Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

co dzienne przytulanie osłabia plemniki.Ja z moim M.to nie kochaliśmy się przed dniami płodnymi!ale za to jak owe nadeszły to co drugi dzień i i udało sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze tez spruboje co 2 dni jak zacznę od 10 dc co 2 dni to bd dobrze? Ale teraz nic nie liczę uda sie to dobrze nie to moze następnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuj się :) ja zaczęłabym od 9 dc tak było u mnie dwa razy i zaszłąm w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia gratuluję :) nie mam czasu na nic mały przy cycku na okrągło i śpi po 15 minut,nie wiem jak się nazywam a wieczorem to padam na twarz trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące i witam nowe forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusiab
Nie wytrzymałam jednak i zrobiłam dziś test. Wyszły dwie kreski. Ta druga jaśniejsza ale ewidentnie jest!! Czekam do rana i zrobię kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka 25
magdusiab ja miałam tak samo jak ty w 23 dniu cyklu wyladowałam w szpitalu miałam zapalenie przydatków dostałam antybiotyk i zrobili mi b hcg oczywiscie wyszła negatywnie przez tydzień brałam antybiotyk i było lepiej po wyjsciu ze szpiala nie dostałam @ myslałam ze to przez osłabienie po chorobie zrobiłam test ciazowy i okazał sie pozytywny. wniosek z tego taki ze nie warto robic bety tak szybko bo i tak zazwyczaj prawdy nie pokaże a tobie z całego serca GRATULUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusiab
Dzięki! Teraz to się strasznie boję czy wszystko będzie ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka 25
no ja mam ten sam problem tez sie boje zwłaszcza po tym antybiotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola78
dziewczyny wszystko będzie ok przecież nie ma innej opcji, ja powtarzam to sobie odkąd dowiedziałam się że jestem w ciąży, bo cały czas jest jakis problem i walczę aby utrzymać ciąże no na dzień dzisiejszy już jestem w 31tc i wierze że wytrzymam jeszcze conajmniej 7 tygodni. zamartwianie się nic nie daje wręcz przeciwnie nerwy nie służą ani wam ani maleństwu a tak pytanie z innej beczki....czy teraz przed porodem robią lewatywę czy jest ona obowiązkowa czy musimy wyrazić zgodę, pytam bo zajrzałam na stronę szpitala gdzie chcę rodzić i tam napisane że należy mieć enemę lub rectanal 2 szt, jak rodziłam córkę 9 lat temu to nikt mi nie robił lewatywy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusiab
ja nie miałam lewatywy w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola78
może jestem dziwna ale nie pasuje mi ten scenariusz z wkładaniem czegoś takiego do tyłka :) ale zapytam dokładnie jak pojade do szpitala zobaczyć i pogadać z położnymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodziłam w klinice w Bielsku i tam też nie trzeba było powiedzieli że jak chce to mogę w domu sobie zrobić sama ale nie wymagają tego!!!.bo przed porodem organizm kobiety sam się wyczyszcza i ja też biegałam do toalety w dzień porodu i nic mi nie wyciekło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
ja jak rodzilam to mi lewatywy nie robiono. slyszalam, ze juz tego wogole nie robia, chyba ze na prosbe. moja przyjaciolka jak rodzila to w czasie porodu zalatwila sie na ta lezanke porodowa. ja sie wlasnie tego balam, bo nie chcialam takiej samej sytuacji w swoim przypadku. ale jak bylam w ciazy to wiedzialam, ze nic takiego sie nie stanie, bo wtedy mialam zaparcia i klopoty z zalatwianiem...maialm anemie i przyjmowalam praktycznie cala ciaze zelazo i po porodzie tez przez caly pobyt w szpitalu. uwazam, ze powinno sie dostawac jakies czopki, ktore maja wlasciwosci lewatywy. rodzilam w miejsckim szpitalu w siedlcach woj mazowieckie. mialam malo mily porod: niesympatyczne polozne, chlodna woda w prysznicu, ktora wcale nie lagodzila skorczy, nie rozluzniala, ogolnie trafilam na niemily personel, oprocz lekarza, ktory mnie szyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola78
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) Mila1801 .......... 23........8.06...........26...........mazowieckie 3) paula_pn...........26........04.07...........27...........wi elkopolskie 4) mycha11986 ...............8 ..........16.10 .........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) Kladia.........39tc...17.09.2011.....dziewczynka...podkar packie 2) truskaweczka83.. 32tc......7.12.2011..chłopczyk.....wielkopolskie 3) ) olcik777......24tc.....9.12.2011....dziewczynka...małopolsk ie 4) Gosiaczek 126.....13tc.....04.01.2012.....?.......mazowieckie 5) agatu1.....7tc......24.04.2012......czlowieczek.......warm-m az 6)bubunia....16tc.....12.03.2012.....Poznań............. .Wielkopolskie 7)karola78.....32tc.....25.12.2011....chłopiec.........małopolskie ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2)idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm 8) Kituś....16.05.2011...... synek....Karol....3500-54 cm 9) Dzastina222..14.06.2011...synek.. Oliwier..3760-55cm 10) Agata....................................................... .... 11) kreska100..20.06.2011...córeczka...Sara.....3200-55 cm 12)nika76....24.06.2011...synek...Łukasz....3230-53cm 13)Magda130405...21.07.2011....synek...Piotr...3740-59 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka 25
