Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość asasaa
Hej kobietki:) Mnie upały też męczą strasznie nawet taka umiarkowana pogoda jak 22 stopnie a ze mnie leci;p Właśnie kończę 29tydzień i myśli o porodzie coraz bliżej;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx22190
u mnie 30 tc ale powiem szczerze że pogoda póki co mi nie dokucza . Czuję się dobrze . Od jutra zaczynam szkołę rodzenia no i lada dzień zaczniemy kupować wszystkie rzeczy bo nic nie mamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasaa
No to fajnie że pogoda cię nie męczy;) Ja już sobie powoli zaczęłam kompletować wyprawkę dla dzieciaczka i rzeczy do szpitala w większości też już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx22190
to fajnie że większość masz . Na kiedy masz termin ? Do szkoły rodzenia chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj u lekarza powiedział ze mala ma ponad 2 kg i z jej wielkości wychodzi 34 tc a ja jestem w 32 :-] mam się spodziewać ze mala będzie miała około 4kg. Pożyjemy zobaczymy. Powoli zaczynam się bać. Wg okresu termin mam na 7 lipca a wg ust 25 czerwca. Sama nie wiem na co się szykować. Nie zdecydowałam się na szkole rodzenia ale na prywatna położna. Na początku czerwca mamy się znów spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efua17
DZIEWCZYNY ZAPRASZAM DO NOWEGO FORUM WWW.RAJKOBIETY.PL NAPISZCIE NAM O SWOICH DOŚWIADCZENIACH ZWIĄZANYCH Z CIĄŻĄ, I PROBLEMAMI Z ZACIĄŻENIEM CZEKAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie Wy poginelyscie? Wiem ze cieplo sie zrobilo, ale bez przesady. Dajcie znac co u Was, u mnie pora na wybor wozka - juz chyba ostatecznie zdecydowalam sie na Mure, choc moj maz i tak sie smieje ze mnie i mowi ze to juz moj czwarty ostateczny wybor :) Ubranka dla Małej mam, nosidełko tez. Gorzej z imieniem, Graga a Ty bylas juz na tym 4G?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja tydzien temu zaliczylam szpital;/ zaczelam krwawic i mocno brzuch mnie bolal, ale wszystko ok i wyszlam do domu... na to usg ide w sobote :) jest to usg robione przez fundacje za free, wiec mam nadzieje ze jak pojade wczesniej to sie zalapie a nie bede musiala stac w tlumie ciężarówek :) a gdyby z tego nic nie wyszło to 12 czerwca mam prenatalne, mam tylko nadzieje zeby dzidzia byla zdrowa i nic jej nie dolegalo :) a jak ty sie czujesz? termin coraz blizej :) co do wozka to jezeli nie jestes zdecydowana to sie nie spiesz:) ja kupowalam dopiero jak mlody sie urodzil, na spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx22190
cześć Dziewczyny :) ja też jestem na etapie wyboru wózka i zaczęliśmy wszystko powoli kupować .Ciuszki też mam . Z wyborem imiona też mamy mały problem . Graga trzymam kciuki za Ciebie i dzidzię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga musisz uwazac na siebie, nerwy i stres nie sa wskazane a juz tym bardziej krwawienie, 3 mam kciuki za Ciebie! A Ty kolezanko xxx22190 na jakis wozek juz sie zdecydowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx22190
jeszcze nie na 100% ale najprawdopodobniej JEDO kupimy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty termin na kiedy masz? ja wg okresu na 7 lipca a wg usg 25 czerwiec bo mala jest duza, a tak mi daje popalic ze boli wszystko pod żebrami jak cholera. Na bank urodze szybciej. Jedo Fynn mi sie tez podobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx22190
