Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Paula, moja koleżanka też miała ten sam problem z jajnikami co Ty i zaszła w ciąże, chodziła do dobrego lekarza i ją wyprowadził, tak że trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
Magda dzięki , w piatek mam wizytę ustali mi lekarka tablety i zobaczymy co będzie dalej . A jesli chodzi o lekarza to mam jedną z lepszych ze szpitala na Polnej w poznaniu więc myślę że damy rade :) buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was babeczki ;-) Mila kochana nie przejmuj się, tak jak dziewczyny tutaj pisały to juz taki gatunek jest...gdyby chodziło o skrzynke browara i całe mistrzostwa piłki nożnej na telebimie to od razy by polecieli...a tak to robią z tego taką tragedię, jakby mieli im co najmniej uciąć TO I OWO;-) jak ja mojemu M powiedziałam, że jak bedę na badania szła to i pewnie on też bedzie musiał byc przebadany...o matko.....co to było...jakbym mu od razu zarzucała wszystkie choroby świata!!! PORAŻKA!!! Trzeba mieć na nich sposób Kochana :-) Damy radę, Kobietki są silniejsze ;-) i mądrzejsze oczywiście :-) Kituś trzymam ogromne kciukasy za Ciebie i maleństwo :-) Wielkie buziole dla wszystkich i miłego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Kochane nie dziękuję za kciukaski :) musi być bobrze!! Truskaweczka a Ty kiedy zmienisz tabeleczkę? Ja jeszcze czekam na Ciebie :)) Magda ja byłam 2 tyg temu u ginka to powiedział, że malutki wg usg jest tydzień "starszy" i waży 2650g a zwolnienie mam do 20 IV i gdyby coś się działo to mam dzwonić do niego więc nie wiem ile teraz maleńki waży Na razie czekam co się będzie działo.. no ale przy takim wsparciu od Was to się nie martwię :):) Buziaki ogromniaste i ściskam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
helllo dziewczynki:) cały czas was sobie poczytuje i gratuluje staraczkom, kórym sie udało i trzymam kciuki za kitusia!!!!! Magda a ty sie kobieto nie przemeczaj!!!!! olewac świeta!!!! wazniejsze zdrowie Twoje i dziecka...czysta podłoga nie jest ważniejsza niż Wasze dobro!naprawde nie warto!!! duzo odpoczywaj i zero sprzatania gotowania itd. jak raz w życiu sobie odpuścisz to sie świat nie zawali:) trzymaj sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
a ja ide do gina w nastepna srode....juz nie moge sie doczakc...tym bardziej ze jak zwykle mam momenty strachu czy jest wszystko dobrze....ja chce juz czuc ruchy!!!!buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Witam kochaniutkie Kituś jeszcze troszkę do zmiany tabelki może w czwartek po wizycie u lekarza jeśli powie że wszystko ok to może się skuszę:) Magda kladia ma rację olej święta najważniejsza jesteś ty i dzidzia a święta zrobisz sobie wypasione w przyszłym roku z maleństwem u boku:) Kladia wiem co czujesz bo ja siedzę jak na szpilkach i nie mogę się doczekać tego czwartku:) Mimimi88 a co u ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dzeń Dobry... Brrrr ale u nas paskudna pogoda... wieje i chlapie... Ja mam dziś wizytę i bardzo was proszę o kciuki:) coraz częściej mam skurcze i rózne bóle.. mam nadzieję ze to nic poważnego... no dziś się na wizycie okaze. Truskaweczko oby do jutra:) zobaczysz bedzie wsio ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mni epogoda na razie jeszcze ładna,dzastina trzymam kciuki tez dzisiaj idę do lekarza pamietam jak mój musiał iść na badanie to nie poszedł podwiózł mnie tylko z próbką nasienia do laboratorium i tyle,u żadnego lekarza nie był wszystko sama załatwiałam,faceci są na prawdę z marsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ale mnie dawno nie było. Moja Lenka skończyła już pół roczku niestety nadal mało je i ma dopiero 5720 i 68cm. Dostaliśmy skierowanie do gastrologa zobaczymy co to jest, czy poprostu jest niejadkiem { mam nadzieje}. Tyle z was już urodziło -super. Dzastin kochana a ty już bliżej niz dalej-ale teraz uaważaj szczególnie bo ja też miałam takie skurcze jak ty i wyladowałam