Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Mila1801
Musze zdziwić kolezanke wypowiadająca sie powyżej, ze ja znam dzastine. mam z Nia kontakt telefoniczy, czesto rozmawiamy, wiec wiem z kim mam przyjemność A po drugie to,ze lekarz powiedział jej na poczatku,ze nie moze miec dzieci nie zmienia faktu, ze medycy medycyna, a natura naturą. Poza tym organizm kazdej kobiety jest tak skonstruowany, ze moga zachodzic w nim rozne zmiany, które dla nas moga wydawac sie dziwne... No i po trzecie to,ze poroniła nie zmienia faktu,ze kobiety bardzo czesto po takim wydarzeniu zachodza ponownie w ciąze. Dzastinko nie przejmuj sie niczym:) Moje zdanie na ten temat znasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra!!! Aż strach cokolwiek napisać bo za raz jakieś agentki będą po nochach siedzieć i analizować wszystko. Ja też jestem "młodą" mama i jakoś nie mam tyle czasu żeby wertować od początku całe to forum. Więc może Wy drogie "Panie" jesteście pietnastki, albo stare panny którym się w domu nudzi jak koty pokarmicie he he Z tego co wiem są też inne fora, nie mam tyle czasu co Wy bo bym sprawdziła czy z innych też Was wypędzili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
dzień dobry dziewczyny;) skończmy z tym idiotycznym wątkiem;) Dzastina nie chce nawet słyszeć że Ty się udzielac nie bedziesz!!! Pisz jak sie czujesz bo nas to naprawde interesuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
No własnie Dziastinko odezwij sie do Nas:) Wszystkie tu czekamy na jakis odzew od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
ale się porobiło,nie będę się rozpisywać na temat tych pań bo nigdy się nie utnie tego tematu Dzastina nie przejmuj się,my jestes my z Tobą dłużej i nikt naszego zdania nie zmieni więc nie zostawiaj nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Hej kochane.. Dziękuję wam że tak twardo za mną stoicie.. nie wiem jaki mają cel te Panie ale to chyba ich problem. Jeśli chodzi o mnie to czuję się źle..pojawiły się mdłosci które męczą mnie cały dzień a w nocy jest najgorzej.. Więc kto wymyślił powiedzenie " poranne mdłości"? :) W ogóle to już się boję czego kolwiek napisać bo CBŚ mnie śledzi:) Ciekawe jak tam u naszych zafasolkowanych..:):):):) pozdrawiam was i życze miłego dnia. U mnie dziś ładnie słonecznie to się za pranie wezmę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Nika no co u ciebie? testowałaś jeszcze? robiłaś betę albo coś?? 3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
cieszę się ,że jesteś :) dzisiaj ide do innego lekarza zobaczyć co mi powie,z badań robiłam tylko na przeciwciała kardiolipidowe wynik w przyszłym tygodniu,a co do mdłości to mnie teraz mdli strasznie więc współczuję wszystkim,które to męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Ja to juz nie mam siły przez te mdłości...umieram po prostu!nie mogę się doczekać kiedy to minie...a jeszcze tyle tygodni.ale mamy co chciałyśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to jest
No i widać jak czytacie dzastinę , skoro mnie ( co napisałam kilka postów) nie potraficie przeczytać ze zrozumieniem. PIsałam że śledzę forum od ok. roku a nie, że teraz przeanalizowałam całość od począku.Tak jak wy jej kibicowałam i podziwiałam ale z czasem zaczęło mi (i jak widać nie tylko mi )coś nie pasować A poza tym to wyszło jakimi jesteście osobami. Niby dorosłe kobiety a prześcigujecie się w wymyślaniu jakichś bredni na nasz temat:że mąż zaniedbuje, że seksu brakuje czy o jakimś karmieniu kotów. No idiotyzmy, ma któraś jakieś ciekawe pomysły jeszcze????? Ja nikomu nie ubliżałam, cytowałam jedynie dzastine i udowadniałam że przeczy samej sobie i zmyśla. A wy jedna po drugiej obrażacie moją osobę i cieszy Was to jak dzieci. Miałam już nie pisać, wierzcie sobie w co chcecie tylko nie pozwolę siebie obrażać. Zyczę ciekawej lektury, jak jest dzastina to forum ciekawe bo dużo się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Ja mam wizytę 12 listopada i mam nadzieję że zobaczę serduszko:) Mam skierowanie na rutynowe badania.. morfologie, mocz, glukoze na czczo i wr. I będę miała na wizycie już wynik cytologi... oby było wszystko dobrze:) Zjadłam rano pączka i piję teraz kawe zbożową z mlekiem i jakby troszkę mdłości odpuściły.. ale wieczorem jest najgorzej... tylko gorzka herbata mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
