Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

no ja przy 4 ciąży (teraz) od razu robiłam betę by mieć pewność że wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, ja się od dawna nie odzywałam.... wczoraj miałam robioną histeroskopie operacyjną aby usunęli mi polipa z wnętrza macicy... niestety nie udało sie, ponieważ mam za wąską szyjkę macicy i lekarze nie mogli wejśc z histeroskopem. ;(:( jutro idę do lekarza i jak będzie endometrium jeszcze nie za grube (jutro 11 dc) to powiedzieli, że sprowadzą dla mnie histeroskop z bardzo wąską rurką i może już jutro uda sie usunac, a jeżeli endometrium będzie już grube, to znów miesiąc czekania..................... jestem załamana..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiuńka
Od 15 dni spoznia mi sie okres Gdzie zawsze mialam co 34 dni regularnie! zrobilam test beta hcg i wyszedl mi 1.20 czyli brak ciazy! okresu dalej nie mam a w lutym robilam sobie wszystkie badania u ginka i bylo wszystko dobrze! co to moze byc ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
musisz iść do lekarza. Przyczyn braku okresu jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiuńka
dzieki za odpowiedz napewno pojde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga jeszcze mnie nie wzielo ale obawiam sie ze to bedzie lada chwila. Konczy sie 36 tydzien i chyba brzuch mi sie obnizyl - tak przynajmniej mi mowia inni, zaczynam sie bac nie na zarty. Wczoraj mialam skurcze, a jutro mam wizyte u ginekologa, zobaczymy co mi powie. Szczerze mowiac jestem przerazona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz sie czego bac :) ciekawe czy masz juz jakies rozwarcie:) zawsze mozna wczesniej urodzic - tak wiec siedz na torbie spakowanej :) i daj jutro znac co ci lekarz powiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . .Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . .Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . .Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . .Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . .Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . . www.lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiuńka
Czesc pisalam wczesniej o spozniajacym sie okresie i testach beta! Bylam u ginka i wiecie jaka jazda? Lekarz mi powiedzial ze macice mam powiekszona ale w srodku dzidziusia nie ma! Czy ktos wie czy mozna sobie ciaze uroic? Nie wiem co to ma znaczyc! Lekarz mi powiedzial ze mam czekac az dostane miesiaczke chociaz dalej jej nie mam! Sama nie wiem co myslec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaką masz bete? bo jak rośnie to należy sie zastanowić nad tym czy nie ma ciąży pozamacicznej... albo poczekać, może gin ma kiepskie usg i trzeba poczekać... ja dopiero w 10tc zobaczyłam bijące serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ineskapineska20101
i tym oto sposobem moja mała pod koniec 36 tc wazy prawie 3 200... lekarz powiedzial ze nic nie wskazuje na to abym miala szybciej urodzic, kazal mi przyjsc 2 lipca czyli za 4 tyg i wtedy bedziemy sie zastanawiac co ze mna robic, tez mi jest sie nad czym zastanawiac jak ona bedzie miala ponad 4 kg to ja bede sie toczyć i pocic i lezec jak kłoda jak przyjda upały... poza tym wszystko jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronese
Czesc Kochane, Jak dobrze, ze jest ktos z kim moge sie podzielic moimi zmaganiami. Bardzo, bardzo chce dzidziusia, kazdy miesiac konczy sie lzami i zawiedzeniem, a zaczelo sie od rzucenia tab antykoncepcyjnych w lipcu 2011, moja miesiaczka odeszla sobie na 3 miesiace powrocila pod koniec pazdziernika 2011 i jest sobie strasznie nieregularna. W marcu (polowa cylku) bol, zawroty glowy, mdlosci i...plamienie, tak bylam, w ciazy i poronilam, jedyny plus to (jak powiedzial lekarz) nie doszlo do zagniezdzenia, od tej pory staramy sie i nic. Ostatnia miesiaczka 5go maja wywolana byla duphastonem (strasznie obfite krwawienie) robilam testy owulacyjne i moja mega radosc jak w 19 dc 2 kreseczki, do roboty, ale... 29 maja zrobilam bhcg z krwi wynik 0 ;(( dzisiaj mija 32 dc, okresu brak. Smutek, ktory mi towarzyszy jest nie do opisania i juz nie wiem co robic. Czytam na forach o sposobach,lekach, witaminach, poprawianiu cylku, wiesiolku itp, itd, predzej chyba napisze ksiazke popularno-naukowa na temat kobiecycego cyklu, rodzaju sluzu, testach owulacyjnych, ciazowych itp niz zafasolkuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiuńka
