tylko tak ubierane plus skarpetki i owijane w kocyki,latwe do przewijania i rozbierania przed kąpielą i wizyta pediatry. W maju bedzie cieplej napewno wiec ja ewentualnie wzielabym body z dlugim rekawem i te skarpetki,najwyzej lzej bedziesz kocykiem przykrywac. Aha i podpisz na metkach ciuszki bo czasem jak biora gdzies dziecko na badanie czy do pobrania krwi lub do kapieli to zmieniaja dziecku ubranie i zeby nie wzieli twoich do szpitalnej pralni a najlepiej powiedz o tym poloznym. U mnie tym razem kapali dzieci na sali gdzie lezalam wiec nie bylo problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Dzięki Myszka za podpowiedź wezmę body z rękawami bez nóżek. Tylko że ja wszystkie metki wycięłam z ubranek chyba wyhaftuję inicjały. Netia czekamy na info po wizycie u lekarza. Zaciskam kciuki. Młody też właśnie okłada mnie po pęcherzu i jajnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) co tak cicho? Czyżbyście okna myły? U mnie nawet ogarnięte ale mala śmiga już na kolanach i wszędzie jej pełno, a i szuflady żadnej nie przepuści. U mnie w szpitalu dziecko ubierają w szpitalne ciuszki, a potem na sali można sobie przebrać w swoje ubranka. Nie kąpią dzieci przez pobyt w szpitalu i mówią żeby nie kąpać jeszcze po powrocie bo niby mają swoją florę bakteryjną. Za to położna mówiła żebyśmy codziennie kąpali wieczorem to się przyzwyczai że jest noc i trzeba iść spać i to nam się sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Asia widzę że co szpital to obyczaj. Ja dzisiaj dopytam w szkole rodzenia co brać. Zamówiłam też walizkę na kołach bo nie udźwignę tego wszystkiego. U mnie posprzątane tak po wierzchu. W styczniu było malowanie wiec wtedy sprzątałam. Teraz już mi ciężko i stopy mi spuchły trochę. Chodzę jak kaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam położna mówiła że na Zachodzie kapia 1-2razy w tygodniu. My kapiemy co 2 dni ale żeby latwiej było z zasypianiem to nie powiem,w szpitalu owszem kapiel ja wyciszala ale teraz nie bardzo. Jedyny rytm jaki sobie Paulinka wypracowala to ku mojemu niezadowoleniu pobudki w nocy o 1, 3 i po 5 ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Dziewczyny wszystkiego dobrego na święta. Spokoju, rodzinnej atmosfery i smaków dzieciństwa. My już odpoczywamy, tylko kiełbaskę jeszcze upiekę bo mąż wraca z z pracy dopiero o 20,00 i już upomina się o wielkanocną białą kiełbaskę pieczoną w cebuli i śliwkach suszonych. Więc mu przygotuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Wszystkim Wam dziewczyny i Waszym rodzinom życzę przede wszystkim rodzinnych Świąt,pelnych uśmiechu i życzliwości,zdrówka dla pociech a mamusiom w dwupaku by maluszki dobrze sie rozwijały i omijaly was ciążowe dolegliwości. Jeśli sa tu jeszcze jakieś staraczki to życzę powodzenia,wiary i sił w walce o maleństwo. Życze ja i moje dwa Szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Natalia a to podobno baby w ciąży mają zachcianki ;) Wesołego Alleluja dla Was wszystkich! Dla pisklaczków malutkich, kokoszek i zajączków kicających w brzuszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L_E_T_I
wesołych i pogodnych świąt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Dziewczyny jak tam Święta. My dopiero wróciliśmy z rodzinnego śniadania, które przeciągnęło się do popołudnia. Teraz to już tylko drzemka bo pęknę chyba choć nie zjadłam dużo. Asia mój m to ma chyba więcej zachcianek niż ja a w szkole rodzenia zadaje najwięcej pytań. Nie spodziewałam się po nim takiego zaangażowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Cześć dziewczyny,długo mnie tu Nie było więc trochę muszę nadrobić.Ale udało się między wierszami wyczytać cudowną wiadomość o Netii! Kochana serdecznie Ci gratuluję!!!Milion razy mówiłam Ci że się uda i się udało!ŚcIskam Cię mocno kobieto!!!A reszcie dziewczynek spokojnych zdrowych świąt!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netia_88
Święta, Święta i po Świętach :) Psioszka dziekuje Ci bardzo :* Dzisiaj ide pierwszy raz na Usg. Trzymajcie kciuki zeby wszystko było ok. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L_E_T_I
Netia kciuki zaciśnięte mocno trzymamy razem z małą :) daj znać jak będziesz po, jestem ciekawa czy jedno czy może dwoje masz lokatorów :) Ściskam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Netia daj znać po wizycie jak usg. U nas święta minęły gościnnie, pierwsze święto u nas bo wyprawialiśmy urodziny Emilki i męża a w drugie jechaliśmy do teściowej, Emilka zachwycona towarzystwem 4 kuzynek :) A poza tym to wiem już że zielone kupy Paulinki są przez nabiał a nie czekolade (hurra :)) Probiotyk i dieta eliminacyjna pomogły odzyskać normalna barwe i konsystencje kału Małej,teraz w święta zjadłam placki ze śmietaną,serem no i efekt już widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulokowała sie u mnie jedna fasolka :) :) :) serduszko bilo jak szalone :) niesamowite uczucie. . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskier17
Witam, widze, że temat raczej co zabrać do szpitala na poród ale ja mam inne pytanie. Idę na HSG niby jeden dzień ale co mam zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskier17 to zależy gdzie robisz. Ja robiłam w klinice to nic nie musiałam zabierać, tylko podpaski miałam ze sobą. Całą resztę dostałam jednorazowe. Jeżeli masz w szpitalu i będziesz zostawać na noc to musisz mieć koszulę, przybory toaletowe. Netia bardzo się cieszę Twoim szczęściem :) Dbaj o siebie, odpoczywaj i bierz witaminki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Iskier 17 jesli ronisz w szpitalu i wchodzisz przez izbę przyjec to weź koszulkę kapcie i szlafrok. Jeśli zostajesz na noc to jeszcze kosmetyki. A jeśli tylko na badanie i do domu to wystarczy założyć dłuższą bluzkę jak do ginekologa żeby tyłkiem nie świecić wchodząc na lóżko do badania. Powodzenia. Netia gorące gratulacje. Ten dźwięk serduszka jest niesamowity. Dbaj o was i uważaj na siebie i fasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał być robisz. Natala3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia najszczersze gratulacje☺ uważaj na siebie i fasolke,jak najwiecej odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×