termin mam na 21 lipca :) ja chyba zdecyduję się na jedo ogólnie dobre opinie są na temat tych wózków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z dnia na dzien czuje sie coraz słabiej, siły mi uciekaja, upał wykancza. Wszedzie jest napisane że w ostatnich tygodniach dziecko ma już mało miejsca w brzuchy wiec jego ruchy sa ograniczone, podczas gdy moje dziecko rusza sie jak bym cały czas jechała na red bullach :P brzuch pod żebrami obolały, tylko patrzec jak siniki wyjda, 6 ide do gina, potem spotkanie z położną i czekanie... Jeśli chodzi o imie to totalna porażka póki co, każdy jakieś chce a ja sama nie wiem jakie ja do konca chce. Lubie oryginale imiona, sama takie mam od dwudziestu kilku lat i w niczym nie przeszkadzało mi w życiu a czasami wręcz pomagało. Praca w międzynarodowej korporacji pokazuje jakie problemu mają obcokrajowcy ze stricte polskimi imionami a co dopiero nazwiskami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx22190
Ineskapineska córkę będziesz miała ? ja póki co dobrze się czuję . Na razie upały mi nie dokuczają . Dużo przytyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa;)
Hej dziewczyny ;) ostatnia miesiaczke mialam 22 kwietnia jakos 5-6 maja owulacje (plamienia i bol jajnika). Wczoraj zrobiłam Beta HCG i wynik 157.70 mlU/ml wartość referencyjna 0.00-5.00. proszę o odpowiedź ponieważ zastanawiam sie czy nie za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, wynik powyzej 5 jednostek uwaza sie za ciąże a skoro Ty masz 150 to czemu miałabyś mieć za mało? :) powtórz bete po 48 godz. i obserwuj wzrost :) I gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa;)
Dziękuję za odpowiedź ;) wiem powtórze w poniedzialek bo teraz weekend nie mam jak ;) przeprowadzka ;) obliczylam ze dzis mam od ostatniej miesiaczi 4 tydzien i 5 dni ;) myslalam ze na wczorajszy dzien (wiek ciazy) to za malo ;) ale widze ze niepotrzebnie sie stresuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marle
Cześć dziewczyny, postaram się napisać krótko i będę wdzięczna jeśli sie odezwiecie:) Staramy się od 4 lat i w tym cyklu pierwszy raz zobaczyłam dwie kreski. Od razu poszłam na betę i wyszła 198 ale dwa dni później juz 162. Od dnia w którym robiłam pierwszą betę miałam plamienie takie brązowawe do dnia drugiej bety i był to równiez dzień w ktorym powinnam dostać miesiączki. Myslicie ze mogło to być powodem spadku bety, czy jest źle z ciążą? Odstawilam luteinę dopochwową i nie wiem co robić, a dopiero w pn idę na betę. Teraz czekam na @, ale modle się aby nie przyszła, choć mój organizm daje wyraźne objawy. Jeszcze jedno, jak beta bedzie spadać nadal, to w środę lub czwartek jadę na wizytę. Jak sadzicie po jakim czasie od takiego pronienia można się ponownie starać? Pozdrawiam Was serdecznie i życze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marle, beta niestety nie powinna spadać... Powtórz bete w poniedziałek, wynik powinnaś mieć tego samego dnia. Być może doszło do samoporonienia i organizm sam się wyczyści tak często bywa. Dobrze żeby lekarz Twój o tym wiedział. Może gdzieś w tym tkwi problem tak długiego okresu starań. Może powinni Cie odrazu położyć albo dać coś lepszego na podtrzymanie. Z tego co wiem możesz starać się za miesiać czy 2. Mi po laparoskopowym usunięciu jajowodu z ciążą jajowodową i wyłyżeczkowaniu w jednym, że tak to ujmę lekarz kazał mi odczekać 3 miesiace ale to głównie z uwagi na szwy pooperacyjne. 3mam mocno kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marle