w szpitalu. U mnie były w 24 tyg i to po kilkanaście na dzień , niestety resztę ciąży przeleżałam w domu { prawie było lato}. Całuje was wszystkie i staraczki i ciezaróweczki oraz mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Magda zgadzam się z dziewczynami nie przemęczaj się i odpoczywaj Ty i maleństwo jesteście teraz najważniejsi! Rodzinka musi Cię zrozumieć i już! Ja już zapowiedziałam się mamie że jeśli do świąt nie urodzę to mają dwóch "darmozjadków" na święta (lub jednego gdybym była w szpitalu :) ) a jak urodzę to coś tam kupię i też będzie :) sprzeciwu ze strony M. i rodzinki brak :) Truskaweczka Dzastina Nika dajcie znać jak po wizytach ale jestem pewna, że będzie dobrze :) Idi ale ten czas leci :) już pół roczku a wydaje mi się że trafiłam na to forum wczoraj :) Kurczę tak mnie dziś naszło, że upiekłam trochę kruchych ciasteczek z powidłami śliwkowymi ale będzie miał mój łasuch niespodziankę jak wróci z pracy :) Ściskam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona_ja
Jestem po wizycie u ginekologa. Z ciążą wszystko jest w porządku, wynik ginekologiczny ok. Jest to 17tc. Mam skierowanie na podstawowe badania. I usg, takie wyniki BPD = 36, FL = 20. Jak je interpretować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie. biore tabletki yasmin drugie opakowanie, podczas pierwszego opakowania kochalam sie z chlopakiem do konca bez zabezpieczenia od tego czasu minal miesiac a ja mam mdlosci, wymioty, zawroty glowy, czesto oddaje mocz, boli mnie prawy jajnik. dodam jeszcze ze od 01.04 do 03.04 mialam cos jakby okres ale ja to bym bardziej nazwala plamieniem. czy moge byc w ciazy? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
dzastina i jak było u ginka!!!!pisz tu co Ci powiedział!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
dorcia ciezko powiedziec...podczas brania tabletek skąpe okresy to norma.....może masz źle dobrane tabletki i dlatego masz takie objawy.....a najlepiej to zrobic sobie test ciazowy a jeszcze lepiej test beta hcg z krwi i bedzie wszystko jasne na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzisiaj u lekarza i powiedzial mi ze moga to byc wlasnie zle dobrane tabletki albo wlasnie ciaza. za tydzien mam isc na usg to wtedy bede juz dokladnie wiedziec. a powiedz mi jeszcze po ilu moga wystapic dzialania niepozadane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
tak naprawde to nie mozna jednoznacznie powiedziec bo kazdy organizm jest inny ja praktycznie od razu czułam sie gorzej dopiero jak zmieniłam tabletki mi przeszło, ale aż takich objawów jak Ty nie miałam....trzymam kciuki żeby sie wszystko ułożyło po twojej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
jeżeli chciałabyś już wiedzieć na 100% to tak jak napisałam wyżej, zrób sbie test z krwi beta hcg kosztuje to zależnie od laboratorium...u mnie 18 zł....i to badanie powie Ci czy jestes w ciazy czy nie.....przynajmniej bys wiedziała i ewentualnie nie lykala dalej tabletek po to pewnie nie jest zdrowe dla ewentualnego dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) przez pierwszy miesiac bylo super nic mi nie dolegalo dopiero jak zrobilam siedmio dniowa przerwe to zaczelam sie dziwnie czuc. nie wiem czy wytrzymam do wtorku i chyba jutro zrobie badania na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak zrobie bo lekarz powiedzial zebym jeszcze przez ten tydzien brala tabletki do poki sie wszystko nie wyjasni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
