Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

to młodziutki jeszcze pewnie niezle jeszcze broi my mamy labradora ma 5 lat ale zachowuje sie jak gówniarz nawet weterynarz powiedział że mój pies ma ADHD!!! normalny śrubokręt pies ktory kocha wszystko i wszystkich włącznie zkotami ;) ja używałam dośc popularnych firmy hydrex broń Boże z neta.. ma dobrą czulośc 40mIU to w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kupie takie :) czasem ma napady powiem Ci , bardzo lubi dzieci jak gdzieś zobaczy dziecko ,czy usłyszy od razu się rwie do niego :) W domu raczej jest spokojny jak nas dlugo nie ma to troszkę wariuje zepsuł już sobie legowisko :) wszyskie jego zabawki porowzalane po całym domu:) ale to najważniejsze w końcu nie sika w domu i wytrzymuje nawet po 5h :) i nawet już w nocy jest spokój:) A tak to na przedpokoju na kafelkach zostawialiśmy mu gazetę i na nią się załatwiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miec pieska to obowiązki ale i kupa frajdy, nasz tez uwielbia dzieci no bo sam jak dziecko, ech jeszcze do dzis pamietam ten czas kiedy w zime -30 za oknem 4 rano a pies piiii,piiii i albo ja albo mąż oczy na zapałkach dres i na spacerek wtedy klnęłam ale teraz az sie cieplo na serduszku robi jakie to bylo male nieporadne, my mielismy o tyle lepiej ze kupilismy go jak mial niecale 5 mies ale widac nie byl wyprowadzany wczesniej bo panicznie bal sie schodów ale bardzo szybko nauczyl i w domu tez tylko raz buta zezarl dostal w dupsko i sie oduczyl, ale legowiska swojego do tej pory nie oszczedza bo co rusz widze nowa dziure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Kochana my Naszego kupiliśmy jak miał 2 m-ce teraz ma 7 m-cy:) taki malutki był jak go kupiliśmy z trawy go widać nie było jak świnka morska wyglądał :) Ja zbieram się już do łozia także jutro się spiszemy :) Buziaki :* spokojnej nocy :):):) Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusia1988
Zaklopotana88 moglabys mi podac swoj nick na 28dni tez tam mam konto i chetnie bym do ciebie zajrzala i ci pokibicowala:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zakłopotana teraz wskoczyłam na chwilke bo zaraz musze hot doga na spacer wyprowadzić :) co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech u mnie nie ciekawie, spadła mi wczoraj temp do 36,8 dzisiaj 36,9 wczoraj zaczęłam plamić starsznie mnie brzuch bolał ale rano dzisiaj też no i teraz dostałam @ 3 dni wcześniej także nici ze starań i teraz nie wiem jak to bedzie :( męzowi przełożyli wyjazd o tydzien to juz wogole nawetnie mam na co liczyuc w tym cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh to widzę razem w tym samym czasie @ jak na złość zawsze... ja dzisiaj już wiałam 36.6 ... brdzuch chce mi rozsadzić :( Ja już się w ogóle nie nastawiam . co ma być to bedzie... przeszło mi... ileż to można się tak zadręczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz ja już wogóle starciłam i humor i wiare to wszystko takie niesprawiedliwe, kuzwa inni mnożą sie jak kroliki moja sąsiadka 18 letnia gowniara usunęła ciąże bliźniaczą bo wpadka a tu człowiek włosy z głowy rwie i pyta dlaczego???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przerąbane to jest albo jakieś małolaty na imprezach popiją wpadną i już z brzuchami...a tu trzeba się starać myśleć , martwić się i nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ja ci powiem że ja teraz siedze i licze ze jak mialam teraz 25 dniowy cykl to owu wypada mi mnie wiecej 10-11 moze sie uda :/ mysle o tym zeby dodatkowo wspomóc sie monitoringiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły pomysł też o tym w sumie pomyślałam ,ale może najpierw wspomogę się testami owu ,a jak nic z tego nie będzie pomyśle bardziej o innej metodzie :) w sumie myśle ,że mam jeszcze czas :) A tak jak piszesz może faktycznie wszczeliliście się w te dni i wsio pomyślnie się zakończy :):):) 3mam mocno kciuki oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, muszę się Wam pochwalić. Dziś zrobiłam beta HCG wynik 584. Jest to moja 3 ciąża. Rok temu poroniłam, w czerwcu br miałam operację usunięcia ciąży pozamacicznej wraz z jajowodem prawym. A dziś niespodzianka. Wierzyłam, ze się uda! Wy też musicie wierzyć i najlepiej przestać o tym myśleć. My z mężem kupiliśmy sobie psa, szczeniak nas tak zaabsorbował, że zapomnieliśmy o bożym świecie i się udało. Życzę tego z całego serca każdej z Was. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanka7888
Witam Moje BHCG Było w sobotę 1163, czy myslicie że na usg będzie już oś widać, czy poczekać jeszcze 2 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanka7888
Była może któraś z was w takiej sytuacji? Proszę o radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od sprzętu. Jesteś w 5 - 6 tyg. ciąży. Ja powtórze badanie w piątek, po 2 dobach. Powinno mi się podwoić do mniej więcej Twojego wyniku. Tak rośnie beta przy prawidłowej ciąży. Podobno w 6 tyg. słychać bicie serca fasolki. W poniedziałek idę do lekarza. Wiec sama się przekonam czy coś widać. Rok temy w 4 tyg. widać było jedynie czarną kropeczkę :) Możliwe, że nawet jak pójdziesz do lekarza to odeśle Cię i zaprosi za 2 tyg. Jeśli masz pewność, że ciąża jest prawidłowa i beta odpowiednio rośnie możesz zaczekać. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Wam oczywiście dziewczyny fasolek :) Oby rosły zdrowo :) Ania02 jesteś może jak tam Twoja @ mam nadzieję ,że nie przyszła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kal2342
możecie mi pomóc. odebrałam wynik bety hcg. >15000,00 . ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000 tydzień od ostatniej miesiączki mlU/ml 3 5 - 50 4 4 - 426 5 19 - 7,340 6 1,080 - 56,500 7-8 7,650 - 229,000 8-12 25,700 - 288,000 13 -16 13,300 - 254,000 Jesli wynik jest rowny 15 000 jednostek to gratuluje całkiem sporej fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kal2342
dziękuje. nie mogłam w to uwierzyć. dlatego zapytałam. pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek11
witam,czy 49,11 mUI/ml to już ciąża? Do lekarza idę dopiero w poniedziałek...i martwię się, bo chciałabym już mieć dzidziusia. 2 zwykłe testy z apteki wyszły pozytywnie. Proszę o Waszą wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek11
Oby....:) Dziękuję serdecznie....nieśmiało jeszcze...ale dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do poniedziałku powtórz badanie. Dobry lekarz zaleć zrobić jedno badanie a kolejne powtórzyć za 2 doby. Dzieki takiemu porównaniu będzie mógł np wykluczyć ciąże pozamaciczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zakłopotana, niestety wstreciula pojawiła sie ale juz widze ze sie konczy, musialam przelozyc wizyte u ginekologa i ide w poniedzialek i mysle ze pogadam o monitoringu a jak u ciebie? kupiłas testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×