dziewczyny mam problem prosze o pomoc. jak pisałam wczesniej okazało sie ze jestem w ciąży podekscytowana pojechałam do lekarza podczas USG lekarz stwierdził ze jest to 6 tydz pęcherzyk prawidłowy a nie ma w nim zarodka kazał przyjsc za dwa tygodnie. tera nie wiem czy czekać czy moze zrobic badanie beta dodam ze ostatnia @ miałam 13 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusiab
A może na inne usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola78
ewka 25 poczekaj te 2 tygodnie wszystko sie wyjasni ja tez musialam czekac az sie wyjasni czy w pecherzyku jest zarodek, wiem ze to trudne dwa tygodnie ale trzeba odczekac ja na dodatek jeszcze krwawiłam, tekze nerwy na wodzy i cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka25- jestem w identycznej sytuacji. Też mam czekać. Nie robię już bety ani usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka 25
inne usg chyba by było niepotrzebne bo ten lekarz ma najlepszy sprzet w okolicy a do tego jest świetnym specjalista. przepisał mi luteine i powiedział ze nie bedzie kłamał ze jest super skoro tak nie jest pozatym to nie jest moja pierwsza ciaza i wiem jak wyglada a przynajmniej powinien wygladac zarodek w tym tygodniu. no coż mówia ze czekanie wynagradza mam nadzieje ze i tym razem sie to sprawdzi. A Wam dziekuje wiem ze trzeba czekac tylko ze ja bardzo niecierpliwa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola78
tylko czekanie pozostało ,cierpliwość i dobre nastawienie, wiadomo że wszystko może się zdarzyć powiem ci jedno ja najpierw czekałam 2 tygodnie żeby zobaczyć czy jest zarodek w pęcherzyku potem znów czekałam czy jest żywy i leżąłam dallej czekając czy się utrzyma więc leże od początku ciąży gdy już się pocieszyłam że jest ok to okazało się żę szyjka mi się skraca i znów muszę leżeć teraz jestem w 32 tc leże bo chcę trzymać małego w brzuchu jak najdłużej. z pierwszą ciążą też nie było rewelacyjnie na początku w 6 tc miałam krwoptok już myślałam że straciłam maleństwo ale utrzymało się i od 6 miesiąca cieszyłam się ciążą i dobrym samopoczuciem a w tej chwili 9cio letnią córką także wiara czyni cuda i nie denerwuj się zza bardzo to nie wpływa na ciebie dobrze, musisz wierzyć że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie zrobiłam badanie beta hcg 27.10 w 28dc tydzień przed spodziewaną @ cykle mam między 30-35dni wynik wyszedł negatywny ,ale czy możliwe jest to , że był on zrobiony za wcześnie... tak naprawdę nie wiem dokładnie kiedy mogłam mieć owulację na 28dni.pl w przedziale 35 dniowych cykli dni plodne jak i owulację dziewczyny zaznaczają na przedziale między 18-24dc... więc czy możliwe że w 28dc mogła nawet beta hcg nie wykazać ciąży?? Dodam ,że staram się z mężem od 3m-cy o dzidzie to mój pierwszy cykl obserwowany - choć nie wiem czy dokładnie... Czy to każdego indywidualna sprawa kiedy te dni płodne są i nie ma się co sugerować przedziałami innych dziewczyn ?? na 35dc?? Proszę o odpowiedź jestem zielona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj,nie doradze cie w kwestii beta zostawie to bardziej doświadczonym, jesli chodzi o twoje cykle to nie sugerowałabym się wynikami innych dziewczyn, może spróbuj testów owulacyjnych pomoga ci one okreslic dzień owulacji ja dodatkowo korzystam z kalendarzyka małżeńskiego na necie pokrył mi sie on z wynikiem testu owulacyjnego no i teraz czekam na rezultaty hmm jeszcze 7 dni do @. Polecami ci również stronke 28 dni tam są niezbedne informacje do prowadzenia obserwacji cyklu jak i gotowy wykres osobisty do codziennych zapisów obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodam że owulacja to sprawa indywidalna każdej kobiety czasem może sie przesunąc np z głupiego przeziebienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak wiem jestem tam wlaśnie zarejestrowana... ale gnębi mnie to bardzo i poradzić się jeszcze chcialam... Prowadze tam już swoj pierwszy wykresik :) tylko póki co nie wiem czy go dobrze interpretuje... czas pokaże :) przy nastepnym może już będę wiedziała lepiej :) Dziękuje Ci za odpowiedź czekam do @ niech przychodzi jak nic z tego ma nie być i następny mysle ,że owocny cykl zacznę :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×