dzastina nika jak tam kobietki wizyty u ginka nic nie piszecie:(:(????? Ja jutro śmigam na 18 jejku nawet nie wiecie jak bardzo się boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Hej dziołszki... szybko wam w skrócie napiszę... bo zmęczona jestem bardzo. No więc u nas wszysto ok. Oliwierek rośnie jak na drożdzach wazy 2700 a to dopiero 31 tc. I jak tak dalej pujdzie to cesarkę mam murowaną.. szyjka długa zamknięta ma 5 cm. Czyli wsio ok. Skurcze są najprawdopodobniej od tego że synuś szybko rośnie i uciska mi głową na bliznę na macicy po cc i z tąd ten ból:):) Dobra zmykam spać... jutro coś więcej napisze:) Idi witaj kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina, super że po lekarzu takie dobre wieści. Zobaczymy co będzie u mnie, ja mam wizytę w wielki piątek dopiero. Jak na razie nie mam tych stawiań macicy, może dzięki luteinie, bo jakoś specjalnie nie odpoczywam w ciągu dnia, bo mnie wszystko boli jak leżę, a jak chodzę jest ok. W nocy jest masakra, boli mnie kręgosłup, na bok się długo przekładam, czuję się jak by mnie ktoś poturbował! Jeszcze to sikanie 2-3 razy na noc, koszmar! A powiedzcie czy kiedy byłyście tak ok. mojego tygodnia (25) to mogłyście spać na plecach? Bo ja niby spać mogę, ale bardzo maluch wtedy rządzi w brzuchu, normalnie chce mi go rozerwać, przy córce chyba spałam na plecach i nic mi nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Madziu ja od 20 tc już w nocy sie wyspać nie mogę... bolą mnie biodra. Jak zasne na jednym boku to nie mogę się później na drugi obrucić.. teraz jest jeszcze gorzej bo nogą ruszyć nie mogę tak mnie w pachwinach ciągnie... i na plecach spać nie moge bo dziecko uciska na tętnice i zaraz mi powietrza brakuje...ogólnie już ruszam sie jak słoń.. 5 minut sprzątam 15 odpoczywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
truskaweczka pisz koniecznie jak bedziesz po wizycie:) pewnie sie troche boisz ale to takie ekscytujace kiedy idziesz piewszy raz i liczysz ze zobaczysz juz malutki zarodek:))) trzymam kciuki i czekam na wiesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastina co ty jesz,że twój maluch tak rośnie :) truskaweczka trzymam kciuki za wizytę :) ja w końcu nie poszłam do lekarza tak sie źle czułam skoczyło mi ciśnienie 160/100 i pójdę dopiero w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Kochane no więc tak byłam u ginka ale niestety widział tylko pęcherzyk ciążowy jeszcze bez zarodka ale mówił żebym się nie denerwowała bo to bardzo młoda ciąża i że ma prawo jeszcze go nie widać, powiedział również że na jego ok jest wszystko bardzo dobrze że pęcherzyk ma równą strukturę i że wszystko jest na dobrej drodze. Przepisał mi duphaston tak na wszelki wypadek bo powiedział że nie zaszkodzi a jak będzie konieczność to pomoże i kolejna wizyta za 2 tygodnie i wtedy powinnam już zobaczyć serducho migające. Co o tym sądzicie bo ja znowu się denerwuje i znowu te dwa tygodnie będą się ciągły jak flaki z olejem:( Nika to ty idź kochana do tego lekarza i daj koniecznie znać. Dzastinka bardzo się cieszę że wsio ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Nika kochana ciśnienie to nie żarty... leć do lekarza niech ci coś przepisze... jeśli chodzi o moją dietę to szczerze powiem że ostatnio jadam bardzo mało.. przeważnie warzywa i owoce. Więc nie wiem dlaczego Oliś tak szybko rośnie:):):) ja mam chyba tendencje do rodzenia dużych dzieci...a u nas w rodzinie rodziły sie same klocki więc jestem przygotowana na duże bobo:) Moja siostra pierwszą córkę urodziła 4350 a drugiego syna 5 kg... Czarek ważył 3750 wiec też nie był maleńki:) truskaweczko nic nie bojaj, mi też na początku nie było widać zarodka tylko czarną kropkę na usg... serduszko widać ok 7-8 tc. Zamiast sie zamartwiać ciesz się ze fasolka umiejscowiła się tam gdzie trzeba:) Teraz Duphaston będzie ją popędzał i maleństwo bedzie rosło jak na drożdżach i zanim się obejżysz bedzie ci syrki pod żebra wsadzać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczka, ja byłam na wizycie ponad tydzień temu. tez był tylko pęcherzyk czarny. Serduszko ma być widać na następnej wizycie. Idę zaraz po świętach we wtorek.. tez mi się czas strasznie wlecze , ale już minęło póltora tygodnia - jeszcze drugie tyle i wizyta! Ja dziś zaczynam 7tydzień. Od kilku dni mam potworne mdłośći, kupiłam na to herbatę imbirową. Nie smakuje mi, ale pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×