trzeba przeczekać mdłości i tyle w końcu miną ani się obejrzycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Dzastina ja mam dzisiaj wizytę i już u mnie powinno serducho widać;) trzymam kciuki za Twoją fasolkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agata to trzymam mocno kciuki,żebyś zobaczyła :) Magda Mila w przyszłym tygodniu zaczynacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Widzę,że forum zaczyna być oblegane i kolejna "mądra" kontroluje nasze wpisy,doszukuje się nieścisłości,może i wylicza na owulację;-)kto wie.... Nasza kolejna doradczyni chyba nie starała się nigdy tak długo o dzidzię skoro Dzastiny objawy uważa za zbyt wczesne.Kurcze,przecież każda z nas bardzo chce dziecka i na pewno choć raz zdarzyło się nam odczuwać objawy już kilka dni po owulacji i przytulanku;-)Ja sama miałam tak niejednokrotnie:-)Ale z drugiej strony tak długo się staramy,że każda zmiana w naszym organiźmie jest przez nas zauważalna,Dzastina należy już teraz do grona tych mega szczęśliwych i nie jest ważne kiedy zaczęła odczuwać objawy,ważne jest to że jest w ciąży. "dziwne to jest" daj sobie spokój z analizowaniem naszych wpisów,najlepiej pomóż "prawda jest podła" w trzepaniu dywanów. Ja dzisiaj będę musiała podziałać z mężusiem bo boli mnie brzuch jak na @,a z tego co wyliczyłam zaczynają mi się dni płodne,więc może cosik napłochamy. Ściskam was wszystkie mocno:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agulek to owocnycj staranek i miękkkiego materacyka życzę :) będę trzymać kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Dziewczyny do dzieła, niech w końcu górna część tabelki znika szybciutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek1976
cześć Babeczki, oczywiście wszystkim starającym się owocnych przytulanek :) a do tych co sa już w "stanie błogosławionym" gratulacje ! Ja też weszłam w 18 tc, martwię się tym że nie czuję jeszcze ruchów mojego dzidziołka :( byłam w pon na wizycie i tętno jest , ale wcale mnie to nie uspokoiło, bo jak spawdzałaprzez usg tętno to fasolka się nie ruszała /może spała/. 4 listopada mam usg /to połówkowe/ więc mam nadzieję że będzie dobrze. A ja jakiegoś schiza dostaję. Dzastina nie przejmuj się , że też jakimś głupim babom chciało się coś analizować, przeglądać. Ważne jest to co ty piszesz ... Trzymam za ciebie kciuki i odzywaj się !!!!! jak się czujesz i wogóle. Uaktualniam tabelkę : 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............25.........12.10...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....7.......05.10..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 17........21.10...........25...........mazowieckie 5) Magda130405......5.........23.10............29...........śl ąskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....33tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2) Madzia 27100..16t.....11.04.2011...........?............mazowiecki e 3) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........38tc+3...10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........38+1tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........34tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........18tc.....05.04-20011 ....?.............łódzkie 8) gosiaczek90.....24tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 9) Dzastina222..... 6tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Kituś.............10tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 11) agata@............... 8tc.........7.06.2011......?????......pomorskie Trzymajcie się Babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to jest
No super, kolejna laska nazywa mnie "głupią babą" .Świetne jesteście kobiety, normalnie wsparcie i porady o takich kulturalnych kobiet jak wy jest bezcenne. Starałam się rok o dzidzię ,2 razy poroniłam więc znam się na tym wszystkim doskonale. Wyraziłam swoje zdanie, poparłam mocnymi argumentami. a wy co niektóre pokazujecie swoje prawdziwe ja. zamiast się zastanowić na czymkolwiek to szukacie okazji do pyskówek. normalnie takie forum to skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, pewnie że ja będę działać, już po niedzieli powinnam mieć dni płodne. Może w tym miesiącu się uda. Staram się tak na tym nie skupiać bo boję się że znów nici z tego będą. Mam nadzieję że Ty Mila też się zabierasz do roboty? Ale by było fajnie jak by nam się teraz udało. Trzymam kciuki na nas wszystki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tym razem to ja złąpałam "dziwaczkę" na kłamstwie!!! Piesze że nie będzie już więcej pisać na takim forum, a tu cały czas wielce się udziela!!! Oj kłamczucho, pewnie jesteś facetem he he!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to jest