Ja mam bete 1.20 pokazywalam ja lekarzowi i niby mowi ze ciazy nie ma! Na usg tez nic nie znalazl! To mozliwe zeby lekarz nie ostrzegl mnie o ciazy pozamacicznej? A mozna ja wykryc przez usg? No to teraz mam stresa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiuńka
Aha i okresu nie mam juz 22 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusa
Mosiunka, moim zdaniem skoro to już 22 dni opóźnienia, beta negatywna a lekarz nic nie widzi na usg to ciąży nie ma. Gdyby była to pozamaciczna to beta hcg byłoby wysokie jak na ten czas. Widać brak okresu wynika z innej przyczyny. Nie dostałaś leków na wywołanie okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy wyniku 1,2o nie ma ciazy pozamacicznej o czym Wy mowicie, ja przy pozamacicznej pierwsze badanie mialam 1200, chyba w 4 czy 5 ty, a w 9tc prawie 13 000. Przy pozamacicznej beta rosnie do pewnego momentu i nigdy nie jest mniejsza od 5. Nie wkrecajcie sobie jakis filmow. Veronese Ty tez sie nie nakrecaj, pamietaj ze psychika rządzi sie swoimi prawami. Jak sie wczytasz w to forum to sie dowiesz, ze raz poronilam i raz przeszłam przez horror jakim była ciaza pozamaciczna z finalnym wycieciem jajowodu. Teraz konczy mi sie 36tc i za jakieś 4 tyg mały troll który kopniakami demoluje mi watrobe od wewnatrz bedzie juz ze mną w całej swej okazałości. :D ZA szybko robisz bete. Minimum w dzien spodziewanego okresu powinnas zrobic. A przy takim napieciu nerwowym wcale sie nie dziwie ze okres sie spoznia Tobie czy innym kolezankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronese
Ineskapineska2010 Kochana! Gratuluje Ci z calego serca. Zaglebie sie w lekture jaka jest to forum, gdy tylko znajde wiecej czasu. Masz racje-zaszlam- takze uwazam, ze to juz cos. Cerpliwosc to dobra cecha, ale wlasnie ,psychika, szaleje i kazdy dzien, jest jak tydzien. Dodam, ze niepokoja mnie nieregularne cykle poniewaz mam 22 lata. A mysl o ciazy towarzyszy mi kazdego dnia, moj partner rowniez wyznal, ze nawet podczas stosunku tylko o tym mysli...moze oboje sie przyblokowalismy, do tego stres. Jesli opowiesz mi w skrocie po jakim czasie fasolka dala CI szczescie i czy bralas jakies wspomagajace witaminki bede wdzieczna. Pozdrawiam wszystkie 'niecierpliwe przyszle Mamy' i oczekuje na Wasze pozytywne wiesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiuńka
Wlaśnie czytalam na forum ze wszystkie dziewczyny dostaja tabletke na wywolanie okresu a ja nic nie dostalam! lekarz kazal mi czekac az dostane okres! nie wiem czy to nie dziwne czy nie powinnam moze isc do jakiegos innego lekarza? to ile mam czekac na ten okres! sama juz nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronese
Ja bralam dwa razy duphaston, raz po poronieniu na wywolanie, drugi raz w zeszlym miesiacu (wystarczyla jedna tabletka) miesiaczka sie pojawila i gin kazala mi odstawic, okres byl bardzo obfity, mialam nadzieje, iz doczekam sie nastepnego w terminie, a tu nici. Pomocna jest Luteina lub wlasnie Duphaston. Ja mam dla Ciebie Kochana rade, jak tylko dostaniesz ukochany okres zrob sobie badania (platne, bez skierowania) Bardzo wazne sa dni wykonywania badan!! w 9 lub 10 dniu cylku (liczac od pierwszego dnia miesiaczki) FSH LH 17OH PROGESTERON E2 W 22 dniu cylku PROLAKTYNA TESTOSTERON zalecenia dla mnie od mojej Ginekolog. Wyniki pokaza co jest powodem nieregularnej miesiaczki, pozwalajac na dobor lekow. Musimy byc cierpliwe. Dzisiaj 33 dc, okresu nadal brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiuńka
a ile takie badania kosztuja? i dlaczego moj ginekolog nie zlecil mi takich badan? juz mialam nadzieje ze jestem w ciazy a tu zonk! a jak nie dostane dlugo okresu to co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiuńka
na prolaktyne ja juz mialam robione badania! calkiem niedawno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronese
Cd. kosztow, nie mam pojecia, nie sprawdzalam jeszcze. To sa podstawowe badania hormonalne, ktore sie wykonuje w przypadku jakichkolwiek problemow. Jaki wynik prolaktyny otrzymalas i czy wykonalas badanie w 22 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiuńka
ja mialam wynik prolaktyna 16,38 prolakyna po MCP 277,16 a w ktorym dniu nie wiem nie pamietam! Ale lekarz kazal mi zrobic te badania jak dobrze pamietam to w czasie miesiaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×