Inseka, bardzo dziekuję za odp. :( Czułam, ze będzie źle ale wolalam nie dopuszczać tej mysli. A jak myślisz, @ przyjdzie sama czy będa mi wywoływać? Nie mam doświadczenia w tym temacie. Podejrzewam, ze u kazdej z kobiet jest inaczej... :( Jeszcze raz dziekuję i życzę wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze @ przyjdzie sama, każdy organizm dąży do samooczyszczenia. Beta nie spadła jakoś strasznie mocno, wiec trzeba ją powtórzyć w poniedziałek. Może być tak, że np była to ciaża mnoga i tylko jeden zarodek obumarł a drugi żyje. Jeśli poniedziałkowa beta bedzie nadal spadać to niestety będzie znaczyło, że byłas w ciazy ale ciąża obumarła. W tej dziedzinie niestety nie ma reguł. Każdy organizm rządzi sie swoimi prawami i każda sytuacja jest inna. Plus jest tego taki, że wiesz już że możesz zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marle ja bym i tak poszła do lekarza - miałam taką sama sytuację i lekarz od razu położył mnie na patologie by potwierdzic ze sie samo oczyscilo i nic nie zostalo - a jest to wazne, bo jak cos zostanie to trzeba wyczyscic a wtedy trzeba troche dluzej czekac z nastepnym poczeciem... ja mialam bete ok 100 i po 4 dniach dostalam krwawienia, wiec ty moze po dluzszym czasie, ale ja bym sie skonsultowala ze swoim lekarzem... bardzo mi przykro z tego powodu, ale nie trać nadzieji, bo mi lekarz powiedział że mimo tego że się poroniło to jest szansa na zajście bo coś zaskoczyło :) no i 3 miesiące później proszę zaskoczenie bo II kreski na teście :) a odpuściliśmy sobie już i takie zaskoczenie :) no i muszę sie pochwalic że kolejny Synek będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marle
Graga, własnie się zastanawiałam nad tym jak to będzie. Czy wszystko samo się oczyści i jaka jest pewność że wszystko bedzie ok. Tak na prawdę lekarza mam 120 km od domu i staram się sluchać jego wskazówek, ale w tym przypadku nie moglam na niego liczyć bo akurat w czwartek po południu odebralam drugi wynik bety, a on przyjmował właśnie w czwartek. Udało mi się dodzwonić, ale kazał tylko powtórzyć bętę w pn i przyjechac na wizytę. Więc będe mogła jechać na wizytę dopiero w środę lub w czw. Mam nadzieję ze nie będzie za późno. Tak mi jest smutno, choć wiem ze nie ja pierwsza i nie ostatnia. Tyle czasu juz czekamy... Graga, serdecznie gratuluję Maleństwa. Życze zdrowia i dziękuję za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marle wiem że ci smutno ale nie myśl o tym długo by dać szanse następnemu maleństwu :) a jest naprawde dużo dziewczyn które przez to przechodzą... np na forum Październikówek jest dziewczyna która miała TP na 6, lekarzowi cos tam sie nie podobalo na usg, kazał zrobic test Papa - wyszlo prawdopodobienstwo wad genetycznych - poszła na amniopunkcję - czekała prawie 5 tygodni na wynik i okazalo się ze córeczka jest obciążona chorobą Edwardsa:( i miałaby małe szanse na przezycie gdyby wczesniej nie zmarła w jej łonie;/ poprostu serce sie kraje iłzy same do oczu napływają, bo zdążyła się już związać z tym dzidziusiem bo przecież to już połowa za nią była:( więc patrząc na jej historię dziekuję Panu Bogu że ja (odpukać) nie musiałam tego przechodzić... i na pewno nie życzę tego rzadnej kobiecie... Tak więc głowa do góry, szkoda tylko że tak daleko masz lekarza... Ja ci tak napisałam o tym szpitalu bo mi lekarz w szpitalu powiedział że lepiej będdzie jeżeli będę pod opieką, a nie jakbym miała być sama i krwotoku dostać i niedajboże by się coś stało;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 13 dni niemam okresu niewiem co jest grane brzuch mnie boli jestem zmierzła nerwowa wszystko mnie wkurza czy test BETA jest 100% ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba bedzie ją zrobić bo testy nie dadza mi pewnosci a nie bede se nadziei robic nie potrzebnie na coś co może okazać się pomyłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×