nie udzielam się, tylko odpieram ataki na moją osobę. a wy co kolejna pokazujecie swoja klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś ty miała klase to byś się w język ugryzła nie raz zanim na kogoś bzdury wypisywać. Tym bardzie że jażda z nas Ci napisała żebyś się nie wtrącała, a Ty swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek1976
"dziwne to jest" sory jeżeli cię to obraziło, ale odpowiedz mi na pytanie po co to robisz i dlaczego analizujesz wpisy innych , nawet jeżeli by tak było że któraś z nas ma wybujałą fantazję to tak naprawdę nic mi do tego, ważne jest to co pisze i jakiego wsparcia mi udziela i jak odpowiada na moje problemy i jakie rady mi daje , a nie to czy sobie wymyśliła ciąże czy nie - to co ty robisz jest jakieś chore ! To pierwsza i ostatnia odpowiedż na twój wpis ode mnie , a tak wogóle chyba miałaś się nie wypowiadać już na naszym forum ... chyba że to ta druga "podłe coś " nie pamiętam nicku ale nie chce mi się sprawdzać. Współczuje ci twoich przeżyć, ale jeśli miałaś takie to przestań zatruwać życie innym, bo to nie nastraja pozytywnie ... Zyczę Ci miłego dnia. Jeszcze raz sorki za "głupią babę" ale to co ty piszesz jest zupełnie niepotrzebne ... Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżastina nie przejmuj się, mojej koleżance lekarz zobaczył pęcherzyk już w 10 dniu od zapłodnienia!!! A ja jeszcze nie byłam u lekarza a zaczął się 8 tydzień mojej pierwszej ciąży. Nie wiem kiedy pójść, bo dopiero podpisałam umowę o pracę, nie chcę potem mieć problemów :( Boje się usg, nic jeszcze nie przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałaś że już tu nie zaglądniesz,że już się nie będziesz wypowiadała,a jednak... Dlaczego czepiłaś się Dzastiny,oskarżasz ją o kłamstwa i manipulowanie nami,ciebie też możemy odebrać jako 40-letnią bezdzietną pannę,która pisze na tym forum po to żeby namieszać i obrzucać oskarżeniami inne dziewczyny,jaką gwarancję mamy,że jesteś szczęśliwą mężatką,która również doświadczyła bólu po poronieniach.Daj już spokój!!!! Dzastinka mam nadzieję,że nie przejmujesz się tymi bzdurami.Trzymam kciuki za ciebie i twój skarb!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek1976
kreska, co do pracy to musisz przepracować miesiąc u pracodawcy żebyś dostała jakąś kasę z zusu, jeżeli masz umowę na czas określony to gdy pójdziesz na zwolnienie to będą płacić ci do dnia porodu. Jeżeli na czas nieokreślony to załapiesz się na kaskę za macieżyński. Pierwsza zwolnienie 33 dni płaci ci pracodawca, później zus. Pamiętaj że pracodawca dopuszczając cię do pracy musiał wysłać cię na badania lekarskie dopuszczajęce cię na stanowisko pracy i szkolenie bhp. Jeżeli będzie jakaś kontrola z zusu to tego będą szukać , więc skoro jeszcze nic nie powiedziałaś szefowi to dopilnuj sobie tego, bo to może zaważyć na wypłacie świadczenia z zusu, oczywiście wina leżałaby po stronie pracodawcy ale musiałabyś go podać do sądu pracy i wtedy by się ciągnęło i ciągnęło .... Co do wizyty u lekarza to możesz pójść dwa tyg po spodziewanej miesiączce, więc się wybierz i nie bój się usg to nic strasznego a czym prędzej tym lepiej ... Pozdrawiam i trzymam kciuki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to jest
groszek skoro tak to ok. mogłyscie odrazu odpisać ze to dla was nie wazne a wy jedna po drugiej atakowałyscie moja osobę i dlatego nie skonczyło sie na jednym czy 2-óch wpisach.mialam nie pisac ale ciezko jest milczec kiedy wszyscy po tobie jadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam propozycję nie do odrzucenia: nie reagowanie na wpisy tego typu intruzów, nie odp. i nie wdawanie się w głupie, do niczego nie prowadzące wymiany zdań. W końcu kiedyś jej się znudzi jak każdy ją oleje. Bo tak to się będzie ciągło i ciągło, bo ona cały czas wertuje jedno i to samo. Ja jestem za!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to jest
Dziewczyny skoro Wam tu dobrze to nie będę już się wtrącać. Sama się długo starałam wiem co czujecie, a ciężarówek nie będę już denerwować nie wskazane w ich stanie;). Zdania co do dzastiny nie zmieniam, ale to moja sprawa, mam czyste sumienie po tym co o niej napisałam bo tak czuję. źle się poczułam kiedy wszystkie zaczęłyscie wymyślac idiotyzmy na mój temat i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×